Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Bloei op in Lisse Pica| ERGON LISSE Word jij onze nieuwe Officemanager? VOLVO Financial Controller (m/v) SALA1USADMINISTRATEUR (M/V) FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V (FULLTIME) Een nieuwe uitdaging voor jou? ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2001 Pica B. V. is gevestigd te Leiden en maakt deel uit van OCLC, een wereldwijde organisatie op het gebied van de ontwikkeling en verkoop van bibliotheeksystemen en on-line Informatie diensten via Internet. In Europa is Pica hierin een van de marktleiders, duizenden gebruikers in heel Europa raadplegen dagelijks onze PiCarta en Publiekwijzer diensten, met meer dan 75 miljoen titels van boeken tot websites. Vanuit Nederland werken ruim 70 medewerkers. Pica is naast een professionele ook een informele organisatie waar ruimte is voor inzet en eigen initiatief. P Je taken Vanuit het centrale secretariaat ben je verantwoordelijk voor de coördinatie, structurering en uitvoering van alle voorkomende secretariële werkzaamheden. Daarnaast werkje specifiek voor een aantal directieleden. Je komt met initiatieven ter verbetering van systemen, afspraken en procedures en voert deze in. Je bereidt vergaderingen voor, notuleert en neemt actief deel aan overleg. Je draagt zorg voor de afhandeling van de actiepunten en nakomen van afspraken. Je bent voor de organisatie het aanspreekpunt voor het secretariaat en je draagt zorg voor een correcte informatievoorziening naar de organisatie. Je kwaliteiten Wij zoeken een zelfstandig en initiatiefrijke persoon, die in staat is binnen een team te opereren in een dynamische omgeving. Je hebt minimaal een Mbo- opleiding en ervaring binnen een vergelijkbare functie. Je werkt dagelijks met MS Office. Je bent enthousiast, doortastend, collegiaal en servicegericht. Met Engels als voertaal is het noodzakelijk dat je een uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing hebt van de Engelse taal. Ons aanbod Pica biedt je een zelfstandige functie met een prima arbeidsvoorwaardenpakket waaronder een premievrij pensioen. Belangstelling? Richt dan jouw schriftelijke reactie binnen 10 dagen aan Pica BV., t.a.v. Wieke Geesink, Postbus 876, 2300 AW Leiden, of via email: human.resources@pica.nl Informatie over onze producten kun je vinden op www.pica.nl Baars Personenwagens is de Volvo dealer voor de Haarlem mermeer en Leiden. Door een sterke nadruk op de kwaliteit van onze dienstverlening heeft ons bedrijf een zeer hoge klanttevredenheid weten te bereiken. Hierdoor is Baars Personenwagens zowel bij klanten als in de wijde omgeving een begrip geworden. In totaal werken 55 mensen bij de vestigingen Hoofddorp en Leiderdorp. De organisatie wordt gekenmerkt door een informele sfeer. Baars Personenwagens zoekt géén verkoper, maar een verkoopadviseur. Verkoopadviseur m/v Leiderdorp Volvo-rijders - zakelijk en privé - stellen een correcte, beslist niet opdringerige houding op prijs. Helder waar het afspraken betreft en onberispelijk in de nakoming daarvan. Als pur sang commer cieel ingestelde m/v weet u precies wat' we bedoelen. En dat de titel verkoper op visitekaartje nog lang geen Verkoop adviseur bij Baars Personenwagens is. U bent een enthousiaste teamplayer, representatief, scoort uitstekend op contactuele eigenschappen. U wilt wel die verkoop realiseren, maar dan graag in combinatie met een tevreden relatie met de klant. Nu en ook op de langere termijn. Uw sollicitatie U beschikt over enige jaren relevante commerciële (verkoop)ervaring. De sfeer bij Baars Personenwagens is informeel, collegiaal en het bedrijf biedt u volop mogelijkheden tot verdere ontplooiing. Salaris en emolumenten zijn op het niveau van deze belangrijke functie. Schrijf een bondige brief met recente pasfoto en c.v. aan ons t.a.v. de Directie. for life BAARS PERSONENWAGENS B.V. PAXLAAN 10, HOOFDDORP, TEL: 023 - 5643222. Worldwide Hosijtauty Golden Tulip De Nachtegaal Een gezellig hotel/restaurant met 148 kamers. 24 zalen, bar en een uitstekend la carte restaurant gele gen in "het hart van de Randstad" "Cijfer virtuoos gezocht" Zin in een uitdaging, om in een bloeiend en groeiend bedrijf (letterlijk en figuurlijk) de volledige financiële administratie te verzorgen. Welkom: Wij zoeken een kandidaat fulltime met bij voorkeur Horecaervaring, kennis van Word, Exact, Excel en ADP- loonadministratie. Tevens in het bezit van SPDI en zeer goed zelfstandig kunnen werken is een vereiste. Graag ontvangen wij uw brief met volledig C.V. of e-mail. Golden Tulip De Nachtegaal T.a.v. de heer R. J. A. van Kats Heereweg 10 2161 AG LISSE 0252-433030 E-mail: LVK@nachtegaal,nl Opzichter m/v (24 uur) Hoe kweek je de grootste bollen en de mooiste bloemen? Simpel: je zorgt ervoor dat alle condities optimaal zijn. En dat is precies wat wij doen, in Lisse. Binnen de muren van het gemeentehuis en in de buitendienst. In onze organisatie streven wij altijd naar verbetering. Dat geldt zeker ook voor de onderhoudssituatie van de openbare buitenruimte. Of het nu gaat om wegen, straten, speelplekken of groen: het kan altijd beter. Om de kwaliteit daarvan te bewaken en te verbeteren is bij de afdeling Algemene Dienst en Reiniging een nieuwe functie vacant. Als opzichter krijg je een zelfstandige baan met eigen ver antwoordelijkheid. Want in deze functie begeleid en controleer je de werkzaamheden van je collega's en die van der den. Daarvoor moet je een scherpe blik hebben en over goede contactuele eigenschappen beschikken. Daarnaast ben je dienstverlenend, flexibel en initiatief rijk ingesteld. En je vindt het prettig om in teamverband te werken. Heb jij een relevante mbo-opleiding en weet je wat er speelt op dit vakgebied? Heb je daar naast ervaring opgedaan bij een gemeente of een Vl E E particulier bedrijf en ben je, indien dit nodig is, bereid tot j volgen van aanvullende cursussen? Stuur dan binnen 14 da je sollicitatie en cv naar het college van burgemeestei i wethouders, postbus 200, 2160 AE Lisse. Of per e-mail bzonneveld@lisse.nl. Om het salaris (maximaal 5.161 ,-/€ 2.3 ij schaal 7) en de secundaire arbeidsvoorwaarden (kinderopv. ouderschapsverlof, spaarloonregeling, fiets- en pc-privépro variabele werktijden, reiskostenvergoeding) hoef je het ni»h laten. Zonodig helpen wij je actief bij het vinden van w<r ruimte. Wil je eerst meer weten? Bel dan met de chef vai afdeling Algemene Dienst en Reiniging, Ed Hoogkamer (0 43 32 15 of met de chef van de afdeling Plants dienst, Henk van der Kaaden (0252) 43 32 18. Of kijk op www.lisse.nl. GEMEENTE Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie w niet op prijs Lisse centrum van de bloembollenstreek 1 Hulsbos (I f) Administraties bv Wij zijn een Administratiekantoor voor het Midden- en Kleinbedrijf gevestigd in Zoeterwoude dorp. Onze dienstverlening bestaat uit het verzorgen van (salarisadmi nistraties voor bedrijven, het opstellen van jaarrekeningen, advisering op het gebied van ondernemingskeuze en alle belastingzaken voor ondernemers en particulieren. Daarnaast verzorgen wij (salaris)administraties en bijbehorende rapportages voor een steeds groter wordende groep internationale bedrijven. Ter uitbreiding van ons personeelsbestand zoeken wij op korte termijn een: <24 UUR) Tot de werkzaamheden zullen behoren: Het verzorgen van de salarisadministraties van onze cliënten; Het verzorgen van aangiften loonbelasting; Het onderhouden van contacten met de belastingdienst en de bedrijfsverenigingen. Wij zoeken een nieuwe enthousiaste collega met; Ervaring in het voeren van salarisadministraties; Ervaring met lopac (vinden wij een pre). Tevens zoeken wij een: Voor wie de werkzaamheden zullen bestaan uit: Het verwerken van administraties voor onze (inter)nationale cliënten; Het onderhouden van contacten met debiteuren en crediteuren van onze cliënten; Andere voorkomende werkzaamheden zoals telebankieren en voorbereiding salarissen. Wellicht ben jij onze nieuwe enthousiaste collega met minimaal: Praktijkdiploma Boekhouden; Enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; Enige kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Heb je interesse in een van bovenstaande functies, richt dan je schriftelijke sollicitatie met C.V. aan: Hulsbos Administraties b.v. t.a.v. Mevrouw I.M. de Lange Schenkelstraat 1 2381 BD Zoeterwoude of bel voor informatie: Nico Hulsbos of Ilse de Lange 071-5807980 E-mail: ilse.de.lange@hulsbos.nl Door consequent hoge kwaliteitseisen te hanteren en voortdurend aan kennisverrijking te werken, geniet BURGERS ERGON landelijke bekendheid en waardering als elektrotechnisch en werktuigbouwkundig installatiebedrijf. Toonaangevende projecten in de industrie, utiliteitsbouw en gezondheidszorg getuigen daarvan. Ruim 1350 medewerkers zetten zich in voor de kernactiviteiten; installaties op het gebied van verwarming, telecommunicatie, airconditioning en verlichting voor de meest uiteenlopende projecten. Voor de vestigingen in Amsterdam, Leiden, Rotterdam en Utrecht zoekt ERGON een Werkvoorbereider (E) De functie: Als werkvoorbereider stel je in overleg met de projectleider calculaties en offertes op alsmede personeel- en materiaalplanningen en verricht je matenaalbestellingen. Je kunt goed in teamverband werken Je verzorgt mede de gereed schapsvoorziening. In deze afwisselende functie onderhoud je contacten met opdrachtgevers, adviseurs en leveranciers Het profiel: Een opleidingsniveau op MTS/HTS-E niveau met aanvullende cursussen en minimaal twee jaar relevante werk ervaring. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Het profiel: Een MTS-E opleiding en ervaring als tekenaar/- engineer met de ambitie om door te willen groeien als engineer Je kunt overweg met autocad Projectleider Service Onderhoud (E) De functie: Als projectleider onderhoud je contacten met opdrachtgevers, adviseurs, architecten, overheden en leveran ciers over de Service Onderhoud werkzaamheden op kleinere projecten. Ook treed je vaak op als adviseur en maak je de nodige calculaties en offertes Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering van projecten en het aansturen van monteurs. Het profiel: Een HTS-opleiding of vergelijkbaar werk- en denk niveau Je werkt graag met geautomatiseerde projectbewaking Tekenaar/engineer (E) De functie: Als tekenaar/engineer leken, ontwerp en bereken je in overleg met de projectengineer of de opdrachtgever E 1 installaties voor kleine en grote projecten. Je bent vraagbaak voor monteurs en, indien gewenst, gesprekspartner op het technische vlak nchting opdrachtgever. Wij bieden: Naast de salariëring zijn ook de secundaire arbeidsvoorwaarden goed te noemen. Afhankelijk van jouw ambitie en initiatief behoort, mede ook vanwege onze zeer goed gevulde orderportefeuille, verdere doorgroei zeker tot de mogelijkheden. De bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid, een grote betrokkenheid en een dienstverlenende instelling van onze medewerkers. De procedure: Je kunt je brief en curriculum vitae sturen naar ERGON bv, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer Leo Bosland (p&o@burgers-ergon.nl), Postbus 111, 7300 AC Apeldoorn. Voor informatie: 055 5490662. Gesprekken vinden plaats op de regiokantoren www.burgers-ergon.nl elektrotechniek Dl ip(2ppC FR^DN BURGERS ERGON bv installatietechniek, is de grootste zelfstandige Dunvjcno L_llVjaV^'l N totaalinstallateur van Nederland. BURGERS ERGON bv staat voor ruim 125 jaar vakkennis en ervaring in de installatietechniek W E en heeft een omzetniveau van 350 miljoen gulden en is zowel ISO 9001 als VCA gecertificeerd.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22