I aar! Personeel Personee Flexibel werken? Parttime of fulltime? ZIEKENVERZORGENDEN VERZORGENDEN IG niveau 3 m/v Provo ma Verpleeghuis "Leythenrode" Zorg die van twee kanten komt! een enthousiaste medewerker m/v gastheer-vrouw horeca-assistent Betonmortelbedrijven Cementbouw HBO-Medewerker Kwaliteitsdienst creatieve DTP-ers receptioniste Haarstudio Leiden Allround Hairsty listen leuke collega's Verpleegkundig medewerker m/f Medewerker klantenservice m/ telefoon/administratie/bestellingen Medewerker magazijn en technische dienst m/v ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2001 Leythenrode is een verpleeghuis en reactiveringscentrum in Leiderdorp met een capaciteit van 180 bedden en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Een moderne aanpak van zorgverlening. Er werken 400 mensen binnen Leythenrode. Ziekenverzorgenden of Verzorgenden IG (Individuele Gezondheidszorg) die toe zijn aan een frisse bries, zijn bij óns van harte welkom- Want het werkklimaat bij Leythenrode is verfrissend. Neem nu bijvoorbeeld ons verpleeghuis: dat is recent gerestaureerd en volledig aangepast aan deze tijd. Maar ook qua organisatie heerst er een plezierige en informele werksfeer Wie zin heeft om eens van afdeling te wisselen of om een verdere opleiding te doen, krijgt bij ons ruimbaan. Ook staan we open voor flexibele werktijden door middel van onze centrale roosterplanning. Prettig samenwerken, daar draait het om binnen onze organisatie. Momenteel zijn er vacatures op verschillende afdelingen. Parttime, fulltime of liever via een oproeppool. Ook avond diensten tussen 18.00 en 23.00 uur zijn mogelijk Wel de opleiding MDGO-VZ maar niet-gediplomeerd"5 Kom bij ons binnen een jaar het diploma Verzorgende IG behalen. Het salaris en bijpassende arbeidsvoorwaarden zi|n volgens de CAO Verzorging Verpleging Vragen of direct een afspraak maken"5 Bel (071) 589 92 42 en vraag naar Sandra Kemeling of Corien Althuizen Direct schriftelijk solliciteren? Schrijf je sollicitatie onder vermelding van vacature nummer 01-28 aan Verpleeghuis Leythenrode.'t a.v. de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd P&O a.i.. Postbus 4210, 2350 cb Leiderdorp ie hoort dan snel van ons Afspraak is afspraak, wij zijn één en al oor! Verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Gerechtsdeurwaarderskantoor Buik en Van der Horst te Leiden is een modern, volledig geautomatiseerd kantoor in het centrum van Leiden, dat werkt in opdracht van het bedrijfsleven, (semi-) overheid, particulieren en advo catuur. De activiteiten richten zich o.m. op het incasseren van geldvorderingen, het geven van juridisch advies en het leggen van beslagen ten laste van be- talingsplichtigen. Wij zoeken voor het zelfstandig verrichten van incassowerkzaamheden. Deze werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van schriftelijk en telefonisch contact met opdrachtgevers en betalingsplichtigen. Daarvoor wordt van u een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid verwacht en belang stelling voor de rechtspraktijk. Accuratesse, een grote mate van zelfstandigheid en doorzettingsvermogen zijn noodzakelijk om deze baan naar behoren te ver vullen. Gedacht wordt aan een opleiding op HAVO/MEAO-niveau. Wij bieden een goede salariëring, studiefaciliteiten en een stimulerende werk omgeving. Sollicitaties, vergezeld van een c.v. kunt u richten aan: Gerechtsdeurwaarderskantoor Buik Van der Horst, t.a.v. mw. W. van der Horst, Postbus 11122. 2301 EC Leiden buikvdhorst@buikldn.nl Ter versterking van onze brigade zijn wij op zoek naar een (in bezit van SVH -diploma) parttime/fulltime Tevens hebben wij plaats voor een werktijden: overdag Als je toe bent aan een nieuwe uitaging, neem dan contact op met: A. Arslanagic Hoge Morsweg t40,2332 HN LEIDEN tel. 071-5765000 Cementbouw Betonmortel B.V. maakt deel uit van de groep Cementbouw Handel Industrie. Cementbouw Handel en Industrie is met ruim 150 vestigingen actief op het gebied van de productie en handel in bouwmaterialen, bouwstoffen en doe-het-zelf-artikelen en verricht voor een belangrijk deel ook zelfstandig de bijbehorende logistieke processen. Cementbouw Handel Industrie is de afgelopen jaren sterk gegroeid en bekleedt met haar 5 productgroepen in Nederland een leidende positie in vrijwel alle markten waarop zij actief is. Recent is Cementbouw Handel Industrie overgenomen door CVC Capital Partners, waardoor een verdere (Europese) uitbouw en versterking van activiteiten mogelijk wordt. De productgroep Betonmortel produceert betonmortel en handelt in zand, grind en toeslagmaterialen en gerecycled puin en asfalt en heeft belangen in 27 betonmortelcentrales en in vier handelsondernemingen in zand en grind. Binnen de productgroep neemt de Kwaliteitsdienst, die vanuit Zoeterwoude opereert, een belangrijke plaats in. Gekozen voor een organisatievorm, waarin één afdeling zich richt op het operatio nele proces van het te leveren product en één afdeling zich toelegt op de ontwikkeling van nieuwe producten. Ter versterking van de eerstge noemde afdeling zoeken wij kandidaten (m/v) voor de functie van communicator met gevoel voor betontechnologie DE FUNCTIE Als Kwaliteitsmedewerker bent u verantwoordelijk voor het geven van betontech- nologische adviezen aan afnemers. U bent het aanspreekpunt voor de geleverde kwaliteit op de bouwwerken en voert overleg met aannemers. Daarnaast verzorgt u de aansturing van de beton- technologische activiteiten van de vestigingen. U onderhoudt frequent contact met de collega's op de betonmortelcentrales, ziet toe op een correc te procesgang, signaleert afwijkingen en advi seert op het gebied van verbeteringen. Tevens bent u (gedeeltelijk) verantwoordelijk voor het onderhoud en het beheer van het ISO-kwaliteits- beleid en de werkzaamheden op het gebied van arbo en milieu. U werkt samen in een jong team van collega's en rapporteert aan het Hoofd Kwaliteitsdienst. GEVRAAGD WORDT Een afgeronde HBO-oplei- ding in een technische richting. Enige jaren werk ervaring in een soortgelijke functie en affiniteit met de bouwsector. Kennis van geautomatiseer de systemen. Een pragmatische persoonlijkheid met een kritische houding en analytisch inzicht. U staat stevig in de schoenen, kunt zelfstandig opereren en bent bereid te investeren in de ont wikkeling van uw betontechnologische kennis. Het actief onderhouden van contacten en het geven van sturing op diverse niveaus binnen en buiten de organisatie gaan u goed af. GEBODEN WORDT Een uitdagende en verant woordelijke functie binnen een toekomstgerich te en succesvolle organisatie. Werken in een jong team dat gezamenlijk de afdeling vormgeeft. Volop ruimte voor eigen initiatief, afwisseling en de mogelijkheid u verder te ontwikkelen op uw vak gebied. Een uitstekend arbeidsvoorwaardenpak ket. BENT U TOE AAN EEN VOLGENDE STAP IN UW CARRIERE? Schrijf of e-mail uw brief met c.v. onder vermelding van ref.nr, 186.11532-HL aan Mercuri Urval B.V. Westblaak 132 3012 KM Rotterdam. E-mail: sol-rot.nl@mercuriurval.com Zie ook: www.cementbouw.nl Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.C. Lipman of de heer J.J. de Bokx via 010-282 86 00. Wij zijn een full-service r - jaar voorzien wij beleidsadvisering, yta ontwikkeling van c ream 'Wordt gekenmerkt dóór vakkennis, r carrière.Wij zijn onlangs verhuisd naar een n Wij arijn op zoek naar; jamebureau dat zich bezighoudt met farma, OTC-consumer en b-to-b marketing en communicatie. Ruim 10 de nationale en internationale bedrijven van de dienstverlening reclame en marketing. Van strategische fttieconcepten en creatieve uitwerking van die concepten tot vervaardiging. Het SCORE feest en enthousiasme. Een uitstekende basis voor een verdere ontwikkeling van uw r pand op Bedrijventerrein 's Gravendijck in Noordwijk. Zelfstandig DTP-werk. Ervaring met benodigde software. Kan zich ontplooien en uitgroeien tot allround vormgever. Grafische opleiding is gewenst Leeftijd tot 35 jaar. Fulltime functie. Receptie, telefoon, licht administratief werk, koffie- en lunch- verzorging. Accuraat, representatief en contactueel vaardig. Leeftijd tot 30 jaar. Parttime als optie bespreekbaar. Wat kun je van ons verwachten: Uitdaging, informele werksfeer, prima arbeidsvoorwaarden, veel humor, respect en werkplezier. Voor alle functies verwachten wij dat je zowel kunt werken in teamverband als zelfstandig. Verder verwachten wij collegialiteit, sterke betrokkenheid, stressbestendigheid en een gezond verstand. Ben jij degene die wij aioeken'? Stuur of e-mail dar» snd je motivatie met vraagt: Fulltime e/o Parttime Voor gezellig werken in de binnenstad Bel of loop binnen en vraag naar Dick Haarstudio Leiden Lange Mare 86, Leiden Tel. 071-5130869 naar voor in de bediening parttime of fulltime Werktijden jn overleg. Telefoonnummer: 071-4012503 06-51330184 Vragen naar Anja Bar Grill Café HAVEN 8. tel. 071-4012503 - b g g. 06-51330184 vragen naar Anja Geopend van ma. t/m vr. va. 16 30 u.; op za. open v a. 12.00 u Provema Medische Techniek b.v. is een snelgroeiend bedrijf, actief op het terrein van medische apparatuur voor de thuiszorg. De activiteiten bestaan naast levering van topproducten aan de gebruikers vooral uit de bijbehorende dienstverlening. Medio december 2001 gaan wij verhuizen naar Leiden. Omdat Provema zo snel groeit zoeken wij voor drie functies enthousiaste collega's. Medische Techniek b.v. voor de afdeling klantenservice voor 20 uur per week De hoofdtaak van deze binnenfunctie bestaat uit het ontvangen van opdrachte de levering/instructie van medische apparatuur waarbij je moet zorgdragen vo d afwikkeling van deze aanvragen. Dit betekent onder meer het maken van afsp n met de zorgverzekeraar, arts, liaisonverpleegkundige, diëtist en andere discplii d het plannen van de routes voor je collega's in de buitendienst. Daarnaast onde n je telefonisch contact met de cliënten, los je problemen op die zich voor doen apparatuur thuis en verwerkje de gegevens in ons geautomatiseerde systeem, neem je volgens rooster deel aan onze bereikbaarheidsdienst om 24-uurs servi bieden. Functie-eisen: Verpleegkundige opleiding (Inservice A of HBO-V) Goede commerciële en contactuele eigenschappen' Rijbewijs B In deze fulltime functie (40 uur) ben je, samen met je directe collega, verantwoordelijk voor het aannemen en doorverbinden van binnenkomende telefoongesprekken. Het verdere takenpakket bestaat uit het actief telefonisch benaderen van onze gebruikers en het administratief behandelen en verwerken inkomende en uitgaande bestellingen. Hierbij zijn accuratesse en een flexibele instelling een vereiste. Functie-eisen: Administratieve opleiding op MBO-niveau Ervaring met geautomatiseerde systemen Goede commerciële en contactuele eigenschappen Voor onze afdeling logistiek zoeken wij een collega voor 40 uur per week die werkzaamheden in het magazijn verricht, zoals orderpicking en goederen ontvan Daarnaast betreffen het werkzaamheden bij de technische dienst zoals het schoonmaken en testen van medische apparatuur. Omdat service en kwaliteit bel voor ons zijn zoeken wij een nauwkeurig werkend iemand met oog voor detail ei ti( wil om te leren. Relevante opleidingen worden vanuit het bedrijf georganiseerd. Functie-eisen: Afgeronde schoolopleiding. Affiniteit met (medisch-)technische apparatuur Interesse? Stuur dan een brief met CV binnen 10 dagen naar: Provema Medische Techniek bv, t.a.v. Marjolein van Westrenen, vestigingsmana? Meelaan 578-582, 2722 ZM Zoetermeer. Via e-mail: westrenen@provema.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 32