Personeel Personeel Personeel Personeel Personei De schoonzus van de broer van de conrector ...door Luba gedetacheerd. luba beleidsmedewerker welzijn m/v ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2001 Centraal gelegen, in het Groene Hart van Zuid-Holland, tussen Leiden, Alphen aan den Rijn en Zoetermeer, ligt de gemeente Rijnwoude. Rijnwoude bestaat uit de dorpen Hazerswoude, Koudekerk aan den Rijn Benthuizen en telt circa 20.000 De gemeente Rijnwoude is een jonge, dynamische organisatie met een goed werkklimaat en prima arbeidsvoorwaarden. Er is permanent aandacht voor optimale structuur, cultuur en werkprocessen waarbij klantgerichtheid, kwaliteit en doelmatigheid kernissues zijn. De huidige ambtelijke organisatie bestaat uit 3 sectoren en 2 stafbureaus, te weten Ruimtelijke Zaken, Welzijn en Burgerzaken, Middelen en de staf- bureaus Bestuursondersteuning en Personeel Organisatie. J De reactietermijn sluit twee weken na publicatie. Eerdere sollicitanten naar deze functie wordt uitdrukkelijk verzocht niet meer te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor het bureau Welzijn van de sector Welzijn en Burgerzaken komen wij. wegens vertrek van een van de huidige beleidsmedewerkers, graag in contact met enthousiaste kandidaten voor de functie van voor 36 uur per week die zich uitgedaagd voelen om een belangrijke rol te vervullen op dit levendige taakgebied (jeugdwerk, ouderenzorg, sport, cultuur, maat schappelijke zaken, onderwijs, gezondheidszorg etc.). Functie-inhoud: Als beleidsmedewerker bent u op een breed werkterrein actief en krijgt u volop mogelijkheden om uw capaciteiten verder te ontwikkelen. Zo adviseert u mede bijv. over het welzijnsbeleid, welzijnsplanning, stelt u beleidsplannen en verordeningen op en beoordeelt u aan de hand van de subsidieverordening subsidieaanvragen van instellingen. Belangrijke onder werpen binnen deze functie zijn momenteel het jeugd- en jongerenbeleid, volksgezondheidsbeleid en vrijwilligersbeleid. Op dit moment is binnen het bureau overigens een ontwikkeling gaande om de onderlinge vervangbaarheid/uitwisselbaarheid tussen de beleids terreinen welzijn en onderwijs te vergroten Functie-eisen: - afgeronde hbo-opleiding op het gebied van welzijnsbeleid; - relevante werkervaring, bij voorkeur opgedaan bij een gemeente, waaruit belangstelling blijkt voor het brede aandachtsgebied van het bureau Welzijn; - dienstverlenend, klantgericht, flexibel en met gevoel voor bestuurlijke en ambtelijke verhoudingen; - in staat zelfstandig maar ook in teamverband te werken; - enthousiaste persoonlijkheid met gevoel voor humor, die het prettig vindt te werken in een dynamische omgeving. Ons aanbod: Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector Gemeenten. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag) maximaal f 7.898,-- 3.584,-) bruto per maand. Overige informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer F. Ebben, bureauhoofd Welzijn, telefoon (071342 81 30 dan wel de heer J.A.A. Augustinus, sectorhoofd Welzijn en Burgerzaken, telefoon (071) 342 81 10. Sollicitaties: Als deze functie aansluit bij uw capaciteiten en ambities nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan: College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus 115, 2394 ZG Hazerswoude- Rijndijk of mail uw sollicitatie naar vacature@rijnwoude.nl Kuijper van Dreumel is een toonaangevende organisatie die zich landelijk profileert met een ruime ervaring en expertise in het reïntegreren van arbeidsgehandicapten en (ontslag) werklozen. Op onze vestigingen werken ervaren en enthousiaste consulenten en arbeidsdeskundigen. KUIJPER VAN DREUMEL reïntegratie W b e e 1 6 i d$i jjpj Voor onze vestigingen in leiden. Den Haag, Utrecht, Arnhem, Amersfoort en Zwolle zoeken wij op korte termijn ':v «BjL Reïntegratie-consulenten m/v Als Reïntegratiè-Consulent begeleidt u cliënten uit de Rea- doelgroep (arbeidsgehandicapten)i naar een passende baan. U beheert uw eigen caseload met een terdege kennis van de arbeidsmarkt en begeleidt de cliënten gedurende het gehele traject. Eisen: wij verwachten van kandidaten een afgeronde HBO-opleiding aangevuld met relevante kennis en ervaring in het begeleiden en coachen van mensen binnen traject situaties. I Plaatsings-consulenten m/v Als Plaatsings-Consulent houdt u zich met name bezig met het zogenaamde eindtraject. Dit houdt in dat, wanneer iemand na verloop van tijd inzichtelijk heeft gekregen welk werk hij of zij wil/kan gaan verrichten, u bemiddelt tussen bedrijf en cliënt: u maakt de match. Tevens beheert u een eigen caseload van WW-cliënten. U pleegt zelf de acquisitie en onderhoudt klantencontact. Eisen: Wij verwachten van kandidaten een afgeronde HBO-opleiding aangevuld met relevante kennis en ervaring, bijvoorbeeld opgedaan in de uitzendbranche. Arbeidsdeskundigen m/v Als arbeidsdeskundige bent u verantwoordelijk voor een Wij werken in opdracht kwalitatief hoogstaand arbeidsinpassingsplan. Desgewenst is het ook mogelijk een caseload te beheren. Daarnaast bent u vraagbaak voor alle mogelijke arbeidsdeskundige aspecten en biedt u coaching aan reïntegratiecónsulenten. Eisen: Wij verwachten van kandidaten een afgeronde HBO-opleiding aangevuld met relevante kennis en ervaring. van uitvoeringsin stellingen, bedrijven en gemeenten. Naast een prima salaris erv overige voorwaarden (waaronder een spaar- en pensioenregeling), een prettige werkkring met ruime ontplooiingsmogelijkheden. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Kuijper van Dreumel BV t.a.v. de heer F.E.M. ten Brink Postbus 506, 3800 AM Amersfoort of per email: PZ@kuijpervandreumel.nl Voor meer informatie: telefoon 033-4627462 IW CjÖACH OP WEG NAAR EEN PASSË*NDE BAAKI WE ZOEKEN MEDEWERKERS DIE GOED MET ONZE KLANTEN DOOR DE BOCHT KUNNEN LEASE O CONCEPT Leaseconcept behoort tot de top van de Nederlandse autoleasemarkt. Leaseconcept levert in h ia dienstverlening kwalitatief hoogstaand maatwerk, gebaseerd op de individuele wensen en moj lijkheden van de klant. Om onze groei en service verder te kunnen uitbouwen, zijn wij regelnu op zoek naar enthousiaste medewerkers. Momenteel hebben wij een tweetal vacatures op de afdeling Financiën Administratie. Deze afdeling ij hart van alle financiële werkzaamheden binnen Leaseconcept. De afdeling Credit Management welke weer deel vanuit maakt, houdt zich bezig met het financieel beoordelen van nieuwe en bestaande relaties het beheren van de tegoeden welke hieruit voortvloeien. Voor deze afdeling zijn wij op zoek CREDITMANAGER M/V Als Creditmanager ben je verantwoordelijk voor de beoordeling van kredietaanvragen voor nieutvt bestaande relaties van Leaseconcept. Je onderhoudt contacten met accountants, klanten, de Kamer] Koophandel etc. om de informatie ten behoeve van de kredietbeoordeling te verzamelen. Je behandelt, ba deelt en analyseert alle beschikbare informatie en geeft op basis van deze gegevens samen met het H Credit Management kredietlimieten af. Daarnaast ondersteun je de commerciële afdelingen door het ken van deze relaties ter bespreking van kredietaanvragen en licht je kredietbesluiten toe. Tevens behee controleer je vereiste zekerheden zoals borgtochtovereenkomsten, bankgaranties etc. MEDEWERKER DEBITEUREN BEHEER M/V Als medewerker Debiteuren Beheer ben je verantwoordelijk voor het incasseren van uitstaande vorderir ei bij klanten. Je signaleert betalingsachterstanden bij klanten en neemt gepaste maatregelen om tot incasso de vordering te komen volgens interne richtlijnen, zoals het opstellen en opvolgen van betalingsregeli; bij wanbetaling. Daarnaast behoort cot je taken het registreren en onderhouden van debiteurenstamgegen het rapporteren inzake debiteuren aan het hoofd Credit Management. Wij bieden: Een boeiende, zelfstandige functie in een aangename werkomgeving met veel ruimte voor eigen initiaci- verancwoordelijkheid! Je krijgt de mogelijkheid om door craining en opleiding te investeren in je toeka J Bel voor informatie Ron Bruijn, Hoofd Credit Management Debiteuren Beheer. Of solliciteer direct b; afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Petra Rietveld, Personeelsfunctionaris. Brief, fax of e-mail; Leaseconcept, Postbus 5000, 2130 KH Hoofddorp, www.leaseconcept.nl Telefoon 020-4467272. Fax 020-6536048. E-mail: p.rietveld@leaseconcept.nl JE WEET WAT JE HEBT AAN LEASECONCEPT. LEASE O CONCEPT w n: KI JBA Hoe krijg je de juiste persoon op het juiste moment op de juiste plek? Dat is dagelijks onze uitdaging. Daarbij zijn we niet snel tevreden. Altijd informeren we ons uit gebreid over de wensen, mogelijkheden en de kwaliteiten van zowel de werkgever als de kandidaat die we bemid delen. Waarbij geldt: liever te veel aandacht dan te weinig. Of je nu een vaste baan wilt of een tijdelijke, of je loop baanbegeleiding wilt of extra opleiding, gedetacheerd wilt worden of alleen maar advies wilt hebben: we zullen Wat kan Luba voor jou doen? je nooit als een nummer behandelen. En dan de verschei denheid in banen: commercieel-administratieve functies, banen in de logistieke sector, bij een productiebedrijf of in de zorgsector, we zijn vrijwel in alle branches a; Overigens hebben we onlangs nóg meer mogelijk!* gekregen, omdat sinds kort de uitzendbureaus l r Holland, IQ en Metra zijn opgegaan in Luba perso diensten. Genoeg reden om snel eens naar éér onze vestigingen te gaan om te vragen hoe het zit j jouw mogelijkheden! personele diensten Luba. Het menselijke bureau.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 18