Personeel Personeel Personeel Person KLAAR VOOR DE PITSTO doktersQssistj BV De Ringvaart Tekenaar/constructeur (MBO-niveau) Administratief medewerker/ receptionist m/v Aannemingsbedrijf H.J. Vessies Zn. B.V. ervaren hoofd uitvoerder Mundipak Groepsleerkracht Servicemonteurs Gevraagd Coördinator planning m/v fulltime ZATERDAG 10 NOVEMBER 2001 LU Cementbouw Handel Industrie dCementbouw Handel Industrie, gevestigd te Cruquius (Heemstede) is de afgelopen jaren sterk gegroeid. Met ruim 150 zelf standige ondernemingen/vestigingen produceert, verhandelt en vervoert Handel Industrie bouwmaterialen, bouwstof fen en doe-het-zelf artikelen. De ondernemingen zijn toonaangevend in hun marktsegment en regio (veelal marktleider) en zijn verenigd in vijf productgroe pen: Betonmortel, Bindmiddelen Logistiek, Bouwmaterialenhandel, Detailhandel (Gamma- en Karwei bouwmarkten) en industrie. Handel Industrie zal in het jaar 2001 met behulp van ongeveer 4000 gemotiveerde mensen een omzet realiseren van enkele miljarden. Dankzij een voortgaande innovatie van producten en diensten en de open dialoog met haar opdrachtgevers, leveren de ondernemingen een belangrijke toegevoeg de waarde aan hun afne mers. Het bedrijf BV De Ringvaart, gevestigd te Hillegom, is producent van betonproducten die hun toepassing vinden bij de fundering van gebouwen zoals heipalen en funderingsbalken. De onderneming maakt onderdeel uit van Cementbouw Handel Industrie. De onderneming bestaat uit circa 80 medewerkers. BV De Ringvaart levert op projectbasis een totaalpakket aan producten én diensten voor de comple te fundering van gebouwen. De functie U maakt in een autocadsysteem over- zichts-tekeningen waarin het legplan voor funderingsbalken en heipalen is vastgesteld. U doet dit in nauw overleg met de afnemer. De tekeningen vor men de basis voor alle verdere met de afnemers gemaakte afspraken. Uit de door u gemaakte tekeningen worden tevens de productiespecificaties afge leid. De afdeling bestaat in totaal uit drie tekenaar/constructeurs. U rapporteert aan het hoofd van de afdeling. Uw profiel Een hoge mate van collegialiteit en teamwork is in ons bedrijf voorwaarde voor succes. Onze afnemers stellen hoge eisen aan onze dienstverlening. Ook in deze functie zijn dit belangrijke uitgangspunten. U voelt zich tot deze uitdaging aangetrokken. U bent daad krachtig, accuraat en bent gewend zelf standig te werken. Dit is een zeer inte ressante functie voor een medewerker op MBO-niveau, bij voorkeur MTS- Bouwkunde. Reageren Als u aan bovengesteld profiel meent te voldoen en uw kennis en kunde verder wilt uitbouwen binnen een professionele, industriële onderneming, dan verzoeken wij u een bondige sollicitatiebrief inclusief curriculum vitae te richten aan de heer J. Rook, Postbus 38 2180 AA Hillegom. Het e-mail adres is J.Rook@ringvaart.nl. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer F. Langeslag, hoofd constructie afdeling BV De Ringvaart, telnr. 0252-576700. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Federatie van Nederlandse Trombosediensten De Federatie van Nederlandse Trombosediensten in Voorschoten zoekt een voor 20 uur per week, met een mogelijke uitbreiding van uren in de toekomst Wij vragen: - ruime werkervaring met de PC - ervaring met WP 7.0, Word, Excel - affiniteit met Internet en emailprogramma's - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - representatief - klantvriendelijk - flexibel en stressbestendig De werkzaamheden zullen bestaan uit postbehandeling, het uitwerken van brieven en notities, archivering, administratieve ondersteuning van de stafmedewerker, het zelfstandig afhandelen van inkomende telefoongesprekken en alle overig voorkomende administratieve werkzaamheden zoals kopiëren en het invoeren van diverse gegevens in de computer. Wij bieden een veelzijdige baan in een klein, gezellig team met prima arbeidsvoorwaarden. Het salaris bedraagt 4115,- op basis van een 36-urige werkweek, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De CAO van het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Uw sollicitatie en C.V. dient u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Federatie van Nederlandse Trombosediensten T.a.v. C. N. Dekkers Postbus 200,2250 AE Voorschoten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. N. Dekkers, telefoon 071 - 561 77 76. Aannemingsbedrijf H. J. Vessies Zn. B.V. is een van oudsher in de streek bekend en gerenommeerd, dynamisch, middelgroot bedrijf dat al bijna 70 jaar actief is in de Grond-, Weg- en Waterbouw. Het werkgebied bestrijkt bijna het gehele westen van Nederland. Wij zijn VCA" en ISO 9002 gecertificeerd is vanwege de aanhoudende groei van het bedrijf op zoek naar een: Wij zoeken: Een enthousiaste, flexibele en accurate persoonlijkheid die in staat is om leiding te geven aan een team uitvoerders. Als hoofduitvoerder geeft u op een correcte en accurate wijze leiding aan een team van uitvoerders U geeft sturing en ondersteuning aan het bouwproces in uw regio. U bent verantwoordelijk voor het financiële resultaat van uw regio. U onderhoudt contacten met onze opdrachtgevers. Wij vragen: Een opleiding van middelbaar of hoger niveau, in de Civiele techniek. Het kunnen werken met Excel, Word en administratief onderlegd zijn, is een vereiste. Een flexibele en gedreven mentaliteit. Wij bieden: Een prima salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Een afwisselende en zelfstandige functie bij een succesvol en toekomstgericht bedrijf. Reageren? U kunt, indien u geïnteresseerd bent in deze vacature, een schriftelijke sollicitatie voorzien van een C.V. richten aan: Aannemingsbedrijf H.J. Vessies Zn. B V. T.a.v.: Ing. J P. Koole Postbus 109, 2160 AC Lisse Telefoon 0252-412946 fax. 0252-419581 E-mail: Mundipak, gespecialiseerd in verpakkingstechnieken, biedt allerlei verpakkingsmogelijkheden voor uiteenlopende toepassingen. Hoe u het ook verpakt, Mundipak kan engineren, laten produceren en complete verpakkingslijnen turnkey leveren. En dat alles in eigen beheer. Tevens biedt Mundipak aftersales ondersteuning en service faciliteiten. Een totaal pakket dus! Ter uitbreiding van onze technische dienst zoeken wij een: enthousiaste, leergierige, ervaren, all-round SERVICE ENGINEER De functie: Een zeer flexibele baan, waarin je al je technische kwaliteiten kunt gebruiken en verbeteren. Je gaat zelfstandig of in samenwerking met een collega machines installeren en onderhouden. Tevens ver zorg je af en toe trainingen bij onze klanten. Je profiel: Onze nieuwe medewerker heeft een afgeronde MTS opleiding. Je hebt een goed mechanisch en elektrisch inzicht waarin je inmiddels de nodige ervaring hebt opgedaan en je hebt kennis van besturing en energie techniek. Je kunt PLC's programmeren en hebt ervaring met computers (C+ software). Kennis van verpakkingsmachines is uiteraard een pré. Tevens dien je een goede technische kennis te hebben van de Duitse en Engelse taal en kan je je hierin mondeling en schriftelijk goed uit drukken. Onze nieuwe medewerker is enthousiast, leergierig en heeft een flexibele en praktische instelling. Je kunt goed communiceren en je hebt geen probleem met werken buiten de standaard kantoortijden. Wij bieden: Een leuke, zelfstandige, goed betaalde en veelzijdige baan, een goede pensioenregeling en een bedrijfsauto. Werken in een jong team met veel uitdagingen, met volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Solliciteren: Stuur je sollicitatiebrief met CV op naar: Mundipak BV T.a.v. Marianne van Dalen Postbus 18,2180 AA Hillegom Satellietbaan 4N, 2181 MH Hillegom E-mail: mvandalen@mundipak.nl, website www.mundipak.nl Stichting Kinderdagverblijven Wassenaar biedt zowel dagopvang aan kinderen in de leeftijd van 10 weken tot 4 jaar als naschoolse opvang aan kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar op twee lokaties in Wassenaar- Noord. In totaal heeft SKW 12 groepen, in 2002 gaat zij I - iNUUiu. ui luiaa f rliiAMAHOyUrz uitbreiden met een nieuwe groep naschoolse opvang. i 11 wnwuyvf+s (n totaa| er 50 medewerkers binnen SKW. In verband met het vertrek van het hoofd dagopvang en uitbreiding van het aantal managementuren zoeken wij per direct: 1. hoofd dagopvang A m/v voor 32 uur per week en 2. hoofd naschoolse opvang B m/v voor 24 uur per week Voor beide functies geldt dat je verantwoordelijk bent voor diverse beleidsterreinen, namelijk: accommodatie-, huishoudelijk en pedagogisch beleid. Je bent eindverantwoordelijk voor de kindbezetting en legt financiële verantwoording af aan de directeur. Je stuurt de groepsleiding aan door middel van individuele en groepsoverleggen en maandelijkse teamvergaderingen. Verder ben je verantwoordelijk voor de inroostering van vrije dagen, ziekte en vervanging en draag je zorg voor een optimale personeelsbezetting. Wij vragen: een relevante HBO-opleidina, ervaring in de kinderopvang en een innovatieve werkhouding. In verband met een reorganisatie van onze adminstratieve taken zoeken wij per direct een 3. plaatsinasmedewerker m/v voor 28-32 uur per week De taken van de plaatsingmedewerker bestaan uit telefonische en schriftelijke contacten met bedrijven en ouders, de planning en wachtlijstbeheer van kindplaatsen in ons automatiseringssysteem Kids en het informeren van groepen over de plaatsingsgegevens. Wij vragen: een resultaatgerichte MBO-er met een dienstverlenende instelling, goede communicatieve vaardigheden, affiniteit met computers en organisatorisch inzicht. De SKW biedt: ruimte voor eigen invulling van de functie en inbreng in de organisatie. Een gemotiveerd team van professionele medewerkers werkt dagelijks in een informele en collegiale sfeer. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn voor alle functies conform CAO kinderopvang. Meer weten of reageren? Schriftelijke sollicitaties kun je binnen 14 dagen richten aan: Stichting Kinderdagverblijven Wassenaar t.a.v. Thessa Schouten, directeur Van Polanenpark 243, 2241 SL Wassenaar Voor informatie kun je bellen naar 070 - 5113147 (kinderdagverblijf 't Hummeltje) De Stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten vraagt met ingang van 1 januari 2002 voor R.K. Basisschool "De Regenboog", Beetslaan 1een Wtf 1.0 Het betreft een functie voor onbepaalde tijd. Dit schooljaar is de vacature in groep 5. Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten beheert twee basisscholen. Beide scholen kennen een gezond groeiperspectief. Basisschool "De Regenboog" heeft 290 leerlingen, verdeeld over elf groepen en heeft een onderwijsteam van 20 leerkrachten. Van de kandidaat verwachten wij dat hij/zij: - Een goede leef- en werksfeer kan en wil creëren. - Gestructureerd kan werken aan de ontwikkeling van kinderen. - Een goed contact kan opbouwen met kinderen, ouders en collega's. - Breed inzetbaar is. - De katholieke identiteit onderschrijft. - Een goede inzet heeft. Voor informatie kunt u contact opnemen met de directeur van "De Regenboog", Mevrouw C.A.I. de Meijer-de Jong, Beetslaan 1, 2252 TV Voorschoten, tel. 071-5615743. Spreekt het profiel u aan, stuur dan uw sollicitatie voor 19 november a.s. aan: De Stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten, t.a.v. Mevrouw M.C.W. Schellingerhout, Sixlaan 108, 2252 CH Voorschoten Motrac Intern Transport is markt leider in Nederland op het gebied van magazijnvoertuigen en vork heftrucks. Wij adviseren tal van bedrijven waar het gaat om logistieke dienstverlening en zijn bovendien exclusief importeur van Linde, het wereldvermaarde merk intern transportmiddelen. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Apeldoorn, ons bijkantoor in Schiedam. We hebben 210 mede werkers. Wat ga je doen voor onze afdeling Verhuur in Schiedam? Routine sevicebej fieke reparatie aan de vorkheftrucks en magazijnvoertuigen. Je doet daj huis, volgens een door de service coördinator opgestelde weekplanning. een auto van de zaak. Je werkterrein zal hoofdzakelijk de omgeving Leidej Wat je in je mars moet hebben? Technische kennis en vaardigheid op niveaj Plus, wel zo handig gelet op de auto van zonet, een rijbewijs. En nu w kennis en vaardigheid hebben, je kunt er van op aan dat je alle mogelijk aanvullende opleidingen te volgen. Wil je meer weten over wat het is om onderhoud te plegen aan, wat mei vorkheftrucks en magazijnvoertuigen ter wereld, bel dan met Ceel (Manager Verhuur: 06 22220370). Solliciteren kan per brief aan Motrac Intern Transport, t.a.v. dhr. Kerim j Functionaris, Postbus 863, 7301 BC Apeldoorn. Of mail: k.yigit@motrac^ MOTRAC Laan van Malkenschoten 80 Postbus 863 7301 BC Apeldoorn »j ESSO SELF SERVICE STATIONS zoekt voor Haagweg vestiging te Leiden fulltime SHOPMEDEWERKER(STER) Voor de goed gemotiveerde man-vrouw een leuke zelfstandige baan. Sollicitaties: Esso Haagweg 233, Leiden, telefoon: 071 - 5764361. i in huisartsenpraktijk per 1 januari 2(X mogelijk eerder een gediplomeerd e r Voor 4 dagen per week. Functievereisten: - goede sociale vaardigheden - bekendheid met automatisering - administratieve accuratesse Sollicitatiebrieven richten aan: H.C. Moolenburgh C.C.W. Moolenburgh-Pieper, huisartfi Kon. Julianalan 4, 2224 EW Katwijk51 Werken aan zee, jouw nieuwe uitdaging? De Baak zoekt een Functieomschrijving Verantwoordelijk voor het aansturen van een collega Behandelen en plannen van aanvragen vanuit de organisatie Signaleren van bezettingsverschillen en knelpunten Forecasten en optimaliseren van de bezetting Verzorgen van de informatie naar het hotel Afspraken/ offreren aanvragen van externe klanten m.b.t. verhuur van zalen Communiceren en afstemmen van processen met assistenten en managers van 8 afdelingen. Functie-eisen MBO/ HBO niveau met affiniteit voor planning en dienstverlening Goede communicatieve vaardigheden Klant-en servicegerichte instelling Creatief in het vinden van oplossingen in een voortdurend veranderende omgeving Cijfermatig inzicht Persoonskenmerken: daadkrachtig, zelfstarter, organisator, incasseringsvermogen en flexibel. Wat heeft de Baak jou te bieden Collegiale, open sfeer Een bijzondere werkomgeving Afwisselend werk in een creatieve onderneming Uitstekende arbeidsvoorwaarden Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Nathalie van Grieken, telefoon 071369 0175 of 06 282 646 99, e-mail: n.vangrieken@debaak.nl Je kunt je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan de Baak, Management Centrum vno-ncw t.a.v. Erika van der Plas. afdeling personeelszaken, Postbus 69, 2200 AB Noordwijk of e-mail: e.vanderplas@debaak.nl de Baak Management Cent] De Baak, Manag| Centrum vno-n^. een groot aantal} op het gebied vail ment opleiding Deze activiteiten plaats in eigen accommodaties,! ken over alle facii opleidingen en bl sten soepel en pn te laten verlopen! De Baak heeft ves in Noordwijk, Dr Den Haag

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 26