Bal!Holland l UTILITEIT kennisnetwerk 2000 collega's uitstekende arbeidsvoorwaarden afwisselende projecten vast dienstverband zekerheid Yacht Technology rösselA ii 2 Administrateurs Crediteuren Administrateur Debiteuren Administrateur Clusterhoofd voor de dagverblijven de Bibelebon en de Sterrenboom International Merchandising LOGISTIEK MANAGER Kijk voor meer projecten op www.yachtgroup.com Sales Engineer m/v juridisch medewerker m/v groepsleerkracht m/v iR ZATERDAG 17 NOVEMBER 2001 910 Ball Holland BV, Rijscnhout is een modern, internationaal opererend bedrijf en gespeciali seerd in de verkoop, marketing en distributie van uitrannmateriaal van exclusieve snijbloe men, oot- en perkplanten, vaste planten en bloemzaden. Zij is onderdeel van de Amerikaan se Ball Horticultural Company, één van de wereldmarktleiders in de veredeling en distributie van bloemisterijproducten. In verband met de uitbreiding van onze activiteiten in Nederland zijn wij op zoek naar: Vacature 1: Taken cn verantwoordelijkheden; - verzorgen van de crediteurenadministratie; - afstemmen en specificeren van grootboek; - beheren en verwerken van inkomende facturen; - verzorgen van kas- en bankboek. Vacature 2: Taken cn verantwoordelijkheden; - verzorgen van de debiteurenadministratie; - verzorgen van licentie- en heffingenadministratie; - beheren en bewaken van debiteuren. Ball Holland biedt een dynamische en aantrekkelijke werkomgeving cn een concurrerend arbeidsvoorwaardenpakket. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer J.P.C. Zwetsloot, directeur financiën. Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curriculum vitae met begelei dend schrijven binnen twee weken na verschijningsdatum te sturen naar: Ball Holland B.V, t.a.v. mevrouw K.S. Rienstra, Postbus 497, 1430 AL Aalsmeer. Telefoon: 0297-383030, e-mail: k.ricnstra@vanzantenenco.nl. sr/cv w o o Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) is een professionele organisatie met kinderopvang op 5 verschillende locaties en 100 personeelsleden. De CSKV onder scheidt zich door deskundig personeel en hoogwaardige dienstverlening. De cultuur in de organisatie is open, collegiaal en vanuit ieders specialisme sterk op samenwerking gericht. Deze groeiende en innovatieve organisatie is op zoek naar een: voor 26 uur per week Taakgebieden en verantwoordelijkheden: leiding geven aan: groepsleidsters, huishoudelijk medewerkers, teamcoördinatoren; eindverantwoordelijk voor het functioneren van de kindercentra binnen de door de CSKV gegeven beleidskaders; draagt zorg voor een adequate inrichting van de kindercentra. De inrichting is gericht op een pedagogisch verantwoord speelklimaat, veiligheid en hygiëne; oudercontacten. Voor de functie gelden de volgende eisen: heeft een sociaal-pedagogisch, agogisch of op zorgverlening gerichte HBO opleiding; heeft organisatorisch vermogen; kan systematisch, doelgericht en planmatig werken; kan werkprocessen structureren; heeft een coachende stijl van leiding geven; heeft ervaring in een leidinggevende functie; heeft affiniteit met en een visie op kinderopvang; heeft natuurlijk gezag en overwicht; is doortastend en besluitvaardig; is sociaal vaardig, open houding, kan relativeren, is flexibel, anticipeert op situaties die zich voordoen. Inschaling vindt plaats conform CAO Kinderopvang volgens hoofd AA. Voor nadere informatie kunt u op dinsdag, woensdag en donderdag contact opnemen met mevrouw E. van Gilst (manager kinderopvang), telefoonnummer: 071-5610084. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van Curriculum Vitae, kunt u vóór 28 november 2001 richten aan: CSKV Witte de Withlaan IC 2253 XS Voorschoten is een internationaal georiënteerde handelsmaatschappij, die zich bezig houdt met het ontwerpen van de im- en export, alsmede de groothandel in agenda's en organizers, schoolagenda's en schoolartikelen, luxe ledenvaren en acryl fotolijsten. Ons assortiment onderscheidt zich qua smaak en vormgeving van dat van de collega's. Voor ons magazijn zoeken wij kandidaten voor de functie: (FULLTIME) die-naast het leidinggeven aan onze magazijnmedewerkers verantwoor delijk is voor: ontvangst, controle en opslag van goederen voortdurende kwaliteitscontrole m.b.t. atelierwerkzaamheden, verwerking en uitlevering van orders bijhouden en sturen van de voorraden het plannen van transporten het opmaken van grensdocumenten Gevraagd wordt: minimale opleiding op HAVO niveau een ruime ervaring in een soortgelijke functie computerervaring stressbestendigheid i.v.m. werken in piekperiodes kwaliteitsgevoel t.a.v. producten, orde en netheid bezit van rijbewijs B Heeft u belangstelling voor deze functie, stuurt u dan z.s.m. een brief met CV t.a.v. mevr. E.M.E. van den Berg, International Merchandising, Postbus 1090, 2340 BB Oegstgeest. Inlichtingen: 071-5153531. Yacht Technology heeft als marktleider de meeste projecten voor ambitieuze professionals in de techniek. Onze professionals voeren projecten uit bij de top 500 van het bedrijfsleven en de overheid. Onze kracht wordt bepaald door onze mensen. Professioneel in begeleiding, stimulerend in ontwikkeling en aandacht voor de mensen. Naast Technology is Yacht tevens gespecialiseerd in Finance, ICT en Management. Yacht Technology Amsterdam Is op zoek naar SR. ENGINEERS voor projecten in de utiliteit. Concrete vacature-informatie vind je op onze website. Of bel Edo Kruidering voor meer informatie: (020) 606 8010. Yacht Technology. Carrièretechnisch de beste oplossing. TEMPERATURE SENSORS AND SYSTEMS Rosset Nederland B.V. is een kleine maar toonaangevende onderneming op het gebied van temperatuursensoren voor industriële toepassingen. Wij leveren o.a. thermokoppels, weerstandselementen en meetomvormers. Wij zoeken op korte termijn een voor de binnen- en buitendienst De functie: - het onderhouden van contacten met bestaande relaties - het leggen van nieuwe contacten met potentiële afnemers - het maken van offertes - het klantgericht afhandelen van opdrachten Wij vragen: - opleiding HBO/MBO bij voorkeur richting industriële automatisering - aantoonbare commerciële instelling - doorzettingsvermogen beheersing van de Franse taal is een pre - zelfstandig kunnen werken Wij bieden: - een verantwoordelijke functie met veel ruimte voor initiatie - salaris in overeenstemming met de functie - goede arbeidsvoorwaarden Sollicitatie: - Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen richten aan: Röesel Nederland B.V., Eikenlaan 253d, 2404 BP Alphen a/d Rijn. Tel.: 0172-493141, Fax: 0172-495043, E-mail: info@rossel.nl Zoetermeer Postbus 15 2700 AA Zoetermeer Betaalbare huurwoningen zijn in Zoetermeer nog steeds schaars en dienen op een een duidige en rechtvaardige wijze te worden verdeeld. In Zoetermeer worden de sociale huurwoningen verdeeld volgens de regels van het zogenaamde 'aanbodmodel', waarbij de woningzoekende zelf op zoek gaat naar een passende woning. Sinds de inwerkingtreding van dit verdelingsmodel kent Zoetermeer, net als de andere gemeentes in het stadsgewest Haaglanden, een onafhankelijke Klachtencommissie Woonruimteverdeling. De woningzoekende die zich door één van de partijen van het aanbodmodel rechtst reeks in zijn belang geschaad voelt, kan een klacht indienen bij de Klachtencommissie Woonruimteverdeling. De uitspraak van de commissie is voor alle partijen bindend. Daarnaast is het de taak van de Klachtencommissie om algemene knelpunten van het aanbodmodel gevraagd en ongevraagd te signaleren en bij de daarvoor aangewezen instanties onder de aandacht te brengen. Voor de bovengenoemde werkzaamheden komt de Klachtencommissie jaarlijks 4 tot 6 maal bijeen. De meeste aanhangig gemaak te zaken worden echter schriftelijk afgehandeld. De Klachtencommissie Woonruimteverdeling Zoetermeer bestaat uit 3 leden, waar onder de voorzitter. Eén lid wordt benoemd op voordracht van de verhuurders en de ander op voordracht van de gemeente. De voorzitter wordt door de 2 leden zelf benoemd. De leden worden voor een periode van 3 jaar aangesteld. Thans is een vacature ontstaan voor de functie van voorzitter. De Klachtencommissie Woonruimteverdeling nodigt belangstellenden uit te solliciteren naar de functie VOORZITTER KLACHTENCOMMISSIE WOONRUIMTEVERDELING ZOETERMEER Functie - eisen: - een afgeronde juridische opleiding op tenminste HBO-niveau; - ervaring in en/of bekendheid met de volkshuisvesting in Haaglanden, bij voorkeur met de woonruimteverdeling; - bereidheid in de avonduren te vergaderen; - analytisch vermogen om klachten en meer algemene kwesties kritisch te beoordelen binnen de toetsingskaders van zowel de lokale als de regionale regelgeving. Beloning: - voor de vergaderingen van de Klachtencommissie wordt een presentievergoeding van f 289,- uitgekeerd; - eventuele reiskosten worden op basis van de standaard kilometerprijs vergoed. Ingang functie: per direct Informatie: - voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de ambtelijk secretaris van de Klachtencommissie, mevrouw A.L.M. de 1' Isle, tel. 079 - 3468266; Sollicitatie: - U kunt uw sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze aankondiging richten aan: Klachtencommissie Woonruimteverdeling Zoetermeer, ter attentie van mevrouw A.L.M. de l'Isle, Postbus 15, 2700 AA Zoetermeer. U kunt ook gebruik maken van het e-mailadres A.N.Isle@zoetermeer.nl m gak nederland bv Gak Nederland BV voert, in opdracht van het Landelijk Instituut Sociale Verzekeringen, wettelijke regelingen uit, zoals de Werkloosheidswet, de ziektewet en de Arbeidsonge heidswetten. Als uitvoeringsinstelling (UVI) verricht Gak Nederland deze werkzaamheden vanuit eer aantal regionale vestigingen, waaronder een kantoor in Leiden. Hier werken 440 mensi de regio Rijnstreek waaronder o.a. Leiden, Alphen aan den Rijn en Gouda vallen. Voor het regiokantoor te Leiden, afdeling Bezwaar en Beroep, zijn wij op zoek naar een Functie informatie Op de afdeling Bezwaar en Beroep worden de bezwaar- en beroepschriften behandèei cliënten kunnen indienen wanneer zij het niet eens zijn met een door de UVI genomen idi sing. De behandeling daarvan wordt gedaan door een van de 20 juridische medewerkers heel zelfstandig, binnen bepaalde termijnen, tot een oordeel en beslissing moet komen bezwaar ongegrond is of niet. O.a. leidt hij daartoe hoorzittingen waar een klager verscl juridisch medewerker werkt verder nauw samen met een bezwaarverzekeringsarts en zwaararbeidsdeskundige. hii pa avi cl Wat vragen wij Je hebt een voltooide opleiding rechten en voelt je aangetrokken tot het domein van de sociale zekerheid. Je vindt het prettig zelfstandig te werken zonder de belangen van anderen - zoals de mede werkers op een uitkeringsafdeling - uit het oog te verliezen. Je beschikt over de volgende voor deze functie belangrijke competenties: Luisteren, mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid, samenwerken, plannen en organiseren, besluitvaardig heid en probleemanalyse -2' Wat bieden wij 44 Wij bieden je een werkplek in een org? V1 waarin ambitie en professionaliteit ho ft5 waardeerd wordt. Wij vinden het bel dat mensen in zichzelf investeren en steunen daarbij actief. En daarbij hc 31 bieden van aantrekkelijke banen en ee baanperspectief. Ook kennen wij uitstekende arbeidsvoc den zoals een dertiende maand, een kostenvergoedingsregeling, premie- e spaarregeling, minimaal 25 vakantieda een erg goede pensioenverzekering. Het salaris voor deze functie bedraag maximaal 5712,- per maand bij aa Na de opleiding is dit maximaal 646' De sollicitatieprocedure Wanneer je belangstelling is gewekt maar je wilt nog informatie, dan kun je telefonisch opnemen met mevrouw E. Korbee-van Hille, manager Bezwaar en Beroep, tel. 071-579! Ook kun je schrijven. Richt je sollicitatiebrief aan: GAK Nederland bv, t.a.v. de heer M. J. Hagendoorn, Postbus 9103, 2300 PC Leiden, Centraal gelegen in het groene hart van Zuid-Holland tussen Leiden, Alphen aan den Rijn en Zoetermeer, ligt de gemeente Rijnwoude. Rijnwoudc bestaat uit de dorpen Hazerswoudc, Koudekerk aan den Rijn en Benthuizen en telt circa 20.000 inwoners. Burgemeester en wethouders van de gemeente Rijnwoude nodig! yg enthousiaste kandidaten uit te solliciteren naar de functie van die affiniteit heeft met de bovenbd (werktijdfactor 1.0) indien mogelijk per I januari 2002 In de kern Koudekerk aan den Rijn staat de openbare basisschool De Rijnschans. Een school met ruim 200 leerlingen, die werkt m« j?1 leerstofjaarklassensysteem en in ontwikkeling is naar adaptief ond A Wij zoeken een kandidaat die: - voorstander is van het openbaar onderwijs; - kennis en interesse heeft op het gebied van ICT; - veel waarde hecht aan samenwerking met collega's; - open staat voor vernieuwingen in het onderwijs; - positief en flexibel is; - communicatief is. Do reactie termijn sluit 10 dagci na publicatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bij de sollicitatieprocedure wordt een vertegenwoordiging van de personeels- en de oudergeleding van de medezeggenschapsraad betrokken. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directie van de school; de heer J.A. Kooy, telefoon (071) 576 52 34 (thuis) of (071) 341 28 36 (s Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Rijnwoude. Postbus 115, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. o.v 5 "Vacature de Rijnschans" in de linkerbovenhoek van de envelc tie H nc

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 24