Personeel Personeel Personeel Personeel Personer SK#L 0 Wat verdien jij eigenlij SAUNA SPORT Sauna Warmond WI LK KN S c.s. deVyl/é/s'^t Groepsleerkrachten (m/v) verkoopmedewerker m/v Voor kinderen met een handicap is vakantie heel ver weg giro 552000 ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2001 Met deze diversiteit aan recreatie mogelijkheden trekt Avifauna jaarlijks honderdduizenden bezoekers en is daarmee de grootste toeristische trekpleister van Alphen en omgeving. Sinds 1956 maakt Avifauna deel uit van het Van der Valk concern. In de beginjaren hebben zij het oorspronkelijke vogelpark uitgebreid met een restaurant en een speeltuin. Later groeide het park uit tot één van de grootste vogelparken ter wereld en werd het verder gecompleteerd met een rederij en een hotel. Vogelpark Avifauna is op z<?eK naar; Manager specialiteitenrestaurant m/v (fulltime) Taken - Leidinggeven aan alle medewerkers van de diverse afdelingen in het restaurant, zoals bediening, keuken, spoelkeuken en schoonmaakdienst; - Toezicht houden op een correcte omgang met de gasten, het correct en gastvrij te woord staan van gasten, bespreken van vragen, etc.; - Verzorging van het personeelsbeheer, waaronder het aannemen van nieuwe medewerkers en het opstellen van werkroosters (in samenwerking met de personeelsfunctionaris); - Beheer over de apparatuur en installaties; - In voorkomende gevallen zelf verrichten van alle voorkomende werkzaamheden. Het profiel - Afgeronde MHS opleiding of gelijkwaardig; - Minimaal 3 jaar ervaring in een leidinggevende functie; - Je kunt zelfstandig werken, bent initiatiefrijk en creatief. Chef Bediening m/v (fulltime) Taken - Leidinggeven aan de medewerkers bediening; - Begeleiden en opleiden van nieuwe medewerkers; - Verantwoordelijk voor de werkvoortgang, kwaliteit en de verzorging van gasten. Het profiel - Afgeronde MHS opleiding of gelijkwaardig; - Leidinggevende kwaliteiten; - Enthousiast en creatief. Wij bieden Een leuke en afwisselende baan in een prettige werksfeer. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform de horeca-CAO. Interesse, bel of schrijf naar: Vogelpark Avifauna, t.a.v. A.R. Schreurs, Postbus 31, 2400 AA Alphen a/d Rijn, e-mail: a.schreurs@avifauna.valk.nl Voor informatie kun je contact opnemen met Arjen Schreurs, telefoonnummer: 0172-487553 of 06-21807785. Vogelpark ^Avifauna De Wissel is een Speciale School voor Basisonderwijs met ruim 300 leerlingen verdeeld over twee vestigingen en 19 groepen. Het team bestaat uit 50 personen. De missie van de school is "Speciaal als gewoon niet Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties - met uitgebreid C.V.- binnen 10 dagen na publicatie van deze advertentie richten aan: Sectorbestuur P.O. - S.K.O.L., p/a S.B.O. De Wissel Boerhaavelaan 298 2334 EZ LEIDEN of E-mail de.wissel@skol.nl De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Sectorbestuur Primair Onderwijs, zoekt voor S.f .O. De Wissel In fulltime of parttime dienstverband Voor de onder- en middenbouw Functie-inhoud: De leerkracht is als eerste verantwoordelijk voor het functioneren van zijn leerlingen binnen de school, voor de orthopedagogische en onderwijskundige invulling van het onderwijsprogramma conform het schoolplan Functie-eisen: U voldoet aan de wettelijke benoembaarheidseisen, waarbij de opleiding SO tot aanbeveling strekt. In staat een optimaal pedagogisch - en didactisch klimaat te scheppen. In staat een gedifferentieerd onderwijsaanbod in de groep te realiseren. De doelstelling van de school onderschrijven. Bereid zijn tot verdere professionalisering. Salariëring vindt maximaal plaats in schaal LB. Benoeming geschiedt vooralsnog in tijdelijke dienst met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden verkregen bij de directeur van S.B.O. De Wissel, de heer I. J. M. Silvius. Tel.: 071 - 5174664 (school) 06 - 55860014. Party Catering COR. JANSEN B.V. Voor onze koude en warme keuken zoeken wij z.s.m. Diverse zelfstandig werkende catering koks/ leerling koks functie: die zelfstandig met kwaliteit en volgens de wettelijke voorschriften en procedures menu's samenstellen en bereiden, het creatief samenstellen en bereiden van koude en warme buffetten, diners, etc. profiel: wij denken aan personen die zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken, flexibel, stressbestendig, creatief en collegiaal zijn, kennis hebben van de internationale keuken en kwaliteit beheersen, afgeronde SVH-opleiding (bij voorkeur leermeester), bekend zijn met H.A.C.C.P.-systeem en de procedures kennen. Wij bieden: een afwisselende baan voor iemand met interesse voor het vak en een aantrekkelijk loon afhankelijk van opleiding en werkervaring, werktijden in overleg (zondag gesloten). Nadere informatie kunt u verkrijgen bij dhr of mw. Jansen. Tel.nr. 071-4072998/06- 51363769. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Party Catering Cor Jansen B.V. Postbus 22, 2220 AA Katwijk ZH w a r m o n d is op zoek naar een PARTTIME MEDEWERK(ST)ER voor 20 uur per week met 1 weekenddag SPORTMASSEUSES Bel voor informatie Mw. J. van Overbeeke of dhr. D. de Prie, telefoon 071-3011976 gesneden verpakte groenten W. Heemskerk B.V. is een sterk groeiend groentebewerkingsbedrijf waar op dit moment ongeveer 450 medewerkers werkzaam zijn. Ons bedrijf onderscheidt zich in de markt vanwege de versheid en constante kwaliteit van een breed assortiment. Onze producten zijn te vinden bij meerdere grote supermarktketens in Nederland en Duitsland. Na het voltooien van onze nieuwbouw in november 2000, behoren wij tot één van de meest toonaan gevende productielocaties op het gebied van gesneden, gewassen en (klein)verpakken van groenten en fruit in Europa. Op dit moment bevindt het bedrijf zich in een afrondende fase van een omvangrijk mechanisatie- en automatiseringsproject. Gelet op de grote complexiteit en uitbreiding van de automatiseringssyste- ment zijn wij binnen het ICT team op korte termijn op zoek naar een: Ervaren Systeem-ZNetwerkbeheerder m/v Wat doet de Svsteem-ZNetwerkbeheerder: Is als teamlid aanspreekbaar voor het optimaal funcitoneren van de gehele ICT infrastructuur. De infrastructuur is opgebouwd uit o.a. een netwerk van 80 workstations (snel groeiend) en een aantal Windows NT servers. Er wordt gebruik gemaakt van een Windows Cluster omgeving t.b.v. de beschikbaarheid van de applicaties en data. De belangrijke taken voor het team in dit kader zijn: Het technisch beheer en het monitoren van het netwerk. Het uitvoeren van configuratiewijzigingen. Het optimaliseren en continueren van de diverse applicaties. De integratie van de diverse applicaties met andere automatiseringssystemen. Wat vragen wij van de Systeem-ZNetwerkbeheerder: Ruime ervaring in soortgelijke werkomgeving. HBO-/MBO* werk- en denkniveau. Gedegen kennis van Windows NT/2000, MS SQL 7.0/2000. Het kunnen werken in teamverband. Bereidheid om in "stand-by" diensten te draaien. Bereidheid tot kennisverbreding en -verdieping door het volgen van cursussen. Kennis van Windows terminal server (Citrix) is een pre. Wat bieden wij de Systeem-ZNetwerkbeheerder: Een uitdagende baan binnen een prettige werkomgeving. Een goed salaris dat afhankelijk is van opleiding en ervaring. 26 vakantiedagen. 8% vakantietoeslag. Een spaarloonregeling. Een PC-prive project. Meer informatie en solliciteren: Meer informatie over de functie kan ingewonnen worden bij de heer G. Deddens (tel. 071-4021338). Sollicitatiebrieven kunnen gericht worden aan W. Heemskerk B.V., t.a.v. de heer Th. van Werkhoven, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. U kunt ook solliciteren via www.whecmskerk.nl. VERTALERS TOLKEN De vertaalwereld neemt ieder jaar toe in omvang. Het is een high-tech business gewor den, waarin het ambachtelijk vertalen echter nog een grote rol speelt. Wilkens c.s. is gevestigd te Leiderdorp en maakt deel uit van een groep van grote ver taalbureaus in binnen- en buitenland. Er werken meer dan twintig mensen, hoofdza kelijk met een academische (ver) taalachtergrond. Ons team telt een aantal native spea kers. Ter versterking van ons verkoopteam en in verband met het groeiende aantal opdrach ten zoeken wij een fulltime Deze zal de accountmanagers assisteren bij de dagelijkse verkoopwerkzaamheden waar bij, naast zelfstandige telefonische acquisitie en het versturen van bedrijfsinformatie, het accent zal liggen op de administratieve afhandeling van verkoopzaken zoals: het voorbereiden, maken, versturen en nabellen van offertes het invoeren van orders en het verwerken van opdrachten die over het algemeen standaard verlopen het uitzoeken en invoeren van bepaalde gegevens t.b.v. het klanteninformatiesysteem enz. Vereisten: minimaal: volledig afgeronde opleiding op MBO-niveau, bijv. MEAO commerciële instelling communicatieve en sociale vaardigheden, klantvriendelijke houding affiniteit met de vertaalwereld ervaring met telefonische acquisitie, administratieve en dienstverlenende bezigheden uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift alsook actieve beheersing van het Engels gedegen kennis van Word en liefst enige ervaring met geautomatiseerde systemen. Geboden wordt: Een internationale werkomgeving, leuke collega's, goed salaris en bewezen arbeidsvoor waarden. Doorgroei naar de functie van accountmanager behoort tot de mogelijkheden. Voor n r informatie: www.wilkens.nl Brief/cv naar personeelszaken@wilkens.nl of Wilkens c.s., Postbus 302, 2330 AH LEIDERDORP (Geen advertentieacquisitie aub) Maak het bereikbaar. Met mensen en middelen. Geef ze een vakantie om nooit te vergeten. Steun de zomerprojecten van de Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind. Dank u wel. t— gehandicapt. Vind Jochem van Gelder www nsgk.nl The British School in The Netherlands The BSN is an independent day school providing international education to 1700 pupils. The Senior School ha enrolment of approximately 700 (age 11 - 18) and a staff of ap 100. It serves a mainly British community but admits children ofn than 70 nationalities. The school office at our Senior School, basi Voorschoten, currently has a vacancy for a: Receptionist/Secretary. We are looking for an enthusiastic and professional candidate to a team of 3 in this lively and friendly office. This position wi available from mid October. The post holder will be dealing with parents, pupils and vis face-to-face and over the telephone on a daily basis so musli experience of working in a similar position. In addition he/she w expected to provide secretarial support as part of the office-tear It is essential that applicants are able to use Word and Excel wt; working knowledge of databases would be desirable. Applicants be able to communicate clearly in English whilst a knowled| Dutch would be a distinct advantage. This is a full time post of 35 hours per week working 8am - 4pm a 1 hr lunch break and 5 weeks holiday per year. To apply for this post please provide a full CV and letter of applk to Sarah Millican, Human Resources Officer, The British Schi The Netherlands, The foundation School, Tarwekamp 3, 259 Den Haag. Tel: 070-3154062 Fax: 070-3154065 E-mail: sarah.millicanbritishschool.nl Closing date for applications: thursday 27th September 2 Kijk je naar de gevels van kantoren, flats en woonhuizen heb je grote kans om daarin de raamkozijnen, geveleleme en deursystemen van Lieftink te zien. De Lieftink Ramenfabriek maakt, levert en monteert al 35 topkwaliteit. Het is druk en het wordt steeds drukker. We hebben jou (m/v), met je opleiding metaal of bouwkui hard nodig in de buitendienst. Wat je nu verdient weten we niet. Maar als je nauwkeurig werkt en van afwis en buitenlucht houdt, dan verdien je beter. Bij Lieftink Ramenfabriek. Na een instructie- en inwerkperiode ga je a de slag om onze raamkozijnen en andere g elementen te plaatsen. Dat is een pittige jol teamverband. Je bent veel op weg, praat n klanten en je hebt je eigen verantwoordelijk Maar je wordt ook beloond met een goed prima secundaire arbeidsvoorwaarden en e prettige werksfeer. Bel eens met Aad Lieftink voor een afspraajtn of schrijf hem een korte sollicitatiebrief. Dal nooit kwaad, nietwaar? Lieftink Ramenfabriek B.V. Produktieweg 15-17 Postbus 135, 2400 AC Alphen aan den Rij Telefoon 0172 43 26 21 - Fax 0172 44 01 info@lieftink.nl - www.lieftink.nl Slichting Zorgnet Groenwoude beheert drie verzorgingshuizen: Driehof te Hazerswoude-Dorp Stichting Zorgnet GroenwoudeB Voor zowel de locatie Dnehof als Emmaus zijn wij op EEN LOCATIECOÖRDINATOR voor 28 uur per week te Koudekerk a/d Rijn en Emmaus te Zoeterwoude-Dorp. Onze verzorgingshuizen bieden aan 192 bewoners 24 uur per dag zorg, daarnaast wordt ook extramuraal zorg geleverd. Per locatie worden per dag 100 maaltijden bereid. Tevens verzorgen wij diverse diensten voor de ouderen uit de betreffende dorpen zoals: tijdelijke opvang, tafeltje dekje, ontspanning, senioren restaurant. Dagopvang. Het is voor ons van groot belang dat het personeel een bijdrage levert aan de sfeer en het leefklimaat van onze cliënten. al; Functie-inhoud: De locatiecoördinator heeft de dagelijkse leiding op de lo 51 zowel de zorgsector als de ondersteunende diensten. Op iedere locatie werken 60 personeelsleden meestal ii dienstverband. De nieuwe functionaris draagt zorg (aansturend, ïmtieret controlerend) voor het leveren van diensten aan in- en ei cliënten. Is verantwoordelijk voor de juiste kwalitatieve kwantitatieve inzet en de onderlinge afstemming van pen middelen. De locatiecoördinator is lid van het managementteam val Zorgnet Groenwoude, levert een bijdrage aan beleidsonli er en staat open voor vernieuwingen en samenwerking mei organisaties. Functie-eisen: Managementopleiding op HBO-nivcau Ruime ervaring op leidinggevend gebied Bekendheid met de ouderenzorg Coördinerende, initiërende en organisatorische capaciteiten Communicatieve vaardigheden zowel schriftelijk als mondeling Kennis van automatisering Arbeidsvoorwaarden: Dc CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van tocpassi c Salariëring middels FWG 3.0. p"3 Sollicitatieprocedure: Schriftelijke reactie voor 6 oktober 2001. Assessment kan tot de procedure behoren Mondelinge informatie kunt u inwinnen bij dhr M. J. de algemeen directeur Stichting Zorgnet Groenwoude, 071 - 5809203. Denkt u met plezier in bovenstaande functie uw bijdraj leveren aan de zorg en het welzijn van onze cliënten, st sollicitatiebrief voor 6 oktober 2001 aan: Stichting Zorgnet Groenwoude. afd. personeelszaken. Benncbroekweg 1, 2381 BS Zoet liet

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 16