Personeel Personeel Personeel L M U C r Jij en Bloemenveiling Flora: "ollega die de zorg coördineert (m/v) ASSORTIMENTSMANAGER (M/V) daar groeit iets moois uit LOKKENDE KANSEN 0^ Deze functie is in ontwikkeling Praktijkbegeleider opleiding Anesthesie assistent m/v bloemenveiling Flora Rijnsburg bloemen /eiling flora Hoofd Financiële Administratie Schiphol Real Estate ERDAG 17 NOVEMBER 2001 B/nnen Verpleeghuis Boerhaave is behoefte aan een zorgkundige die de collega's op de werkvloer aanstuurt, ondersteunt en coacht in het dagelijkse werk. Ben jij iemand die het leuk vind om verantwoordelijk te zijn voor de dagelijkse zorg aan bewoners, maar ook iemand die het leuk vindt om de vraagbaak te zijn op een afdeling? Dan is deze functie geschikt voor jou! De functie is in ontwikkeling, waardoor er ruimte is om je eigen creativiteit kwijt te kunnen. Aarzel je nog, neem dan contact op met een van onze afdelingshoofden, Munk Coops ofTilja van der Haag, zodat zij je kunnen overtuigen dat dit de leukste baan is voor een zorgkundige die op zoek is naar echte invulling van haar professie! Voor onze locatie Verpleeghuis Boerhaave zijn wij voor één van onze revalidatieafdelingen en verblijftafdelingen en voor één van onze psychogeriatrische afdelingen op zoek naar een: Verpleeghuis Boerhaave, verpleeghuis Bosbeek en de zorgcentra Klooster' verzorgingshuis Boü let Overbos, Nieuwprfjmeide, Oidenjw/èfSchalkweide, tJacob in de Hout, __r_.menheuvel/Euphrasia mende stichting Sint Jacob, In van de drie clusters ouderen zorg in Zuid Kennemerhnd. 0 lij de organisatie zijn ruim 1400 mensen werkzaam die op een betrokken wijze streven naar givaardige cliëntgerichte zorg. Stichting Sint Jacob heeft een katholieke signatuur. Fund dineert de zorg voor een groep bewoners en/of patiënten en cóacht verzorgenden in de coördinatie van het zorgproces in complexe situaties. Plant en voert verpleegkundige of agogische interventies uit en levert een bijdrage aan de uitvoering van het zorgbeleid. Voert activiteiten uit gericht op zorginhoudelijke veranderingsprocessen. Voert taken uit op het gebied van kwaliteitszorg en deskundigheidsbevordering. Is zorgbegeleider. Profiel van de ideale collega: Heeft een diploma met IG, verpleegkundige of een sociaal agogische achtergrond. Beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Is tactvol en is in staat om intensieve contacten te hebben op uitvoerend niveau. Is in staat prioriteiten te stellen. Heeft humor, incasseringsvermogen en is stressbestendig. Wij bieden. Een contract voor onbepaalde tijd. Dienstverband die zowel parttime als fulltime ingevuld kan worder» Salaris conform CAO V V, functiegroep 45. Dagdiensten. Een duobaan is bespreekbaar. Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnej mevrouw Munk Coops ofTilja van der Haag, afdelingsft Telefoon 023 - 533 91 55. Een uitgebreid functieprofiel kunt u opvragen bij Leqjjne'Nuijen, personeelsadviseur of Carina Taverne, assistent pe®onee!sadvis< Telefoon 023 - 533 91 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 1 decei Stichting Sint jacob ter attentie van Leonie Ni Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. E-mail: mijmsollicitatie@sintjacob.nl Onder vermelding van BH 011110 De sollicitatiegesprekken zijn ged Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. SPECIALISTISCHE OPLEIDINGEN De afdeling Specialistische Opleidingen is een van de centrale diensten van het LUMC. De medewerkers van de afdeling Specialistische Opleidingen richten zich op het ontwikkelen, organi seren en uitvoeren van Verpleegkundige Vervolg opleidingen. de opleiding anesthesieassistent, de opleiding operatieassistent, de opleiding klinisch per fusionist, overige cursussen en bij- en nascholingen. Alle opleidingen, cursussen en bij- en nascholingen worden georganiseerd voor zowel medewerkers van het LUMC als voor medewerkers van andere zie kenhuizen. Binnen de afdeling Specialistische Opleidingen ont staat een vacature voor een: (32-36 uur per week) Vac.nr. 01 .R.32.46.LD Functie-inhoud: - begeleiding van en scholing aan werkbegeleiders; - begeleidende en coachende activiteiten met betrekking tot het praktijkleren; - bewaken en beoordelen van opleidingsverplich tingen; - verantwoording voor de beoordelingsprocedure van leerlingen; - zorgdragen voor de ontwikkeling en bijstelling van de praktijkopleiding; - medewerking aan de organisatie van informatie- en voorlichtingsbijeenkomsten voor de betreffende opleiding; - voeren van selectiegesprekken met sollicitanten voor de betreffende opleiding. Functie-eisen: - NVZ-diploma anesthesieassistent; - meerdere jaren ervaring als anesthesieassistent; - voltooide tweede graads lerarenopleiding; - ervaring in onderwijsgerichte activiteiten. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 6.516.- 2.957,-) bruto per maand (schaal 9 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Aanstelling vindt plaats in tijdelijk dienstverband voor 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mr. J.P.M. Hoogeveen, hoofd Specialistische Oplei dingen of mevrouw S. Defilet, cursusleider Specialis tische Opleidingen (071 - 526 15 95 of 071 - 526 15 92). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden Op 1 januari 2002 zijn Bloemenveiling Flora U.A. en Bloemenveiling Holland gefuseerd. Onder de naam FloraHolland en met een totaalomzet van 4 miljard gulden (1,82 miljard euro) per jaar gaan we samen verder. FloraHolland werkt vanuit vier vestigingen met één bemiddelingsbureau. Voor de vestiging Rijnsburg zijn we voor de afdeling Klokzaken op zoek naar een fulltime: www.flora.nl sburg (071) 409 44 44 Eelde (050) 309 77 77 De afdeling In Rijnsburg verwerken bijna 700 medewerkers een klokomzet van ruim 800 miljoen gulden per jaar. Binnen deze vestiging vormt de afdeling assortimentsmanagement, in samenwerking met de commerciële en importafdelingen binnen het gehele concern, één van de commerciële peilers van de vestiging Rijnsburg. De doelstelling van de afdeling Assortimentsmanagement is het realiseren van een optimale afstemming tussen vraag en aanbod van de diverse productgroepen van de vestiging, om de beste prijsvorming te verkrijgen voor onze aanvoerders. Je taken Je hoofdtaak is om onze marktpositie van sierteeltproducten in kaart te brengen, te verbeteren en te bewaken. Als assortimentsmanager is het je taak om op basis van ontwikkelingen uit de markt het aanbod te verbreden en te verdiepen. Aspecten als kwaliteit, kwantiteit, sortering, verpakking en wijze van aanbieden spelen daarbij een belangrijke rol. Je hebt daarom intensief contact met aanvoerders en afnemers. Onderzoek bij kopers en kwekers is een belangrijk onderdeel van deze functie, evenals het analyseren van cijfermateriaal en rapporten, het initiëren en ondersteunen van acquisitieprojecten van relatiemanagers aanvoerders en importafdelingen, en het deelnemen en leiden van overleggen voortvloeiende uit de taak van assortimentsmanager. Wij vragen Wij zoeken een stevige persoonlijkheid met uitstekende communicatieve, commerciële en organisatorische vaardigheden. Je bent.een professional met een kritische en zelfstandige werkhouding en bij voorkeur in het bezit van een relevante afgeronde HBO-opleiding, zoals commerciële economie of Agrarische Hogeschool. Je hebt kennis en inzicht in de sierteeltproductie of sierteelthandel, die het vak van relatiebeheer verstaat en uitstekend projectmatig kan werken. Wij bieden Bloemenveiling Flora bied je een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Bovendien werk je bij ons in een collegiale, informele sfeer en krijg je professionele ondersteuning in een bloeiende en dynamische onderneming. Het salaris is afhankelijk van werkervaring. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Albert Haasnoot, manager Klokzaken Rijnsburg, telefoon: (071) 409 4650. Meer weten over de veiling? Surf dan naar www.flora.nl. Stuur je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 14 dagen na publicatie naar: Bloemenveiling Flora U.A. t.a.v. Hilco de Roode, personeelsconsulent Postbus 10 2230 AA Rijnsburg o.v.v. 'sollicitatie Assortimentsmanager' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Natuurlijk kun je ook per e-mail solliciteren naar: hilco.de.roode@flora.nl - www.pwcglobal.com/nl Soms komt het vanzelf op je pad. Een andere keer moet je ernaar zoeken. Maar op bepaalde momenten in je loophaan. zul jc de kans moeten grijpen om een flinke sprong te maken. PricewaterhouseCoopers Recruitment A Selec lion bied' je hiertoe alle mogelijkheid. We zijn sterk in het bemiddelen van Finance- en ICT/e-business posities. En samen met jou zoeken we naar een passende vervolgstap in je carrière. Ben jij toe aan een nieuw avontuur? Dan is onderstaande functie misschien wel precies wat je zoekt. circa NLG 100.000,- Schiphol Professional met passie voor administratieve processen Schiphol Group Schiphol Real Estate is als honderd procent vastgoeddochter een van de vier grote Business Units van Schiphol Group. De organisatie legt zich toe op de ontwikkeling, realisatie, exploitatie en het beheer van pro|ecten op Amsterdam Airport Schiphol. Daarnaast is de organisatie in toenemende mate regionaal en internationaal actief, als gevolg van de verdere verbrei ding en verkoop van het AirportCity concept over de gehele wereld. In totaal werken er ongeveer 2000 mensen bij Schiphol Group. Schiphol Real Estate heeft zestig medewerkers die samen zorgen voor een jaarlijkse omzet van circa 150 miljoen gulden, terwijl de vastgoedportefeuille gewaardeerd is op ruim 1 miljard gulden. Binnen Schiphol Group neemt Schiphol Real Estate een aanzienlijk deel van de winstbijdrage voor haar rekening. Schiphol Real Estate kent een eigen directie en drie hoofdactiviteiten te weten: Vastgoedontwikkeling, Beleggingen en Vastgoedbeheer. Deze afdelingen worden ondersteund door een aantal stafafdelingen waaronder Financiële Administratie, Control en ICT. Schiphol Real Estate kent een platte organisatiestructuur, korte communicatielijnen en een cultuur die zich laat kenschetsen door een resultaat- en mensgerichte houding. De uitdaging. Als Hoofd Financiële Administratie ben je verantwoordelijk voor de gevoerde administraties binnen Schiphol Real Estate. Als financieel professional ben je in staat de (sub)administraties Debiteuren, Crediteuren, Vastgoed en (Buitenlandse) Deelnemingen verder te stroomlijnen en te ver fijnen. je hebt een uitgesproken passie voor administraties, de onderliggende structuren en bedrijfsprocessen. Juist de grote betrokkenheid bij de dagelijkse operatie maakt de positie voor jou bijzonder, je hebt een sturende en initiërende rol in het uitwerken van de huidige financieel-administratieve structuren waaronder draaiboeken, systeemaanpassingen en aansluitingen van (sub)administraties met het grootboek. Je houdt, samen met het team, toezicht op de liquiditeitspositie en betalingen, stemt de intercompany trans acties af en verzorgt de periodieke afsluitingen. Verder zie je toe op een tijdi ge en correcte gegevensverwerking en zorg je voor de aangifte van onder andere BTW en Vennootschapsbelasting. Ook stel je de jaarrekening op van Schiphol Real Estate en haar deelnemingen. Op de verschillende admini straties werken vijf medewerkers, van wie je de ontwikkeling op zowel vak inhoudelijk als persoonlijk vlak ondersteunt, je werkt intensief samen met de afdeling Control en de Business Controller, waarbij je aan de laatstgenoemde rapporteert. Voor hen ben jij de sparringpartner die een pro-actieve, sig nalerende en adviserende rol vervult. Het profiel. Om binnen deze positie succesvol te kunnen opereren, heb je een Hbo-opleiding bedrijfseconomie of SPD afgerond. Door ervaring weet je wat er binnen complexe financiële administraties komt kijken bij veran deringen en verdere professionalisering. Daarnaast h^b je helder zicht op de dynamiek en implicaties van groei voor een organisatie. In deze situaties voel jij je als een vis in het water. Door ervaring heb je inzicht in de processen binnen de dagelijkse operatie van samenhangende isub)- administraties. Als gevolg van jouw brede vakinteresse ben je in staat om met de afdeling Control en de Business Controller op tactisch niveau te sparren Naast je vakinhoudelijke kwaliteiten ben je communicatief en contactueel sterk. )e functioneert optimaal in een organisatie w^rbinnen men op gestructureerde, pro-actieve en open wijze acteeJ^H&uw 'hands-on benadering, diplomatie en daadkracht sluiten daarbij aan. Op deze manier ben je in staat mensen te inspireren en samen met een team te werken naar een optimaal resultaat. Het vervolg. Op 10 en 11 december aanstaande voeren drs. Lot de Vries en drs. Tjerko Verhaak, managementconsultants van PricewaterhouseCoopers gesprekken met geïnteresseerden over ambities en mogelijkheden in relatie tot de functie bij Schiphol Real Estate. Naar aanleiding van deze gesprekken stellen wij samen met de geïnteresseerden vast of het zinvol is hen nader in contact te brengen met onze opdrachtgever, waarna er een individueel assessmentonderzoek zal volgen. Je reactie. Wil je met ons in gesprek over deze functie? Stuur dan jouw solli citatiebrief plus c.v„ onder vermelding van referentienummer HL1456LV, vóór 3 december naar PricewaterhouseCoopers N.V., Groep Recruitment Selection, t.a.v. de mevrouw drs. Lot E. de Vries, Pöstbus 30715, 2500 GS Den Haag. E-mailen kan ook via financial.peopleCnl.pwcglobal.com Voor meer informatie kunt je contact opnemen met bovengenoemde adviseurs via telefoonnummer (070) 342 60 12 of (06) 225 49 839. - PriceWaTeRHOUs^OOPERS 0 Recruitment Selection

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23