personeel Personeel Personeel ffektief Groq» iV GP L U M C VESTIGINGSMANAGER (m/v) ADMINISTRATEUR m/V tk j! Financieel administratief medewerker m/v fulltime BEDRIJFSLEIDER Secretaresse B m/v Audiologie-assistent |G 10 NOVEMBER 2001 D-WINKELS b.v. maakt onderdeel uit van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven. Deze organisatie omvat snel groeiende ondernemingen werkzaam op het gebied van supermarkten (Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Jan Bruijns en Digros), slijterijen (Dirck III), drogisterijen (Dirx) en vakantiewinkels (D-reizen). ;ze voortdurende groei en door de steeds veranderende eisen van de consument is een actief toe|en grote alertheid op het gebied van projectontwikkeling en aankoop en huur van onroerend an groot belang. Deze activiteiten zijn ondergebracht bij D-WINKELS b.v., gevestigd in Den Haag. |olg van sterk groeiende activiteiten zullen wij echter binnen één jaar verhuizen naar een door naf ontwikkeld en gebouwd nieuw kantoorgebouw in Sassenheim. Op de administratie van zo^ELS b.v. hebben wij momenteel twee fulltime vacatures voor Ize veelzijdige financiële administratie zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's die in staat I gezamenlijk onder meer de volgende werkzaamheden te verrichten: bken van facturen en bankafschriften: jemen, doorgeven en afwikkelen van (storings)klachten; teurenbeheer; Jteurenbeheer; lereiden en (tussentijds) analyseren van projectbegrotingen; pereiden van betalingsopdrachten; bereiden van belastingaangiften; ^tentie bij het opstellen van periodieke managementinformatie. vejtaande werkzaamheden zullen afhankelijk van de capaciteiten worden verdeeld. Bij afwezigheid k inrnze n'euwe collega's elkaar te kunnen vervangen waardoor beide functies zeer uitdagend zijn. en. een opleiding op MEAO-BA-niveau en/of enkele jaren relevante werkervaring, heb je kennis van {n beheers je de Nederlandse taal goed in woord en geschrift? Ben je tevens positief kritisch ëtiefrijk, heb je verantwoordelijkheidsgevoel, analytisch vermogen en cijfermatig inzicht? Kun je na,|annen en beschik je over persoonlijke eigenschappen als collegialiteit, accuratesse, flexibiliteit Eniiijkheid? Dan zijn wij op zoek naar jou! Affiniteit met de wereld van vastgoed is een pré. functies geldt dat het niveau van het salaris in overeenstemming is met de verantwoordelijk- n het takenpakket. Tevens bieden wij onder andere de volgende secundaire arbeidsvoorwaarden: vakantie- en ATV-dagen per jaar (op fulltime basis); joenregeling; er je regelingen zoals spaarloon, PC-privé, kinderopvang en studiekosten; Drting bij D-reizen.; jge werksfeer binnen een klein team momenteel gevestigd in een statig, huiselijk kantoor iechts 8 minuten loopafstand van Centraal Station Den Haag. edende personen zijn ook van harte welkom om te solliciteren. en jftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae, jjinnen 14 dagen versturen naar IELS b.v., ter attentie van Evelien van Proosdij 1= "Isegracht 20, 2514 AP Den Haag. E V1 I i M I 11 I ifl jiteer binnen 14 dagen on-line via: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Forensisch Cenlrum Teylingereind is een particu liere gesloten justitiële opvanginrichting voor 72 jóngens in de leeftijd van 12 tot 18 jaar, verdeeld over 6 groepen. Het primaire doel van de inrichting is, naast een veilige bewaring, het bevorderen van een beter sociaal functioneren van de jeugdige. Teylingereind is een organisatie die waarde hecht aan een sterk gemeenschapsgevoel en een rechtvaardige besluitvorming. In totaal zijn er 125 medewerkers in dienst. Wij zijn gesloten: Hoe open ben jij? Wil jij de uitdaging aan met onze jongeren? Jongeren die voortdurend grenzen overschrijden? Jongeren die behoefte hebben aan structuur, veiligheid en een positief groepsklimaat. Wil je samen met ons op zoek naar de juiste balans tussen beveiligen en begeleiden? Heb je daarbij doorzettingsvermogen, visie, energie en gevoel voor humor? Vraag dan een informatiepakket aan of solliciteer direct naar de functie van GROEPSLEIDER M/V 24-32 uur Je beschikt over een relevante MBO/HBO opleiding of je bent bereid deze te volgen. De minimaal vereiste deeltijd MBO opleiding wordt 100% vergoed. Relevante werkervaring met moeilijk opvoedbare jongeren is een pre. Je bent minimaal 23 jaar. Je bezit een professionele werkhouding. Bij de sollicitatieprocedure hoort een antecedenten-onderzoek. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO Jeugdhulpverlening. Salaris minimaal 3.698,- en maximaal 5.285,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Meer informatie bij de afdeling P&O, tel. (071305 55 55. Je schriftelijke reactie zien wij graag vóór 24 november tegemoet. Richt je brief met cv aan Forensisch Centrum Teylingereind, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 193, 2170 AD Sassenheim. E-mailen mag ook: teylingereind@teyl.demon.nl Kandidaten die reeds eerder gereflecteerd hebben hoeven dit niet opnieuw te doen. roep B.V. is een dynamisch en snel groeiende schoonmaakorganisatie met vestigingen in Haarlem en Hoogeveen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Groningen. Ca. 400 medewerkers zijn in onze dienstverlening. Vestiging in Haarlem zijn wij op zoek naar een: eine iCtHX. iet gezicht van Effektief Groep in uw werkgebied en bent verantwoordelijk voor de ring, 'sultaat. iing aan de medewerkers en onderhoudt de relatie met onze opdrachtgevers. lover uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden en vindt het een uitdaging uw iskracht en kwaliteitsbesef te gebruiken voor het leveren van maatwerk en een bijdrage te op d[ een verdere uitbouw van de vestiging. U denkt mee met onze klanten, heeft een flexibele bent stressbestendig en ziet kans in de voorkomende situatie plezierig en succesvol 'erken. 2510 i HBO denk- en werkniveau en ervaring dan wel opleiding in onze dienstverlening, iet bezit van rijbewijs B en woonachtig in Haarlem of directe omgeving. I: ndige functie met dynamiek. Volo] je ontwikkeling en rapporteert reef gen Ife werksfeer en een passend salaris, 45 :eerd? voor 'aan de directie. kunnen voor 18 november naar: :oep B.V. t.a.v. mevr. T. Rosema, Postbus 5114, 9700 GC Groningen. in ook: t.rosema@effeklieferoep.nl ieer informatie op www.effektiefgroep.nl Duinrand Salem de Vlietstede De Protestants Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV bestaat uit twee woonzorgcentra in Katwijk, Duinrand en Salem, en een woonzorgcentrum in Rijnsburg, de Vlietstede. In totaal wonen 293 mensen in de woonzorgcentra van DSV. DSV heeft zich ten doel gesteld zorg op maat te bieden. Dit betekent dat de geboden zorg is afgestemd op de zorgvraag van de cliënt. Aan de geboden zorg ligt een Christelijke levensovertuiging ten grondslag. Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen werkt DSV samen met drie woonzorgcentra en één verpleeghuis in de Zorggroep Sorgsaem. In verband met het vertrek van de huidige medewerker is op korte termijn een vacature, op de locatie Salem, voor een: De financieel administratief medewerker voert de administratie voor de Zorgcentra en Huisvestingsstichting, in de meest brede zin en behartigt daarbij tevens de personeelsadministratie. Het hieruit voortvloeiende takenpakket bestaat o.a. uit: Het verwerken van gegevens in de geautomatiseerde administratie; De zorg voor het tijdig beschikbaar zijn van de informatie uit de administratie; Het bewaken van de begrotingen; Het voeren van een huuradministratie; In voorkomende gevallen assisteren/waarnemen van het hoofd administratieve dienst. Van de te benoemen kandidaat wordt verwacht: Een administratieve opleiding, bij voorkeur MEAO/MBA; Kennis en vaardigheid van een geautomatiseerd administratiesysteem. Enige kennis van Excel en Word is wenselijk. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Belangstelling voor de ouderenzorg; Bereidheid tot eventuele noodzakelijke verdere studie. De medewerker(ster) is direct verantwoording verschuldigd aan het hoofd administratieve dienst. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris wordt afgestemd op opleiding en ervaring. Voor verdere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer M. Nagelhout, hoofd administratieve dienst, telefoonnummer 071-4015641. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de directie, Duindoornlaan 34, 2225 RT Katwijk. GPA (Personeelsadviesbureau voor de Grafimedia branche) zoekt voor DrunoDruk te Noordwijkerhout een met ondernemersmentaliteit De onderneming De onderneming realiseert met twaalf medewerkers middels kleurenoffsetdruk werk van hoge kwaliteit voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Als leverancier van handelsdrukwerk en familiedrukwerk neemt het bedrijf in de regio een vooraanstaande positie in wat blijkt uit het vaste klantenbestand en het grote aantal repeatorders. Flexibiliteit en hoge kwaliteit vormen succesfactoren van het bedrijf. Om dit succes vast te houden en mogelijk te verhogen bestaat de wens het bedrijf te versterken met een bedrijfsleider die allround grafische vakkennis combineert met de ambitie om een onderneming te leiden. De functie Als eindverantwoordelijke voor het gehele productieproces geeft u leiding aan de twaalf medewerkers. U bent verantwoordelijk voor het stroomlijnen van de werkprocessen en het optimaliseren van kwaliteit, efficiency en planning. Deze verantwoordelijkheden vult u in door (in het begin) zelf actief deel te nemen aan het operationele proces. Geleidelijk zal uw verantwoordelijkheid verschuiven naar meer beleids matige aspecten en commercie. Kortom u ziet het als een uitdaging de organisatie van binnenuit verder te ontwikkelen. Dit alles in nauwe samenspraak met de directeur. Uw profiel U functioneert minimaal op MBO+niveau en beschikt over leidinggevende ervaring binnen een grafische productieomgeving. Goede communicatieve vaardigheden combineert u met commerciële inzichten en vaardigheden en een hoge mate van betrokkenheid bij bedrijf en producten. U analyseert efficiency en effectiviteit en initieert verbeteringen op doortastende en tactvolle wijze. Het perspectief Een uitdagende functie, waarin u uw leidinggevende en commerciële ervaring en vaardigheden verder kunt ontplooien en die u de mogelijkheid biedt uw eigen stempel te zetten op een onderneming met voldoende mogelijkheden voor de toekomst. Belangstelling? Stuur, fax of mail uw brief CV naar: GPA, t.a.v. dhr. G. Renting Postbus 2151 1500 GD Zaandam Telefoon 06 - 55 71 51 53 Fax (075) 612 29 40 E-mail grenting@gpa-pm.nl Acquisitie of onderhandse contacten met de onderneming n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorgen onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (1230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kinder geneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheel kunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuis- geneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleeg kundigen Ontwikkelingen (BOVO). Keel-, Neus- en Oorheelkunde Bij het Audiologisch Centrum van de afdeling KNO bestaat een vacature voor een: (36 uur per week, waarvan 12 uur speciaal voor het Cochlear Implant team) Vac.nr OLD. I045.LD Functie-inhoud: - beheren van agenda's; - afhandeling van ingekomen post; - opstellen, bewerken en afhandelen van algemene correspondentie; - het maken van gecombineerde afspraken voor patiënten; - het bijhouden van databases met klinische onderzoeksgegevens; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - verstrekken van informatie over procedures en werkwijzen; - verrichten van allerhande tekstvenwerkingswerk- zaamheden aan de hand van concepten, dictafoon etc.; - bijhouden van diverse administraties (personele en eenvoudige financiële); - organiseren van bijeenkomsten, congressen en sym posia; - ondersteunende werkzaamheden op het gebied van wetenschappelijke output (publicaties, promo ties etc.); - archiveren. Functie-eisen: HAVO/MEAO, - secretaresse opleiding; - kennis van medische terminologie strekt tot aanbe veling; - ervaring met tekstverwerking (MS Office, met name Word, Excel en Outlook); -vaardigheid in het gebruik'van de Engelse taal in woord en geschrift; - accuratesse, goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617,- .2.095,-) bruto per maand (schaal 6 CAO AZ) bij een volledi ge aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr ir. J.A.RM. de Laat, hoofd Audiologisch Centrum (071 - 526 24 26).Voor informatie over het Cochlear Implant team kunt u bellen met dr: ir J.H.M. Frijns, KNO-arts (071 - 526 24 51en mevrouw J. Dahmen, P&O adviseur (071 - 526 23 99). Keel-, Neus- en Oorheelkunde Bij het Audiologisch Centrum van de afdeling KNO bestaat een vacature voor een. (in opleiding) m/v (36 uur per week) Vac.nr OI.D.I I.45.LD Functie-inhoud: - het verrichten van gehooronderzoek bij kinderen en volwassenen; - medewerking aan gehoorrevalidatie (hoortoestel- aanpassing, etc.): - assistentie bij evenwichtsonderzoek en electro- audiometrisch onderzoek. Functie-eisen: - het diploma audiologie-assistent (S.A.O.) of gelijk waardige opleiding; - vooropleiding op HAVO-niveau met wis- en natuurkunde; - bij voorkeur werkervaring; - goede contactuele eigenschappen in de omgang met slechthorende kinderen en volwassenen; - goed in teamverband kunnen werken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid; - accuratesse. N.B. Ook kandidaten die de opleiding audiologie- assistent willen volgen (duur: 14 maanden) en bij zonder gemotiveerd zijn voor deze functie, worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617,- 2.095,-) (schaal 6 CAO AZ) bruto per maand bij een volledi ge aanstelling met een eventuele uitloop tot maxi maal f 5.094,- 2.312,-) (schaal 7 CAO AZ) bruto per maand. Audiologie-assistenten in opleiding worden gehono reerd volgens schaal 5 CAO AZ maximaal f 4.297,- 1.950,-). Dienstverband: De aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienst verband. A ;tr«r do Informatie: Nadere inlichtingen wordt gaarne* verstrêw door dr ir. J.A.RM. de Laat, hoofd Audiologisch Centrum (.071 - 526 24 26) en door mevrouw J. Dahmen, P&O adviseur (071 - 526 23 99). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 39