Personeel Personeel Personeel TEXSP9RT i 1 :-l T De Diuisies Heelkundige- en Beschouuiende bakken hebben je nodig! Al C lUerken met en uoor mensen Administratief medewerker logistiek Taxateurs v/m Leiden Junior Medewerker Financiële Projecten m/v ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2001 TEXSPORT BV is een middelgrote textiel im-en exportonderneming gespecialiseerd in Baby-, Kleuter- en Tienerkleding met eigen (inkoop)vestigin- gen in Nederland, China, Hongkong en Bangladesh. Voor ons team te Warmond zijn wij op korte termijn op zoek naar: die binnen onze organisatie daar waar het de dagelijkse (administratieve) afhandeling van import en afleve ring betreft, het aanspreekpunt wordt voor onze samenwerking met de douane, expediteurs, vervoerders en eindafnemers. Functie-eigen: een afgeronde opleiding op MBO-niveau bijv. MEAO enige kennis van im- export-/ douanezaken strekt tot aanbeveling goede (schriftelijke) communicatieve eigenschappen (ook in Duits en Engels) een flexibele werkinstelling ervaring met MS-Office (Word Exel) leeftijd 23-28 jaar. Wij bieden: - een zelfstandige fulltime functie in een dynamisch bedrijf - een aantrekkelijk salaris met dito doorgroei- en opleidingsmogelijkheden - secundaire arbeidsvoorwaarden zoals die van een modern bedrijf verwacht mogen worden (w.o. een gratificatie, pensioen en bedrijfssparen). Interesse? Is je interesse gewekt voor bovenstaande vacature, schrijf dan een korte sollicitatiebrief CV naar Texsport B.V., Postbus 72, 2360 AB Warmond of bel voor verdere informatie met de heer P. F. van den Toorn op tele foonnummer 071-3012273. Forensisch Centrum Teylingereind is een particuliere gesloten justitiële opvanginrichting voor 72 jongens in de leeftijd tot 18 jaar, verdeeld over 6 groepen. Het primaire doel van de inrichting is. naast een veilige bewaring, het bevorderen van een beter sociaal functioneren van de jeugdige. Teylingereind is een organisatie die waarde hecht aan een sterk gemeenschapsgevoel en een rechtvaardige besluitvorming. In totaal zijn er 125 medewerkers in dienst. Wij zien uit naar een BEVEILIGINGFUNCTIONARIS M/V maximaal 32 uur per week De baan: Assisteren bij de intake van de jongere en verzorgen van de intake Ook het trans port naar de opname-unit behoort tot de werkzaamheden. Controle van de inko mende en uitgaande goederen-, verkeers- en bezoekersstromen. Op verzoek hande lend optreden bi) agressie en calamiteiten. Inspectie van kamers en bezoekersruimten. In voorkomende gevallen bedienen van de telefooncentrale. Vervoer van de maaltijden naar de groepsverblijven en andere logistieke werkzaamheden Onze wensen: Je beschikt over een LBO/MAVO opleiding Een diploma ABM, basisdiploma beveiliging of gelijkwaardig diploma is een pre. Uiteraard zijn een goede lichamelijke conditie, goede contactuele eigenschappen, klantgericht heid. handelend kunnen optreden, natuurlijk overwicht en nauwkeurigheid van belang. Je bent minimaal 23 jaar. Je bezit een professionele werkhouding. I Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Arbeids- I voorwaarden en salariëring zijn volgens de CAO Jeugdhulpverlening. Voor nadere informatie neem je contact op met de afdeling P&O, tel. (071) 305 55 55. Je schriftelijke reactie zien wij graag vóór 2 oktober tegemoet Richt je brief aan Forensisch Centrum Teylingereind, t a v afdeling P&O, Postbus 193, 2170 AD Sassenheim. E-mailen mag ook. teylingereind@teyl.demon nl. De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf. De afdeling Belastingen maakt deel uit van de sector Burger. De afdeling is verantwoordelijk voor: - vaststellen waarde van onroerende zaken; - beheren en verwerken van object/sub- ject-gegevens; - vaststellen van aanslagen; - verlenen van kwijtschelding; - afhandelen betalingsverkeer; - afhandelen invordering; - geven van mondelinge en schriftelijke voorlichting aan burgers en bedrijven; - onderhouden van contacten met andere overheidsinstanties; - adviseren van bestuur inzake (beleid op het gebied van) gemeentelijke belastingen; - redigeren van belastingverorderingen. In het kader van een nog betere uitvoe ring van de wet WOZ en de daarmee samenhangende permanente markt analyse, zoekt de gemeente twee enthousiaste, vakbekwame (voor 34 uur per week) Functie-inhoud: - taxeren; - taxatietechnische ondersteuning; - analyseren marktgegevens; - periodieke hertaxatie/controle; - informatieverstrekking contacten; - overige werkzaamheden, zoals het deelnemen aan het landelijk taxatie- overleg, het inwerken van nieuwe medewerkers en het geven van advie zen m.b.t. managementinformatie. Functie-eisen: - HBO werk- en denkniveau; - SVM-diploma; - WOZ-diploma; - kunnen omgaan met Word/Excel/ Access. Om de functie goed te kunnen uit oefenen dient de kandidaat over de volgende gedragsvaardigheden te beschikken: - klantgerichtheid; - overtuigingskracht; - samenwerken; - schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris voor deze functie is afhanke lijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 6.934,11 3.146,89) bruto per maand (schaal 10) bij een 34-urige werkweek. Nadere informatie kan worden inge wonnen bij Machiel Aukes, coördinator taakgroep WOZ, telefoonnummer 071 - 516 51 70. Bij gelijke geschiktheid verdienen vrouwen en leden van etnische minderheden de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kimt u vóór 8 oktober 2001, richten aan het staf bureau PICOF van de Bestuursdienst, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BD01/26LD of mailen naar: m.c.brandt@leiden.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Bestuursdienst De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt op korte termijn een De Katwijksche Bouwvereeniging beheert ongeveer 4.300 verhuureenheden in Katwijk en Valkenburg. De klant, de omgeving, sociaal ondernemerschap en de mens staan centraal in de organisatie. Flexibiliteit en betrouwbaarheid zijn belangrijke eigenschappen van de medewerkers. De zeven afdelingen van de organisatie zijn Wooninformatie, Interne Zaken, Dagelijks Beheer, Strategisch Beheer, Servicedienst, De Junior Medewerker Financiële Projecten levert een bijdrage aan het werk van de afdeling Financiële Zaken die bestaat uit drie subgroepjes: Financiële Administrati Systeembeheer en Financiële Projecten. De afdeling Financiële Zaken valt tijdelijk direct onder de verantwoordelijkheid van de directeur. Bij de afdeling Financiële Zaken werken zeven menst bij het subgroepje Financiële projecten werken drie medewerkers. Eén van deze medewerkers verlaat per 1 oktober 2001 de Bouwvereeniging. De Junior Medewerker Financiële Projecten voert ondei andere de volgende activiteiten uit: Samenstellen van financiële producten zoals jaarbericht, begroting, treasury jaarplan en integrale meerjaren prognose. Coördineren van de betaalcydus. Coördineren van kostendekkende investeringen. Samenstellen van de afrekening stookkosten en servicekosten. Onderhouden van contacten met de deurwaarder in verband met de incassoprocedure. Verzorgen van de aangifte voor de BTW. Coördineren en produceren van periodieke rapportages. Beheren van de verzekeringenportefeuille. Uitvoeren van het interne controleplan. Profiel Werkervaring Flexibel Dienstverlenend Zelfstandig Opleidingsniveau MBA De Junior Medewerker Financiële Projecten sluit een arbeidsovereenkomst met de Bouwvereeniging voor 36 uur per week. De werktijden en de datum waarop de medewerker in dienst treedt, worden in overleg vastgesteld. De functie is ingedeeld volgens de CAO voor woning corporaties in schaal 8-9. Ook de secundaire arbeids voorwaarden zijn prima geregeld. Een onderzoek door middel van een assessment kan een onderdeel vormen van de selectieprocedure. De sollicitatieprocedure sluit op 6 oktober 2001. De eerste gesprekken zijn op 18 oktober 2001. Voor informatie over de functie en over de procedure kunt u bellen met Mare den Duik of met Karin Bink van de Bouwvereeniging. De Bouwvereeniging streeft naar een evenredige samenstelling van het personeel. Daarom vragen we allochtonen met nadruk te solliciteren. Boslaan 2a 2224 HH Katwijk Telefoon (071) 40 600 40 Fax (071) 40 600 60 Katwijksche Bouwvereeniging het grootste ziekenhuis in de regio Kennemerland, Ons ziekenhuis levert een bijdrage aan de gezondheid en het welbevinden van de inwoners van het Kennemerland door middel van het aanbieden van medische, paramedische en verpleeg kundige diensten; ambulant en klinisch, in een vorm die zoveel moge lijk is toegesneden op de behoeften van de indi viduele patiënt, uitgevoerd op een vakbekwame en vriendelijke manier. Sinds lange tijd leiden wij artsen, verpleegkundigen en andere beroeps groepen op voor verschillende specialismen. Medio 2001 hebben het Kennemer Gasthuis en het Vrije Universiteit Medisch Centrum (VUMC) een intentieverklaring ondertekend met betrek king tot intensieve samenwerking op het gebied van medisch onderwijs, de opleiding van arts assistenten, het klinische patiëntgebonden onderzoek en de patiëntenzorg. De organisatie stimuleert en ondersteunt deskundigheids bevordering en professionele groei van de medewerker. is momenteel op drie locaties gesitueerd. Vanaf 2004 levert het Kennemer Gasthuis het zorgaanbod op twee locaties, t.w. een Noord- en een Zuid locatie. De kliniek zal op de gerenoveerde locatie Zuid (thans locatie EG) worden geconcentreerd. In de nieuwbouw op locatie Noord komt een medisch-diagnostisch en therapeutisch centrum. Momenteel wordt de locatie EG gerenoveerd. Eind 2001 wordt het eerste gerenoveerde bouwdeel in gebruik genomen. De verpleeg- afdelingen van de specialismen Chirurgie en Interne Geneeskunde worden, bij de in gebruik name van dit bouwdeel, geconcentreerd in deze locatie. DIVISIE HEELKUNDIGE VAKKEN Chirurgie Orthopedie KNO Kaakchirurgie Plastische Chirurgie Oogheelkunde Urologie en Gynaecologie Op de verpleegafdelingen Chirurgie worden patiënten verpleegd na grote chirurgische ingrepen zoals buik-, vaat- en thoraxchirurgie. Daarnaast worden er patiënten met middelcomplexe en complexe chirurgische ingrepen verpleegd. De verpleegafdelingen met de specialismen Gynaecologie en Urologie hebben een gevarieerd aanbod van patiënten. De intensieve begeleiding en zorg van de patiënten, die grote oncologische operaties moeten ondergaan, vereisen specia listisch verpleegkundig vakmanschap. Hiernaast geven de ingrepen die een short stay verpleging behoeven veel dynamiek op de afdeling. De combinatieafdelingen met de specialismen Orthopedie, Plastische Chirurgie en KNO bieden een gemêleerde patiëntenpopulatie. Patiënten met grote ortho pedische ingrepen tot patiënten die kortdurend verblijven op de afdeling brengen evenwicht in de zorgzwaarte op de afdeling. Binnen het specialisme Orthopedie wordt, in samenwerking met de zorgaanbieders uit de eerste en derde lijn, gewerkt met een transmuraal zorgconcept. De afdeling Dagverpleging is een dynamische afdeling met een hoge turnover van patiënten. Op deze afdeling worden patiënten van alle specialismen in dagbehandeling verpleegd. De Zorgafdeling Acute Patiënten (ZAP) biedt de eerste opvang aan patiënten die 's avonds en 's nachts acuut worden opgenomen voor de algemene verpleegafdelingen. VERPLEEGKUNDIGE Functie-omschrijving Fulltime parttime minimaal 16 uur per week. De verpleegkundige ana lyseert de complexiteit van de zorg van de individuele patiënt. Na deze analyse zetje de zorgvraag om in een zorgplan. De coördinatie van zowel interne als externe contacten bij het afstemmen van de zorg voor de individu ele patiënt geeft een extra dimensie aan deze functie. Verder ben je verantwoor delijk voor de planning, uitvoering en evaluatie van de totale verpleegkundige zorg. Je levert een bijdrage aan het bewerkstelligen van een optimale behandeling en verpleging van de patiënt. De intensieve begeleiding, vaak in crisissituaties, van de patiënt en de relaties van de patiënt vraagt specifieke vaardigheden en is een belangrijk onderdeel van je werkzaamheden. De directe werkbegeleiding van leerlingverpleegkundigen en stagiaires is even eens een onderdeel van deze functie. Voor HBO opgeleide verpleegkundigen, met weinig ziekenhuis ervaring, is een op maat samengesteld inwerkprogramma aanwezig. Functie-eisen Je bent in het bezit van het diploma verpleegkundige. Je werkt alle dien sten volgens rooster. Affiniteit met het specialisme is vanzelfsprekend. Je volgt de ontwikkelingen in het vakgebied. Praktijkgerichte vakkennis is nodig voor de uitvoerende taak. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en bent flexibel. HERINTREDENDE VERPLEEGKUNDIGEN Voor herintredende verpleegkundigen heeft de organisatie een speciaal begeleidingstraject van een halfjaar ontwikkeld. Per kandi daat wordt een programma a la carte samengesteld. De praktijk wordt onder verantwoordelijkheid van een verpleegkundige aan geleerd. De theorie wordt modulair aangeboden. Kennemer HAARLEM Gasthuis Algemene informatie over het Kennemer Gasthuis: www.kg.nl DIVISIE BESCHOUWENDE VAKKEN Interne Geneeskunde Cardiologie Longgeneeskunde Neurologie Dermatologie Allergologie en Reumatologie De verpleegafdelingen Interne Geneeskunde zijn dynamische en leerzame afde lingen door de aanwezigheid van een diversiteit aan deelgebieden binnen dit specialisme. Deelspecialismen zoals oncologie, hematologie, hemofilie, nefrologie, systeemziekten, gastro-enterologie en infectieziekten worden op deze afdelingen ondergebracht. Er is een goede samenwerking met de afdeling hemodialyse. De verpleegafdeling Neurologie is volop in ontwikkeling. Per 1 september is de Stroke- unit (4 patiënten) geopend. Op deze unit worden CVA patiënten behan deld en verpleegd in de acute fase van het ziekteproces. Deskundigheidsbevordering voor verpleegkundigen d.m.v. een interne Stroke -care opleiding en het aan scherpen van het NDT behandelconcept is aanwezig. Het specialisme Cardiologie wordt gekenmerkt door een goede onderlinge samenwerking tussen de organisatori sche eenheden zoals verpleegafdeling CCU polikliniek hartfalen hartrevalidatie hartfunctie en polikliniek cardiologie. Een actief werkklimaat met extra aandacht voor kwaliteit en deskundigheid door de snelle, vak inhoudelijke ontwikkelingen vraagt om flexibiliteit. Inzet op alle organisatorische eenheden is een optie. Op de verpleegafdeling Longgeneeskunde wordt een groot scala van ziekte beelden verpleegd. De intensieve zorg van patiënten bij de voorbereiding op en de zorg na thoraxchirurgische operaties is een belangrijk deel van de werkzaamheden. De teams De teams op de verpleegafdeling hebben ieder hun eigen sfeer en karakter. De multidisciplinaire samenwerking wordt als zeer positief ervaren. In de teams zijn verschillende opleidingen, ervaringen en karakters op elkaar aangewezen. Dat vergt tact en stressbestendigheid. Vakinhoudelijke scholing wordt binnen ieder specialisme aangeboden. Al met al dynamische en veeleisende teams die vragen om eigenschappen als professionaliteit, collegialiteit, flexibiliteit en teamgeest. Arbeidsvoorwaarden Voor deze functies gelden de arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuizen. Het salaris is ingeschaald conform FWG functiegroep 45. Bonusregeling: bij indiensttreding ontvang je fl. 500,- netto. Ben je na 1 jaar nog in dienst van het Kennemer Gasthuis, dan ontvang je nog eens fl. 500,- netto. Bij een parttime dienstverband wordt deze premie naar rato uitgekeerd. Kinderopvang voor kinderen van 0 tot 4 jaar is aanwezig Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voor delen voor personeelsleden ontwikkeld zoals: PC-privé project, spaar loonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op diverse verzekeringen en pensioenaanvulling. De aanwezigheid van een enthousiaste personeelsvereniging en een sociaal fonds voor de medewerkers passen binnen de visie van het personeelsbeleid. De locaties zijn per auto goed bereikbaar. De meeste files staan juist de andere kant op. Je kunt je auto gratis op één van onze parkeerterreinen kwijt. Onlangs is het fietsenplan geïntroduceerd met vele voordelen voor de werknemer. Het openbaarvervoer brengt je tot aan de deur van de locaties. Informatie over deze vacatures Een dag (deel) meelopen op een van de verpleegafdelingen is altijd te regelen. Informatie over de vacatures loopt via het secretariaat van de zorgdivisies, tel. 023-5524173. Je reactie Heb je belangstelling voor één van deze functies? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie, inclusief je CV naar dhr. P. van der Voort, secretariaat zorgdivisies, Kennemer Gasthuis, locatie Deo, Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem, e-mail voortvd@kg.nl, fax 023-5524137

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22