Personeel Personeel ia •- Zoeterwoud Gemeente B Wassenaar ERKON SERVICE-MONTEUR Verrijk jij Wassenaar met je komst? Communicatieadviseur Wordt jij onze nieuwe collega? INDUSTRIAL RELATIONS Je eigen stijl sj van werken Assistent-accountant MKB m/v GIBO Groep Medewerker financiële administratie Assistent Controller OOSTINGH STAALBOUW BV 1 of 2 enthousiaste oproepkrachten v/m ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2001 Wassenaar is een aantrek kelijke woon- en werk- gemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie, waarin circa 265 mensen werkzaam zijn, is opgebouwd uit de volgende dienstonderdelen: de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, de sector Maat schappelijke Zaken, de sector Middelen en Burger zaken, de Brandweer en een stafeenheid Bestuurs- ondersteuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internetsite: www. wassenaar, nl. De gemeentelijke organisatie is volop in ontwikkeling. Kernwoorden bij dit organisatie-ontwikkelingsproces zijn klantgerichtheid, doelgerichtheid, efficiëntie en kwaliteit. Instrumenten zijn onder meer integraal manage ment, interactieve beleidsvorming, projectmatig werken, het lager in de organisatie leggen van verantwoordelijkheden en management develop ment. De veranderende organisatie vraagt om medewerkers die open communiceren, samenwerken en verder kijken dan de horizon van hun eigen vakgebied. Bij de unit Communicatie werken vijf medewerkers: twee communicatie adviseurs (van wie één tevens hoofd communicatie), twee parttime publieksvoorlichters en een parttime webmaster. Vanwege een vacature zijn wij op zoek naar een De functie: De functie omvat alle facetten van het communicatievak. Je adviseert bestuur, management en collega's en draagt zorg voor de uitvoering van je adviezen. Je begeleidt interne en externe communicatieprocessen van begin tot eind. Je stelt communicatieplannen op, maar schrijft ook pers berichten en bewonersbrieven. Zonodig zet je een microfoon klaar tijdens een inspraakbijeenkomst of een flipover tijdens een interactieve avond. Wij zoeken: Een persoonlijkheid die initiatieven neemt en er draagvlak voor creëert. Je hebt een afgeronde communicatieve HBO-opleiding of een relevante universitaire studie, aangevuld met enkele jaren toepasselijke werkerva ring. Je hebt ervaring met communicatieadvies en de productie van middelen en affiniteit met internet. Je hebt belangstelling voor lokaal bestuur en gevoel voor ambtelijke en politieke verhoudingen. Je bent een teamspeler, maar kunt goed zelfstandig werken. Je bent sociaal vaardig en stressbestendig en beschikt over een gezonde dosis relative ringsvermogen. Wij bieden: Een afwisselende en veelzijdige baan met goede ontplooiingsmogelijk heden in een prettige en collegiale sfeer. Afhankelijk van ervaring en leeftijd word je ingeschaald in maximaal niveau 10 7.342,-/3.332,-). Wassenaar heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals ruime opleidingsmogelijkheden, kinderopvang, variabele werktijden, PC-privé regeling, spaarloonregeling, collectieve verzekeringen en een gunstige hypotheekregeling. Heb je belangstelling? Voor meer informatie neem je contact op met Wim Issendonck (hoofd communicatie), telefoon 070 - 512 22 63, of Ruud Bitter (gemeentesecre taris), telefoon 070 - 512 22 08. Wil je solliciteren, stuur dan binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie een brief of e-mail met c.v. naar: Gemeente Wassenaar, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar, gemeente@wassenaar.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. w INTERN TRANSPORT SARA6E- UITRUSTING is al jaren importeur/ producent op het gebied van intern transport - garage-uitrusting en vacuum - hef apparatuur. Door de voortdurend toenemende werkzaam - heden zijn wij op zoek naar een gemotiveerd Taakomschrijving - na inwerkperiode zelfstandig onderhoud en reparaties; - plaatsing van machines; - werkzaamheden door het hele land. Functie-eisen: - goede kennis van de Nederlandse taal; - zelfstandig, flexibel en klantgericht; - technische ervaring. Bel ons voor meer info of schrijf een briefje met c.v.: ERKON B.V., Splinterlaan 152, 2352 SM Leiderdorp T.a.v. R. L. Rijsbergen Tel. 071-5896400 Email kan ook: info@erkon.nl Aramco Overseas Company B.V. is a Dutch-registered company, with offices close to the Central Station in Leiden, which operates as a purchasing, support and service organization to the Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco). We are currently inviting applications to fill a vacancy for the position of Your responsibilities: Administering and communicating company policies, procedures and programs including Employee Relations, Training Development, Compensation Organization, Benefits and Medical coverage Providing staff advice and interpretation of Company policy Administering the contract with the provider of ARBOand related services, to ensure compliance with the Dutch Labor law Maintaining necessary contact with Dutch government officials regarding residence permits, work permits, passports and related matters. Our requirements: qualification in Human Resources Management, Business Administration, Personnel Administration or closely related field of study (MBO level) 3-5 years' diversified experience in the Personnel/Human Resources field Able to communicate in English and Dutch - Good knowledge of personnel-related Dutch labor laws and requirements Computer-literate. We offer: A responsible position with a wide variety of tasks A competitive salary, in line with the responsibilities of this position Attractive secondary conditions A 9/75 working week, with every alternate Friday off. To apply for this position send your application with CV, within 10 days of the appearance of this advertisement, to: Aramco Overseas Company B.V., attention: Mrs P. Cromberge, P.O. Box 222, 2300 AE Leiden. Telephone (071) 516 06 36, e-mail: cromberge@aramco.nl. 'Ik had net iemand van de belasting aan de lijn.' 'We bellen meteen voor u terug.' De GIBO Groep is een landelijk opererende accountancy- en adviesorganisatie met 60 vestigingen en zo'n 1.300 medewerkers. Onze cliënten zijn vooral afkomstig uit het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector. We bieden hen dienstverlening op het gebied van onder andere accountancy, belastingen, juridische zaken, personeel en organisatie, subsidies en strategisch management. Net als je nieuwe collega's heb jij ook je eigen stijl van werken. Logisch dat we in nieuwe baan dan ook veel inlevingsvermogen van je verwachten. Zo ben je zakeli wanneer dat moet en persoonlijk wanneer dat kan. Want uiteindelijk werken we sami aan hetzelfde doel: een prima bedrijfsresultaat! Voor onze vestiging in Katwijk, voorheen bekend als accountantskantoor HVE, zijn wij o zoek naar een In je nieuwe baan ben je straks als assistent-accountant (mede-) verantwoordelijk voo de dienstverlening aan onze cliënten uit het midden- en kleinbedrijf. Voor deze MKI ondernemers stel je de accountantsrapporten samen en verzorg je de fiscale aangifte De mate van zelfstandigheid in je werk wordt mede bepaald door je opleiding en eventuele ervaring die je meebrengt. Je hebt een opleiding op MBOniveau (bijvoorbeeld MEAO). Kennis van het midden kleinbedrijf zien wij wel als een pre. Tot je eigen stijl van werken behoren in elk geval eigenschappen ambitie en enthousiasme. Heb je belangstelling? Stuur dan binnen veertien dagen je sollicitatie naar de GIBO Groe t.a.v. Mark Postma, adviseur Personeel en Organisatie, Postbus 411, 3990 GE Houten. Voor meer informatie kun je kijken op www.gibojobs.nl of contact opnemen m Peter de Jong (vestigingsleider) of Arie de Vreugd, tel. (071) 402 23 00. Accountants en Adviseurs Bij Oostingh Staalbouw BV werken ienteel 200 mensen aan n, berekenen, coördineren, fabriceren en monteren van staalcontructies in zowel binnen- als buitenland. De administratie van onze onderneming heeft behoefte aan een doortastende en zelfstandig werkende Sta je aan het begin van uw financiële carrière en bent je op zoek naar een baan met modem perspectief? Wil je jouw studie in de praktijk brengen? Wij zoeken een vlotte collega die in het bezit is van PD en die een gedegen ken nis heeft van Officetoepassingen. Voor deze functie zoeken wij een collega die accuraat, discreet, cijfermatig, analytisch en representatief is. Herken jij je in dit profiel? Reageer dan! Wij zorgen dat je niet vergrijst. Vindt jij grijs ook zo kleurloos? Wij zijn op zoek naar iemand die net als wij in het bezit is van een MBO en/of HBO-diploma of (nog) studerend hiervoor. Iemand die het administratieve proces van Oostingh Staalbouw BV helpt vorm geven en die het vermogen heeft om naast collega en teamplayer, analytisch, flexibel en vakbekwaam te zijn. Spreekt het je aan en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Reageer dan! Wat kun je verwachten? Oostingh Staalbouw BV kent een plezienge en collegiale werksfeer. Wij bieden een dynamische baan met veel eigen verantwoordelijkheden. In ruil voor je inzet ontvang je een prima salaris dat wordt aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken een schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV naar Oostingh Staalbouw BV, t.a.v. de heer M.A.H. Ketting (e-mail: m.ketting@oostingh.nl.), hoofd personeel organisatie. Of bel voor meer informatie naar de heer R.A. Potters, Controller, telefoon (071) 409 70 10. Kijk voor meer informatie op internet: www.oostingh.nl Oostingh Staalbouw BV Lageweg 36 Postbus 3020 2220 CA Katwijk Telefoon (071) 409 70 00 Fax (071) 403 25 57 www.oostingh.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld ZWARE- EN MIDDELZWARE STAALCONSTRUCTIES Gewijzigde oproep Ben jij iemand die van gevarieerd en afwisselend werk houdt, graag met me omgaat en van aanpakken weet? Wij zoeken ter ondersteuning bij ons werk het gemeentehuis bij het team Bestuurlijke en Facilitaire Dienstverlening van de sector Middelei de gemeente Zoeterwoude Naar verwachting wordt 300 dan wel 150 uur| persoon per jaar gewerkt. Wat ga je doen: o.a. het verzenden en distribueren van poststukken, verstrekken van koffie thee aan personeel en tijdens vergaderingen (zowel overdag als 's avoix de planning en verzorging van vergaderruimte en kopieerwerkzaamheds assistentie verlenen bij het voltrekken van huwelijken, ontvangsten, bijeen komsten en vergaderingen. bedienen van de telefooncentrale, het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers vanuit de receptie en het verrichten van typ- en tekstverwerkinj werkzaamheden. Wat vragen wij: minimaal lbo/mavo-opleiding; bezit rijbewijs B; representatief optreden; goede communicatieve vaardigheden; een flexibele werkhouding; woonachtig in Zoeterwoude of de directe omgeving, kennis van het tekstverwerkingsprogramma Word. Wat bieden wij: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring, het maximum is afgeleid functieniveau 3 en bedraagt bruto per uur f 25,83 11,72). Je hebt gewoonweg erg afwisselende werkzaamheden, een grote mote van zelfstandigheid en veel ontwikkelingsmogelijkheden. Zo vervang je de geme bode, dan ben je weer actief als receptioniste. De arbeidsvoorwaarden zijn prima, met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijdregeling, een doorlo pc-privé/fietsproject, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen va verlofuren alsmede een regeling kinderopvang Je komt te werken binnen een team van gemotiveerde collega's die met elko en in een informele sfeer zorg dragen voor de ondersteuning van het gemee bestuur en het overige personeel. De gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnisc minderheden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie heb! sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer J.J.M. van der Sman, sectorhoofd Middelen, tel. (071) 580 63 30 of de het R.J.P Hockx, teamleider Bestuurlijk een Facilitaire Dienstverlening, tel. (071) 580 63 36. Hoe reageer je: Moeten wij niet verder zoeken, richt dan je sollicitatie vóór 1 7 september 21 aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeferw Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude onder vermelding van "oproepkracht" i linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwou< Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 42