Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel A Stationmanager m/v J Parttime verkoopster A4CD ELS PERSOON gemeente leiderdorp^ 'de Hobbit', locatie Klerkenhof te groepsleerkracht bovenbouw m/v groepsleerkracht kleuters AGI Media Packaging Haarlem 4/5-Kleuren Offsetdrukkei en Afwerkers Ordermanager m/v ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2001 Ben jij die vriendelijke en collegiale man of vrouw, die zelfstandig en resultaatgericht kan werken? Hou je van aanpakken? Dan is dit misschien de baan voor jou. Met óf zonder ervaring, want motivatie is voor ons het belangrijkste. Wij zijn namelijk op zoek naar nieuwe collega's voor onze servicestations in de omgeving van Haarlem en Amsterdam. Je houdt je bezig met de dagelijkse voortgang van het servicestation: de algehele groei en het benutten van de commerciële mogelijkheden. Je twee grootste verant woordelijkheden zijn de stationsadministratie en het begeleiden en motiveren van het personeel. Je bent in staat om de taken met betrekking tot de exploitatie van het station zelfstandig uit te voeren. En je rapporteert aan de clustermanager. Deze functie vraagt om een mbo-werk- en denkniveau. Werkervaring in een leidinggevende functie is een pre. Verder ben je initiatiefrijk, stressbestendig, klantgericht en een absolute doorzetter. Algemeen: Onze arbeidsvoorwaarden (o.a. CAO Motorvoertuigen- en Tweewielerbedrijf, een aantrekkelijk salaris, bonussen, pensioenregeling, bijdrage in de kinderopvang) zijn goed en we voeren een actief loopbaanbeleid. Je werkt volgens een rooster met dag-, avond-, nacht en weekenddiensten. Gezien de ligging van de servicestations en eventuele uitwisseling van medewerkers tussen stations onderling, is een rijbewijs A of B en eigen vervoer noodzakelijk. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Geïnteresseerd? Schrijf naar Mirjam de Vries van B.V. BEM (B.V. BEM is 100% dochter van Texaco Nederland en exploi teert ruim 55 servicestations verspreid over heel Nederland), postbus 2422, 3000 CK Rotterdam. E-mailen kan ook: Vriesmi@texaco.com. Of bel voor meer informatie Edward Piket: 06-51994944 Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.600 medewerkers mogen rekenen op de onder steuning van een professionele, klantgerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Voor ons hele werkgebied zijn wij, binnen het team van vier praktijkopleiders, op zoek naar een enthousiaste: Praktijkopleider 24 uur per week De functie: Als praktijkopleider begeleidt u onze medewerkers, die intern een opleiding volgen voor verschillende functies als verzorgende. U zorgt hierbij voor een goede aansluiting tus sen theorie en praktijk. De kwaliteit van de zorgverlening door de leerlingen blijft hierbij van groot belang. U bent mede verantwoordelijk voor de inhoudelijke vormgeving, de organisatie en de uitvoering van de interne opleidingen, waarbij «ok een prettige en volwaardige opleidings- en begeleidingssituatie belangrijk is. U wordt betrokken bij de ontwikkeling van het praktijkwerkplan. Uiteraard onderhoudt u contacten met externe betrokken organisaties en u instrueert en informeert de werkbegeleiders. Wij vragen: Een op de zorgsector gericht diploma op MBO-niveau, bij voorkeur in combinatie met de opleiding praktijkopleider en werkervaring in de thuiszorg; Een planmatige, methodische en systematische werkhouding; U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken; U weet praktijkervaringen en -ontwikkelingen te vertalen naar leersituaties, bruikbaar in de opleidingen. U kunt uzelf zowel mondeling als schriftelijk prima uitdrukken. Wij bieden: Ruimte voor eigen initiatief, een persoonlijke benadering en flexibele werktijden; Een salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; Veel mogelijkheden voor opleidingen; •Tegemoetkoming van kosten op gebied van kinderopvang. Aanstelling gebeurt in eerste instantie voor de duur van 1 jaar. Heeft u nog vragen, dan kunt u contact opnemen met Gertrude Meerburg, opleidings functionaris, op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 09.00 tot 14.00 uur, tel 071 - 516 14 15. Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag voor 22 september 2001. U kunt uw brief richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. de heer G. Buchrnhornen, personeelsadviseur, Postbus 2254, 2301 CG Leiden ""j thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. is op haar gebied voor damesmode een toonaangevende onderneming waar vele bekende merken vertegenwoordigd zijn. Wij zoeken voor ons verkoopteam een: Voor minimaal 10 uur per week (zaterdag vrij). Leeftijd 25 tot 45 jaar. ervaring in het damesmodevak is een pré. Heeft U interesse: Bet dan voor meer informatie over deze functie met Els van Bern melen Winkelhof 53 Leiderdorp telefoon 0715413463 VLEESWARENFABRIEK Vleeswarenfabriek Persoon BV. sinds 1917 gevestigd in Lisse. Wij verwerken vers aangevoerd varkensvlees tot kwalitief hoogstaande bijzondere baconprodukten, buikspekartikelen en droge worstproducten. Wij voeren in Europa het merk Gildencr. Onze onderneming heeft een dochterbedrijf in Duitsland en een verkoopkantoor in Engeland. Ter ondersteuning van het bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een Assistent Bedrijfsbureau (m/v) Uw taken U verzamelt dagelijks gegevens van de productieafdelingen aan de hand van de productiebonnen. Hiervan maakt u dagelijks overzichten en periodieke rapportages voor de bedrijfsleiding en directie. U verzorgt tevens diverse formulieren voor de productie. Daarnaast controleert u of de productie conform de normering plaatsvindt. U ondersteunt het Hoofd Bedrijfsbureau en vervangt deze bij afwezigheid. Een neventaak is tevens de inkoop van de kantoorartikelen. Wij vragen Minimaal MEAO niveau (bij voorkeur BE) Kennis van MS-Office Accuratesse Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Beschikbaarheid van minimaal 36 uur tot maximaal 40 uur per week (in overleg te bepalen) Ervaring met loonadministratie is een pré Wij bieden Een afwisselend takenpakket Brutosalaris van minimaal 2.653,92 (21 jaar) tot maximaal 3.481,92 per vier weken, afhankelijk van uw ervaring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Winstdelingsregeling - Ontwikkelingsmogelijkheden U kunt uw brief met c.v. tot 22 september 2001 per post sturen naar onderstaand adres. Uw sollicitatie e-mailen kan ook: info@gildener.nl Vleeswarenfabriek Persoon BV Tel. 0252 414141 T.a.v. de heer J. Langeraar Fax: 0252 419278 Hoofd personeelszaken Grachtweg 89/Postbus 41 2161 HM 2160 AA Lisse Wij volgen de NVP-sollicitatiecode Acquistie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld - Aan de openbare basisschool Leiderdorp, ontstaan met ingang van medio oktober 2001 twee vacatures. De bestuurscommissie voor de Openbare Scholen te Leiderdorp roept in verband hiermee kandidaten op voor de functie van Bovenbouw Groep 7 Werktijdfactor 1,0 (fulltime of parttime te vervullen) m/v Kleutergroep 1/2 Werktijdfactor 0,5 Functie-informatie: 'De Hobbit', locatie Klerkenhof, is een van de vier vestigingen van de Openbare Basisscholengemeenschap Leiderdorp. De school telt ongeveer 260 leerlingen, verdeeld over 9 groepen. 'De Hobbit' heeft kenmerken van het Jenaplan. De kleutergroepen zijn heterogeen van aard, in de bovenbouw wordt gewerkt met stam- en instructiegroepen. Functie-eisen: - enthousiast mee willen werken in teamverband; - in staat zijn een goed pedagogisch klimaat te scheppen; - goede contacten kunnen onderhouden met ouders; - voorstander zijn van openbaar onderwijs; - in het bezit zijn van de wettelijke onderwijsbevoegdheid; - zo mogelijk ervaring in de bovenbouw Informatie: nadere informatie over de vacatures kan worden ingewonnen bij de directeur van de Openbare Basisscholengemeenschap Leiderdorp, de heer H van Dijk, telefoon (071) 58 90 385. Gemeentehuis Statendaalder Postbus 35 2350 AA Leiderdorp Telefoon 071 545 85 00 telefax 071 589 56 91 Is een dynamisch grafisch bedrijf met circa 200 medewerkers, dat is gespecialiseerd in hoogwaardig full-colour drukwerk voor de beeld- en geluidsindustrie. Ons vakkundig personeel, de hoge mate van bedrijfautomatisering en het moderne machinepark (gemiddelde leeftijd 4 jaar) staan borg voor professionele dienstverlening. Het beleid en de interne organi satie zijn afgestemd op de hoge eisen die de markt stelt ten aanzien van doorlooptijden, kwaliteit en leverbetrouwbaar heid. Voor de afdelingen Drukkerij en Afwerking zoeken wij: Voor de vacature voor drukker zoeken wij iemand die: -een echte "teamspeler" is (m/v). -bij voorkeur ruime ervaring heeft op één van de volgende 4/5-kleuren Mitsubishi-, Speedmaster of Roland-300 offsetpersen. Voor de vacature voor afwerker zoeken wij iemand die: -zijn prioriteit heeft liggen op vouwgebied. -bij voorkeur kennis heeft van MBO-vouwmachines. Voor,beide functies geldt verder: -flexibele instelling. -kwaliteitsbewust. -kunnen werken onder tijdsdruk. Naast uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, biedt AGI Haarlem goede ontplooiingsmogelijk heden en studie- faciliteiten, binnen een hectische maar inspirerende werkomgeving. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de manager van de afdeling Printing, de heer M.Hetem (023-7502461) en de manager van de afdeling Afterpress, de heer T. Kamphues. (023-7502440) Uw schriftelijke reactie kunt u - uiterlijk binnen'14 dagen na het verschijnen van deze advertentie - richten aan de heer W.E. Boogaard van de afdeling Personeel Organisatie. AGI Media Packaging Haarlem Waarderweg 1-5 2031 BN Haarlem Tel. 023-7502410 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LBU B.V. Hermesstraat 7 Telefoon 075-621 57 1561 PL Krommenie Fax 075-621 19 75 Postbus 150 E-mail lbu.bv@intrabouw.nl 1560 AD Krommenie Homepage www.lbu.nl 7, Jff «[l 75 - Aannemingsbedrijf LBU B.V. is al 25 jaar gespecialiseerd in de aanleg van kabelweijÊ water-, gas- en rioolleidingen. Op dit moment hebben wij ca. 40 medewerkers in d Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar nieuwe c<|j voor de volgende functies: Gas- en waterfitters Rioleringsmedewerkers Grondwerkers Calculator/werkvoorbereider Machinist mobiele kraan Functie-eisen: In het bezit van diploma's voor de betreffende functie danwel be deze te behalen Zelfstandig kunnen werken Rijbewijs B (eventueel E) Positieve instelling Ook ZZP-ers nodigen wij uit te reageren! Voor alle functies geldt een fulltime dienstverband, een goed salii uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een spaarlo premiespaarregeling. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A. P. Heeremans (tel. 075-621 57 71) of de heer N. Bakker (tel. 06-53 223 591). U kunt solliciteren via e-mail, post of per telefoon. Op ons bedrijfskantoor is een vacature ontstaan voor de functie van op Grafisch MTS/MBO-niveau U rapporteert aan het hoofd bedrijfskar en bent in deze functie eindverantwoor|( over het orderpakket van begin tot eindprodukt. U bent binden ons bedrijf expert op het gebied van het bepalen v ?l de meest efficiënte produktiemethode. Verder bent u verantwoordelijk voor de£ offerteaanvraag en adviseur voor de te kiezen produktiemethode voor werk va 'j derden. Wij bieden u een zelfstandige baan, enthousiaste collega's en bij deze fundi', passende arbeidsvoorwaarden binnen éi van de meest inspirerende en succesvolM grafische bedrijven van Nederland. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de hee' P.J. Beentjes (Technisch Directeur), tel. 023-5319329. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan P.J. Beentjes, postbus 1212, 2001 BE Haarlem. U kunt ook reageren per e-mail: PBeentjes@brouwer.nl Boom Planeta

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 38