|itwijk is ^matisch AMATEURVOETBAL lick Boys moet 'gewoon' weer naar beneden kijken t vorm tien punten los «degradatieplaats Rijnsburgse Boys krabbelt op Ter Leede herstelt zich maandag 8 OKTOBER 2001 ikhof ie laatste twee sei- (ADrae het degradatie- looij tijd nadrukkelijk (Abfrtpark Nieuw Zuid En afgaande op strijd tegen Ex- luis (4-2) lijkt het ;stie van tijd voor de spook de weg ies J weer heeft gevon- (Hiweer vier jaar gele- rs jick Boys voor het Zorgeloos seizoen ;in het seizoen '97- ïloeg vijfde. Het le- uyt en Martin van het betaalde voet bal en Quick Boys leek in de lift te zitten. Daarna ging het alleen maar minder. Quick Boys kan weinig tegenslag hebben en oogt fragiel. Het was natuurlijk niet prettig dat Mar- tijn Ravensbergen al na negen minuten het veld geblesseerd (waarschijnlijk een gebroken neus) moest verlaten. Maar in de korte tijd dat door de omzet tingen (Flaton als laatste man en Arie Guijt op het middenveld) de organisatie wegviel, incas seerde Quick Boys twee tegen doelpunten en brak. Eerst stond de Katwijkse verdediging te ap pelleren voor buitenspel. De laatste linie bleef staan maar hoorde, net als Björn Raven, geen fluitsignaal. Raven ging wel door en zette de Maassluizena- ren simpel op 1-0. De Katwijkers gingen verhaal halen, kregen natuurlijk geen gelijk en twee minuten later lag nummer twee achter Quick-Boysdoelman Remco Tuinenburg. Emanuel Freire Montero werkte zich door de Katwijkse verdediging, ont week de sliding van Raymond Flaton en passeerde Tuinenburg beheerst. Er waren op dat mo ment pas elf minuten gespeeld. De Katwijkers kwamen die klap niet meer te boven. Quick Boys zocht de aanval en mocht dat ook van Excelsior. Met de 2-0 voorsprong lag het heerlijk in de leunstoel te wach ten op de volgende countermo gelijkheid. Daarmee maakt de ploeg optimaal gebruik van zijn mogelijkheden. Veel mensen achter de bal en counteren wan neer de kans zich voordoet. Met de snelle Björn Raven, de be hendigheid van Kees Starmans en de altijd dreigende Monteiro voorin een ideale tactiek. Toch gaf Excelsior ook kansen weg. Die benutte Quick Boys niet en daar zat het grote verschil met de opponent. Het rendement van Excelsior was hoog, dat van Quick Boys bedroevend laag. Ook René Lievaard bleek zater dag niet de beoogde killer te zijn. Lievaard kreeg in de eerste helft twee kopkansen maar bei de keren ontbrak nauwkeurig heid. Nu waren dat kleine kan sen in vergelijking met de mega- kans die Jan Schaap kreeg. In de 18de minuut werkte hij de bal vanaf één meter voor het doel over de lat. Zelfs een geblesseer de pupil van de week had het buitenkansje benut. Hoe anders bij Excelsior. Slecht uitverdedi gen van Arie Guijt leidde 3-0 in. Kees Starmans onderschepte de bal en ging gestrekt over het been van Guijt. Raven benutte de penalty. In de rust zei Quick-Boystrainer Gert Aandewiel tegen zijn man nen dat zij de stand moesten vergeten. „De stand doet er dan niet meer toe. Als je nog wat wilt, moet je als een idioot spe len in balbezit. Dan kan er nog iets gebeuren." Maar er gebeur de weinig goeds voor Quick Boys. Al na een minuut had Monteiro 4-0 moeten maken, maar strandde op Tuinenburg. Even later lukte het wel. Heel simpel werd de Quick Boys ver dediging uit gespeeld en maakte metj aiml Dekker n ko Afperste diagnose Sevj kortstondig griep- Zanf ge"jksPe' O-1) te gels moet die con- bijgesteld: Katwijk in trainer Alfons f ermoedt dat het l jxs van zijn elftal n beslag zal nemen. a ^r, geen tovenaar of ut x", zei Groenendijk laJeursbengels, een ,a$ het aanzien niet ndat nagenoeg alle jje,de thuisploeg in re mate de symp- iden van de be- ikte die 'uit-vorm- lenendijk heeft de i dat de buitenwe- ;koi verwacht dat hij cj| even' zal uitroei- [„g .werkt het niet. Als aizo denken, over- jje inbreng van een QjjJben ook maar een „j^alle anderen, on- gje >utatie die ik als orl opgebouwd." j^n die Groenendijk ,eej om Katwijk lang- jste;ker van z'n klach- jk|sen, zijn simpel: ut net spelers en ze ja'|ven. Rigoureuzere mxden veel minder jst gehaald en ook een trainer zoals ners - weigert de w Katwijk irbeeld voorlopig ^ijasseren van spe- jeri scherp te krijgen. at hij voor het duel jigels had overwo gen om een daad te stellen door Marco de Ridder buiten de basis te laten, werd door Groenendijk van de hand gedaan als 'india nenverhalen'. „Ik zal mijn spe lers nooit op die manier in het openbaar afvallen." Toch geven de cijfers van Katwijk daar vol doende reden toe. Zes duels ge speeld, zeven punten. Maar vooral: vier doelpunten voor, ze ven tegen. In het treffen met Beursbengels had Groenendijk naar eigen zeggen geen aanleiding gevon den om zijn mening te herzien. Wie het duel zag, kon haast niet anders dan vraagtekens plaatsen bij dat vasthouden aan princi pes. Flink wat Katwijkers speel den namelijk niet alleen ver be neden hun kunnen, ze weiger den ook van hun eigen fouten te leren, om zo de kwaliteitsarme tegenstander uiteindelijk toch nog z'n plaats te wijzen. De op tredens van Peter van Duyn, Er- win Hermes en Mark Noorlan- der schreeuwden er stuk voor stuk om te worden afgestraft met een verbanning naar de re servebank. Groenendijk stelde echter dat niets kon worden aangemerkt op de inzet van zijn spelers, ook niet op die van het genoemde trio dus. „En dat is zó belangrijk. Ik zal nooit moedeloos worden en daar is op dit moment ook helemaal geen aanleiding toe, ook al hebben we slecht ge speeld. Als de inzet van iedereen maar optimaal is. Alle spelers zijn ervan doordrongen dat het beter moet." Maar beter gaat het niet door al leen maar hard te werken. Beter gaat het vooral als voetballers in Mare Helder is Marco Winters van Beursbengels de baas. Foto: Kees van staat zijn om hun eigen fouten te onderkennen, zodat ze er uit eindelijk minder zullen maken en daarmee de vorm terugkeert. Juist dat vermogen om van fou ten te leren, ontbrak zaterdag bij Katwijk. De oranjehemden speelden tegen Beursbengels zonder erbij na te denken. Peter van Duyn was daar het beste voorbeeld van. Als de spelverdeler aanvallende bedoe lingen had, leverde hij de bal steevast en op simpele wijze in bij een tegenstander. Van Duyn werkte dan wel hard, hij bleef zich constant vastlopen in een woud van Beursbengelsbenen. Na 65 minuten geploeter werd hij vervangen door Geoffrey van Loenen. Tien minuten later schoot Mark Noorlander Katwijk zowaar naast Beursbengels, maar de schande van het gelijkspel was eigenlijk nauwelijks minder dan die van een nederlaag, ook al omdat Noorlander een Amster damse voet nodig had om de keeper op het verkeerde been te zetten. Aan de andere kant: scheidsrechter Angevaare had de thuisploeg in de slotfase een penalty moeten geven toen Bar ry Dubbeldeman onderuit werd gehaald. Verder kreeg Katwijk in beide helften een goede moge lijkheid. Voor rust kopte Dub- Hoogdalem beldeman een voorzet van Eelke van Dijken voorlangs, na de pauze was een lobje van invaller Chris de Bie net iets te ruim be meten. Beursbengels had de score na twaalf minuten geopend via de enige vlotte aanval die de ploeg wist uit te voeren, uiteraard een counter. Roy Spaan raakte een voorzet schitterend met buiten- kant-rechts, Dirk Varkevisser stond aan de grond genageld in het Katwijkse doel. Daarna kwamen de bezoekers nauwelijks nog over de midden lijn, enerzijds omdat ze geen en kele aanvallende intentie meer hadden, anderzijds omdat ze simpelweg de technische capa citeiten ontbeerden om de bal via combinaties op de Katwijkse helft te krijgen. De lange ballen die resteerden, waren prooien voor Toine l'Ami en Mare Hel der, de enige Katwijkers die een acceptabel niveau haalden. Groenendijk was er duidelijk over: je moet altijd van Beurs bengels kunnen winnen, zelfs als de vorm te wensen overlaat. Katwijk bewees zaterdag het te gendeel. Katwijk: Varkevisser; Helder, Noorlan der, L'Ami, Vooijs (46. De Bie); Van Leeuwen, Van Duyn (65. Van Loenen), Van Dijken; Hermes, Dubbeldeman, De Ridder. tk rijn - Zo af en $coPn slikken in een ewJArthur van Orssa- ïerd verdediger bij ftjpr de wedstrijd te- (Cji Boys van trainer wJkn ijssel te horen ^Tactische redenen ^|g was gelaten. De ^Jeiden was het hier nti, maar had na af- >an?t om op te staan. 2-1 en in zo'n ge- )a Jner altijd gelijk. zette Nordin Ou- de plaats van Van örfdat hij meer op- r e0valiteiten zou be- ,mj dat Maurice Balk in ilangrijke speler in n JJouw, door ziekte .isis stond speelde ^och had Van Ors- j#orlijk de pest in. ^J2er krediet van de w^end", verklaarde jn3i jaren in het eer- en zet me altijd ^«procent in. Ik heb den Ijssel gezegd begrip kan op- n£ zijn beslissing, jJlf8 dat ik die maar ►25l(ren' Tsi3, d311 ben tssftgepraat." s rJrs. dat een week wedstrijd tegen Ter n Xe punten had ver- ■'de eerste helft wat IC. De Alphena- 'er Fabian Gelder- >rst) en keeper lonk (ziek) konden Jonden echter op at ze dit seizoen 11 nodig hebben te komen. De eer ste mogelijkheid die ARC in de eerste helft creëerde, zette Mau- ricio Cabeza meteen om in een goal. De spits reageerde in de negende minuut attent op een steekpassje van Jasper Knoop en gaf doelman Mare Swinkels het nakijken. Kort voor rust knalde Richard Groeneweg, die zag dat Swinkels iets te ver voor zijn doel stond, de bal vanaf veertig meter op de lat. Kozaicken Boys was in de eerste 45 minuten eveneens twee keer gevaarlijk. Patrick Vuurens pro duceerde in de rebound, met een leeg doel voor zich, een af zwaaier en Mark Santegoeds schrok zo van een misser van invaller-doelman Raymond La- gerwey dat hij het speeltuig van zijn lichaam liet springen. Twee minuten na rust vergrootte ARC zijn voorsprong tot 2-0. Bij een hoekschop van Kozakken Boys werkte Kenny van Grootveld de bal weg. Hij bereikte Cabeza, die directe tegenstander Gerard den Haan misleidde met een over stapje. De razendsnelle aanval ler stevende vervolgens op Swinkels af en maakte zijn ze vende doelpunt van dit seizoen. Het Werkendamse team wenste zich evenwel niet neer te leggen bij een nederlaag. De Braban ders, door de komst van invaller Maarten van Gelderen duidelijk versterkt, drongen ARC terug op eigen helft. Zij namen daarbij de altijd via Cabeza lopende coun ter van de thuisclub voor lief. De krachten vloeiden echter lang zaam uit de benen van Cabeza, die nog eenmaal gevaarlijk was. Na een verlengde ingooi van Bas Bakker schoot hij uit een moei lijke hoek naast. Halverwege de tweede helft bracht Kozakken 'Als het 1-0 was gebleven, was het echt crisis geweest' Mauricio Cabeza Archieffoto: Mark Lamers Boys de achterstand terug tot 2- 1. Freek Vorthoren zette vanaf links voor en Santegoeds kopte raak. Die goal inspireerde Ko zakken Boys tot een offensief, dat tot het laatste fluitsignaal zou duren. ARC speelde zijn tegenstander in de kaart door de bal steeds binnen de kortste keren in te le veren bij een tegenstander. Door Balkhoven alsnog in te zetten hoopte Van den Ijssel meer rust in zijn team te bren gen. Dat lukte niet. Gelukkig voor ARC toonde Lagerwey zich een betrouwbare vervanger van Kranendonk. Van den Ijssel meende dat zijn team drie belangrijke punten aan het totaal had toegevoegd. Van den Ijssel: „Het verschil met de nummmer drie van on deren is nu tien punten. Dat stemt me tot tevredenheid. Want vergeet niet dat wij in ge val van schorsingen en blessures kwetsbaar zijn. Vergeleken met veel andere hoofdklassers is on ze selectie smal." ARC: Lagerwey; Ed Hadj, Van Schie, Toxopeus. Bakker; Van Grootveld, Ver- hey (69. Balkhoven). Schaafsma, Groe neweg; Knoop (56. Knol), Cabeza (91. Ben Said). door Loman Leefmans Hendrik ido ambacht Zater dagmiddag, rond de klok van drie. Rijnsburgse Boys komt, zo als gebruikelijk dit seizoen, met 1-0 achter en zeventig kilometer verderop staat hekkensluiter Beursbengels verrassend op voorsprong in Katwijk. Daarmee bungelt Rijnsburg virtueel on deraan in de hoofdklasse A, om in wielertermen te spreken. Die psychologische tik blijft het team van trainer Wim Schaap bespaard. Rijnsburgse Boys maakt in blessuretijd de ver diende gelijkmaker bij ASWH en ook Katwijk scoort tegen Beurs bengels. Een mogelijke crisis is vooralsnog afgewend. Sterker nog, er werd zowaar weer een beetje gelachen. De Écht vrolijke stemming had natuurlijk niets te maken met de stand op de ranglijst (een na laatste) die nog steeds weinig florissant oogt. Nee, het be scheiden optimisme kwam voort uit het feit dat de Rijns burgers minimaal gelijkwaardig waren aan ASWH, toch de kam pioen van de hoofdklasse B vo rig jaar. En wat vooral ingetogen jubel veroorzaakte, was dat Rijnsburg zich in geslagen posi tie wist terug te vechten. Want: 'de hoek waar de klappen val len', was de laatste weken het meest gebruikte cliché in Rijns burg, maar het elftal waant zich na zaterdag uit die hoek. Wesley Slingerland, maker van de bevrijdende 1-1, bracht de si tuatie onder woorden. „Ons spel oogde toch redelijk. We hebben natuurlijk een ploeg die helemaal niet zo onderaan hoort te staan. Als het 1-0 was gebleven, dan was het echt crisis geweest. Ik denk dat dit een op steker is die ons aan wat zelfver trouwen helpt." Ondanks dat Slingerland in de voorhoede op papier Jasper Ketting en Berry Charité naast zich wist, had hij na zijn karakteristieke rushes vaak moeite om een afspeelpunt te vinden. Op een gegeven mo ment deed zich zelfs de koddige situatie voor dat de Leidenaar op snelheid twee man passeerde en daarmee de rand van het strafschopgebied bereikte. Daar werd hij door vier ASWH'ers omsingeld en toen Slingerland opkeek op zoek naar een geel zwart hemd in de buurt, zag hij zijn medespelers met de handen in de zij op de middenlijn toekij ken hoe het hun teamgenoot bij zijn solo verging. „Tsja, achter de 'nul' houden, was vandaag het devies. Dan weet je dat je vanuit het middenveld weinig steun kunt verwachten en aan sluiting vaak uitblijft", aldus Slingerland die daar geen moei te mee had. Door de nadruk op de defensie te leggen en door het feit dat AS WH vijf basisspelers miste, werd het een duel vol strijd, maar met ongekend weinig doelkansen. Rijnsburger Remco de Graaf schoot in de beginfase een keer gehaast over. Bij de tegenpartij lepelde Izaak Verhoeven enkele seconden na de rust een voorzet over keeper Richard Hartevelt (hij viel in voor Lennert Hegie die wegens familie-omstandig heden ontbrak). De bal gleed vlak naast het doel. Dat was het wel wat mogelijkheden betreft. De schrik sloeg daarom echt toe toen, ver in de tweede helft, de tweede kans van de thuisploeg werd verzilverd. Een voorzet van Eric van der Merwe werd bij de eerste paal met een snoekduik, tegendraads ingekopt door Jo- han Sturrus. De onverwachte achterstand, de zoveelste tegenslag in het nog prille seizoen, had tijdelijk een verlammende werking op de Rijnsburgers. Vertwijfeld en zonder veel overleg werd de aanval gezocht en met Moha- med Boulayoune werd een extra aanvaller ingebracht. Doelkan sen kwamen er juist aan de an dere kant. ASWH liet zich gewil lig terugzakken en counterde naar hartelust. Tot drie keer toe verijdelde voorstopper Richard Koldenhof een gevaarlijke te genstoot door bij de overtalsitu- aties van de tegenstander tel kens precies de juiste positie in te nemen. Koldenhof hield zijn ploeg in de race, maar dat leek tot na het verstrijken van de reguliere speeltijd vergeefse moeite. Tot dat een corner van Tesso de Munck langs het doel aan ieder een voorbij schoot en Roy Kap- penburg er zijn hoofd tegen zet te. Via de paal botste de bal te rug, voor Slingerlands voeten die van dichtbij de bevrijdende goal scoorde. „Het zegt genoeg over de pech die wij hebben dat Kappenburg in zo'n situatie nog op de paal kopt", morde Schaap na afloop. Toch overheerste ook bij de ge plaagde trainer opluchting. „Met strijd en inzet komen we uit de malaise, dat zie je van daag. We moeten niet drama tisch doen. Zij hadden tien pun ten wij één. Heb jij het verschil gezien? Rijnsburgse Boys: Hartevelt. Cadel (74. Boulayoune - Koldenhof, Kappen burg. Van I.ochem, Fluitman (57. De Munck). De Graaf, De Roode, Charité. Ketting. Slingerland. Monteiro toch zijn tweede goal. Erwin Beltman zorgde even later voor 4-1, maar spannend werd het niet meer. Excelsior kreeg ri ante mogelijkheden om het doelgemiddelde op te schroe ven, maar kon door de ruime voorsprong de concentratie daarvoor niet meer opbrengen. Derek van de Plas maakte nog wel 4-2. Veel maakte dat niet meer uit. Quick Boys moet in middels 'gewoon' weer naar be neden kijken. Quick Boys: Tuinenburg; Van Dam, Ravensbergen (9. Arie Guijt), Mussche, Van Rijn; Timmermans, Schaap (69. Derek van der Plas), Flaton; Beltman (78. Bekx), Lievaard, Petrici. door Nick Verwoerd sassenheim - Ter Leede heeft zich knap hersteld van de ne derlaag cfie de ploeg vorige week leed tegen het laaggenoteerde Kozakken Boys. De formatie van Arie Lagendijk ging zaterdag te gen Marken uiterst gemotiveerd te werk en trof in de promoven dus een opponent, die het heili ge vuur miste. De 5-1 overwin ning was niet meer dan logisch. Nadat zijn pupillen zich in Wer kendam hadden laten aftroeven, predikte Lagendijk strijd en werklust. Dat kwam ook in de samenstelling van zijn team tot uiting. De technisch begaafde Alan Campfens, die zich tegen Kozakken Boys uit de wedstrijd liet spelen, moest zijn spitsposi- tie afstaan aan Martin van Bee- len. Lagendijk: „Alan is een ge weldige voetballer, maar hij moet nog leren dat er andere methodes zijn om effectief te zijn voor de ploeg als het voet ballend niet lukt" Een ander opmerkelijk feit was de rentree van doelman Thomas Waas dorp. Hij verving Leon Tuijt, die vorig weekeinde opzichtig in de fout ging bij de winnende treffer van de Werkendammers. Lagen dijk; „Ik ben niet ontevreden over Leon, maar Thomas heeft hier vier jaar naar ieders tevre denheid gekeept en is nu na een operatie aan de vinger weer te rug. Ik meende hem een kans te moeten geven." In vergelijking met de wedstrijd tegen Kozakken Boys ontbraken eveneens Hicham Rbii (liesbles sure) en de na zijn uitsluiting te gen ARC voor drie duels ge schorste aanvoerder Frank Bloemheuvel. Pim Langeveld, die woensdag aan de knie wordt geopereerd, begon opnieuw op de bank. Sem Schilthuizen en de van een blessure herstelde Mark Jansen vormden nu samen met de sterk spelende Dennis Kra mer de middenlinie. Vooral de terugkeer van de stuwende Jan sen was belangrijk voor de Sas- senheimers. Het mat spelende Marken kreeg door het vroegtij dig storen van Jansen en zijn kompanen nauwelijks gelegen heid een aanval op te bouwen. De overmacht van het bij vlagen vlot combinerende Ter Leede was zo groot dat Waasdorp voor rust zelfs geen enkele doelpo ging te verwerken kreeg. Zijn collega Eelco Zeinstra had het aanzienlijk drukker. De in de laatste twee duels niet meer ge passeerde sluitpost (0-0 tegen Katwijk, 3-0 winst op Scheve- ningen) moest ditmaal al rap de gang naar het net maken. In de derde minuut liet Robin Koers, na een voorzet van de doorge broken Patrick Kalkema, de kee per kansloos: 1-0. Tien minuten later stond Kalkema aan de ba sis van het volgende doelpunt. De rechterspits bediende Van Beelen op maat, maar Marken verdediger Michel Karemaker versperde Van Beelen in het strafschopgebied ruw de door gang. De toegekende penalty vormde geen probleem voor Kramer 2-0. De veelvuldig voor zijn defensie acterende Carlo van Zeist leidde halverwege de eerste helft de 3-0 in. Zijn slim me steekpassje werd door Van Beelen fraai verzilverd. Loon naar werken derhalve voor Van Beelen. Omdat in kansrijke situ aties succes voor Koers, Van Zeist en Van Beelen verder ach terwege bleef, beperkte de scha de voor Marken zich bij rust tot 3-0. Invaller Jaap Comelis Teerhuis bracht zwartwit vlak na de doel- wisseling terug in de wedstrijd, maar nog geen minuut later ontnam Kalkema de bezoekers alweer hun hoop. Hij profiteer de behendig van een te korte te rugspeelbal. Een kwartier voor tijd bepaalde Kalkema de eind stand op 5-1. Kalkema: „Deze winst hadden we nodig. We zouden met z'n allen voor elkaar door het vuur gaan en dat is gelukkig ook ge beurd." Ter Leede: Waasdorp; De long, Van Zeist, Pascal Bloemheuvel. Honsbeelc Jansen. Kramer (80. Langeveld). Schilt huizen (79. Michel Bloemheuvel); Kal kema. Van Beelen. Koers (71. Cam pfens). HOOFDKLASSE A Noordwijk-FC Lisse 3-1 (1-1). 29. Jelle Korbee 1-0. 45. Dennis van Baekel 1-1, 73. Lars de Kort 2-1, 88. Joeri Jacobs 3-1 Scheidsrechter: Breugem. Toe schouwers: 1200 Gele kaarten: Lars de Kort (Noordwi)k), Ralph Polman. Kee Hoei Tan (FC Lisse). Rode kaart: Jelle Korbee (62 Noordwijk). Ruud Bröring (80. trainer FC Lisse). Excelsior M-Quick Boys 4-2 (3-0) 9. Björn Raven 1-0, 11. Emanuel Montei ro 2-0. 34. Björn Raven 3-0 (straf schop). 52. Emanuel Monteiro 4-0. 55 Erwin Beltman 4-1, 84. Derek van der Plas 4-2. Scheidsrechter: Van der Roest Toeschouwers: 800. Gele kaar ten: Yalmard Kusten (Excelsior Maas sluis). Glen van Dam en Arie van Rijn (Quick Boys). ASWH-Rijnsburgse Boys 1-1 (0-0) 64 Johan Sturrus 1-0. 93 Wesley Slinger land 1-1 Scheidsrechter: Van der Werff Toeschouwers: 400. Gele kaar ten: Louis van Kleef, Paul Koster (AS WH), Jasper Ketting, Wesley Slinger land (Rijnsburgse Boys). Katwijk-Beursbengels 1-1 (0-1). 12. Rody Spaan 0-1, 75. Mark Noorlander 1-1 Scheidsrechter: Angevaare. Toe schouwers: 750 Gele kaarten: Chris de Bie, Martin van Leeuwen (Katwijk), Ap Taamrante Selak (Beursbengels) Scheveningen-Capelle 1-1 (1-0) 32 Alex van der Made 0-1 (strafschop), 46 Bas Lensink 1-1. Scheidsrechter: Van Leeuwen. Toeschouwers: 900 Gele kaarten: geen Ter Leede-Marken 5-1 (3-0) 3 Robin Koers 1-0. 15. Dennis Kramer 2-0 (strafschop). 24. Martin van Beelen 3- 0. 48 Jaap Cornelus Teerhuis 3-1, 49. Patrick Kalkema 4-1, 75 Patrick Kalke ma 5-1 Scheidsrechter: Van Hunnik. Toeschouwers: 500. Gele kaarten: Mar tin van Beelen (Ter Leede). Michel Ka remaker. Jaap Cornelus Teerhuis, Jan Tuyp (Marken). ARC-Kozakken Boys 2-1 (1-0). 9. Mau- nzio Cabeza 1-0,47. Maurizio Cabeza 2-0, 65. Mare Santegoets 2-1Scheids rechter: Van Oussoren. Toeschouwers: 700. Gele kaarten: Martijn Knol, Nour- reddini Ouald El Hadj (ARC), Robert de Heer, Arne Koeman (Kozakken Boys). Capelle Noordwijk ARC Excelsior M ASWH Ter Leede Katwijk FC Lisse Scheveningen Quick Boys Marken Kozakken Boys Rqnsb Boys Beursbengels 5 1 0 5 0 1 4 1 1 4 0 1 3 2 1 2 2 2 2 2 2 2 1 3 2 1 3 2 0 3 1 1 3 1 0 5 0 2 3 0 1 5 16 11- 3 15 10- 4 13 16-10 12 12- 4 11 12-5 8 14- 8 8 4-6 7 12-13 7 6-12 6 10-10 4 4-9 3 7-14 2 4-10 1 3-17 Programma volgende week: Noordwi|k- ARC. FC Lisse-Excelsior M, Quick Boys- ASWH, Rijnsburgse Boys-Katwijk, Beursbengels-Scheveningen, Capelle- Ter Leede. Marken-Kozakken Boys Topscorers: 1. Maurizio Cabeza (ARC) 7 goals. 2. Björn Raven (Excelsior M), Henk Roeland (Capelle) 5 goals. 4. Pa trick Kalkema (Ter Leede), Louis van Kleef (ASWH), Emanuel Monteiro (Ex celsior M), Mare Santegoets (Kozakken Boys) 4 goals. HOOFDKLASSE B Roda Boys-Hoek 3-3, DOVO-Spijkenisse 1-0, SDV Barneveld-Huizen 0-4, IJssel- meervogels-Barendrecht 3-4, Kloetin- ge-Deltasport 2-2, Sparta Nijkerk-GVW 4-4. Zwart Wit '28-Bennekom 3-0. Deltasport 5-13 IJss'vogels 6- 8 Zwartwit 6-11 Roda Boys 6- 8 EJarendrecht 6-11 D0V0 6- 7 Huizen 6-10 Bennekom 6- 7 Hoek 6- 9 Spijkenisse 6- 4 GVW 6- 9 Sparta N 6- 4 Kloetinge 6- 8 Barneveld 5- 3 HOOFDKLASSE C Flevo Boys-WOG 0-3, HZW-WHC 3-1. Urk-Spakenburg 2-2, Be Quick '28- Leeuwarder Zwaluwen 1-1, Nunspeet- SDCPO-4. Genemuiden-ACV 1-1, Har- kemase Boys-Drachtster Boys 1-1 SDC Putten 6-16 WHC 6- 7 ACV 6-12 Leeuward Z 5- 6 VV0G 6-11 Spakenburg 6- 6 Urk 6-10 Flevo Boys 6- 5 Genemuid 6- 9 Drachtster B 6- 4 Nunspeet 6- 9 HZW 5- 3 Be Quick'28 6- 8 Harkem B 6-3 EERSTE KLASSE B Strijen-Zevenhoven 2-1, Voorschoten '97-RWH 1-2. 's-Gravenzande SV- TOGR uitg, D0T0-SH0 0-0, NTW-NS- W 2-0, Groote Lindt-Lyra uitg. TOGR 5-11 Gravenzan 5- 7 Groote Lindt 5-10 NSW 6- 7 Lyra 5-10 RWH 6- 6 SHO 6- 9 Zevenhoven 6- 6 Voorschoten 6- 9 NTW 6- 6 DOTO 6- 8 Strijen 6- 4 TWEEDE KLASSE C Forum Sport-PEC Den Haag 2-2. BMT- DSO 2-1, KRV-JAC 1-1, Nootdorp-Hon- selersdijk 2-2, Die Haghe-Naaldwijk 3- 0, RCL-Monster 0-2. RCL 5-12 BMT 5- 8 Honselersd 6-11 Naaldwijk 4- 7 Forum Sport 6-11 JAC 6- 5 KRV 5-10 PECDH 6- 5 Die Haghe 6-10 DS0 5- 3 Monster 6- 9 Nootdorp 6- 1 DERDE KLASSE A HPSV-SEV 1-3, Valken '68-Alphia 2-2, Sleutels-MVKV 4-2, Hazerswoudse Boys-SV '35 2-2. Lugdunum-BSC '68 2-2. Oegstgeest-Leiden 2-0. Valken'68 6-13 Leiden 5- 6 SEV 6-12 Lugdunum 5- 5 Oegstgeest 6-12 BSC'68 5- 5 Sleutels 5-11 Alphia 6- 4 SV'35 6-11 Hazersw B 4- 2 MVKV 5- 9 HPSV 5- 0 VIERDE KLASSE A Wassenaar-Abbenes 2-2 R<fltenburg- UVS 2-0. SVOW-Aarlanderveen 2-1 Koudekerk-Blauw Zwart 0-1, TAVV-Se- mper Altius 3-5, Kagia-Ariston '80 1-2. Woubrugge-LSW '70 2-0. Semper Alt 5-15 Kagia 6- 8 Woubrugge 6-15 UVS 5- 6 Roodenburg 6-15 Koudekerk 6- 5 LSW'70 6-12 Abbenes 5- 4 Ariston'80 6- 9 SV0W 5- 4 Wassenaar 6- 8 Aarlanderv 6- 3 BlauwZwart 6- 8 TAVV 6- 2 VIJFDE KLASSE A LFC-GWS 2-0, Oosterheem-Leidsche Boys 1-1. Schipluiden-WSB 1-2. De Jagers-DWO 1-6. Marine-DVC3-2. RFC '95-Foreholte 1-1, SJC isvrq VVSB 6-13 Schipluiden 4- 6 DWO 5-12 DVC 4- 4 Foreholte 5-10 Marine 5- 4 LFC 6-10 RFC'95 5- 4 GWS 6-10 De Jagers 4- 1 SJC 4- 9 Oosterheem 4- 1 Leidsche B 6- 7

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23