Personeel Personeel Personee Blut??? intratuin lilWSIUP Avond'/weekendhulpen. Onderhoudsmonteur (m/v) DIRECTIE-SECRETARESSE MA/ Hoofdadministrateur m/v 11 MultiLease Laat je toekomst groeien bij Intratuin! HET GROENE WARENHUIS een ERVAREN SECRETARESSE de horst Wie komt ons team versterken? Groepsleerkracht Beetsma&\fcn Eijk ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2001 915 CUSTOM BUILT LUXURY YACHTS i Jacht- en Scheepswerf van Lent vervaardigt luxueuze zeegaande motorjachten, onder de naam Feadship, geheel overeenkomstig met de wensen van de afnemer. De door de werf gebouwde jachten vormen de top van de wereldmarkt. In verband met onze groeiende orderportefeuille zoeken wij ter versterking van ons team een Wij verwachten van u: Opleiding MTS Electrotechniek Leeftijd 30 jaar De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: Verhelpen van allerlei electrische storingen Handgereedschap keuren Reparatie electrische apparaten Verder stellen wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden in het vooruitzicht. Voor nadere informatie en sollicitatie nodigen wij u uit te reageren t.a.v. de heer RA.J. van der Geest. JACHT- EN SCHEEPSWERF C. VAN LENT ZONEN B.V. Julianalaan 3 2159 LA KAAG Shipyard C i Van Lent Zonen n Lent Zonen B.V. Julianalaan 3 2159 LA Kaag The Netherlands Phone +31 (0)252 547 123 Fax: +31 (0)252 544 341 Fugro is een multinationale groep adviesbureaus, die actief is op het gebied van advisering, techniek en survey werkzaamheden. De groep is vertegenwoordigd in meer dan 50 landen en heeft ruim 7000 werknemers. Bij de Holding in Leidschendam is op dit moment een vacature voor een enthousiaste fulltime: ter ondersteuning van de operationele directie en de directiesecretaris. De werkzaamheden omvatten o.a.: het verzorgen van inkomende en uitgaande correspondentie, agendabe heer, maken van afspraken, boeken van internationale reizen, organiseren en notuleren van vergaderingen en ondersteunende werkzaamheden op het gebied van public relations en juridische/financiële zaken. Functie-eisen: - secretaresse-opleiding (MEAO/Schoevers) - ruime ervaring in een soortgelijke functie - uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste - accuratesse - ervaring met notuleren in de Nederlandse en Engelse taal Wij bieden - afwisselende functie - prima werksfeer in een internationaal georiënteerde dynamische werkomgeving - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, afhankelijk van kennis en ervaring - ruimte voor persoonlijke ontwikkeling goede kennis van MS Office 97 (Word, Excel, Powerpoint) affiniteit met computertoepassingen en uitstekende typevaardigheid teamspirit, maar tevens een hoge mate van zelfstandigheid Reactie: Indien u geïnteresseerd bent in deze uitdagende functie, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie voor zien van een C.V. binnen twee weken zenden aan Fugro N.V. Postbus 41 2260 AA Leidschendam, ter attentie van mevrouw M. Steur Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. föi Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 800 mensen, verdeeld over 17 ver schillende bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelsteiring: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuis Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. MultiLease verzorgt de leasing van alle merken personenauto's en bedrijfswagens en beheert voor haar cliënten 7.000 leasecontracten. Het is één van de grootste niet-merk- en bankgebonden leasemaatschappijen in Nederland. Momenteel is MultiLease gevestigd in Leiden. Volledig in de lijn van de ambitieuze groeiplannen worden echter voorbereidingen getroffen voor een verhuizing. In het derde kwartaal van 2002 zal het bedrijf zijn nieuwe, uitstekend bereikbare pand in Alphen aan den Rijn betrekken. Door de sterke groei is MultiLease op zoek naar een enthousiaste: ftUOiOê'"""7""'' Wij bieden een interessante leidinggevende baan met prima mogelijk heden Samen met een team bestaande uit vi|f uitstekende medewer kers. geeft u (maar het mag binnen de collegiale cultuur van MultiLease ook '|e' zijn) uitvoering aan de crediteurenadministratie, de algemene financiële administratie en de controle hierop. De hoofdadministrateur is de rechterhand van de Financieel Manager en tegelijkertijd vraagbaak voor collega's van andere afdelingen Hi| of zij stelt week-, maand- en kwartaalrapportages samen en assisteert bij het opstellen van de jaar cijfers en de begroting. Voor deze functie komen wij graag in contact met een enthousiaste man of vrouw met - een opleiding op minimaal MBA-niveau - organisatietalent en managementvaardigheden - kennis van boekhoudkundige programmatuur en de toepassings mogelijkheden daaivan Bent u sociaal vaardig én geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het vacaturenummer en stuur deze naar: Motoitiuis Groep. afd. Personeel Organisatie, postbus 1. 2160 AA Lisse Wilt u eerst meer informatie, dan vertelt Ron Vonk u graag alles over de functie (071-535 56 56). Medtvterkers van de Molenhuis Groep hebben altijd een streepje vooc Wmstdeling Studiekostenvoorzieningen, Bedrijfs- spaarregeling Hoge personeelskortingen (óók op brandstof! en Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Mexx Mexx is een bruisend modebedrijf in casual en city kleding met vestigingen in meer dan 40 landen over de hele wereld. Op c moment vindt de bevoorrading plaats vanuit twee conventionele distributiecentra. Om de snelle groei van Mexx bij te kunnen houden, wordt er op dit moment in Voorschoten een nieuw gemechaniseerd Europees Distributie Centrum gebouwd. De boi van dit EDC zal medio 2002 zijn voltooid. Mexx is thans op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende functies... system operator te Voorschoten, Nederland Het betreft hier een nieuwe functie. De System operator is de spreekwoordelijke 'spin in het web'. Deze functionaris bewaakt het systeem, signaleert storingen en analyseert de mogelijke oorzaken daarvan. In nauwe samenwerking met de technische dienst en (key) users zorgt hij/zij voor een maximale beschikbaarheid en een optimaal gebruik van het systeem. Daarnaast vervult de system operator een helpdesk functie voor de gebruikers en is hij/zij het aanspreekpunt voor andere afdelingen binnen Mexx. Functie-eisen: Affiniteit met automatisering Trainingen kunnen geven -Veranderingen in het systeem kunnen initiëren Communicatief vaardig Structureel oplossingen kunnen bedenken Service gericht Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Kennis van Warehouses (bij voorkeur fashion) vereist Zelfstandig, accuraat Wij bieden een leuke, zelfstandige en afwisselende functie binnen een enthousiast team tegen aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Ben jij geïnteresseerd in bovenstaande vacature? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV vóór 14 oktober 2001 naar: Mexx International bv, HR dept. t.a.v. Pepijn van Dam, Industrieweg 15, 2254 AE Voorschoten coördinator uitgaande goederen te Voorschoten, Nederland Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij niet alleen op enthousiaste wijze leiding geeft aan medewerkers van de afdeling Uitgaande Goederen, maar deze afdeling ook klaar maakt voor de toekomst. Functie-eisen: Gerichte vakopleiding, op MBO+ niveau Werkervaring in een, bij voorkeur, gemechaniseerde expeditieafdeling Min. 5 jaar leidinggevende ervaring als people-manager Goed begrip van administratieve processen Flexibel, maar tegelijkertijd stevig in de schoenen staan Planmatig kunnen werken •Veranderingsprocessen kunnen initiëren en begeleiden Bij voorkeur ervaring opgedaan in het werken met WMS-paketten Beheersing van de engelse taal in woord en geschrift Geld nodig? Wij hebben per direct plaats voor: Intratuin verkoopt een groot assortiment binnen- en buitengroen, tuin- en trendartikelen en nog veel meer. Kassa: Wij hebben bij de kassa plaats voor enkele avond/weekendhulpen. Leeftijd minimaal 16 jaar. Logistiek: Op de afdeling logistiek hebben wij per direct plaats voor enkele avond/weekendhulpen die van aanpakken weten. Potterie/trendartikelen afdeling: Op deze afdeling hebben wij per direct plaats voor een creatieve avond/weekendnulp. Voordatje echt aan de slag gaat word je, samen met je andere collega's, een avond grondig geïnformeerd. Als avond/weekendhulp werkje gemiddeld 1 a 2 avonden van ca. 3,5 uur per week en de zaterdag(middag). Daarnaast werkje ook een aantal zon-, en feestdagen. De leeftijdsindicatie is 16 tot 19 jaar. Heb je zin in een extra zakcentje voor vakantie, brommer, computer of wat dan ook? Meld je dan persoonlijk op vrijdag 5 oktober om 18.00 uur bij de klantenservice van Intratuin Voorscnoten, Leidseweg 518, Voorschoten. Op korte termijn gevraagd: (AA/V) Representativiteit, collegialiteit en verantwoordelijkheidsgevoel zijn in onze werksfeer van belang. Hij/zij moet bereid zijn ongeveer eens per maand op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur te werken. Een goede opleiding, beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift en eventueel het bezit van een rijbewijs strekken tot aan beveling. U zult vaak het eerste aanspreekpunt zijn voor onze cliënten en daarbij is een kordaat en klantvriendelijk optreden van belang. Geboden wordt: Een werkweek van ca. 25 uur, goede salariëring. Een zelfstandige, dynamische secretaressebaan (geen stageplaats) met afwisselend werk. U gaat ons team van ca. 10 man/vrouw versterken. Sollicitaties te richten aan: mevrouw A. E. Lancel Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest, Tel. (071) 519 19 19, Fax. (071) 519 19 29 School De Horst is een school voor speciaal onderwijs aan ZMOK. De Horst geeft opvoeding en onderwijs aan 72 kin deren in de leeftijd 6-12 jaar. De leerlingen bezoeken de school vanwege hun gedragsproblematiek. De school kenmerkt zich door een enthousiast en betrok ken team. De school gaat deel uit maken van het Regionaal Expertise Centrum Zuid-Holland West i.o. In dit REC zijn acht scholen opgenomen, die kinderen opvangen met probleemgedrag. In de toekomst zal er een inten sieve samenwerking tussen de scholen ontstaan. De gemeenschappelijke aan melding is al gerealiseerd. De Horst ontwikkelt zich stap voor stap tot orthope dagogisch instituut. Hier voor is de samenwerking met Stichting Cardea een belangrijke voorwaarde. Wij hebben nog ruimte voor een voor 2 dagen per week. (liefst op donderdag en vrijdag) De vacature is voor een onderbouwgroep van twaa leerlingen tussen 7 en 9 jaar. De vacature is ontstaan door uitbreiding van de schi met één groep. Het salaris bedraagt minimaal 4.587,- en maximaal 7.009,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling (LB is voorheen schaal 10). De Horst is volop in beweging, samen met Stichting Cardea wordt een aantal plannen ontwikkeld om de zorg voor de leerlingen te optimaliseren. In septeml is de Trainingsgroep gestart. Dit is een groep waar leerlingen van De Horst een intensieve pedagogisch didactische training krijgen aangeboden waardoor 2 beter in de klas gaan functioneren. Het team werkt met het competentiemodel als basis voor de gedrag regulering. Wij vragen: Bevoegdheid voor leraar basisonderwijs, eventueel aangevuld met aantekening Speciaal Onderwijs. Bovendien stellen we een brede inzetbaarheid op pri Wij bieden: Ondersteuning door het hele team in de gewenningsfi met dit type onderwijs en een interne scholing om I competentiemodel eigen te maken en de kennis op het gebied van kinderpsychiatrische stoornissen te vergroten. Inlichtingen worden verstrekt door: J. Adema, directeur, telefoon 071 - 531 15 71 (tusser 9.00 en 11.00 uur). Buiten deze tijden: 06 - 207 787 8 Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door h sollicitatiebrief binnen 7 dagen te richten aan: School De Horst, t.a.v. mevrouw J. Adema, Caesar Franckstraat 5, 2324 JM Leiden. R V Beetsma Van Eijk is intermediair op de arbeidsmarkt voor ICT-personeel. In ons leercentrum leiden we Young Expert Trainees op voor een functie in de ICT. Zij volgen een leer/werktraject en na een interne opleiding gaan zij aan h werk bij een van onze opdrachtgevers. Tevens bemiddelen wij voor ervaren ICT-ers. Informatie over ons bedrijf kun je lezen op www.beetsma-vaneijk.nl. Wij zoeken: een fulltime secretaresse/gastvrouw Wil je werken in een leuk team bij een dynamisch bedrijf, dan is dit je kans. Je bent actief, dienstbaar en assertief en houdt van afwisseling. Je takenpakket bestaat uit: - het notuleren van vergaderingen - behandelen van in- en uitgaande post - overige secretariële werkzaamheden ondersteunen hoofd administratie - verzorgen van de lunch voor de cursisten alsmede de inkoop hiervoor en hi beheren van het budget. Je kan rekenen op een prima sfeer en een luisterend oor. We stellen je inbreng zeer op prijs. Reacties kun je sturen naar Beetsma Van Eijk IT Services, Bargelaan 12, 2333 CT Leiden of mailen naar info@beetsma-vaneijk.nl,1 t.a.v. Fons van Eijk. Bellen kan ook naar 071-3013909.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 30