marskiamér^ Personeel Personei L M U C plaatsvervangend Citroën De Jong Calculator/ projektbegeleider fulltime doktersassistent^ Werkplekbeheerder/ PC-beheerder m/v Secretaresse m/v Secretaresse B m/v ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2001 912 Het Kerkelijk Bureau van de Hervormde Gemeente Oegstgeest (Gemeentecentrum, Lijtweg 9, Oegstgeest) zoekt voor 25 uur per week (5 dagen van 5 uur) een administratief medewerker (m/v) Het betreft een zeer gevarieerde functie met uiteenlopende werkzaamheden en veel persoonlijke contacten. Indiensttreding per zo spoedig mogelijk. De werkzaamheden bestaan onder meer uit: maken van afspraken over het gebruik van de kerkelijke ruimten voer huwelijken, vergaderingen, concerten, e.d.; te woord staan van bezoekers en het verstrekken van informatie aan belangstellenden: verwerken van de post, verzorgen van correspondentie, telefoonbehandeling; uitschrijven van rekeningen en acceptgiro's, bijhouden van diverse bestanden; onderhouden van contacten met leden van het College van Beheer, kosters/beheerders, predikanten, etc.; Gevraagd worden een ruime mate van accuratesse, zelfstan digheid en goede contactuele eigenschappen. Het kunnen omgaan met de computer is een vereiste. De aanstelling geschiedt volgens de Arbeidsvoorwaardenregeling van de SOW-kerken. Een evaluatie van de functie-inhoud zal na ca. twee jaar plaatsvinden. Sollicitaties met CV te richten aan het College van Kerkvoogden van de Hervormde Gemeente Oegstgeest p/a Lijtweg 9, 2341 HA C Welke vakmensen bouwen mee aan ons succes van Citroen in Leiden en de Bollenstreek? Wij zijn als officieel Citroén-dealer verantwoordelijk voor Leiden en de Bollenstreek. Waarschijnlijk kent u ons ai van het Citroén-dealerbedrijf in Valkenburg. Bij onze groep werken zo'n 120 medewerkers. Wij zijn geen doorsnee bedrijf, maar wij zijn ook geen bijzonder autobedrijf Wij zijn een bedrijf dat doet wat u verwacht. Wij komen onze afspraken na. Wij bellen u wel terug. Onze visie op dienstverlening slaat aan. De mond tot mond reclame doet zijn werk. Voorop staat nog steeds de persoonlijke aandacht vóór u, als klant en/of medewerker van ons bedrijf. Gezien het succes zijn wij op zoek naar: Medewerk(st)er verkoopadministratie Voor deze functie is een grote mate van zelfstandigheid, cijfermatig inzicht en organisatie talent van groot belang. Hij of zij is namelijk het middelpunt van onze verkoopadministratie voor meerdere vestigingen met als standplaats Leiden en wordt derhalve belast met de meest uiteenlopende aspecten. Naast het voeren van correspondentie, het regelmatig contact onderhouden met cliënten, andere dealers en de importeur, bestaat het scala van werkzaamheden onder andere uit: bestellen van auto's kentekens aanvragen en op naam zetten facturen maken auto's administratief inruilen afleveringsboekjes verzorgen plannen van de aflevering werkorders invullen voor de werkplaats afleveringsdata afspreken met cliënten financieringen administratief afwikkelen Wij vragen: een opleiding op MBO-niveau ervaring in administratieve werkzaamheden goede contactuele eigenschappen een commerciële instelling affiniteit met auto's en automatisering Administrateur De werkzaamheden bestaan onder andere uit: het voeren van de financiële administratie het bijhouden van de debiteuren- en crediteuren administratie verwerken van kas, bank en giro aanleveren van periodecijfers en assisteren bij het samenstellen van de jaarrekeningen ondersteuning van de financiële directeur Wij vragen: minimaal Moderne Bedrijfsadministratie (MBA) kennis van automatisering Monteur voertuigen U heeft reeds enige jaren^ervaring in een dealerbedrijf en bovendien: heeft u de Innovam opleiding afgerond of bent u daar mee bezig beschikt u over kennis en ervaring op het gebied van uitlijnen, inbouwen van LPG, airco. enz. u breidt uw kennis graag uit door het volgen van update-cursussen Autospuiter als schadeherstellër of autospuiter heeft u reeds uw sporen verdiend en bent u een teamplayer die gewend is om kwaliteit te leveren audatex ervaring is een pré Wij bieden: Een prima werksfeer en een ruime mate van zelfstandigheid. Deze functies hebben ruimte voor eigen inbreng en verdere ontplooiing binnen onze organisatie met korte communicatielijnen en een informele werksfeer. Goede arbeidsvoorwaarden en een beloning passend bij het niveau van de functie en getoonde kwaliteiten. Uw sollicitatie met cv kunt u binnen 14 dagen richten aan: Citroën De Jong t.a.v. de directie Postbus 42,2220 AA Katwijk Alleen een Citroën rijdt ale een Citroën Kennedy laan 118 - Lelden - Tel. 071-5796969 Hoofdstraat 104-106 - Valkenburg ZH - Tel. 071-4016947 E-mail: crtroèn de|ongOuni-one nl Marskramer - een dynamische winkelketen met area 200 vestigingen - voert naast een basispakket huishoudelijke artikelen een collectie luxe-, cadeau- en trendartikelen en speelgoed Met haar totale collectie is Marskramer toonaangevend in de branche. Voor ons filiaal te LEIDEN zijn wij op zoek naar commercieel talent voor de functie van Commercieel talent, dat al enige jaren actief is in de detailhandel. Belangrijke taak is het vervangen van de filiaalleider bij diens afwezigheid. Durft dan ook beslissingen en verantwoordelijkheden te nemen. Heeft inmiddels bewezen een perfecte verkoper te zijn. Het willen leidinggeven is de plaatsvervanger dan ook bepaald niet vreemd. Wil doorgroeimogelijkheden naar filiaalleider dan ook met beide handen aanpak- Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief (met CV) naar: Marskramer 8.V., afd. Personeelszaken, Postbus 126, 2800 AC Gouda of per e-mail aan: pz®marskramer.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ken. Voert samen met de filiaalleider het verkoopteam met enthousiasme aan en is met dit team het visite kaartje van de vestiging. Is uiterst creatief in het pre senteren van onze collecties. Werkt eraan mee de commerciële doelstellingen zowel in omzet en kosten te realiseren. Heeft een opleiding op MAVO/MBO- niveau en is bereid cursussen te volgen. H. compeer b.v. aannemer van grond-, riolerings- en bestratingswerken H. Compeer b.v., gevestigd Amphoraweg 10 te Leiden en sedert 1930 aktief met het aannemen en uitvoeren van grond-, straat- en rioleringswerken, zoekt op korte termijn een ervaren, zelfstandig opererende Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met dhr. D. Krook, telef. 071-5760451. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: H. Compeer b.v. Postbus 32030 2303 DA Leiden Voor een drukke huisartsenpraktijl in Wassenaar zoeken wij een: Maast de administratieve taken, bestaat er een eigen spreekuur. Tevens participeert de assistent(e) in wetenschappelijk onderzoek. Schriftelijke sollicitaties richten Ida C. Spelt, huisarts Hofcampweg 65 2241 KE Wassenaar Voor nadere informatie: tel. 070 51118iic Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven,dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand*gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. CENTRALE DIENST INFORMATIEVOORZIENING DIVISIE 2 De Centrale Dienst Informatie Voorziening (CDIV) is verantwoordelijk voor beleidsvoorbereiding en uitvoering van automatisering, data- en telecommunicatie binnen het Leids Universitair Medisch Centrum. Daarnaast is er in de vijf divisies ook een aantal specifieke- (divisie- of afdelingsgerichte) ICT-activiteiten belegd. Diversiteit en omvang van de ICT-activiteiten voor patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en manage ment staan garant voor een zeer boeiende en afwisselende ICT-werk- omgeving. Eén van deze ICT-activiteiten is de studenten laptop. Studenten van het LUMC kunnen via het LUMC een laptop aanschaffen. Deze laptop kan bij het onderwijs via een draadloos netwerk gebruikt worden. Binnen de CDIV is de groep Ondersteuning Ontwikkeling Kantoor automatisering verantwoordelijk voor de Helpdesk Automatisering, werkplekbeheer voor de centrale diensten, werkplekbeheer voor een aantal onderwijszalen, werkplekbeheer voor pool-apparatuur (termi nals, printers. WBT, etc.) voor het gehele LUMC, technische onder steuning van de studenten laptop en kantoorautomatisering (Office, DECOS, Internet Intranet, etc.). Voor deze groep zijn wij op zoek naar een: (36 uur per week) Vac.nrOI.R24.39.LD Functie-inhoud: - ondersteuning van de studenten laptop (opzetten image, uitlevering aan studenten, studenten Helpdesk, contacten leverancier); - werkplekbeheer van onderwijszalen; - PC-beheer (advisering, bestellingen, offertes, installeren, verhelpen van storingen aan hard- en software, preventief onderhoud, etc.); - onderhoud en support voor pool-apparatuur (terminals, printers, WBTs, etc.); - overleg met leverancier over (preventief) onderhoud apparatuur; - assisteren bij testen, toetsen en implementeren van nieuwe standaar den; - wisseldiensten bij de Helpdesk. Functie-eisen: - afgeronde relevante opleiding of ervaring op MBO-niveau, elektroni ca of informatica of ervaring op vergelijkbaar niveau; - klantgerichte instelling; - goede contactuele eigenschappen; - stressbestendigheid, flexibele houding en accuratesse; - kennis van systeemprogrammatuur en netwerktechnologie. Tevens zijn enige ervaring in een soortgelijke functie, goed kunnen wer ken in teamverband en bereidheid tot participatie in bereikbaarheids diensten onontbeerlijk voor een goede functievervulling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.094,- (schaal 7), afhankelijk van erva ring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de periode van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Binnen de dienst is er ruimte voor het flexibel invullen van de werktijden, ook door het jaar heen. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J.P.M. Marcelis, Hoofd Ondersteuning Ontwikkeling Kantoor automatisering (071 - 526 16 25 of e-mail j.p.m.marcelis@lumc.nl). Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Hematologie Bij de sectie Hemostase en Trombose van de afdeling Hematologie bestaat een vacature voor een: (32 uur per week) Vac.nr. 0I.K35.39.LD Het betreft een baan die ondersteuning geeft aan 5 stafleden die zich bezighouden met wetenschappelijk onderzoek op het gebied van Hemostase en Thrombose. De werkzaamheden vinden plaats op het secretariaat Hematologie (4 secretaresses, 1 fieldworker en 1 data- manager). Functie-inhoud: - secretariële werkzaamheden voor de hoogleraar; - het regelen van de agenda, het beantwoorden van de telefoon en afhandeling van de correspondentie van de hoogleraar; - het uitwerken van manuscripten, met name in het Engels; - administratief-organisatorische werkzaamheden o.a. ten behoeve van (wetenschappelijke) bijeenkomsten, personeels- en projectadmini straties, jaarverslagen, diapresentaties, conceptbegrotingen; - kwaliteitsbewaking van administratieve procedures; - het mede organiseren van congresbezoeken en symposia; - alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO-opleiding; - secretaresse-opleiding; - bekendheid met tekstverwerkende apparatuur (MS Word. Excel, PowerPoint); - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617,- bruto per maand (schaal 6 CAO AZ) bij een fulltime dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Bijzonderheden: Deze vacature betreft een onderdeel van een duobaan (22 uur en 14 uur per week). De vacature is oorspronkelijk-22 uur per week; deze positie wordt tijdelijk (tot 01 -06-2002) uitgebreid met 10 uur per week in verband met langdurige ziekte van de partner in deze duobaan. Na 01 -06-2002 zal de situatie opnieuw worden geëvalueerd. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Noesja Nijssen-Kosters, hoofd secretariaat stafcentrum Hematologie (071 - 526 22 67). DIVISIE 4 Divisie 4 telt 680 medewerkers en bestaat uit afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. Het betreft Klinische Farmacië en Toxicologie, Centrale Sterilisatiedienst, Radiologie, Medische Microbiologie, Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium, Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium, Dienst Diëtetiek, Dienst Fysiotherapie en Ergotherapie. Dienst Geestelijke Verzorging en Dienst Maatschappelijk Werk Patiëntenservice. Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium Het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium (CKHL) is onder deel van de afdeling Hematologie en vanuit Divisie 4 verantwoordeliji S voor alle hematologische diagnostiek van bloed en beenmerg. He'D laboratorium is opgebouwd uit 5 secties en verricht bepalingen wel de bloedceldiagnostiek, beenmergonderzoek, immunofenotypering stollingsonderzoek en moleculaire diagnostiek omvatten. Naast patiën [i tenzorg wordt ook geparticipeerd in research en onderwijsactiviteiter l Het CKHL is geaccrediteerd door CCKLtest en door de Raad voo Accreditatie (Sterlab). Ten behoeve van het Stollingslaboratorium is een vacature voor een: 18 uur per week) Vac.nr 0I.F.23.39.LD NB: Ook een dienstverband van 12 uur behoort tot de mogelijkheden echter met aanpassing van functie-inhoud en inschaling. De werktijdei u zijn in ieder geval maandag-, woensdag- en vrijdagochtend. Functie inhoud: - verzorgen van correspondentie; - behandelen van inkomende en uitgaande post; - telefoonbeantwoording; - archiveren; - maken van afspraken en inschrijven van patiënten en patiëntenmate riaal; - tekstverwerkingswerkzaamheden; - maken van diverse overzichten en verslagen; - bijhouden van diverse adressenbestanden; - verzorgen van mailings; - datamanagement van gegevens betreffende hemofiliepatiënten. Ui Functie eisen: - HAVO-diploma; - secretaresse opleiding; - ruime ervaring met MS Word en Access; - kennis van ZIS (Ziekenhuis Informatie Systeem) strekt tot aanbeveling - goede contactuele eigenschappen; - grote mate van zelfstandigheid; - kennis van de medische terminologie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617,- bruto per maand (schaal CAO AZ) op fulltime basis, afhankelijk van opleiding en relevante werk ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van 1 jaai p met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr H.C.J. Eikenboom, stafmedewerker Stollmgslaboratorium (071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9614) of mevrouw M. Kerst-Noest, hoofd secretariaat CKHL (071 - 526 25 06). De vacature wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst waarbij dl interne ronde eerst zal worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepas cl smg. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dezi advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 20