SPORT [aags bluffertje ekt Ter Leede ;heveningse keepers reiken defensief ARC de helpende hand menten te sterk or Noordwijk RCL speelt nog niet als een kampioen Lisse buit overtal goed uit L Quick Boys verliest van FeyenoöVd 2 maandag lO SEPTEMBER 2001 ris Hartman aan den rijn - De ARC-familie kan teel haar geluk niet op. Vorig seizoen et vlaggenschip van de vereniging bij breken van de winterstop zes punten, tc daar destijds dertien wedstrijden dig, nu is het na twee duels al eenzelf- tentotaal rijk. Enige realiteitszin is op lts. In het treffen met Scheveningen (3- kregen de Alphenaren twee goals in lot geworpen. Bovendien speelde Sche- in lange tijd met tien man. competitiezeges die ARC dit seizoen kwamen niet tot stand via aanvallend In Rijnsburg maakte de ploeg van trai- nnis van den IJssel met messcherpe s knap gebruik van de ruimte die de van Rijnsburgse Boys weggaf. In de strijd met Scheveningen vergastte ARC zijn aanhang op slechts een spits: Maurizio Cabe- za. Het was de bedoeling dat Cabeza bij balbe zit op de vleugels gezelschap zou krijgen van Fabian Gelderblom en Richard Groeneweg, maar daar kwam in het begin weinig van te recht. Scheveningen deelde in het eerste kwar tier met goed combinatiespel de lakens uit. Daarna stokte het ritme. Dat kwam mede door de strijdwijze van ARC, dat de linies gesloten hield. De Alphenaren speelden met een blok van vier man op het middenveld. Daarachter opereerde Maurice Balkhoven, die zich op zijn beurt in de rug gesteund wist door vier verde digers. Een door Mark Kranendonk gestopt schot van Kees Thies was het enige wapenfeit van Scheveningen in de eerste helft. De ARC- supporters moesten het doen met een inzet van Cabeza (over) en een vrije trap van Mauri ce Balkhoven (naast). Vijf minuten voor rust viel er eindelijk wat te beleven op Zegersloot. Gelderblom ging achter een pass van Kenny van Grootveld aan en wil de keeper Arnoud Toet omspelen. Die verhin derde dat door buiten het strafschopgebied de bal met zijn hand te beroeren. Op zo'n over treding staat slechts een sanctie en dat is rood. Scheveningen-trainer John Blok reageerde met het inbrengen van tweede doelman Danny Koning ten koste van spits Niels Schuurman. De eerste vijf minuten van zijn optreden was de reservekeeper fit, toen hij zich evenwel voor de tweede helft meldde bleek hij nauwelijks op zijn benen te kunnen staan. Later werd duide lijk dat Koning zich in de rust nog eens had la ten inschieten en daarbij geblesseerd was ge raakt aan de rechtervoet. Scheveningen, door de keepersproblemen toch al niet optimistisch aan de tweede helft begonnen, kreeg zeven minuten na de hervat ting een tweede tegenslag te verwerken. Jeffrey van Oostrom, opgejaagd door enkele ARC'ers, speelde te zacht terug op zijn kreupele doel man. Cabeza veroverde de bal en passeerde Koning. Een minuut later was het opnieuw raak. Gelderblom zette voor en de van Noord- wijk overgekomen Carl Roest schoot in. Ko ning keerde zijn inzet, maar moest het ant woord schuldig blijven op het schot van uit blinker Stefan Schaafsma. In de fase die volgde speelde ARC de bal rustig rond. Scheveningen, met inmiddels keepers trainer Piet van der Toorn als derde doelman, leek de moed te hebben opgegeven. In een laatste poging nog iets te forceren stuurde Blok laatste man Ron Cramer naar het front. Die ingreep inspireerde Scheveningen. Jim Charité schoot uit een vrije trap op de paal en, toen het al 3-0 stond, moest Kranendonk nog een keer al zijn talenten aanspreken om een doelpunt van Cramer te voorkomen. De derde treffer van ARC kwam op naam van Balkhoven. De ARC-aanvoerder waagde in de 86ste minuut van grote afstand een schot en zag Van der Toom potsierlijk over de bal heen duiken. Van den IJssel: „Het wegzenden van de keeper van Scheveningen was het breek punt in de wedstrijd. De speelwijze die wij momenteel hanteren is een realistische. Ver geet niet dat wij van heel ver komen." Collega Blok: „Bij ons speelden te veel jongens onder hun niveau." ARC: Kranendonk; Van Orssagen, Van Schie, Van Groot veld, Bakker; Balkhoven, Roest (81. Ouald El Hadj) Schaafsma, Gelderblom (66. Knoop), Groeneweg; Cabe za (71. Ben Said). 5 ijk worstelt en komt boven op Roodemolen man Leefmans eim - Een half uur na af- i de wedstrijd liep hij nog ie et en ongewassen op het -a veld om radio, tv en woord te staan. Hij on alle aandacht met een )l|glimlach, die de rest van et meer van zijn gezicht n. De onverwachte held s ivijk heette zaterdag Ge- an Loenen, een 21-jarige die vlak voor tijd de Differ van het duel tegen maakte en daarmee de e ngen een beetje op zijn 1 ;eierde man is afkomstig dlSH en voetbalde daar- de jeugd van ADO Den aar speelde hij samen nny Guyt, de Katwijker voor Top Oss uitkomt. kwam Van Loenen in met de hoofdklasser dit seizoen eigenlijk het elftal zou versterken, njndvol blessures bracht en Ter Leede op de re ik en hij kreeg zelfs een rt, een kans die hij met anden aangreep. „Vol- ireek scoor ik weer en jaar wil ik naar het be- Detbal", vertelde hij vol bravoure en nog altijd lachend. de afgelopen week al imd voorgevoel dat hij l(j lpunt zou maken", zei jpjAlfons Groenendijk na ;r^Het is een 'best ventje': hffetig met een beetje >luf, als supersub kan hij n waarde zijn." Dat be gijn Loenen al bij zijn eer- I \?den. In de 87ste minuut v lij een fantastische goal door een dieptepass die over hem heen viel, direct uit de lucht achter de Sassenheimse doelman Leon Tuijt te schieten. Daarmee bezegelde hij het lot van Ter Leede, dat zeker op ba sis van de eerste helft minimaal een punt had verdiend. Geel en rood had voor rust ver uit het beste van het spel. De Sassenheimers combineerden vanaf de aftrap beter en wonnen de meeste persoonlijke duels op het middenveld. Het was opval lend hoe weinig tegenstand Kat wijk op dat moment kon bie den, maar het bleef zonder ge volgen. Nadat Hicham Rbii al eens in kansrijke positie over de bal heen trapte en hij later geen strafschop kreeg toen hij in bot sing kwam met doelman Dirk Varkevisser, had Alan Campfens in de 20ste minuut de beste mo gelijkheid van de wedstrijd voor Ter Leede. Hij onderschepte een zachte terugspeelbal van Mark Noorlander, maar oog in oog met doelman Varkevisser miste zijn wippertje kracht en richting. Het ontbreken van spelmaker Pim Langeveld, vlak voor de wedstrijd afgehaakt, leek Ter Leede in die fase niet te deren. Daar stond tegenover dat Kat wijk door allerlei omstandighe den (gestopt, vertrokken, ge blesseerd en gepasseerd) onge veer een compleet nieuw elftal in het veld had staan in vergelij king met vorig seizoen. Veel spelers moeten hun draai nog vinden. Zo zijn Peter en Hugo van Duijn verre van fit, Vmcent Bon en Karim Hajji niet inzet baar, is William Burnama uit vorm en werd spits Barry Dub- beldeman wegens een trainings achterstand buiten de basis ge laten. Het verklaarde waarom Katwijk zich pas na rust met enige regel maat op de helft van de tegen stander meldde en zich toen pas een paar kansen creëerde. Om dat aan beide kanten de verde digers in blakende vorm ver keerden, met de Leidse links backs Jack Honsbeek en Mare Helder als uitblinkers, leek het treffen lange tijd op 0-0 uit te draaien. Het duel was zeker in het tweede bedrijf meer span nend dan goed of onderhou dend. „Toch zag je aankomen dat de wedstrijd ging kantelen", wist Ter Leede-trainer Arie La gendijk. „Als scoren ondanks een beter veldspel niet lukt, is het zaak de wedstrijd in ieder geval onder controle te houden zodat je een punt overhoudt. Maar als het aankomt op men tale weerbaarheid, de wil om te winnen, is Katwijk toch wat ster ker." En Lagendijk kan het we ten als voormalig succestrainer bij de oranjehemden. In de slotfase, met de daarvoor vrijwel onzichtbare middenvel der Martin van Leeuwen als aanjager, zette Katwijk een of fensief in met de goal van Van Loenen als bekroning. Proble men derhalve voor Ter Leede, zo vroeg al in het seizoen, met één puntje uit twee duels. En op basis van het vertoonde veldspel mag ook Katwijk, met twee pun ten meer, zich zeker niet rijk re kenen. Ter Leede: Tuijt, De Jong, Van Zeist, Jansen (69. P. Bloemheuvel), Hons beek, Kramer, F. Bloemheuvel, Rbii. Koers, Campfens (58. Van Beelen), Kal- kema. Katwijk: Varkevisser. Noorlander, Heij- mans, L'Ami, Helder. Vooijs, Hermes, Pronk (88. Verkuylen), Van Leeuwen, Van Dijken (74. Van Loenen), De Rid der. Patrick Kalkema zet Toine l'Ami de voet dwars. Foto: Kees van Hoogdalem op- tjan van Geen g<f jk - Geef Noordwijk irveld en een stralende e spelers voelen zich in nent. Als de natuurlijke in zich echter gaan roe- ïjt de ploeg het een stuk Noordwijk kent te likkelaars, die het dan idf oplossen. Zaterdag ver- n iloeg van John Eelman n terecht van Capelle. lat de bezoekers zo veel ren, maar omdat ze be- )Oi wisten met de omstan- D11:0-2. Gen tegen het stugge Ca- egai voor aanvallend inge- lanloegen toch al niet de istkste, maar als wind en spelbeeld in grote naa rdien wordt het helemaal loordwijk, nog steeds Wick van Dam en Pa- Jong, moest ook nog ïvangen met de wind gelaat. Het was koren >len voor Capelle, dat doeg fel attaqueerde, c had de nodige moei- in de ploeg te houden, de basis onder de weggeslagen, ed Noordwijks voet- de omstandigheden ïlijk was, viel er voor >g niet eens zo veel ge- Wen. Het beruchte en spitsenduo Ame van lex van der Made kreeg bruikbare ballen om iwijk lastig te maken, van de teruggekeerde ené Vermunt - Aad An- g vertrok na drie jaar steklasser Lyra - han- ag de lange bal, maar met windkracht 10 in ;een succes mee. Een f een door van Gelder iopte bal voor de voeten van Van der Made. Die liet Jelle Korbee zijn hielen zien, maar doelman Marco Korff pareerde de inzet netjes. De keren dat Korff voorts de bal van achter het doel moest ophalen, waren niet op de vingers van een hand te tellen. De druk op Noordwijk werd er niet minder om. Uittrappen van Korff woeien voor de middenlijn met bijna dezelfde vaart weer terug. Een van die schoten vormde de inleiding tot het eer ste doelpunt. Hoewel de situatie ongevaarlijk was, weigerde Ar nold Reinders stevig uit te ver dedigen. De aanvoerder wilde het te mooi oplossen en zag zijn zachte tikje breed op Lucas ten Brinke geblokt worden. Henk Roeland pikte de bal op en schoof hem in de korte hoek: 0- 1. Eelman wilde het tegendoelpunt riiet als 'typisch Noordwijks' - altijd de voetballende oplossing zoeken - omschrijven. „Het was gewoon knullig. Arnold moet op bepaalde momenten gewoon weten wanneer je iets voetbal lend oplost of niet. Dit soort dingen gebeurt vaker. Nu ging die bal erin." Hoewel Eelman de kleine ach terstand „onder de omstandig heden geen slechte ruststand" vond, speelde het tegendoel punt Capelle volledig in de kaart. De ploeg is al sinds jaar en dag niet te beroerd te 'leu nen' en rustig de kansen af te wachten. Noordwijk kreeg in de tweede helft wel kleine moge lijkheden op een doelpunt, maar het was het allemaal net niet. Voorzetten waren niet op maat of werden geblokt en de vrije trappen van met name Mi chael van der Laan misten rich ting. Slechts een keer had kee per Brian Notenboom het nakij- Lars de Kort zoekt naar een opening in de Capelle-verdediging. Foto: Taco van der Eb ken. Jeffrey de Bie verleende echter assistentie op de lijn toen een inswingende comer van Reinders over de doelman heen vloog. Op het eind was Korbee nog dichtbij de gelijkmaker, maar zijn kopbal bij de tweede paal vloog naast. Het tweede doelpunt van Roeland - hij mocht ver in blessuretijd na een afgeslagen aanval van eigen helft ongehinderd doorlopen richting Korff en passeerde hem koelbloedig - was van weinig waarde. Volgens Eelman was het zater dag een van die dagen waarop het simpelweg niet lukte. „Ca pelle oogde in de eerste helft wel beter, maar het is niet zo dat Korff vijf reddingen heeft moe ten verrichten. Juist onze crea tieve voetballers, Michael van der Laan en Arnold Reinders, hadden een mindere dag. Zeg het maai- met die twee. Ze moe ten het van voetbal hebben en blijven op drie meter van hun tegenstander hangen. Capelle was veel agressiever in de duels." En dat type voetbal bepaalt vaak het verschil als de elementen zich nadrukkelijk roeren. Noordwijk: Korff; Ten Brinke, Van Op- huizen, Korbee. Van der Niet (58. P. ae Jong); W. de Jong, Reinders, Van der Laan; Regeer (85. Elmahdadi), De Kort, Pitti (58. Battels). door Ron Hoogendam leiderdorp - Met het schaam rood op de kaken moet RCL na afloop van het duel tegen Noot dorp (2-0 winst) de kleedkamers hebben opgezocht. Iedereen die het duel op de Bloemerd tegen Nootdorp heeft aanschouwd, moet zich namelijk hebben ver baasd over zoveel onkunde. Na tuurlijk is er in dit vroege stadi um van de competitie geen re den tot paniek, maar als RCL dit seizoen - waarin de club abso luut zijn zinnen heeft gezet op de titel in de tweede klasse - zijn ambities waar wil maken, dan zal er met name op het tactische gebied flink wat verbeterd moe ten worden. „We hebben gewonnen dankzij de zwakte van de tegenstander", sprak Eilander klare taal. „Maar, het is duidelijk dat het team, dat op veel plaatsen is gewijzigd, nog niet goed is ingespeeld. De competitie staat voor ons de ko mende weken in teken van puur prestatievoetbal. Concurrenten hebben we niet, nee de grootste concurrent zijn wij zelf', aldus de trainer, die het moest stellen zonder Patrick Kamperveen (rugblessure), Michel Plomp (knie) en André Beerling (lies). Op papier ziet de brede selectie er goed uit. Met heuse verster kingen als Menno Ooyendijk, Henk de Cler en doelman Mar cel IJzendoom beschikt Eilander over drie ervaren krachten die leiding moeten en kunnen ge ven. Het kwam er zaterdag maar mondjesmaat uit, al moet ge zegd worden dat zij hun ploeg nog enige vorm gaven. Met na me Ooyendijk hield zich nog het beste staande, al gaf ook hij toe dat het tactisch zwaar onvol doende was. Als iemand de bal krijgt probeert-ie 'm, zonder op bouwende gedachte, weer snel kwijt te raken." Echt veel gevaar had RCL niet te duchten van Nootdorp. De ploeg had wel aanvallende be doelingen, maar trad eenmaal voor het doel van de alerte IJ zendoom weinig doortastend op. De na een jaar blessureleed teruggekeerde Benjamin Miere- met had na twee minuten al kunnen profiteren van een domme verdedigingsfout van Willem van der Kooij. De kleine RCL-spits aarzelde te lang. Aan de andere kant wist ook Noot dorp-aanvaller Sander Jansen zich geen raad met een goede kans. Af en toe kwam RCL in het tempoloze duel aardig voor de dag. Zo zwiepte rechtermidden velder Dennis van Rooijen na krap een half uur de bal met links voor op Alex Barendse, die bekwaam afrondde: 1-0. Hij zou daarbij hands hebben gemaakt, maar arbiter Duindam wuifde de protesten weg. Na de aftrap was het niet veel soeps meer wat RCL liet zien. Vooral een korte periode na rust liet RCL zich overrompelen door Nootdorp dat vier mogelijkhe den op rij kreeg. Pech hadden de bezoekers met een pegel van Dennis Demmeline op de paal. Ondanks dit verzet bleef het on georganiseerd spelende RCL op de been en kon het elftal zelfs de marge vergroten. Henk de Cler schoot een vrije trap van zo'n 25 meter met een akelige precisie in het Nootdorpse doel: 2-0. Het was eerlijk gezegd het enige hoogtepunt van de wedstrijd. RCL - Nootdorp 2-0 (1-0). 28. Barend se 1-0. 75. De Cler 2-0. Scheidsrechten Duindam. Toeschouwers: 250. Geel: Nlaatoug, Guyt, Van Rooijen (RCL) en Van Vianen (Nootdorp). Rood: Zatarian (RCL 2x geel). RCL IJzendoom; Maatoug (70. Waas dorp), Ooyendijk, Guyt, Hollander. Van Rooijen, Visser, De Cler. Ederveen (46. Zartarian), Mieremet. Barendse (57. Monfils). door Peter van der Hulst lisse - Het duurde eventjes, maar FC Lisse heeft zijn eerste overwinning onder Ruud Bröring binnen. Waar de ploeg in de oefencampagne, de Am- stel Cup en de eerste competi tiewedstrijd tegen Capelle niet in slaagde, lukte zaterdag wel te gen De Beursbengels. Overigens pas nadat Wim de Boer door ar biter Van Hunnik uit het veld was gestuurd. In een Lisses kwartiertje boog de thuisploeg in de slotfase een 0-1 achter stand alsnog om in een 3-1 zege. De wijze waarop De Boer zijn ploeg na een uur spelen bena deelde was uitermate knullig. Met al een gele kaart op zak (praten) schopte de middenvel der na een overtreding op Den nis van Baekel de bal weg. Van Hunnik kende geen pardon. En na de beurs waren daarmee ook de bengels in paniek. Een kwar tiertje hield de ploeg het nog droog, doordat FC Lisse de op lossing te veel in hoge ballen zocht. Combinerend ging het even la ter beter, ook al viel de eerste te gentreffer uit een spelhervatting. René van Wieringen kopte uit een comer de bal hard achter de kansloze Donny van Pinxteren. Het tot dan toe machteloze FC Lisse geloofde er vervolgens weer in. Even later werd Arman do Luxenburg op rechts wegge stuurd. De gespierde aanvaller dreigde met rechts te gaan schieten, liet de bal snel voor zijn linkervoet rollen en haalde snoeihard uit richting korte hoek, 1-2. Een grieperige Jerrel Linger maakte er in de laatste minuut, na een slalom, nog 1-3 van. Het aantal kansen dat FC Lisse in het laatste kwartier creëerde, stond ongeveer gelijk aan het aantal mogelijkheden in de eer ste 75 minuten. Met René van Wïèringen en Robert Hoever was het middenveld van de thuisploeg niet in staat om de aanval van bruikbare ballen te voorzien. Veelvuldig werd er slordig gepasst en zo te gemak kelijk balverlies geleden. De keuze van Hoever als centrale man was er een uit nood gebo ren. Kee Hoei Tan en Hennie de Romijn zijn immers geblesseerd en Michael Janssen meldde zich op het laatste moment met griep bij zijn trainer af. Defensief lijkt Lisse zijn zaakjes inmiddels beter op orde te heb ben. In de oefencampagne in casseerde het elftal van Bröring de nodige tegentreffers, maar met de terugkeer van Ralph Pol man in het centrum is er de no dige rust in de verdediging. Bo vendien lieten de beide backs, Martin van Kins en Juul Emanu- elson, een zekere indnik achter. De beweeglijke aanvallers van De Beursbengels konden daar door weinig uitrichten. De Amstelveners moesten de hulp van verdediger Jos Haerler- mans inroepen om voor rust op voorsprong te komen, waarbij enkele Lisse-spelers niet vrijuit gingen. Peter Kromhout had de voorzet vanaf links kunnen on derscheppen, maar bleef op zijn lijn staan en Dennis van Baekel liet Haerlermans voor zich langs kruisen. FC Lisse had aanvallend voor meer druk kunnen zorgen als het vaker de ruimte achter het op een lijn verdedigende Beurs bengels had gezocht. „Maar met die harde wind mee lukte dat niet. Na rust wilden we dat wel proberenreageerde Bröring. Die tactiek viel in duigen toen De Boer werd weggezonden en Beursbengels zich ver terugtrok. Dat FC Lisse tegen tien man als nog drie keer scoorde, stemde de trainer tevreden. Statistieken wijzen immers al langer uit dat een numeriek overwicht allang geen garantie meer voor succes FC Lisse Kromhout; Van Kins, Van Baekel, Polman, Emanuelson; Van Wieringen, Hoever (90. Kemble), Schnaten Luxenburg, Leonard (77. Boekesteijn) en Linger. HOOFDKLASSE A FC Lisse-Beursbengels 3-1(0-1) 35. Jos Haelermans 0-1. 75. René van Wieringen 1-1. 82. Armando Luxenburg 2-1, 89. Jer rel Linger 3-1. Scheidsrechter: Van Hun nik Toeschouwers: 500. Gele kaarten: Maikel Kandhai. Donato di Livio (Beurs bengels). Rode kaart: Wim de Boer (60. 2x geel - Beursbengels) Noordwijk - Capelle 0-2 (0-1). 23 Henk Roeland 0-1. 90. Henk Roeland 0-2. Scheidsrechter: Den Haan. Toeschouwers: 750. Gele kaarten: Martin van Ophuizen (Noordwijk). Alex van der Made, Jeffrey Reith, Henk Roeland (Capelle). ASWH-Kozakken Boys 3-2 (0-1) 30. Mark Santegoets 0-1, 59. Jordi Boogers 1-1, 71. John Verbaan 2-1, 85. Nabil Bouchlal 2-2, 88. Louis van Kleef 3-2. Scheidsrech ter: Kemp. Toeschouwers: 1000. Gele kaarten: Johan Sturrus, John Verbaan, Hank Viveen (ASWH), Marc van Rijswijk (Kozakken Boys) Ter Leede-Katwijk 0-1 (0-0) 87. Geoffrey van Loenen 0-1. Scheidsrechter: Breu- fem. Toeschouwers: 650. Gele kaarten: rank Bloemheuvel, Patrick Kalkema, Car lo van Zeist (Ter Leede), Mark Noorlander (Katwijk). ARC-Scheveningen 3-0 (0-0) 52. Maurizio Cabeza 1-0, 53. Stefan Schaafsma 2-0, 86. Maurice Balkhoven 3-0. Scheidsrech ter: Akkermans. Toeschouwers: 700. Gele kaarten: Kenny van Grootveld (ARC), Mario Lopes de Brito (Scheveningen). Rode kaart: Arnaud Toet (41. Scheveningen). ARC Capelle ASWH Quick Boys Excelsior M FC Lisse Katwijk Noordwijk Scheveningen Ter Leede Marken Rijnsb Boys Kozakken Boys Beursbengels 2 0 0 2 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 2 6 7-1 6 5-2 4 4-3 3 3-0 3 2-0 3 5-4 3 1-1 3 1-2 3 1-3 1 1-2 0 0-1 0 1-4 0 2-5 0 1-6 Programma volgende week-. Quick Boys- ARC, Rijnsburgse Boys-FC Lisse, Beurs- bengels-Noordwi|k, Capelle-Excelsior M. Marken-ASWH. Kozakken Boys-Katwi|k. Ter Leede-Scheven 1 ngen. Topscorers: 1 Maurizio Cabeza (ARC). Henk Roeland (Capelle) 3 goals. 3. Louis van Kleef (ASWH). Jerrel Linger (FC Lisse), Stefan Schaafsma (ARC), Jan Schaap (Quick Boys) 2 goals. 7. 20 spelers scoor den 1 goal. HOOFDKLASSE B Spijkenisse-Huizen 0-1. Hoek-Baren- drecht 1-1, Roda Boys-DeltaSport 2-3, D0V0-GVW 2-2, SDV Barneveld-Benne- 3-0, Zwart Wit '2 Deltasport IJss'vogels Kloetinge DOVO Huizen 2-2 2-2 2-1 2-6 GVW 2-4 Barendrecht 2-4 Roda Boys 2-4 Hoek 2-4 Zwart Wif28 SDV Barneveld 2-3 Spijkenisse Sparta N 2-3 Bennekom HOOFDKLASSE C WHC-Spakenburg 2-0, WOG-Leeuwarder Zwaluwen 0-0, Flevo Boys-SDCP 1-3, HZ- W-ACV 2-7, Urk-Drachtster Boys 1-0, Be Quick '28-Genemuiden 2-1, Harkemase Boys-Nunspeet 0-2. SDC Putten Nunspeet Urk Leeuw Zw WHC Be Quick'28 2-6 Drachtster B 2-6 Genemuid 2-6 W0G 2-4 Harkemase B 2-4 Spakenburg 2-3 Flevo Boys 2-3 HZW 2-3 2-1 2-1 2-1 EERSTE KLASSE B RWH-T0GR 1-1, Zevenhoven-Lyra 0-1, Strijen-SHO 0-3, Voorschoten '97-NSW Groote Lindt 2-6 RWH 2-2 SHO 2-6 Gravenzande 2-1 TOGR 2-4 D0T0 2-1 NSW 2-4 Strijen 2-0 Voorschot'97 2-4 Zevenhoven 2-0 Lyra 2-4 NTW 2-0 TWEEDE KLAS$E C DSO-JAC 2-1, PEC Den Haag-Honselers- dijk 0-3, Forum Sport-Naaldwijk 0-1. BMT-Monster 2-1, KRV-Die Haghe 3-2, RCL-Nootdorp 2-0. Honselersdijk RCL KRV BMT Naaldwijk Forum Sport 2-6 DS0 2-6 Die Haghe 2-6 P Den Haag 2-4 JAC 2-4 Monster 2-3 Nootdorp 2-3 2-1 2-1 2-0 2-0 2-0 DERDE KLASSE A Alphia-MVKV 0-3, SEV-SV 35 0-3, HPSV- BSC '68 1-4, Valken '68-Leiden 1-0, Sleutels-Lugdunum 1-1, 0egstgeest-Ha- zerswoudse Boys 2-1. MVKV 2-6 Valken'68 2-3 SV'35 2-6 BSC'68 2-3 Sleutels 2-4 Oegstgeest 2-3 gdunum 2-4 Hazersw Boys 2-0 2-3 Alphia 2-0 2-3 HPSV 2-0 Lugdu SEV Leiden VIERDE KLASSE A UVS-Aarlanderveen 0-1, Abbenes-Blauw Zwart 3-5, Wassenaar-Semper Altius 2-4, Roodenburg-Ariston '80 2-1, SVOW-LSW '70 1-2, Koudekerk-Kagia 2-2, Woubrug- ge-TAW 1-0. Woubrugge 2-6 Wassenaar 2-3 Semper Altius 2-6 Aarlanderveen 2-3 Roodenburg 2-6 Koudekerk 2-2 Kagia 2-4 TAVV 2-1 Blauw Zwart 2-3 Ariston'80 2-0 LSW'70 2-3 SVOW 2-0 UVS. 2-3 Abbenes 2-0 VIJFDE KLASSE A Schipluiden-Foreholte 6-2, RFC '95-Mari- ne 2-1, De Jagers is vrij. SJC 2-6 Foreholte 2-3 VVSB 2-6 De Jagers 1-1 GWS 2-4 Marine 2-1 Schipluiden 1-3 DVC 2-1 DW0 2-3 Oosterheem 2-0 LFC 2-3 Leidsche Boys 2-0 RFC'95 2-3 katwijk - Quick Boys heeft za terdag met 0- 1 verloren van Fey- enoord 2. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Robin van Persie. Bij Quick Boys maakte Eef Schoneveld zijn rentree in het eerste elftal. De Katwijker was enkele maan den uitgeschakeld vanwege een gescheurde milt. Schoneveld speelde een goede wedstrijd als voorstopper. Quick Boys oefende omdat de wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys is uitgesteld naar 20 okto ber. Rijnsburgse Boys speelde met 2- 2 gelijk tegen de reserves van Volendam. De ruststand was 1- 1. Jasper Ketting zorgde voor beide Rijnsburgse doelpunten.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 21