Personeel Personeel Personeel HOEZO TE HEFTIG GEFEESI2 ,+«BEL Laat ze niet valleri ({Hütter O- Ervaren Inkoper m|v "O- VEILIGHEID DIRECTEUR GIRO 4260 Monteurs/hulpmonteurs O Interkerkelijke Stichting ZORGCENTRA RIJNSTREEK ADMINISTRATEUR m/v CV-monteurs Servicemonteurs Techniker m MTETOTAAL Zet jij straks de cijfers van onze opdrachtgevers op een rij? In een sfeervolle omgeving? Junior-secretaresse 0900-821.24.11 Giro 222.11 ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2001 Hütter Veiligheid is een gevestigde, maar dynamische handelsorganisatie in de snel groeiende markt van de arbeids veiligheid. Het gebruik van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) neemt toe, doordat bedrijven zich ervan bewust zijn dat veiliger en gezonder werken van groot belang is. Het team van Hütter Veiligheid (een tiental medewerkers) is op zoek naar een nieuwe collega: voor 4 of 5 dagen per week Om onze klanten nóg beter van dienst te kunnen zijn, zullen wij ons logistieke proces verder verbeteren. Wij zoeken daarom een teamplayer met de nodige ervaring op het gebied van inkoop en logistiek. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Berekenen van de voorraadflow en de afstemming van de leveringen van toeleveranciers Plaatsen van de afroep- en directe bestellingen Zorgdragen voor het artikel- en voorraadbeheer met de pc Nauwe samenwerking met de magazijnbeheerder Toezien op de kwaliteit van inkomende goederen Overleg met Verkoop Binnendienst en Verkoop Buitendienst Per 1 januari zal Exact onder Windows operationeel dienen te zijn. Van onze nieuwe collega verwachten wij derhalve een belangrijke bijdrage aan de realisatie van een probleemloos werkende voorraadadministratie. Voor deze funtie zoeken wij een collega waarmee het prettig samen werken is. Uiteraard zijn salaris en emolumenten in overeenstemming met ervaring en inzet. Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met de heer Paul van Valkenhoef (directeur). Bij Hütter Veiligheid is het leuk werken. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. zien wij graag spoedig tegemoet. Hütter Veiligheid bv Kruisweg 763 2132 NG Hoofddorp Tel. 020-653 34 00 Fax 020-653 34 13 E-mail info@hutter.nl STICHTING R.K. ONDERWIJS TE VOORHOUT De Gemeente Voorhout is een groeigemeente waar zich drie Katholieke basisscholen bevinden, te weten: de Emmaüsschool, de Andreasschool en de Antoniusschool. Deze scholen worden bestuurd door de Stichting Katholiek Onderwijs Voorhout. Het uitdragen van de Katholieke identiteit wordt als zeer belangrijk ervaren. De Emmaüsschool staat voor een inspirerende leer- en leefomgeving waarin op een open en betrokken wijze wordt gewerkt aan ieders ontwikkeling en zo aan de toekomst van kinderen. Gelet op het feit dat de huidige directeur de school met ingang van 1 oktober gaat verlaten zijn wij op zoek naar een: Van onze nieuwe directeur wordt verwacht: de Katholieke identiteit van de school uit te dragen en te waarborgen; leiding te geven aan een team van 22 leerkrachten; inzicht te hebben in organisatiestructuren/processen met betrekking tot onderwijssituaties; inhoud te kunnen geven aan onderwijs inhoudelijke zaken, personeels beleid, financieel beleid t.a.v. huisvesting/huishouding en advisering en informatieverstrekking; voortdurend aandacht te geven aan het opbouwen en handhaven van een gezond pedagogisch klimaat, dat gebaseerd is op helder geformuleerde waarden en normen; samen met het team een functioneel schoolplan op te stellen dat niet de neerslag is van een grote gemene deler van vele scholen, maar waarin duidelijk de eigenheid van de school tot uiting komt; het team zo te inspireren dat het zich betrokken weet bij de doelstellingen van de school en ervoor te zorgen dat het team steeds die informatie ontvangt die het nodig heeft om goed te kunnen functioneren; contactueel vaardig en flexibel te zijn; minimaal een aantal jaren ervaring te hebben als adjunct directeur van een school. Solliciteren Uw schriftelijke reacties naar deze uitdagende baan kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Stichting Katholiek Onderwijs Voorhout, t.a.v. de heer Th. van Werkhoven, Julianalaan 82, 2215 HE Voorhout. KANTOOR Secretaresse m/v voor een financiële instelling in Sassenheim Je verricht secretariële, organisatorische en admi- mstratief-ondersteunende werkzaamheden voor de directie 1 van de bank. Je taken bestaan onder andere uit agendabe heer het beheren en verwerken van de correspondentie en gasten ontvangen en begeleiden. Ook het organiseren van bijeenkomsten voor personeel, management en klanten is onderdeel van je werk. Om aan deze functie een goede invulling te kunnen geven, vragen wij mbo werk- en denkni veau. goede beheersing van de Nederlandse taal en ervaring met planning en organisatie. Kun je goed regelen en wil je het aanspreekpunt zijn voor deze bank? Reageer dan snel op deze leuke, tijdelijke baan voor 32 uur per week. Informatie: (071512 06 88, Marleen Stuivenberg, Stationsplein 212, Leiden DETAILHANDEL Kassamedewerkers m/v voor een groothandel in bouw producten in Leiderdorp. Wij verwachten initiatief, zelfstan digheid en een klantgerichte instelling. Als kassamedewerker ben je verantwoordelijk voor een correcte bediening van de kassa, zodat de klant snel en goed geholpen wordt. Ben je i een teamwerker en heb je een lbo c of mbo niveau en bij voorkeur kennis van bouwmatrialen, bel dan naar Tempo Team Uitzendbureau of kom langs. Informatie: (071) 512 64 43, Sandra Flor, Stationsplein 212, Leiden FINANCIËLE DIENSTVERLENING Kas/Baliemedewerker m/v voor een financiële instelling in de regio Leiden. Je bent het aanspreekpunt voor klanten, zowel per telefoon als persoonlijk. Daarbij sta je de klanten te woord, je verwerkt opnames, stortingen en interne over- 7 boekingen. Je werkt servicegericht en het is handig als je ervaring met computers hebt Daarnaast vragen we mbo werk- en denkniveau. Deze baan is tijdelijk ter ondersteuning van het invoeren van de Euro. Ben je tijdelijk op zoek naar een fulltime baan? Laat het ons weten! Informatie: (0715/2 06 88,Marleen Stuivenberg, Stationsplein 212, Leiden HORECA/CATERING Herintreders m/v voor de catering van verschillende bedrijven in de regio Leiden. In deze functie bereid je o.a. de - lunch voor. bedien je het buffet, draai je eenvoudig kassawerk en houd je de werkvloer schoon. De werktijden liggen tussen 9.30 en 15.30 en je werkt dagelijks circa vier a vijf uur Ben je representatief, klantvriendelijk en sta je te trappelen om de arbeidsmarkt weer te betreden? Kom dan snel bij ons langs. Informatie: (071) 513 27 43,Tanja van Beekum, Stationsplein 212, Leiden INDUSTRIE Magazijnmedewerkers m/v voor een houthandel in Warmond. De werkzaamheden zijn o.a order pieken, kas- planken inpakken en coderen.Tevens zijn we op zoek naar twee dames die stickerwerkzaamhedeh kunnen verrichten voor een periode van twee of drie weken. Beheers je de Nederlandse taal goed en hou je van aanpakken bel of kom langs bij Tempo Team Uitzendbureau. Informatie: (071) 512 64 43, Sandra Flor, Statonsplein 212, Leiden www.tempo-team.nl tempoteam Hulp tijdens evenementen. Het Rode Kruis verleent eerste hulp bij grote evenementen door het hele land, TECHNISCH BUREAU Zoekt voor de afdeling electrische installaties Wij vragen: goede contactuele eigenschappen leeftijd 18 - 35 jaar Uw schriftelijke/telefonische reactie richten aan: Dhr. Aartman Dorpsstraat 18 2211 GC Noordwijkerhout Tel: 0252372315 De Interkerkelijke Stichting Zorgcentra Rijnstreek omvat Zorgcenrum Dillenburg in Leiderdorp en Zorgcentrum Rijnzate in Afphen aan den Rijn. Dillenburg biedt huisvesting en verzorging aan 60 ouderen en Rijnzate aan li2, Naast de wijkfunctie geeft Dillenburg extramurale zorg en kan zorg ook tijdelijk geboden worden. Beide zorgcentra hebben verschillende vormen van dagopvang. De Interkerkelijke Stichting Zorgcentra Rijnstreek te Alphen aan den Rijn staat aan de vooravond van uitbreiding en vernieuwing. Per I januari 2002 zal de stichting gefuseerd zijn met Zorgcentrum St Joseph 105 bewoners). Naar verwachting zal de capaciteit van de nieuwe stichting tevens worden uitgebreid met realisatie van een zorgcentrum (60 bewoners) in de wijk Kerk en Zanen. Gezien deze ontwikkeling ontstaat de functie van Uw schriftelijke.sollicitatie kunt u tot 15 oktober a.srichten aan: Zorgcentrum Rijnzate ta.v. Dhr. A. Paats, directeur Postbus 694 2400 AR Alphen aid Rijn 32 uur dienstverband functie-eisen kennis van bedrijfsadministratie en administratieve organisatie op HBO-niveau kennis van automatisering, ervaring met het Bomaspakket is een pré kennis van procedures en regelgeving met betrekking tot de ouderenzorg uitdrukkingsvaardigheid voor het corresponderen en voeren van gesprekken met medewerkers en externe instanties functie-inhoud het opstellen van periodieke financiële overzichten, begrotingen, jaarrekeningen en overzichten met personeelsgegevens het bewaken van de budgetten van de verschillende sectoren binnen de zorgcentra het ontwikkelen en bewaken van procedures voor de inrichting van de administratieve organisatie leiding geven aan een tweetal medewerkers arbeidsvoorwaarden salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO verpleeg- en verzorgingshuizen de functie van administrateur valt onder indeling FWG 55 spaarloon en premiespaarloonregeling zijn van toepassing wij bieden tevens een positieve werksfeer ruimte voor deskundigheidsbevordering informatie Wij hebben de intentie de vacature zo snel als mogelijk te bezetten. Aanvullende informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd van de economische en administratieve dienst de heer P. de Koning, bereikbaar op de locatie Rijnzate, Magnoliastraat 16, Alphen aan den Rijn, telefoon 0172 - 474961 fe Feenstra Warmte Totaal Zorg is een landelijk installatiebedrijf met als voornaamste activiteit het installeren en onderhouden van CV- en warmwatersystemen in woningen en utiliteitsbouw Feenstra adviseert, installeert, voert onderhoud uit (eigen service-organisatie) en ondersteunt pc bedrijven, instellingen en particulieren bij het nemen van investeringsbeslissingen. Vanuit 18 t vestigingen wordt een landelijk netwerk aangestuurd met een hoofdkantoor in Lelystad voor jli facilitaire diensten. De organisatie telt momenteel 1.200 medewerkers. Vanaf januari 2001 is Feenstra een zelfstandige, 100% dochter van Nuon. De samenwerking, onder de noemer 'Warm Geregeld', heeft boeiende gevolgen voor de groei en uitbreiding van J* het bedrijf, in projecten, mankracht alsook in omzet. Vanuit onze vestiging in Lisse (Hoogkamer Klimaatwerk) ontwerpen, installeren en onderhoudeu wij installaties op het gebied van centrale verwarming en werktuigbouwkundige installaties voor woningbouw, renovatieprojecten en particulieren. In verband met groei zijn wij op zoek i (m/v) Tot de taken behoren: Alle voorkomende werkzaamheden m.b.t. het aanleggen van CV- en overige installaties, zowel voor nieuwbouwprojecten als renovatiewerk zaamheden in de woningbouw Wat wij zoeken: Opleiding monteur installatietechniek of gelijkwaardig Helder denkvermogen Een enthousiaste collega met goede contactuele eigenschappen (m/v) Tot de taken behoren: Jaarlijkse inspectie-/onderhoudswerkzaamheden en het verhelpen van storingen aan CV-installaties Wat wij zoeken: Gevoel voor techniek Geen 9 tot 5 mentaliteit Goede contactuele eigenschappen Bij voorkeur een praktijkgerichte opleiding Tot de taken behoren: Verzorgen van calculatie en offerte Technisch bepalen van de installatie mogelijkheden Opvolgen van offertes en contacten onderhouden met opdrachtgevers Maken van technische berekeningen feen Wat wij zoeken: Opleiding op MIT-2 niveau Relevante ervaring Een goede teamspeler Goede contactuele eigenschappen en een positieve en oplossingsgerichte instelling In bezit van rijbewijs B Voor alle functies geldt: k Wat wij bieden: ec Wij hebben prima arbeidsvoorwaarden, maar jr< belangrijker nog: ft Een afwisselende baan bij een groeiende onder- neming, met ruime doorgroeimogelijkheden n Een plezierige werkomgeving Zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en ruimte L voor eigen ideeën L Heb je vragen of wil je meer informatie met betrekl king tot bovenstaande functies, neem dan contact t( op met de heer Leo Hoogkamer, tel. (0252) 41 56 91L Denk je dat jij de juiste collega voor ons bent, reageer dan binnen 14 dagen na het Is1 verschijnen van deze krant. Stuur j»t brief met cv naar onderstaand adrefi lg Hoogkamer Klimaatwerk T.a.v. de heer L. Hoogkamer Postbus 194 2160 AD Lisse Van hulpmonteur tot calculator: naar enthousiaste technische r zijn wij altijd op zoek. Voor diverse vestigingenrr En, van die cijfers, dat is nog maar het begin. Wint naast het verzorgen van de correspondentie en financiële rapportage ben je een belangrijke spil in onze dienstverlening aan de cliënten. In alles wat te maken heeft met het reilen en zeilen van hun onderneming. Langeveld Sigtermans accountants en belastingadviseurs (sinds 1946) is een middelgrote advies organisatie (40 personen) met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Hazerswoude en in Qouda. Ook met aandacht voor het Midden- en Kleinbedrijf. Langeveld Sigtermans wil voortdurend uitdagingen blijven bieden. De groeistrategie is daar een direct gevolg van. Wij komen daarom graag in contact met potentiële medewerkers die collegialiteit, humor en ambitie - in een leuke omgeving - weten te combineren met deskundigheid en integriteit. SRA-Kantoor Langeveld Sigtermans zoekt; Je houdt van werken in een warme -persoonlijke- maar ook nuchtere en professionele organisatie. Daarnaast ben je representatief, servicegericht en kun je goed omgaan met MsOffice. Samen met je toekomstige collega's verzorg je de correspondentie en andere voorkomende secretariële werkzaamheden. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die zojuist haar secre tariële opleiding heeft afgerond. Het betreft een functie in Alphen aan den Rijn. Interesse? Richt je schriftelijke reactie aan: Langeveld Sigtermans accountants en belastingadviseurs, ta-v. H.G. Sigtermans RA, Postbus 2150 2400 CD Alphen aan den Rijn. Of per e-mail: hgsigtermans@lensacc.nl Web: www.lensaccnl Telefoon 0172-44 24 25 LANGEVELD a) SIGTERMANS ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie. Het Nationaal Epilepsie Fonds staat voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting via een infolijn, folders en brochures, begeleide vakantie activiteiten, individuele hulp en epilepsieprojecten in ontwikkelingslanden. Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn: Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270, 3990 GB Houten www.epilepsicfonds.nl Word donateur. Er is nog zoveel te doen.tn

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 38