Personeel Personeel Personeel 4 ?ru naar je kinderjaren., ...als Groepsleider FABERS Gastheer/Gastvrouw SEE BUY E L Y VERKOPERS (M/V) SLAGER LEERLING SLAGER VISSER T HOOFT Leiden bouwkundig tekenaar M ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2001 RESTAURANT Kloksteeg 13,2311 SK Leiden heeft op korte termijn plaats voor een enthousiaste, vakbekwame in de bediening. Tevens is er plaats voor parttime bedieningsmedewerkers, die één of meerdere avonden per week willen werken. Enige ervaring is wel prettig. Het restaurant is op zondag gesloten. Info: 071-5124012 of 5131120 Henk van der Zee. Amsterdam Shopping Schiphol Wil je werken in een bruisende internationale omgeving en werk je graag in wissel diensten? Voor onze mode winkels in het See'Buy Fly shopping center (achter de douane) van de Luchthaven Schiphol zijn wij op zoek naar enthousiaste Fulltime en Parttime Ons brede assortiment omvat o.a. topmerken als: Ferragamo, Betty Barclay, Gerry Weber, Burberry, Hugo Boss, Paul Shark, Nina Ricci, Mexx, Esprit, Matinique, Inwear en vele andere. Wij vragen: commercieel talent, modebewustzijn, teamspirit, en goede spreekvaardigheid van de Nederlandse en Engelse taal. Wij bieden: Een prima salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden en interne opleidingen. Stuur dan je schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. naar: Gerzon Schiphol B.V., t.a.v. Diana Tolhuysen, Hoeksteen 67-69, 2132 MT Hoofddorp. Voor informatie kun je bellen: 020-4059192 www.gerzon.nl 0a Hogeschool Haarlem is volop in beweging. Hel partners in binnen- en buitenland wordt gewerkt aan een actueel onderwijs aanbod. We zijn in september 2001 gestart met vier nieuwe opleidingen. Ons deel is studenten goed voor te bereiden op de arbeidsmarkt. Een arbeidsmarkt die steeds hogere eisen stelt aan afgestudeerden. De beroeps be kwaem heden van onze studenten staan den eek centraat in ons onderwijsaanbod. Wij verzorgen hbo- opleidingen op het gebied van techniek, economie, sociale agogie, gezondheids zorg, basisonderwijs, informatica an bouwkunde. Oe Sosa, onderdeel van de Hogeschool Haarlem, verzorgt sociaal- agogisch volwassenenonderwijs. Hogeschool Haarlem De Academie voor Technologie (circa 900 studenten en 70 personeelsleden) verzorgt de opleidingen Werktuigbouwkunde, Elektrotechniek, Luchtvaart technologie en Scheepsbouwkunde. Als instructeur technische vaardigheden composietenlab bent u werkzaam in het technologisch centrum (labs en werkplaats). U instrueert en begeleidt studenten en cursisten bij het gebruik van machines, apparaten en materialen ten behoeve van onderwijs en toegepast onderzoek op het gebied van geavanceerde vezelversterkte kunststoffen. Verder ontwikkelt en vervaardigt u in teamverband hulpgereedschappen en prototypen. Daarnaast voert u materiaalbeproevingen uit. PROFIEL U beschikt over aantoonbare kennis op MTO plus niveau, bij voorkeur MBO Luchtvaarttechniek en bent in staat studenten en cursisten te begeleiden in hun leertraject. Verder heeft u. bij voorkeur in de luchtvaartindustrie, ervaring met lamineren, autoclaaftechnieken, vacuümtechnieken, resin transfer moulding, werkplaatstechnieken, cnc draaien en frezen. U bent in staat het (preventief) onderhoud van de aanwezige apparatuur uit te voeren. Daarnaast beschikt over goede communicatieve vaardigheden, zowel in de Nederlandse als de Engelse taal. U bent bereid om ontwikkelingen in het vakgebied te volgen en u materiaalbeproevingstechnieken eigen te maken. INSTRUCTEUR TECHNISCHE VAARDIGHEDEN COMPOSIETENLAB (m/v) aanstellingsomvang 1,0 fte AANBOD Wij bieden u een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioenregeling, scholingsmogelijkheden, een spaarloonregeling en kinderopvang. De duur van de aanstelling is één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris zal in overleg worden bepaald volgens de CA0-HB0 en bedraagt maximaal f 5.740,- bruto per maand leindschaal 8). Op termijn is doorgroei naar de functie instructeur praktijkonderwijs mogelijk leindschaal 9, maximaal f 6.491bruto per maand). Stuur uw sollicitatie voorzien van curriculum vitae binnen 74 dagen na verschijning aan Hogeschool Haarlem, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 137, 2000AC Haarlem, o.v.v. vacaturenummer\S 01/02-2B. Wilt u meer weten over deze functie, neem dan contact op met de heer W. Blauw, hoofd technologisch centrum, onder telefoonnummer 102315412 654 of privé 102261320268. Voor deze vacature vindt gelijktijdig in- en externe werving plaats. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Slagerijen Kaldenberg van de Centrale Vleesverwerking "Sluimershof" Herwijnen zijn een succesvolle keten slagerijen, onder andere gevestigd in de vestigingen van Sligro. Onze klanten zijn veelal vooraanstaande horeca bedrijven en grootkeukens. Voor onze slagerij-afdeling binnen Sligro Leiden zijn wij op zoek naar eet Functie-eisen? U hebt een passende opleiding gevolgd, aangevuld met een dosis ervarini Persoonskenmerken die bij u horen zijn: klantgerichtheid, klantvriendelijkheid, e siasme en flexibiliteit. Wat kunnen wij bieden? Leuke collega's, werken in een dynamische omgeving, teamwork. Verder bied goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een bij de functie passend Reacties? Schriftelijke reacties kunt u binnen veertien dagen sturen naar Dhr. J. Kaldenberg, Slagerijen Kaldenberg, Sluimerskamp 4, 4171 BR Herw| Inlichtingen? Voor inlichtingen kunt u bellen met Slagerijen Kaldenberg, telefoon (0418) 58 19 95 LYCEUM CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS LEIDEN LEIDERDORP RIJNSBURG Het Visser 't Hooft Lyceum is een groeiende protestants-christelijke brede scholengemeenschap met vi vestigingen te Leiden, Leiderdorp en Rijnsburg. Deze cursus bezoeken 2550 leerlingen de school. De school is aangesloten bij de Stichting Perspectief. Binnen deze Stichting werken negen scholen gemeenschappen voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Zuid-Holland samen op het gebied van personeelszorg en mobiliteit. Op de aangegeven termijnen en om de navolgende redenen worden doce gevraagd voor de volgende vakken: 27-11-2001 maatschappijleer 5 lesuren 01-01-2002 biologie 28 lesuren 01-01-2002 muziek 17 lesuren 01-01-2002 Culturele en kunstzinnige vorming 2 11 lesuren le graad verva 2e graad struc 2e graad struc le graad struc Personen die nog bezig zijn met hun studie kunnen eveneens reageren. U kunt ook solliciteren op een van de vacature. De vacatures worden gehonoreerd volgens de LB-schaal. Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer A. Tieleman, directeur Personeel Behi telefoon 071-5144447 (school) of 071-3615443 (privé). Uw sollicitatie kunt u één week na verschijnen van dit blad richten aan de directeur Personeel Behe Burggravenlaan 11, 2313 HM Leiden of per e-mail aan a.tieleman@ca.vhl.nl De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. Daarnaast vragen wij voor de functie telefoniste telefooncentrale: - een opleiding op MAVO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - bij voorkeur enige ervaring met een telefooncentrale; - een dienstverlenende instelling; - kennis vkn de sociale kaart van Leiden. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur. Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. Bij de sector Burger zijn wij op zoek naar twee Enthousiaste oproepkrachten m/v (op basis van minimaal 15 uur per maand) voor de: I Functie telefoniste telefooncentrale (vacaturenummer BD01/24LD) Functie-inhoud: Het bedienen van de telefooncentrale, het afhandelen van de inkomende telefoongesprekken en het verstrekken van algemene informatie over de gemeentelijke dienstverlening. II Functie receptioniste informatiebalie Stadhuis en Stadsbouwhuis/telefoniste servicelijn Burgerzaken en Belastingen (vacaturenummer BD01/25LD) Functie-inhoud: Het verstrekken van standaardinfor matie en voorlichting over de gemeentelijke dienstverlening en pro ducten. Het beantwoorden van de standaardvragen over Burgerzaken en Belastingen. Na een inwerkperiode moeten de oproepkrachten de vaste medewerkers kunnen vervangen. De oproepkracht moet bereid zijn zowel ochtend- als middagdiensten te werken. Voor de tweede functie receptioniste/ telefoniste servicelijn geldt dat ook op donderdagavond van 17.30-20.00 uur gewerkt moet kunnen worden. Van kandidaten verwachten wij dat zij als oproepkracht: - goed bereikbaar zijn; - zich onverwacht op korte termijn vrij kunnen maken om in te vallen; - snel op het werk aanwezig kunnen zijn; - bereid zijn om voor langere tijd als oproepkracht beschikbaar te blijven: - kunnen werken in de vakantieperiodes van de vaste medewerkers. Bestuursdienst Voor de functie receptioniste informa tiebalie Stadhuis en Stadsbouw huis/telefoniste servicelijn vragen wij: - een opleiding op HAVO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - een dienstverlenende instelling; - kennis van de sociale kaart van Leiden; - enige ervaring met computers en informatiesystemen. Voor oproepkrachten geldt: - een uurloon dat afhankelijk van leef tijd en ervaring wordt bekeken; - het basissalaris (15 uur) wordt maandelijks uitbetaald, de overige uren worden per kwartaal uitbetaald op declaratiebasis; - de oproepkracht verbindt zich in beginsel de werkzaamheden, na daar toe opgeroepen te zijn, te verrichten. Een oproep kan uiterlijk 12 uur voor de aanvang van de werkzaamheden worden afgezegd. Het salarisniveau is: Voor functie I: Telefoniste telefooncentrale, salaris schaal 4 (max. 4.253,- 1.930,-) bij een 36-urige werkweek). Voor functie II: Receptioniste/telefoniste servicelijn Burgerzaken en Belastingen salaris schaal 5 (max. 4.481,- 2.033,-) bij een 36-urige werkweek). Nader informatie kan ingewonnen worden bij Marisa Hoeksema, project coördinator Loketdienstverlening van de afdeling Burgerzaken, telefoon 071 - 516 55 56. Bij gelijke geschiktheid verdienen vrou wen en leden van etnische minderhe den de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 8 oktober 2001 sturen naar de Gemeente Leiden, Bestuursdienst/staf afdeling PICOF, La.v. Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer of mailen naar: m.c.brandt@leiden.nl. Architectenbureau ir. Joop Siera BNA BV te Katwijk is een klein maar actief architectenbureau met werkzaamheden in vele segmenten van de bouw. Onze werkzaamheden strekken zich uit tot woningbouw, bejaardenhuisvesting, scholen, industie, gezondheidszorg, kantoren, ed. Op ons bureau heerst een aangename ongedwongen sfeer waarin de eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid een grote rol spelen. Nagenoeg al ons tekenwerk wordt geautomatiseerd vervaardigd met het Arkey/ASD tekensysteem. Wij vragen een zelfstandig werkende opleiding HBO of gelijkwaardig die de ontworpen plannen kan uitwerken van bestektekening tot de eindfase. Het maken van bestekken en incidenteel toezicht behoren eveneens tot de werkzaamheden. Ruime kennis van automatisering is een pre. Wij garanderen je een prettige en afwisselende werksfeer in een mooi en ruim kantoor met een passend salaris volgens de CAO voor architectenbureaus. Sollicitaties of nadere informatie kun je schriftelijk, mondeling of per e-mail aan ons kantoor richten.c Architectenbureau ir. JOOP SIER A bna b.v. rijnstraat 69 2223 EJ katwijk zh 1071-4030933 f 071-4035253 e-mail: siera@planet.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HOTEL HET HAAGSCHE SCHOUW Hotel Het Haagsche Schouw is een 4-sterrenhotel met 62 kamers. Tevens is er een la carte restaurant met 130 stoelen. Daarnaast zijn er 7 zalen voor diners, recepties, buffetten etc.- variërend van 10 tot maximaal 200 personen. Gevraagd: Eén minuut van je tijd voor de volgende vragen: Ben jij een gastheer of gastvrouw in hart en nieren? Ja Nee Kun jij je medewerkers motiveren en inspireren Ja Nee Staat bij jou de verzorging van de gast centraal Ja Nee Wil je graag in de weekenden werken, maar toch ook elke 4 weken een lang weekend vrij? Ja Nee Wil je profiteren van de secundaire arbeidsvoorwaarden van een groot concern? Ja Nee Ben jij geïnteresseerd in de functie Restaurant- en partijen chef? Ja Nee :63jpe pueejsjapuouee euejpwos Mn uep jipjy <,pjoooso6 uejund 9 n yaoH -u3Jo6eoj jam ibjooa s| uejund s ui/j l jiind U99 n j6fu>j 6eeJA epjooMjueeq ej jeui a)(|a100A Hotel Het Haagsche Schouw t.a.v. Dhr. F. A. Schohaus, Haagse Schouwweg 14,2332 KG Leiden. Tel 071 - 573 17 31 of stuur een e-mail naar dir@haagscheschouw.valk.nl Voor onze nieuwe BSO-locatie en voor onze baby en peutergroepen zijn wij op zoek naar groepsleiders. Vind je het leuk om met kinderen om te gaan en betrokken te zijn bij hun ontwikkeling en ben )e in het bezit van één van de volgende diploma's: MB0-CW/SPW, MDG0- AW/RW, KV/|V? Kom dan werken bij COKL. le verzorgt samen met je collega's de opvang van kinderen in verschillende leeftijdsgroepen en je bent verantwoordelijk voor het creëren van een gezellige sfeer waarin de kinderen zich thuisvoelen. Wat kun je van ons verwachten? Naast een leuke baan (een prettige werksfeer en ruimte voor eigen initiatieven) bieden wij een salaris volgens de CAO voor Kinderopvang en Welzijn. Verder heb je goede secundaire arbeidsvoorwaarden en ruime mogelijkheden tot het volgen van diverse opleidingen en cursussen. Is Interesse? Bel dan met de afdeling P60 voor een sollicitatieformul e 071 - 516 3450 of stuur je sollicitatie met CV naar: Centrale Organs 't Kinderopvang Leiden, t.a.v. Anouk Beekman (staffunctionaris Pl Postbus 2201, 2301 CE Leiden of e-mail: cokl.poó>planet.nl u is Ben je 21 jaar of oudeT maar voldoe je nog niet aan de functie-eis Dan kun je ook bij ons terecht! Meer weten? Bel voor inform g met Astrid van Roozendaal (opleidingscoördinator) 071 - 516 3' ra of reageer via bovenstaande post- of e-mai adres. e| o--''"1""' Fe BEES opvang Acquisitie n a v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. L De hoofddoelstelling van de Centri Organisatie Kinderopvang Leiden het bemiddelen en leveren van divet vormen van kinderopvang. Met 600 medewerkers, 31 peuterspe plaatsen, 18 kindercentra, 12 cenl voor buitenschoolse opvang en li gastouderbureau is COKL een pro) sionele organisatie waarbinnen 1 wordt gehecht aan op enthousiasme, hun en inzet. Kortom, een organisatie Wm je elke dag met plezier naar toe gal

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 36