Personeel Personeel n r V Apothekersassistent mmva k ISfCiRK 1 Z7 !f Productie if Logistiek Apotheek Linnaeus ADVISEUR KAM-C0ÖRDINAT0R OMTZIGT BOUWMATERIALEN B.V. Chauffeur m/v cWXsteVUke Basisschool "oe SASSENHEIM CROEPSLEERKRflCHT "Jouw alerte en pro-actieve inbreng is een duidelijke toegevoegde waarde voor het projectmanagement." 110 NOVEMBER 2001 FOCWA is de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, een actieve brancheorganisatie waar circa 2000 ondernemingen met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. Op tal van terreinen behartigt FOCWA vanuit haar secretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden: economisch en sociaal economische aangelegenheden, techniek en innovatie, scholing en opleiding, kwaliteits-, milieu- en arbozorg, reclame en public relations, bedrijfsadvisering en -begeleiding etc. Bij FOCWA is plaats voor een: MEDEWERKER Fl ADMINISTRATIE N A N C I L E voor gemiddeld 38 uren per week de functie Je draagt zorg voor de facturering en registratie van de uitgaande facturen van FOCWA en aan haar gelieerde stichtingen en verenigin gen. Je verzorgt het beheer van de debiteurenadministratie, zoals het verwerken van giro- en bankafschrif ten, de controle op de betalingen, het vastleggen van afspraken en onderhouden van contacten met het incassobureau. Je codeert inkomen de facturen en voert deze in in de geautomatiseerde administratie. Ook ben je belast met het toereke nen van kosten, zoals porti, druk werk en kantoorartikelen aan alle afdelingen en secties van FOCWA. Tenslotte verleen je waar mogelijk ondersteuning aan het hoofd finan ciële administratie. je profiel Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand met een afgeronde middelbare opleiding (MAVO/HAVO) en MBO opleiding, bv MEAO-BE of Praktijkdiploma Boekhouden en Diploma Moderne Bedrijfsadministratie. Je hebt kennis van en ervaring met geautomatiseerde administratie, gegevens- en tekstverwerking, beschikt over redactionele en com municatieve vaardigheden, je hebt een flexibele instelling, bent accu raat en kunt zelfstandig werken. wat bieden we Het gaat om een functie in klein teamverband, met ruimte voor eigen initiatief. FOCWA is een informele organisatie, waar een positief kriti sche inbreng en een gezonde dosis humor op prijs worden gesteld. Je salaris en bijkomende arbeidsvoor waarden zijn prima. Wil je meer weten over deze functie? Bel dan met Jeroen Knijf, Hoofd Financiële Administratie of Hanny Heemskerk, Office Manager. Telefoon 0252 - 265 222. Is je belangstelling gewekt? Stuur dan binnen 10 dagen een sollicita tiebrief naar FOCWA, t.a.v. Hanny Heemskerk, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Wil je meer weten over FOCWA, kijk dan op www.focwa.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld W' Heemskerk B. V. te Rijnsburg is een van de grootste groentebewerkingsbedrij- ven (circa 1,25 miljoen verpakkingen per week) in Nederland. Bij het bedrijf, waar groente wordt gesneden, gewassen en verpakt, werken circa 400 mensen. De onderneming levert in Nederland en Duitsland aan supermarktketens pan klare kleinverpakkingen groente, groentepakketten, rauwkost en salades. Pro ductontwikkeling en kwaliteit spelen een grote rol. Voor deze organisatie zoeken wij een ragend voor een efficiënt productieproces 20 even aan ploegendienst jagt u zorg voor de juiste en tijdige uitvoering pnde productievolumes en de aanvoer van de te producten. Efficiency in het werk, waarbij de veilig- en de Arbo-omstandigheden niet uit het II verloren en het toezien op het naleven van het I Weid zijn wezenlijke onderdelen van deze functie, ung aan 30-40 ploegendienstmedewcrkers, houdt Ihet gereed product, kwaliteit en hygiëne. U aan de Productieleiding. Kwaliteitsbewuste teamleider U bezit een HBO-achtergrond, bij voorbeeld een studie Levensmiddelentechnologie, Procestechnologie en/of Techniek algemeen dan wel MBO aangevuld met cursussen 'en ruime ervaring. U heeft minimaal drie jaar leidinggevende productie-ervaring, bij voorkeur in de food-industrie of met dagverse producten. Ervaring met mechaniserings- en/of automatiseringstrajecten (ERP) is een pre. U bent een door zetter met overtuigings- en daadkracht en eveneens praktisch en resultaatgericht. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist, mondelinge beheersing van het Engels gewenst. og voor een efficiënte interne goederenstroom in hart en nieren sn behoren o.a. het coördineren van inslag, opslag, l, etiketteren en intern transport, alsmede het voe- Igoed FIFO systeem. U geeft leiding aan i0-15 pstmedewerkers en stelt de werkroosters samen, 'loer houdt u toezicht op de naleving van de vei- :hriften en Arbo-omstandigheden. U geeft stu- ïterne goederenstroom van leverancier tot klant 'an geautomatiseerde processen. Tevens bent u lelijk voor de emballagcafdeling, de bewaking van iperaturen en de begeleiding van nieuwe mede- intiekrachten. U rapporteert aan de Logistiek Hoge mate van verantwoordelijkheidgevoel U bezit een HBO-achtergrond, bij voorbeeld een studie Logistiek, Levensmiddelentechnologie, Procestechnologie en/of Techniek algemeen dan wel MBO aangevuld met cur sussen en ruime ervaring. U heeft minimaal drie jaar leiding gevende ervaring in een logistieke of geautomatiseerde pro ductie-omgeving dan wel op een verpakkingsafdeling. Ervaring in de food-industrie verdient de voorkeur, ervaring met dagverse producten en/of ERP systeem zijn een duidelijke pre. U bent enthousiast en heeft een hoge betrokkenheid. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist, monde linge beheersing van het Engels gewenst. {kerk B.V. biedt interessante, veelzijdige functies binnen een sterk groeiende, moderne productie-orga- werksfeer kenmerkt zich door een no-nonsense mentaliteit. Uiteraard horen een goed salaris en bijbe- als vanzelfsprekend bij deze functies, all ran z\ Bel voor meer informatie tijdens kantooruren: 0252-240040 buiten kantooruren: 06-53905829 Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie raadpleeg onze vacaturesite: www.bruins.nl Uw reactie kunt u, bij voorkeur per e-mail, sturen naar: Bruins Recruitment bv De heer ing. A.J. Hijmans Postbus 255 2170 AG Sassenheim e-mail: bruins@bruins.nl Bruins^ gespecialiseerd in agri-food ftzleasft.nl DE AFDELING Maintenance behandelt onderhoudsvragen van autodealers en analyseert op het moment van zo'n aanvraag wat de ontwikkeling van de onderhoudskosten voor een bepaalde lease auto is. Vfegens interne doorgroei van een collega, zoeken w\j ter versterking van dit leuke team een: medewerker wagenparkbeheer IN DEZE FUNCTIE ben je verantwoordelijk voor het inkopen van reparatie- en onderhoudsbeurten en beoordeel je of, gezien de historie van een lease-auto, een onderhoudsaanvraag wel of niet gerechtvaardigd is. Ook controleer en verwerk je de onderhouds- facturen die wjj van autodealers ontvangen. Tenslotte lever je technische ondersteuning aan relaties en collega's. WIJ VERWACHTEN datje het diploma MTS-Autotechniek of gelijkwaardig hebt en/of werkervaring als le monteur of werkplaats- receptionist. Je kunt goed met MS Office werken en beheerst de Nederlandse taal uitstekend. Je weet van jezelf dat je accuraat en leergierig bent en een flexibele instelling hebt. Je bent in het bezit van je rijbewijs-B. HET HONORARIUM Hertz Lease biedt een aantrekkelijk salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een uitstekende pensioenregeling en allerlei studiemogelijkheden. Geïnteresseerd? Stuur dan een e-mail naar hr.nl@hertzlease.com, of een brief met CV naar Hertz Lease, t.a.v. Otto Blom, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Voor meer info bel je 023 569 44 44 of kjjk je op www.hertzledse.nl. zoekt: (m/v, fulltime/parttime) Zoek jij een baan in een gezellige apotheek, ben jij enthousiast en klantgericht, kom dan werken in Apotheek Linnaeus, gelegen in de leukste winkelstraat van Oegstgeest! Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij vormen een gevarieerd team en zoeken op korte termijn een assistente om ons team te komen versterken. Denk je dat jij de juiste persoon bent, kom dan gerust eens langs of bel met een van de assistentes. Ook kun je contact opnemen met de apotheker, Dhr. E. Zeemering. Apotheek Linnaeus De Kempenaerstraat 31 2341 GG Oegstgeest Tel: 071 5173330 Fax: 071 5175677 Ingenieurs- en Adviesburo De Wilde B.V. Ingenieurs- en Adviesburo De Wilde B.V. adviseert en begeleidt bedrijven op gebied van o.a. Kwaliteit (ISO-9000), Arbo (o.a. VCA) en Milieu (ISO-14001). Wij zijn per direct op zoek naar een: Profiel De adviseur/KAM-coördinator voert projecten uit en begeleidt zelfstandig opdrachtgevers in het ontwik kelen, implementeren en onderhouden van kwali teits-, veiligheids- en milieuzorgsystemen. Eisen voor de functie HBO-nivo (bij voorkeur technisch); minimaal een jaar relevante werkervaring; zelfstandig kunnen werken; flexibele instelling; in bezit van rijbewijs B. Wij bieden u een dynamische functie met veel vrijheid; een concurrerend salaris met winstuitkering; het gedeeltelijk thuis uitvoeren van de werkzaamheden behoort tot de mogelijkheden. Ook verzoeken we recent afgestudeerde HTS-ers te reageren, voor een bij ons vacante trainee-functie. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van CV, kunt u stu ren naar Westerhoutweg 22, 1942 HK Beverwijk, t.a.v. J. M. de Wilde. Bij vragen over de functie kunt contact opnemen met Jeroen de Wilde (0251-222262 of 06-55158822). Bekijk onze website: www.dewilde.nu Een bloeiende onderneming, met vestigingen in Zoeterwoude, Valkenburg (Z-H) en Nieuwegein, welke zich bezighoudt met de in- en verkoop van bouwmaterialen. Wij zoeken voor onze vestiging in Zoeterwoude op korte termijn een: Functie-eisen: Moet in bezit zijn van de vereiste papieren (Rijbewijs B en C met Chauffeursdiploma) Moet in teamverband kunnen werken Een flexibele instelling Wij bieden u: Een prettige werksfeer Een goede beloning Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. J.A.J. Omtzigt Omtzigt Bouwmaterialen B.V. Hoge Rijndijk 155 2382 AG ZOETERWOUDE RIJNDIJK 071-5410278 Bestuur, ouders en team van de "De Rank", zoeken met ingang van 01 januari 2002, een nieuwe Fulltime bij voorkeur voor de onderbouw Wü zoeken een nieuw teamlid die: - Het PC-onderwijs ondersteunt en kan uitdragen. - Een goede relatie met kinderen op kan bouwen. - Binnen het team wil meedenken en -werken aan de ontwikkeling van de school. - Belang hecht aan een goede samenwerking met collega's en ouders. - Bereid is om zich in te zetten voor activiteiten zowel binnen als buiten de school. Wü zün samen: - Een moderne christelijke school met 21 medewerkers. - Ongeveer 350 leerlingen. - Vanaf 01 januari gehuisvest in twee locaties in Sassenheim, waarvan één splinternieuw. Voor vrasen: Kunt u contact opnemen: Dhr. J. de Nooij (dir.) 0252-230267 (school) 0252-215199 (thuis). Uw sollicitatie: Graag een handgeschreven brief met c.v.binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, sturen naar: Dhr. C.J.M. de Lange, (seor. van het schoolbestuur) Mecklenburg 4, 2171 DS Sassenheim, telt. 0252 218002, E-mail: delange@worldonline.nl Wij hanteren de NPCS-sollicitatiecode. Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Projectsecretaris v/m VWO'er/MBO'er Afdeling Projectmanagement. Haarlem Het betreft een interessante functie bij de directie Noord-Holland, verantwoordelijk voor het verkeer en vervoer, de kwantiteit en kwaliteit van .het water, en bestuurlijke zaken in de provincie. U gaat werken bij de afdeling Projectmanagement van de hoofdafdeling Realisatie Werken. De afdeling voert het management van complexe infrastructu rele werken, zoals de aanleg en het grootonder- houd van de infrastructuur rond Schiphol en de regio Amsterdam. Wat u gaat doen: U biedt brede ondersteuning aan de projectorganisatie, 'o.m. op het gebied van agendabeheer, postbehandeling, archiefbeheer, redactie van brieven en notities, voorbereiding en verslaglegging van overleggen, en de bewaking van procedurele aspecten van projectsturing en besluitvorming. Wat u hebt gedaan: U hebt een opleiding op HAVO-VWO-niveau. aangevuld met een secreta riële opleiding, of een afgeronde MBO-opleiding. U hebt ervaring met MS Office of andere tekst- verwerkings-, database en spreadsheetprogramma's en u bent vertrouwd met het werken in een projec tomgeving. Verder verwachten we dat u beschikt over goede communicatieve en redactionele vaar digheden en een pro-actieve houding. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 4.585,- 2.081) bruto per maand, exclusief 8% vakan tiegeld. Informatie: Voor nadere inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw I. Taner, telefoon (023) 530 14 71. Voor inlichtingen over de procedure belt u met mevrouw E.D. van der Plas. telefoon (023) 530 12 45. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk. postbus 9016, 1180 MA Amstelveen, grjiag onder vermelding van vacaturenummer NH145/HLD op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v aan werving@rijkswaterstaat.nl Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat ■A-.i-.7-,»i| !7»-,i I ö<edt hoogwaardige 3an bedri|ven en 's met een wagenpark 200.000 lease-auto's 1 m zowel Nederland werkgever is Hertz 'ern. flexibel en dyna st korte Ignen en een 'eer. waar bovendien oor eigen initiatief

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27