Personeel Personeel Personeel Personeel Person 1 ]e wilt ruimte voor je ondernemende kwaliteiten èn de uitdaging van dê professionele organisatie, je werkt graag met men sen en wiltsteeds weer scoren Vestigingsmanager m/v I GARDEN Gezinsbegeleider Reformatorisch DagbL RAYONLEIDING (M/V) een parttime medewerker heeft werk voor u! EXPEDITEUR MA/ Luba. Het menselijke bureau. ZATERDAG 10 NOVEMBER 2001 VLS Schoonmaak Zoekt wegens uitbreiding in de regio Leiden versterking in de De werkzaamheden bestaan uit het op correc te wijze leidinggeven aan schoonmaakperso neel, het regelen en plannen van de personele bezetting, een juist gebruik van materialen en middelen, klantencontact enz. In deze functie rapporteert u aan uw account manager. Functie-eisen: Wij zoeken een enthousiaste, representatieve medewerker. Bij voorkeur een MBO-opleiding en/of SVS middenkader en in bezit van rijbewijs B. Belangstellenden worden verzocht hun schrif telijke reactie binnen 14 dagen te zenden aan onze accountmanager de heer B. Venema Wij zien uw reactie met belangstelling tege moet VLS.NL Postbus 162 3330 AD Zwijndrecht 078-6191919 ©V is een van de grotere bedrijven in Nederland, die actief zijn op het gebied van de produktie en verwerking van Direct Mail. Onze hoofdactiviteiten zijn: couverteren, vouwen, inkjetprinten, sealen en fulfilment. Ter versterking van ons team zoeken wij voor direkt een voor het instellen en onderhoud van onze insteekmachines en sealstraten. De juiste kandidaat beschikt over een LTS diploma en/of heeft ervaring met grafische machines. Wij bieden goede sociale voorzieningen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: (p(Füt?®éir uw t.a.v. mevr. C. C. M. de Jongh Postbus 23 2370 AA Roelofarendsveen Flexmen personeeldiensten bv zoekt voor diverse bedrijven in de vleesverwerkende industrie in de Bollenstreek UITBENERS MESVAARDIG PERSONEEL PRODUCTIEMEDEWERKERS Ook zijn wij op zoek naar enthousiaste jonge mensen (tot 25 jaar) die opgeleid willen worden tot (varkens)middeluitbener Flexmen biedt je voor alle functies een prima CAO-loon, de mogelijkheid tot een vast contract en als je een rijbewijs hébt, is een auto van Flexmen mogelijk. IETS VOOR JOU? Bel dan meteen naar Flexmen: 0180-32 00 22 en vraag naar Eddy Terhorst Kleinpolderlaan 8 - 2911 PA Nieuwerkerk aan den IJssel www.flexmen.nl/flexmen wxs.nl Gebr. Heemskerk Groothandel in Groente en Fruit voor het klaarzetten van bestellingen van 16.00 uur tot 20.00 uur van maandag t/m vrijdag. Ervaring in het AGF is een voordeel. Ben je geïnteresseerd bel dan met 071 5765737 en vraag naar Abe Heemskerk of kom langs op ons bedrijf op Rooseveltstr. 37 te Leiden. Onder de nieuwe naam De Bruggen bieden de voormalige stichtingen Cunera, Hooge Burch, Schievaart en Ursula een breed pakket aan zorg vormen aan (ca. 1600) mensen met een ver standelijke handicap op een zestal locaties in de provincie Zuid-Holland. In deze dienstverlening staat centraal dat men sen met een verstande lijke handicap de moge lijkheid wordt geboden om hun plaats in de maatschappij in te nemen. De kernwaarde 'werken vanuit respect" wordt hierbij als essen tieel beschouwd. Het is de meerwaarde die De Bruggen met 2700 medewerkers wenst te bieden aan alle doel groepen. Onze locatie specialistische zorg te Leiden, heeft een vacature voor de funGtie van 16 uur per week De gezinsbegeleider werkt voor de naschoolse dagbehandeling voor 9 jongeren in de leeftijd van 11-15 jaar. De gezinsbegeleider draagt zorg voor de intake en onderhoudt vervolgens de contacten met het gezin. In samenwerking met de ouders worden de hulpverle ningsdoelen uitgevoerd. Van belang hierbij is dat de gezinsbegeleider een actieve rol inneemt om samen met de ouders op stimulerende wijze opvoedingspro blemen aan te pakken. De gezinsbegeleider is in staat om vanuit de systeem theorie methodisch en agogisch interventies te hante ren. De gezinsbegeleider onderhoudt contacten met de diverse instanties die bij het gezin betrokken zijn. Opleidingseisen zijn: relevante HBO-opleiding en affiniteit met het werken met ouders. Bij voorkeur ken nis en ervaring met de doelgroep licht verstandelijke gehandicapten jongeren. Ervaring met multi-probleem gezinnen is een pré. Verder zoeken wij iemand die zelfstandig kan werken en in het bezit is van een auto. Ons aanbod is een vaste baan per direkt voor 16 uur per week. De werktijden zijn bespreekbaar. De functie is ingedeeld in functiegroep 50 van de CAO-gehandi- captenzorg. Kijk ook op www.debruggen.nl of bel 0900-332784436 Inlichtingen en solliciteren? Voor informatie kan je bellen met Cora van der Pluym (Tel. 071-5146141/070-3216500). Je sollicitatiebrief met CV stuur je voor 23 november naar: Stichting De Bruggen, ta.v. P&O, Zoeterwoudsesingel 34, 2313 EJ te Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor het dagelijks vervoer van het Reformatorisch Dagblad zo voor de route "Rijnland" een Wilt u hierop reageren dan is het voor deze route van belang Ongeveer 3,5 uur per dag (5 middagen en 1 ochtend) beschikbaar bent In bezit bent van een stationcar Accuraat kunt werken en onder tijdsdruk goed blijft functiol Woonachtig bent in Alphen a/d Rijn, Hazerswoude of Leide Als expediteur treedt u niet in dienst bij het RD, maar werkt u 1 basis van een overeenkomst. Met u wordt een prijs per kilome 8 afgesproken, waarvoor u de route' gaat rijden. Maandelijks brengt u deze kosten in rekening bij het RD. Voor nadere informatie over deze route kunt u zich wenden tola de heer M.H.P. Roos, telefoon: 078 - 69 33 725. Uw schriftelijke reactie zien wij graag tegemoet vóór D.V. 21 m 2001 t.a.v. de manager Logistiek en Abonnementen, de heer H.J. Koetsier, Reformatorisch Dagblad B.V., Postbus 6 7300 AP Apeldoorn. Of mail naar: seclonah® refdaa.nl zoekt per direct voor haar kinderdagverblijf in OEGSTGE - groepsleidsters voor de verschillende groej - groepshulp voor 20 uur per week - invalleidsters en BBL-ers Indien u geïnteresseerd bent kunt u contact opnemen ld met Kindergarden: 020 - 4235422 Herengracht 244, 1016 BT Amsterdam www.kinderaarden.nl Dan is de functie van vestigingsmanager bij de Luba Groep voor jou een fantastische mogelijkheid om jouw leidinggevende en commerciële capaciteiten in te zetten op de dynamische arbeidsmarkt. Alphen a/d Rijn Een zeer veelzijdige functie met een hoog rendement op eigen creativiteit en inzet. Waarin je uitgroeit tot de arbeidsmarktexpert van je eigen werkgebied. |e houdt je bezig met werving en selectie, testen, uitzen den, detacheren, payrollen, loopbaanbegeleiden, herplaatsen, advisering, outsourcing. Acquisitie, relatie- management en dagelijks leidinggeven aan de medewerkers behoren tot je hoofdtaken. Zelfstandigheid en samenwerken Als vestigingsmanager werk je met een grote mate van zelfstandigheid, samen met je consulenten. Met hun inbreng leg jij je ideeën vast in het jaarlijkse vestigingsplan, compleet met begroting en tijdsplanning. Na afstemming met de organisatie voer je dat plan vervolgens samen met je consulenten uit. Je kunt rekenen op ondersteuning door je collega's, professionele stafafdelingen, gespecialiseerde werkmaatschappijen en de toegespitste vestigingsautomatisering. Blijven ontwikkelen Voor je aan de slag gaat krijg je een gedegen opleiding en zijn er volop studiemogelijkheden. De organisa tie biedt een breed scala aan mogelijkheden voor mensen die willen doorgroeien of hun werkterrein willen verleggen. Aan de functie zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden verbonden, zoals een auto van de zaak en een bonusregeling. HBO niveau en ervaring Om de functie goed te kunnen vervullen is een HBO denk- en werkniveau noodzakelijk. Je hebt vier jaafe b commerciële werkervaring, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening waarin je tevens je leidinggevendi (l capaciteiten hebt bewezen. Je bent in het bezit van een rijbewijs. Reageren Als jij de uitdaging ziet, ontvangen wij jouw sollicitatiebrief met cv graag binnen 14 dagen. Je kunt die stu ren naar de Luba Groep, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 1133, 2302 BC Leiden. Of per e-mail aait mbergkamp@luba.nl. Voor eventuele vragen kun je contact opnemen met de afdeling Personeelszaken,: tel: 071-513 47 44- Luba personele diensten maakt, evenals Avéès Services, P+M en TeleworX deel uit van de Luba Groep. Daartoe behoren oof Luba Consulting, KMS Bestuurssupport, High Select, Detaccount en Delft Recruitment. Samen biedenr zij een compleet dienstenpakket aan ter zake van human resource management. De Luba Groei behoort tot de tien grootste organisaties in Nederland op dit gebied.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 34