Personeel Personeel Personeel Personeel Personee WIE TREKT DE KAR' Vvarmond SUPER DE BOE beheerder accommodaties m/v Centrum '45 enthousiaste leerkracht Coördinerend secretaresse m/v (80/100%) ffflcollege MANAGER FACILITAIRE DIENST FACILITAIR MANAGER MEDEWERKER COMMUNICATIE Iflcollege ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2001 gemeente* De gemeente Warmond heeft zo'n 5.300 inwoners en is rijk aan natuurschoon. Door de bekende Kagerplossen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en water sport. De gemeente ligt in de Bollenstreek en gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van de ambtelijke- en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en inspireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. De gemeente Warmond kent, naast een aantal stafmedewerkers, drie sectoren, te weten: Grond zaken, Burgerzaken en Middelen. In verband met de opening van ons Sociaal Cultureel Centrum in 2002 zijn wij op zoek naar een totaal 28 uur per week Functie-informatie De werkzaamheden worden verdeeld over twee accommodaties, te weten: de sporthal en het So ciaal Cultureel Centrum. De gevraagde opleiding en vaardigheden zijn nodig om onder andere de volgende taken te kunnen uitvoeren: - toezicht houden op en bevorderen van de na leving van regels die voor een verantwoord gebruik van de accommodaties zijn gesteld, voor zowel gebruikers als bezoekers. U hebt een signaalfunctie met betrekking tot de gestelde regels voor het gebruik van de kantine en u rapporteert hierover aan de 1® beheerder - vervullen van een bemiddelende rol bij conflic ten en ondernemen van actie bij ongevallen - bedienen en controleren van de aanwezige in stallaties zoals verwarming, verlichting, toestel len, ventilatie en warmwatervoorziening - verrichten van kleine onderhoudswerkzaam heden aan het materieel en de occommodoties - schoonhouden van het materieel en accommo daties - uitvoeren van taken in verband met de inciden tele verhuur van de accommodaties. Meer dan de helft van de werkzaamheden vindt plaats in de avonduren. Op bosis van het gemid delde percentage avonduren heeft de medewer ker recht op een vaste onregelmatigheidstoeslag (ORT). Functie-eisen Onze gedachten gaan uit naar iemand die een opleiding heeft op lbo-niveau en een EHBO-di- ploma heeft (of gaat behalen). Wij vinden het be langrijk dat deze medewerker samenwerkings- gericht, tactvol en communicatief vaardig is. Er varing in een soortgelijke functie is absoluut een pre. Salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt aanstel ling plaats in schaal 4 (maximaal f. 4.253,- bruto per maand op fulltime basis exclusief ORT). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. De gemeente kent een modern belonings beleid. Informatie en sollicitatie Voor informatie over de functie kunt u terecht bij mevrouw I. van Holland, sectorhoofd Burgerzaken, telefoon (071)3061110. Wij nódigen belangstellenden uit binnen veertien dageri na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wet houders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Hef gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aari te stellen die tot een achterstandsgroep op de arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschikt heid genieten zij de voorkeur. Behandeling van en onderzoek naar de gevolgen van georganiseerd geweld Stichting Centrum '45 is het landelijk centrum voor de psychiatrische en psychothera peutische behandeling van oorlogsgetroffenen en vervolgden. Het Centrum verricht tevens onderzoek en verzorgt onderwijs op het gebied van de psychotraumatologie. De topreferente zorg wordt gerealiseerd op twee locaties: voor oorlogsgetroffenen en veteranen te Oegstgeest en voor getraumatiseerde vluchtelingen en asielzoekers in 'de Vonk' te Noordwijkerhout. Beide locaties beschikken over een polikliniek, een dagkliniek en een kliniek. Daarnaast zijn er de ondersteunende afdelingen, bestaande uit Personeelszaken, Financiële administratie. Secretariaten, Huishoudelijke-, Technische-, en Voedingsdienst. Bij de Stichting Centrum '45 werken circa 140 medewerkers. Binnen 'de Vonk' te Noordwijkerhout hebben wij een tweetal vacatures, te weten: SECRETARESSE m/v aanstelling mogelijk vanaf 28 uur (77.78 en is voor de duur van een jaar De taken bestaan uit: - het verlenen van secretariële en administratieve ondersteuning t.b.v. clustermanager - voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen - uitwerken van patiëntverslagen met behulp van dictafoon - concipiëren en typen van brieven, verslagen en andere correspondentie - leveren van algemene secretariële ondersteuning - overige met de functie samenhangende werkzaamheden Functie-eisen - een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een opleiding tot secretaresse - bekendheid met de medische terminologie strekt tot aanbeveling - goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse en Engelse taal - affiniteit en zeer ruime werkervaring met kantoorautomatisering WP-office 2000 - accurate, zelfstandige wijze van werken - goede contactuele eigenschappen HUISHOUDELIJK MEDEWERKER m/v aanstelling mogelijk van 20 uur (55.56 tot 28 uur (77.78 per week en is voor onbepaalde tijd. De taken bestaan uit: - het verrichten van uiteenlopende schoonmaakwerkzaamheden - de werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld - invallen bij ziekte/vakantie van één van de collega's Functie-eisen: - opleiding L.H.N.O. - hygiëne is van groot belang - ervaring in soortgelijke functie binnen de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling - zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken - affiniteit met het werken voor deze doelgroep is van belang - leeftijd bij voorkeur vanaf 25 jaar Arbeidsvoorwaarden: - salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-GGZ Inlichtingen over de functie van secretaresse kunnen worden ingewonnen bij Mw. A. W. M. Schavemaker, personeelsfunctionaris, en over de functie van huishoudelijk medewerkster bij de heer F. G. M. Karremans, hoofd huishoudelijke- en technische dienst van 09.00 tot 11.00 uur. (telefoon 071-5191500). Voor algemene informatie kunt u ook onze site bezoeken op: www.centrum45.nl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting Centrum '45, t.a.v. Mw. A. W. M. Schavemaker, personeelsfunctionaris, Rijnzichtweg 35, 2342 AX Oegstgeest of e-mail naar vacature@centrum45.nl Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Kom naar Montessorischool Elckerlyc Wij zijn op zoek naar een voor drie dagen in de bovenbouw Elckerlyc is een neutraal bijzondere school met een Internationale afdeling. De school is volop in ontwikkeling en heeft een enthousiast team. Bent u in het bezit van een PABO-diploma of gaat u dit binnenkort halen en heeft u belangstelling voor het Montessori-onderwijs, dan nodigen wij u van harte uit te solliciteren. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de directeur, mevrouw J. Speelman, tel. 071-5892945 (school) of 06-20907337. Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag op het volgende adres: Klimopzoom 41, 2353 RE Leiderdorp. IN KATWIJK A.D. RIJN Wij zijn 'altijd op zoek naar het beste'. En dati passen we toe op alle facetten van onze wi De beste producten. De beste prijs. Maar t ook de beste medewerkers. Zij zijn het imme van onze supermarktformule een succesfo maken We willen uitgroeien tot de beste supermarkt'. Om dat ambitieuze doel te ber hebben we even ambitieuze medewerkers i Enthousiaste mensen die van aanpakken wel met ons willen meegroeien. Met tal van inten leidingen kunnen ze hun kennis en vaardigt vergroten. En daarmee hun carrièrekansen. Voor de nieuw te openen Super De Boervestig Katwijk a.d. Rijn zijn wij op zoek naar: DIVERSE MEDEWERKERS M/V zoals hulpkrachten, kassamedewerke verkopers evenals afdelingschefs Ofwel: de visitekaartjes van onze supermarl medewerk(st)er kom je immers elke dag me derden klanten in contact. We vragen: Een opleiding afhankelijk van de functie. Daar zijn een opgeruimd karakter en een klantvriend instelling bij deze functies van groot belang. We bieden: Een goed salaris en uitstekende secundaire ai voorwaarden. Je reactie: Wil je meegroeien met Super De Boer en spreel werken binnen een jong en enthousiast team je Stuur dan je schriftelijke reactie binnen 14 i naar Super De Boer, t.a.v. de heer J.C. Schie! p/a Tr. Smuldersstraat 7, 2331 GJ Leiden. 06-50538907, per E-mail j.c.schiebroek@hccn ALTIJD OP ZOEK NAAR HET BE! WLTO Projectbureau B.V. verzorgt de project- en procesbegeleiding van vernieuwende activiteiten voor de agrarische sector in West-Nederland. Het 1LTC maakt deel uit van het Projectbureau en verzorgt onder meer trainingen en opleidingen voor agrarisch ondernemers, medewerkers en bestuurders. De 10 project leiders en vier trainers worden ondersteund door drie secretaresses. standplaats Haarlem In deze functie bent u het eerste aanspreekpunt van het Projectbureau en verricht u alle voorkomende secretariële werkzaamheden voor de directeur en een aantal projectleiders en trainers. Verder neemt u deel aan het werk overleg en zorgt u voor de agenda en de verslaglegging van dit overleg. Ook zorgt u dat werkprocedures beschreven zijn en up-to-date worden gehouden. Daarnaast bent u vraagbaak voor de twee andere secretaresses en regelt u de bezetting op het secretariaat bij ziekte, verlof en calamiteiten. U bent eindverantwoordelijk voor het goed functioneren van het secretariaat binnen het bureau. Wij zijn op zoek naar een kandidaat met een middelbare en/of secretaresseopleiding en bij voorkeur minimaal 3 tot 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. MS Word, Excel en PowerPoint kennen voor u geen gehei- 'men. U bent stressbestendig, flexibel, accuraat èn een echte teamwerker. Bovendien beschikt u over goede communicatieve vaardigheden en kunt u uitstekend overzicht houden over de verschillende lopende acti viteiten. Uw leeftijd is bij voorkeur tussen de 25 en 40 jaar. Wij bieden u een uitdagende functie in een dynamische omgeving met gemotiveerde collega's. Daarnaast bieden wij ruimte voor persoonlijke ontwikkeling, doorgroeimogelijkheden, een goed basissalaris en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u terecht bij: Marian 'de Klerk, secretaresse Projectbureau ILTC, iel. 023 - 51 62 263 of Joke Manson, senior personeelsadviseur, tel 023 - 51 62 369. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: WLTO, afdeling P&O, Postbus 649, 2003 RP Haarlem, o.v.v. 'sollicitatie coördinerend secretaresse Projectbureau >L jdëiiti Noord- en Zuid-I Wij werken aan eei economische en ma A V/M hiwi il Ifrfcifcyi tabm 0 Het id college zoekt per direct een: Kies voor ontwikkeling Het id college is een regionaal opleidingencentrum voor beroepsonderwijs en educatie. Het ROC bestaat uit vier locale opleidingen centra (LOC's). Elk LOC heeft meerdere vestigingen. Alphen a/d Rijn Gouda (Woerden) Leiden (Lisse, Katwijk) Zoetermeer Het bestuursbureau van het id college is gevestigd in Zoetermeer. Het id college verzorgt voor 12.000 studenten beroeps opleidingen, educatie en trainingen. Voor de inrichting van de Dienst Huisvesting en Facilitaire dienstverlening. De hoofdtaken van de Manager Facilitaire Dienst zijn onder meer: het bijdragen aan de ontwikkeling van een meerjarig beleid en het geven van adviezen aan het hoofd van dienst het geven van leiding aan de facilitair managers van de LOC's het centraal inkopen van goederen en diensten het vervangen van het hoofd van dienst bij afwezigheid Functie eisen HBO werk- en denkniveau Relevante werkervaring Opleiding facilitaire dienstverlening In bezit van een rijbewijs Beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden Leidinggevende kwaliteiten Standplaats: Zoetermeer Betrekkingsomvang: fulltime Schaal: 11 Nadere informatie: De heer R. Triesscheijn, hoofd Huisvesting en Facilitaire dienstverlening, tel: 079-320 30 20 Arbeidsvoorwaarden De thans vigerende CAO-Bve is van toepassing. Voor de inrichting van de Dienst Huisvesting en Facilitaire dienstverlening. De hoofdtaken van de Facilitair Manager (LOC) zijn onder meer: het zorgdragen voor de inrichting en onderhoud van het (de) gebouw(en) en het operationeel zijn van inventaris en apparatuur het waarborgen van een goede dienstverlening aan medewerkers en studenten van het LOC het geven van leiding aan het facilitair en logistiek personeel binnen het LOC, zoals: conciërges, medewerkers postkamer, schoonmaak en technische dienst Functie eiseh MBO/HBO werk- en denkniveau Aangevuld met relevante opleidingen/cursussen Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden Meerjarige leidinggevende ervaring In bezit van een rijbewijs Betrekkingsomvang: fulltime schaal: 10 De facilitair manager maakt deel uit van de centrale Dienst Huisvesting en Facilitaire dienstverlening. De werkzaamheden zullen met name worden verricht voor het LOC Leiden. Nadere informatie: De heer R. Triesscheijn, hoofd Huisvesting en Facilitaire dienstverlening. Tel: 079 - 320 30 20 Arbeidsvoorwaarden De thans vigerende CAO-Bve is van toepassing. Voor de inrichting van de Dienst Public Relations, Communicatie en Marketing. De hoofdtaken zijn onder meer het uitvoeren van werkzaamheden en d< beleidsontwikkeling met betrekking tot communicatie en PR het opbouwen en beheren van relevante relatiebestanden het organiseren van evenementen, zoals lichtingsdagen, beurzen, bijeenkomsten Functie eisen MBO+ werk- en denkniveau Relevante werkervaring Uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden Vaardig in organiseren Affiniteit met het beroepsonderwijs eni volwasseneneducatie Betrekkingsomvang: 0,7 FTE Schaal: 9 De medewerker maakt deel uit van de een Dienst Public Relations, Communicatie en Marketing. De werkzaamheden zullen mei worden verricht voor het LOC Leiden. Nadere informatie: Mevrouw G. van Tol, hoofd Public Relations, Communicatie en Marketing, tel: 079 - 320 30 20 Arbeidsvoorwaarden: De thans vigerende CAO is van toepassin (fjiwiil Opleidingen Ctnliun 0 Reacties: Belangstellenden wordt verzocht voor 15 september a.s. een sollicitatiebrief met c.v. te schrijver. ier attentie van de heer T. Lampe, stafadviseur Personeel en Organisatie, Boerhavelaan 5, 2713 HA Zoetermeer. E-mail adres: lampe@rocmwg.xs4all.nl Regionaal Opleidingen Centrum ld college, Bestuursbureau, postbus 7229, 2701 AE 2oetermeer, telefoon: 079 320 30 20, fax: 079 320 3010, internet: www.idcollegc

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 26