Personeel Personeel coördinator m medewerker prepress m Kuijpers wij zoeken een advertentiecontrolegroep m/v Galapagos CHAUFFEUR/ HEB JIJ DOORGROEI AMBITIES? KUIJPERS INSTALLATIES GEEFT JE DE RUIMTE! (JUNIOR) PROJECTLEIDER KLIMAATTECHNIEK PROJECTTECHNICUS (LEERLING) CAD-TEKENAAR Boekhouder (parttime) wij zoeken een m/v ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2001 De specialist in werving selectie in De installatiebranche Installaties Kuijpers Installaties is een bedrijf met ambities, financieel gezond en professioneel. Met ruim 70 jaar ervaring profileert Kuijpers Installaties zich als een gerenommeerd installatiebedrijf. De markt wordt vanuit de vestigingen Helmond, Utrecht, Moerdijk, Rijswijk, Oss en Arnhem bediend. Met 275 enthousiaste medewerkers realiseert zij een omzet van circa 90 miljoen gulden. Kuijpers Installaties maakt momenteel een explosieve groei door. Zij investeert continu in medewerkers en middelen. Kuijpers Installaties is gespecialiseerd in het installeren, onderhouden en beheren van klimaat- en elektrotechnische installaties in zowel utiliteits bouw als industrie. Tevens beschikrKuijpers Installaties over een gespecialiseerde organisatie voor industriële piping en procestechniek. Om verder te kunnen blijven groeien komen wij, voor onze vestiging te Rijswijk, graag in contact met kandidaten voor de functies van: Als projectleider bent u verantwoordelijk voor de technische en financiële uitvoering van projecten. Gemiddeld heeft u 2 3 projecten onder uw hoede, tezamen goed voor een globale jaaromzet van circa 6 miljoen gulden. Tevens treedt u op als vaste contactpersoon naar uw relaties. U geeft direct leiding aan uw eigen projectteam (technici, chefmonteurs en hoofd uitvoering), waarmee zeker met de projecttechnicus een nauw samenwerkings verband bestaat. U werkt nauw samen met de projectleider en andere medewerkers van het projectteam, waarbij u verantwoordelijk bent voor de interne coördinatie en voortgang van hét project. Het betreft klimaattechnische utiliteitsprojecten van 0,5 tot 8 miljoen gulden, welke voornamelijk in bouw teams worden gerealiseerd. U denkt na over de invulling van de technische installaties, vraagt offertes'aan bij diverse leveranciers en beoordeelt deze. U maakt het schetsontwerp en stuurt de Cad-tekenaars aan, die het ontwerp verder berekenen en uitwerken. U coördineert de projecttechnische aspecten met de uitvoering en service, maar ook met de opdrachtgever. U controleert meer- en minderwerken, materiaalstroom en u woont werkbesprekingen bij. Kortom u bent de spin In het interne web. Na een gedegen inwerkperiode maakt u installatietekeningen die nodig zijn voor de realisatie van werktuigkundige installaties. Als Cad-tekenaar werkt u nauw samen met onze werkvoorbereiders en/of projecttechnici. Op termijn zijn er doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld projecttechnicus of assistent projectleider. Interesse In één van de functies en u herkent uzelf in onderstaande? Verstand van en ervaring met gebouwgebonden installaties op MTS/HTS werktuigkundig niveau, organisatorisch sterk, commercieel inzicht, over sociale vaardigheden beschikken, no-nonsense mentaliteit, willen bouwen aan de toekomst, inventief zijn, zelfstandig werken en eigen verant woordelijkheid durven dragen. Dan heeft Kuijpers Installaties u het nodige te bieden! Een gezonde organisatie met een goed werkklimaat mede door de enthousiaste werknemers, die met z'n allen werken aan technisch interessante projecten. Alle medewerkers werken aan de groei van het bedrijf en hun eigen persoonlijke ontwikkeling (dit middels de cursusfaciliteiten en interne doorgroeimogelijkheden). Een uitstekend salaris met goede secundaire- en tertiaire arbeidsvoorwaarden. De sollicitatieprocedure: Bel, schrijf of mail of naar D-Job B.V. en u wordt opgenomen in de sollicitatieprocedure. Wilt u eerst meer informatie, dan kunt u bellen met mevrouw D. Sluiter (telefoonnummer: 0343 - 597722, ook na 17.00 uur bereikbaar!). Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld. Meer informatie over Kuijpers Installaties kunt u vinden op de website www.kuijpers.com D-job B.V., Dijkstraat 25, 3961 AA Wijk bij Duurstede. Telefoon: 0343-597722, Telefax: 0343-597887, E-mail: info@d-job.nl Galapagos is een jong en innoverend bedrijf op het gebied van de biotechnologie, wij ontwikkelen een nieuwe techniek om therapeutisch belangrijke genen op te sporen. Deze genen worden door de farmaceutische industrie gebruikt om nieuwe medicijnen te ontwikkelen. Wij hebben onderzoekslaboratoria in Nederland en België. the r e v o Functional Genomics, in biotechnology Door de snelle ontwikkelingen binnen ons bedrijf zijn wij voor onze vestiging in Leiden op zoek naar een enthousiaste collega (m/v) die in teamverband mee wil werken aan de succesvolle groei van Galapagos. Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse input van de boekhou ding (kas- en bankverrichtingen, crediteuren- en debiteurenadmi nistratie). Je verzorgt de maandelijkse afsluitingen, BTW- aangiftes en de vereiste rapportering. In deze functie werk je nauw samen met onze boekhouding in Mechelen (België). Galapagos biedt je een aantrekkelijk salaris en secundaire voorwaarden, inclusief een aandelenoptieplan. Heb je belangstelling? Stuur dan Je cv binnen de twee weken naar Marjolljn Ham, Galapagos Genomics BV, Aixhfmedesweg 4, 2333 CN Leidi E-mafl: marjofljn@galapagos.nl. Meer Informatie Is te vinden op onze website: www.galapagosgenomlcs.com. Dutch Casting Company B.V. te Zoeterwoude-Rijndijk is een ZILVEREN SIERADEN FABRIEK waar o.a. Ridderorders voor het Koninklijk Huis worden gemaakt en een brede collectie sieraden. Wij zoeken handige jonge fulltime productiemedewerkers (m/v) die het vak willen leren of al beheersen. De werkzaamheden omvatten o.a. wasmodellen spuiten en opboenen, steentjes plakken, polijsten en afwerken van zilveren sieraden. Heb je zin om een prachtig vak te leren en samen te werken met enthousiaste gezellige vakmensen Schrijf of bel dan naar: DCC B.V., t.a.v. Ron Giling, Oranjelaan 37, 2382 PK Zoeterwoude-Rijndijk. TEL.: 071 - 589 05 00 of 0346 - 26 34 89. Fax: 0346-26 58 13. E-mail: factory@glnederland.com WEBSITE: www.glnederland.com n' In verband met grote drukte zijn wij op zoek naar een» ir F Het werk bestaat o.a. uit: Het afleveren van drukwerk bij onze bezorgers, Het ophalen van drukwerk bij klanten, Het klaarmaken van materiaal voor onze bezorgers. Het betreft een fulltime functie. U dient in het bezit te zijn van Rijbewijs B. Salaris conform CAO beroepsgoederenvervoer. Interesse? Bel dan naar: 2e Poellaan 30 2161 CJ LISSE Telefoonnummer: 0252 - 419042 Informatie. Daar draait het om in het krantenbedrijf. Nieuws uit binnen- en buitenland én uit de regio, want juist in die combinatie ligt de kracht van het regionale dagblad. De Hollandse Dagbladcombinatie met hoofdvestigingen in Alkmaar, Haarlem en Hilversum is uitgever van regionale dag- en week bladen in Noord- en Zuidholland, het Gooi en Almere. Het Noordhollands Dagblad, De Gooi Eemlander, Dagblad van Almere, Haarlems Dagblad. Leidsch Dagblad en IJmuider Courant voorzien dagelijks 900.000 lezers van nieuws. Bij de HDC werken in totaal ruim 1250 mensen. De afdeling advertentie administratie is gevestigd in Alkmaar. De 20 medewerkers van de afdeling verzorgen de controle op de administratieve verwerking van de advertenties en zijn verantwoor delijk voor een tijdige facturering en een correct debiteuren- en contractbeheer voor de HDC-werk- maatschappijen. De afdeling is onderverdeeld in 3 groepen; één daarvan is de advertentiecontrolegroep, bestaande uit 7 personen. Het aandachtsgebied van deze sub-afdeling is het dagelijks controleren van de advertenties in de krant ten opzichte van de ordergegevens. 28 tot 32 uur per week (verdeeld over 4 a 5 dagen De functie Je coördineert de werkzaamheden van de groep en bent samen met je collega 's verantwoordelijk voor de uit voering van de werkzaamheden. Je bent aanspreekpunt bij vragen van collega s en ziet toe op een tijdige voort gang van het werk. Hierbij los je knelpunten op en doe je voorstellen ter verbetering van het proces Bij de uitvoering van je werkzaamheden heb je regelmatig contact met collega 's van andere afdelingen Taken als het organiseren van werkoverleg en het voeren van functionerings- en sollicitatiegesprekken maken onderdeel uit van je functie. Wij vragen Voor deze functie op havo/mbo-niveau vragen wij een enthousiaste en accuraat werkende man of vrouw die goed kan organiseren. Je hebt leidinggevende ervaring binnen een geautomatiseerde administratieve omge ving. Je weet de mensen binnen de groep te motiveren en te betrekken bij de werkzaamheden, waarbij je in staat bent om prioriteiten te stellen. Je ziet het als een uitdaging om mee te denken over de verdere ontwikke ling van de afdeling. Je bent sociaal vaardig en je kunt je zowel mondeling als schriftelijk prima uitdrukken. Wil je meer weten over de functie, dan kun je contact opnemen met mevrouw Eef Dobber-Vlijm, hoofd advertentie administratie (072-5196292). Hollandse Dagbladcombinatie b.v. Noordhollands Dagblad Haarlems Dagblad IJmuider Courant Leidsch Dagblad De Gooi- en Eemlander Dagblad van Almere Wij bieden Een interessante baan voor iemand die houdt van het werken binnen een administratieve omgeving. Je werkt met leuke collega's in een prima sfeer, waarbij er voldoende mogelijkheden zijn om jezelf te ontplooien De Hollandse Dagbladcombinatie kent uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over onze organisatie vind je op www.nhd.nl. Je reactie Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je brief met curricu lum vitae vóór 12 oktober a.s. naar de Hollandse Dagbladcombinatie Postbus 2,1800 AA Alkmaar, t.a.v. de afdeling personeel organisatie, onder vermelding van vacaturenummer A384-II Je kunt ook per e-mail reageren: personeel.organisatie@hdc.nl. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) i uitgever van onder meer Haarlems Dagblad, De Gooi- en Eemlander, Leidsch^ Dagblad, Dagblad van Almere, IJmuider Courant en Noonjhollands Dagblad. Dagelijks voorziet de HDC ruim 900.000 lezers van nieuws, meningen en achter gronden. Uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. In de diverse vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 1200 mensen werkzaa de functie Op de afdeling prepress in Haarlem ga je je bezighou den met het tijdig verzorgen van paginatransmissie naar de druklocaties en onderhoud je interne contacten hierover. Je doet je werk op basis van aanleversche- ma's Ook verricht je ondersteunende werkzaamheden voor de macroafdeling en taken ten behoeve van onderhoud en bediening van apparatuur Je werkt in een klein team met verschillende roosterdiensten. wij bieden Onze organisatie biedt volop kansen en mogelijkheden om je te ontplooien. Je kunt vanzelfsprekend rekenen op een plezierige werksfeer, een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden wij vragen Er wordt een LBO/VMBO werk- en denkniveau van je verwacht. Het hebben van enige grafische kennis strekt tot aanbeveling, alsmede het bekend zijn met PC-app ratuur Uiteraard kun je goed in teamverband werke en ben je flexibel en stressbestendig Ook ben je berei tot het volgen van opleidingen of cursussen. Hollandse Dagbladcombinatie b.v. Noordhollands Dagblad Haarlems Dagblad IJmuider Courant Leidsch Dagblad De Gooi- en Eemlander Dagblad van Almere je reactie Wil je eerst meer informatie, bel dan met Tim de Roo hoofd technisch bedrijf, telefoonnummer overdag 023-5150378. Schriftelijke reacties kunnen binnen tw< weken worden gericht aan Ellen Braun van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 507, 2003 Haarlem je kunt ook per e-mail reageren: personeel organisatie@damiate.hdc.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 34