iV- Personeel Personet 40 jAAV j0M9 Stationmanager m/v ta I VALK 1961 De Vlietstede 2001 Verzorgende voor nachtdiensten iUl/V verzorgende voor meerzorg psychogeriatrie AA/V (voor ca. 24 uur per week) Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwalil Professionele EHBO vertegenwoordigers m/v Telefonist(e) Receptionist(e) Commercieel/administratief medewerker (m/v) f van'der financiële administrateur m/i ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2001 916 Duinrand Salem de Vlietstede Protestants-Christelijke Stichting Woonzorgcentra DSV bestaat uit drie locaties. Twee van deze locaties zijn gelegen in Katwijk aan Zee, de woonzorgcentra Duinrand en Salem en één in Rijnsburg, woonzorgcentrum de Vlietstede. Woonzorgcentrum de Vlietstede te Rijnsburg is een organisatie die bestaat uit een team van ca. 70 personeelsleden die met elkaar inten sieve zorg en diensten verlenen aan het merendeel van de 60 in het verzorgingshuis wonende ouderen. Bij de bewoners in de 132 zorg- en aanleunwoningen ligt de nadruk op wonen en veiligheid, met gebruikmaking van de diensten van het centrum. Wij zijn op zoek naar een: (voor 4 of 5 nachten per 14 dagen) en een Deze vacature heeft met name betrekking op avond- en weekenddiensten. Functie-eisen: Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma verzorgende IG of gelijkwaardig diploma. Wij vragen: - dat je zelfstandig kunt werken - zeer goede contactuele eigenschappen - een flexibele en collegiale instelling - gevoel voor humor De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Heb je belangstelling? Voor meer informatie over de functies en de organisatie kun je contact opnemen met Annelies Spaan, zorgcoördinator of met Ben Donkers, zorgmanager (071 -4020600). Indien je denkt een positieve bijdrage te kunnen leveren aan het team en je een bij ons centrum passende levensovertuiging hebt, roepen wij je graag op om te reageren. Je schriftelijke reactie zien wij graag binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie tegemoet en kun je richten aan Woonzorgcentrum DSV, locatie "de Vlietstede", Oude Vlietweg9, 2231 CN Rijnsburg. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen vai wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en ond van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. Het BEDRIJFSBUREAU vraagt een Medewerker financiële administratie (v/m) (38 uur per week) vacaturenummer: 1-162/9997 In het pand 'de oude ub' aan het Rapenburg 70 is, naast het College van Bestuur, een aantal eenheden van de Universiteit Leiden gehuisvest, te weten de expertisecentra Vastgoed, Middelen, ics (Internatio nalisering, Communicatie en Studenten) en het Bestuursbureau. Het Bedrijfsbureau ondersteunt deze eenheden bij alle taken die nodig zijn voor een optimale bedrijfs voering. De afdeling Financiële administratie van het Bedrijfsbureau heeft als taak de advisering van directeuren van de Expertisecentra en medewerkers m.b.t. financiële aangelegenheden en ter zake geldende procedures en regelingen en draagt zorg voor de uitvoering van de financiële administratie. Daarnaast vervult het Bedrijfsbureau een rol bij beleidsvoorbereiding voor begrotingen en rappor tages. De afdeling bestaat uit drie medewerkers. Voor de uitvoering van de financiële administratie zoeken wij een medewerker. Werken in deeltijd behoort tot de mogelijkheden. Taak: het uitvoeren, controleren en bewaken van de crediteuren- en debiteurenadministratie: het uitvoeren, controleren en bewaken van de administratieve taken m.b.t. de liquide middelen in het cashmanagementsysteem; het uitvoeren, controleren en bewaken van gegevens in het inventarissysteem; controleren van de afloop van balansposten; overige financieel-administratieve taken. Vereist: mbo-werk- en denkniveau en minimaal opleidingpd; enige jaren ervarirtg in een soortgelijke functie; bij voorkeur ervaring met het gebruik van het financiële systeem sap r/3 ervaring met andere geautomatiseerde systemen zoals Windows, Word, Excel, Internet en Outlook Express; flexibiliteit en stressbestendigheid; klantgerichtheid. Het salaris bedraagt bij een volledige dagta maximaal 5.071,- bruto per maand (schaj Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst met op een dienstverband voor onbepaalde tijd Inlichtingen bij: mw. A.M.H. van der Meer financieel administrateur van het Bedrijfsb tel. 071-5273223. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curri vitae en met vermelding van het vacatureni op brief en envelop, binnen twee weken na verschijnen van dit blad zenden aan: het Hi van het Bedrijfsbureau, Rapenburg 70, 1 Postbus 9500, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzoo solliciteren. Ben jij die vriendelijke en collegiale man of vrouw, die zelfstandig en resultaatgericht kan werken? Hou je van aanpakken? Dan is dit misschien de baan voor jou. Met óf zonder ervaring, want motivatie is voor ons het belangrijkste. Wij zijn namelijk op zoek naar nieuwe collega's voor onze servicestations in de omgeving van Leiden en Den Haag. Je houdt je bezig met de dagelijkse voortgang van het servicestation: de algehele groei en het benutten van de commerciële mogelijkheden. Je twee grootste verant woordelijkheden zijn de stationsadministratie en het begeleiden en motiveren van het personeel. Je bent in staat om de taken met betrekking tot de exploitatie van het station zelfstandig uit te voeren. En je rapporteert aan de clustermanager. Deze functie vraagt om een mbo-werk- en denkniveau. Werkervaring in een leidinggevende functie is een pre. Verder ben je initiatiefrijk, stressbestendig, klantgericht en een absolute doorzetter. Algemeen: Onze arbeidsvoorwaarden (o.a. CAO Motorvoertuigen- en IWeewielerbedrijf, een aantrekkelijk salaris, bonussen, pensioenregeling, bijdrage in de kinderopvang) zijn goed en we voeren een actief loopbaanbeleid. Je werkt gemiddeld 38 uur per week. Gezien de ligging van de servicestations en eventuele uitwisseling van medewerkers tussen stations onderling, is een rijbewijs A of B en eigen vervoer noodzakelijk. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Geïnteresseerd? Schrijf naar Mirjam de Vries van B.V. BEM (B.V. BEM is 100% dochter van Texaco Nederland en exploi teert ruim 55 servicestations verspreid over heel Nederland), postbus 2422, 3000 CK Rotterdam. E-mailen kan ook: Vriesmi@texaco.com. Of bel voor meer informatie Edward Piket: 06-51994944 M.Ex.T. Netherlands bv leverancier van bedrijfs- EHBO-materialen zoekt jonge voor diverse regio's Functie De M.Ex.T.-vertegenwoordig(st)er bezoekt in eigen regio, op afspraak, klanten en prospects voor advisering, demonstratie en verkoop. Profiel le bent jong (max. 27 jaar), vlot en enthousiast, je bent commercieel en resultaatgericht, je kunt en wilt zelfstandig werken. NÉ): ook jonge vrouwen zijn zeer succesvol in deze functie, Wij Bieden Afwisselende, leuke en leerzame baan, grondige verkoop- en producttraining, vast inkomen met goede bonus, doorgroeimogelijkheden. Interesse Stuur snel uw c.v. naar M.Ex.T. Netherlands bv, post-adres: Postbus 380, 5000 A| Tilburg e-mail-adres: jvermeulenóimext. nl Voor meer info www.mext.nl topa verpakking bv I Wij zijn op zoek naar een: (fulltime of parttime) Topa Verpakking B.V. in Voorhout is een toonaan gevende leverancier van een complete lijn van verpakkingsmaterialen met afnemers in industriële- en handelsondernemingen. Topa Verpakking B V. is een onderdeel van de Topa- groep, die verder bestaat uit Dopak (productiebedrijf voor golfkartonnen verpak kingen) en het Topa Instituut (een centrum voor training, research en ontwikkeling op verpakkingsgebied). Een belangrijk specialisme is het 'just in time' leveren van hoogwaardige verpakkingen in kleine en middelgrote aantallen. Hiervoor staan bijna tachtig jaar ervaring plus een team gekwalificeer de specialisten. Functie-inhoud: Bedienen van de telefooncentrale en de fax Ontvangen van bezoekers Postverwerking in- en uitgaand Lichte administratieve en secretariële werkzaamheden Wat vragen wij: Servicegerichtheid Een prettige telefoonstem Enige kennis van de Duitse en Engelse taal Stressbestendigheid Wat bieden wij: Een afwisselende functie in een dynamische omgeving Een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Topa Verpakking B.V. t.a.v. mevrouw Bets van Ruiten Torenlaan 10, 2215 RW Voorhout Voor inlichtingen: telefoon 0252-245256 (Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Rainin Europe is een 100"o dochter van Ramin Instruments Co. Inc. in de USA Rainin is fabrikant van pipettentips voor toepassingen in o.a. laboratoria, ziekenhuizen en de farmaceutische Ibiolchemisch De verkoop in Europa vindt vanuit het kantoor in Leiden Iindustriegebied Roomburg) plaats. Door een gestage groei zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud - Hij/zij vormt een directe ondersteuning voor onze vertegenwoordigers België. Duitsland en Nederland. - zorgt voor een accurate orderbegeleiding; - levert een optimale bijdrage aan commercieel administratieve afwikkefir - het voorbereiden en begeleiden van verkoopbevorderende activiteiten nauwe samenwerking met de salesmanager; - secretariële werkzaamheden. Functie-eisen - M.B 0/M.EA0.-CE werk- en denkniveau met commerciële inslag, - commercieel talent met klant- en servicegerichte instelling, - goede contactuele eigenschappen, - kennis van de Engelse taal, - kennis van de Franse en Duitse taal is een pré. Wat mag u van ons vernachten - Een zelfstandige en dynamische job; - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u enthousiast over deze functie, stuur dan uw brief met CV naar Rainin Europe, Nieuwenhuizenweg 9, 2314 XP Leiden of e-mail naar: rainin_europe@wxs.nl Informatie over Rainin vindt u op de website: www.rainin.com Voor meer informatie kunt u bellen met Tineke Bout: 071 - 541 26 68 PIPETTING SOLUTIOti HOTEL SASSENHEIM Wij zijn een dynamisch 4 sterrenhotel, met 72 luxe kamers, een druk a la carte rest en verschillende zalen voor partijen en congressen. Wij zijn op zoek naar een De functie: De werkzaamheden bestaan onder andere uit het zelfstandig voeren van de financ administratie, het uitvoeren van het debiteurenbeheer, controle op de crediteuren administratie welke door een collega wordt gevoerd en het treffen van voorbereiding voor de loonadministratie en periodieke rapportages. Functie-eisen: Opleidingsniveau minimaal MBA. Ervaring met het voeren van een administratie. Enige kennis met automatische gegevensverwerking (Officepakket, Exact). Accuraat en goede contactuele eigenschappen. Wij bieden u: Een afwisselende, interessante en zelfstandige functie in een groeiende ondern met passende waardering en opleidingsmogelijkheden. Een veelzijdige baan met ruimte voor eigen inbreng en inventiviteit binnen een dynamische horecaonderneming. Een prettige werksfeer in een team van enthousiaste en gemotiveerde collegae Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een 38-urige werkweek- Denkt u de juiste persoon voor deze functie te zijn, dan kunt u uw sollicitatie schrifti vergezeld van een uitgebreide cv, of per e-mail richten aan: Hotel Sassenheim, t.a.v. dhr. R.T. Ciggaar, Warmonderweg 8, 2171 AH SASSEN! Tel. 0252-219019. E-mail:rciggaar@xs4all.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 48