Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel headship HOOGVLIET Wie maakt het je niet makkelijker, maar wel leuker? Leerkracht Leerkracht Onderhoudsmonteur (m/v) VERKOOPADVISEUR m/v ian hanH/alft I int-anmiin ju» wvifbvviw iiivvf ivmi 1 CAISSIERES/VERKOOPMEDEWERKERS m/v HULPKRACHTEN m/v CHEF AGF m/v ASSISTENT CHEF AGF m/v ASSISTENT AFDELINGSCHEF m/V Bewezen de goedkoopste! IRDAG 22 SEPTEMBER 2001 DETAILHANDEL rkoopmedewerker m/v voor een supermarkt keten in Jen zijn wij per direct op zoek naar meerdere verkoop- dewerkers en cassieres, Het betreffen fulltime functies die parttime kunnen worden ingevuld. Ben jij flexibel inzet- en op zoek naar een baan met mogelijk een vast dienst- band.Vind je het leuk om in een team te werken en ben Bfitgericht? Dan is Tempo-team op zoek naar jou! Kom zo snel mogelijk langs bij ons op de vestiging. made: (071) 512 64 43. Mirella Floor, bonsplein 212, Leiden HORECA/CATERING teringmedewerker m/v voor diverse bedrijfsrestau- m Leiden, Zoeterwoude en Sassenheim. Je verzorgt de rbereidmg en uitgifte van bedri|fslunches.Je bent enthou- stressbestendig, representatief en je beschikt over goede municatieve eigenschappen. De werktijden liggen tussen ien 15.15. Het werk is dus goed te combineren met «Igaande kinderen. Ben je geïnteresseerd' Kom dan langs iet onderstaande adres voor meer informatie. ;:(07l) 513 27 43,Tahja van Beekum, ionsplein 212, Leiden nerhulp m/v voor een congreshotel èn een hotel in ;?tgeest De werkzaamheden bestaan uit het in teamver- d verrichten van huishoudelijke werkzaamheden, dagelijks 900 tot ongeveer 14.00. Enkele dagen is echter ook «lijk Ben jij de gemotiveerde persoon die graag als srhulp wil werken, kom dan snel langs of solliciteer natie:(071) 513 27 43,Tanjo van Beekum. onsplein 212, Leiden INDUSTRIE azijnmedewerker m/v voor een bedrijf in enheim dat veiligheidsmaterialen en sloten maakt zijn wij aar een magazijnmedewerker De werkzaamheden an uit het versjouwen van materialen en doornemen orders. Beheers je de Nederlandse taal in woord en hrift ben je per direct beschikbaar en op zoek naar éen dienstverband? Dan is deze functie misschien iets voor Reageer meteen en kom langs bij ons op de vestiging. motie: (071) 512 64 43,Mirella Floor, onsplein 212, Leiden TECHNIEK misch medewerker m/v voor een schildersbedrijf in mgeving zijn wij op Zoek naar een technisch mede- er. Het betreft een zeer gevarieerde functie waarin je se werkzaamheden verricht De werktijden zijn van rdagt/m vrijdag van 07.00 tot 16.00 uur Een schilderop- g is een pre. Ben jij een representatiefgersoon die el is en op zoek naar een julltime-baan met kans op dienstverband? Reageer dan snel of kom langs bij ons op Estiging! (071) 512 64 43. Mirella Floor, msplein 212, Leiden m/v voor een bedrijf dat zich heeft gespeciali- m het vervangen van diverse auto onderdelen zijn wij het filiaal in Noordwijk op zoek naar een APK keur- ter De opleidingseisen zijn: innovam APK-2.Vind je het een klein en jong team te werken en steek je de handen uit de mouwen? Dan ben jij misschien wel trsoon die wij zoeken! Kom snel langs voor meer mfor- me (07l) 512 64 43. Mirella Floor, nsplein 212, Leiden r.tempo-team.nl tempo-team Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 PC. basisschool de Schakel staat in de wijk Morskwartier in Leiden. Een enthousiast team probeert met elkaar zo goed mogelijk onderwijs te geven aan de kinderen, waarbij het welzijn van de kinderen hoge prioriteit heeft. De extra faciliteiten, die wij als onderwijsvoorrang- school krijgen, worden zo effectief mogelijk ingezet. Binnen de Schakel ontstaat per 1 oktober een vacature van 23 uur voor de functie van voor 18 kleuters in groep 1 werkdagen in overleg vast te stellen. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: dhr. Folkers, directeur van de school, Tel. 071 -5761246 p.c.b. ,de Schakel' St. Buysingstraat 18a 2332 VW Leiden PC. basisschool de Springplank is gelegen in Leiden-Noord. De school werkt volgens een continurooster. De lesstof wordt aangeboden binnen het leerstofjaarklassen- systeem, waarbij een goed ontwikkeld zorgtraject ondersteuning biedt waar nodig. De school telt op het moment 270 leerlingen verdeeld over 12 groepen. Binnen de Springplank ontstaat per 1 november een vacature van 23 uur voor de functie van ten behoeve van ADV vervanging (2 dagen) inzetbaar in de groepen 1 t/m 7 werkdagen in overleg vast te stellen eventueel uitbreiding en benoeming mogelijk Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: dhr. L. Doorduijn, directeur van de school Tel. 071 - 5230536 p.c.b. ,de Springplank' Sumatrastraat 195 2315 BD Leiden Voor beide functies wordt van de kandidaten verwacht dat zij bewust kiezen voor Prot. Chr. Onderwijs. Uw schriftelijke reactie kan gestuurd worden naar het bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging Burggravenlaan 112313 HM Leiden C U S T OM BUILT LUXURY YACHTS Jacht- en Scheepswerf van Lent vervaardigt luxueuze zeegaande motorjachten, onder de naam Feadship, geheel overeenkomstig met de wensen van de afnemer. De door de werf gebouwde jachten vormen de top van de wereldmarkt. In verband met onze groeiende orderportefeuille zoeken wij ter versterking van ons team een Wij verwachten van u: Opleiding MTS Electrotechniek Leeftijd 30 jaar De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: Verhelpen van allerlei electrische storingen Handgereedschap keuren Reparatie electrische apparaten Verder stellen wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden in het vooruitzicht. Voor nadere informatie en sollicitatie nodigen wij u uit te reageren t.a.v. de heer P.A.J. van der Geest. Tel. 0252-547123 JACHT- EN SCHEEPSWERF C. VAN LENT ZONEN B.V. Julianalaan 3 2159 LA KAAG Van Lent Zonen Shipyard C. van Lent Zonen B.V. Julianalaan 3 2159 LA Kaag The Netherlands Phone +31 (0)252 547 123 Fax: +31 (0)252 544 341 Al meer dan 35 jaar een toonaangevend bedrijf op het gebied van moderne woninginrichting en interieurarchitectuur. Ter versterking van ons team zoeken wij een: Aantal dagen per week in overleg. Als verkoopadviseur adviseer je klanten bij de totstandkoming van een interieur of onderdeel daarvan. Door je opleiding en/of vakkennis, aangevuld met een grote dosis enthousiasme, ben je in staat klanten op een professionele wijze te adviseren en een daaruitvoortkomend verkoop resultaat te boeken. Daarnaast verricht je bijkomstige administratieve handelingen op de pc. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een collega die: of door opleiding of ervaring in het vak en anders door een enorm enthousiasme zichzelf kan vinden in deze functie. Onze wensen; je moet - creatief zijn, - gevoel voor kleur en vormgeving hebben - daarnaast ook commercieel zijn en - kunnen omgaan met een pc. Wij bieden: Een leuke, afwisselende baan met een passende salariëring en goede secundaire arbeidsvoor waarden. Interesse in deze functie stap even binnen voor een afspraak en vraag naar Dhr. H. Bentveld of stuur je schriftelijke sollicitatie vergezeld van je C.V. naar: Jan Bentveld interieur BV. T.a.v. Dhr.H.Bentveld Nieuwe Rijn 24 2312 JD Leiden tel 071-5134671 fax 071-5132477 email bentveld.interieur@worldonline.nl jan bentveld b.v. /nieuwe rijn 24/2312 JD leiden telefoon 071-513 46 71 Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 33 moderne filialen in Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 3.000 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop. Wegens succesvolle groei en uitbreiding van ons filiaal Levendaal 20 te Leiden zoeken wij medewerkers voor diverse fucties in de winkel: Full-time/parttime voor de afdeling kruidenierswaren. Voor diverse uren in de week en op zaterdag. Voor de afdeling aardappelen, groente en fruit. Voor de afdeling aardappelen, groente en fruit. Voor de broodafdeling. Heb je interesse in deze job? Bel of stap naar dhr. I. van Zwieten, bedrijfsleider van filiaal Leiden, Levendaal 20, telefoonnummer 071 - 5162910 of kijk op www.hoogvliet.com Senior Belastingassistent in de Aangiftepraktijk De aangiftepraktijk is voor jou zeer bekend gebied. Je kent er alle hoofdwegen, zijwegen, straatjes en steegjes. Alleen wil je zo langzamer hand wel eens je werkterrein verleggen, het liefst naar een grote organisatie.Tijd dus om de weg in te slaan naar een werkomgeving waar je kennis en capaciteiten nog beter tot hun recht komen. Deloitte Touche biedt je die werkomgeving. Daar kom je als Senior Belastingassistent binnen een grote, landelijk gespreide organisatie te werken. Je verricht er vooral werkzaamheden ten behoeve van de belastingaangiften. Een ideale werkplek om je ambities waar te gaan maken. Niet altijd een even makkelijke baan, wel een baan die je echt leuk vindt. Niet in de laatste plaats, omdat je deel uitmaakt van een hecht enthousiast team. Heb je een opleiding MEAO BA/ HEAO FE/PD Belastingrecht of FB en heb je ervaring in de belastingaangiftepraktijk, dan hebben wij wellicht een baan voor jou op ons kantoor te Leiden of Gouda Interesse? Schrijf een sollicitatiebrief met CV naar mevrouw C.W. van Son, recruiter, Postbus 402, 2300 AK, Leiden. Of bel voor meer informatie met Mr W.F.L.A. Herman, 071 - 535 23 52 (Leiden) of Mr C J.A. van Hooft, 0182 - 538 333 (Gouda). Ruim 90 vestigingen in Nederland, www.deloitte.nl Accountants Belastingadviseurs Consultants gericht op resultaat Touche

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23