rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit r L Sales Representative1 I ,G 8 SEPTEMBER 2001 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. 1T DER LETTEREN ing Engelse taal en cultuur van de kr Letteren zoekt een itaresse (v/m) uur per week; eventueel te verdelen in 1J|2 uur) ummer: 1-133/9997 en van algemene secretariaats- imheden; leen van inlichtingen over de studie aan 1 en buitenstaanders; van studiematerialen; imheden in het kader van het gistratiesysteem isis s&s; ivan kantoorartikelen; administratieve ondersteuning van het opleidingsbestuur en docenten. ■j Vereist: opleiding op havo/vwo-niveau; secretaresse-opleiding; goede beheersing van het Engels; ervaring met Officepakket voor Windows; accuratesse flexibele en klantgerichte opstelling. Het salaris is, afhankelijk van de werkervaring, maximaal 4.598,- bruto per maand (schaal 6) bij een volledige werkweek. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Momenteel loopt binnen de Faculteit der Letteren een onderzoek naar de organisatie van de administratieve ondersteuning van het onderwijs proces. Het is niet ondenkbaar dat dit consequenties heeft voor de zelfstandigheid van het onderhavige secretariaat. Gevraagd wordt dan ook de bereidheid om eventueel de secretariële werkzaamheden binnen een andere organisatorische context te verrichten. Inlichtingen bij: de secretaris van de opleiding, mevr. K. van der Zeeuw-Filemon, tel. 071-527 2146. U wordt verzocht om uw schriftelijke sollicitatie (niet per e-mail), onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan: Faculteit der Letteren, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevr. M.J.P. Okker-de Jager, Cleveringaplaats 1, Postbus 9515,2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren., Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.600 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Het cluster Communicatie en Kwaliteit levert advies, ondersteuning en training op het gebied van onder andere communicatie en public relations ten behoeve van de gehele organisatie. In verband met de promotie van de huidige functionaris, zoekt Thuiszorg Groot Rijnland per zo spoedig mogelijk een PR-functionaris m/v 36 uur per week Uw werk bestaat uit; Redactionele en coördinerende werkzaamheden ten behoeve van de interne nieuwsbrief, het personeelsblad, persberichten, productfolders en het jaarverslag. U beheert mede de website. U bent verantwoordelijk voor het verzorgen van advertenties en ander'drukwerk. Hierbij onderhoudt u de contacten met de vormgever, drukker en externe bureaus. U maakt pr-plannen en coördineert de uitvoering daarvan. U kunt meedenken over de grotere communicatie projecten in samenwerking met de communicatieadviseur en u bent verantwoordelijk voor de (gedeeltelijke) uitvoering daarvan. U geeft voorlichting over de organisatie aan interne en externe groepen en u coördineert de voorlichtingsgroep en het promotieteam. Wij vragen U heeft een relevante opleiding en werkervaring op hbo-niveau U heeft uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en u heeft aantoonbare redactionele ervaring U bent stressbestendig en u heeft een flexibele instelling U heeft een resultaatgerichte werkhouding Belangstelling Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met Elisa Dubbelman, communicatieadviseur, telefoon 071 -5161415 Wij bieden Ruimte voor eigen initiatief, een persoonlijke benadering en flexibele werktijden. Een salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg (salarisschaal 8, max. 5559,- bruto per maand) Aanstelling gebeurt in eerste instantie voor de duur van 1 jaar. Onze afdeling Ouder- en Kindzorg is op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's. Binnen onze teams is ruimte voor een tweetal klantgerichte en flexibele Wijkverpleegkundigen Locatie Zoeterwoude (20 tot 24 uur) en locatie Nieuwkoop (24 uur) U bent flexibel en initiatiefrijk en kunt meedenken met jonge ouders, die met hun baby of peuter het consul tatiebureau bezoeken. U bent in staat om deze ouders gerichte adviezen te geven. Tevens heeft u een opleiding HBO-V of verpleegkunde-A afgerond, aangevuld met de opleiding MGZ. Ervaring is een pre, maar niet noodzakelijk. Wij bieden Een zelfstandige baan binnen een collegiaal team. Een boeiende functie en een passend salaris, conform de CAO Thuiszorg, salarisschaal 8 (max. 5559,- bruto per maand). Tevens hebben wij een vacature voor een Consultatiebureau-arts Locatie Alphen a/d Rijn (12 uur per week op donderdag en vrijdag) Als consultatiebureau-arts houdt u zuigelingen- en kleuterbureaus, waarbij u samen met de wijkverpleegkundige en de consultatiebureau-assistente het ConsultatieBureau-team vormt. U vindt het een uitdaging om mee te denken en mee te werken aan het verder uitbouwen van het ouder- en kind- produkt en aan nieuwe ontwikkelingen binnen de organisatie. Voor deze verantwoordelijke functie dient u te beschikken over het diploma artsexamen en de applicatiecursus consultatiebureau-arts (PAO-G) Wij bieden Een zelfstandige baan binnen een collegiaal team. Een boeiende functie en een passend salaris, conform de CAO Thuiszorg, salarisschaal 13 van toepassing (max. ƒ.9478,- bruto per maand) Voor de functies wijkverpleegkundige en consultatiebureau:arts zijn wij tevens op zoek naar kandidaten die op oproepbasis willen werken. Voor meer informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met Lenneke Hoogerdijk of Pascaline Imhoff, unitmanagers ouder- en kindzorg, tel. nr. 0172 - 50 30 26 50 30 29 Voor al deze functies bieden wij: Veel mogelijkheden voor opleidingen Kortingen op verzekeringen Spaarloonregeling en opname in het pensioenfonds PGGM. •Tegemoetkoming van kosten op gebied van kinderopvang Sollicitatie U kunt uw sollicitatie tot 22 september 2001 richten aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Margriet Schuitema, Personeelsadviseur, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. I S 1 I C N I I K 6 -H thuiszorg Groot Rijnland Onze relatie, Yamaha Motor Nederland B.V., maakt deel uit van Yamaha Motor Company, een wereld wijde onderneming van Japanse oorsprong. Yamaha is al vele jaren succesvol actief op het gebied van productie, marketing en verkoop van onder andere motorfietsen, scooters, generatoren, motor boten, waterscooters, buitenboordmotoren en all-terrain vehicles. Yamaha Motor Nederland bestaat 33 jaar, telt inmiddels 40 medewerkers en is gevestigd op Schiphol-Rijk. De bedrijfscultuur is zeer informeel, no-nonsens en kenmerkt zich door snelheid van werken. Bovendien is een sterke identifi catie met de producten en de organisatie kenmerkend voor alle collega's. Yamaha Motor Nederland heeft door haar performance en kwalitatief uitstekende producten een leidende positie opgebouwd op de Nederlandse markt. Namens onze relatie zijn wij op zoek naar een gedreven Sales Representative, die de marktpositie in Nederland verder gaat verstevigen. )e reactie met motivatie en C.V. per brief of e-mail binnen 14 dagen naar: Interselect B.V. t.a.v. Patrick Stalpers o.v.v. referentienummer 8113 Postbus 182, 4200 AD Gorinchem (e-mail: a.drop@interselectgroep.com) Meer Informatie: bel naar Interselect. Patrick Stalpers of Anne-Marie Drop: 0183-693939 of kijk op: www.interselectgroep.com commercieel talent met 'hart' voor motoren! De functie. Als Sales Representative ben je verantwoordelijk voor het relatiebeheer en het onderhoud van het merk Yamaha bij de dealers. Je zorgt voor verdere groei van het marktaandeel Motorcycles en waarborgt daarbij de hoge kwaliteit van de dienstverlening. Het signaleren van ontwikkelingen in de markt is hierbij essentieel, zodat de marketing- en salesplannen van Yamaha Motor Nederland, indien nodig, snel worden aangepast. Je adviseert je klanten en denkt actief met hen mee om de verkoop van Yamaha Motorcycles te bevorderen. In deze functie werk je volledig zelfstandig en bereis je vanuit huis het gehele land. Daarbij heb je regelmatig (telefonisch) contact met je collega's van Marketing en met de Sales Manager Motorcycles, aan wie je tevens rapporteert. Het profiel, je beschikt minimaal over een mbo-diploma, aangevuld met 2 a 3 jaar werkervaring in een commerciële buitendienstfunctie. Door het behalen van het Nima Sales A-diploma en de ervaring die je in de consumentenmarkt met een A-merk hebt opgedaan, is een adviserende buitendienst functie de ideale vervolgstap in je carrière. Je bent een resultaatgerichte zelfstarter en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Door je uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden weet je in te spelen op de wensen en behoeften van je klanten. Je kunt goed overweg met het MS Office-pakket voor het interpreteren en presenteren van marktgegevens. Bij voorkeur ben je woonachtig in de Randstad en ben je graag veelvuldig onderweg. Uiteraard ben je een fervent liefhebber van motorrijden! Het aanbod. Yamaha Motor Nederland biedt je de mogelijkheid te groeien in een zelfstandige functie en te werken met een innovatief product van uitstekende kwaliteit. Je krijgt veel ruimte voor eigen ideeën binnen een informele organisatie. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn eveneens goed geregeld. Wi| rekenen op reacties van mannen en vrouwen. De interviews zullen in week 39 en 40 bij Interselect plaatsvinden. Een Assessment Center kan deel uitmaken van de procedure. INTERSELECT brengt je loopbaan in beweging g select ie assessmen t d e d e t h e r i n g Het Verbond van Verzekeraars is een belangrijke speler in het politiek-maatschappelijke veld waar beslissingen worden genomen over o.a. pensioenen, sociale zekerheid en arbeidsongeschiktheid, maar ook over aansprakelijkheid, beroepsziektes, verkeersveiligheid, criminaliteitsbeheersing en consumentenbescherming. Het Verbond behartigt de gemeenschappelijke belangen van de particuliere verzekeraars en is de gesprekspartner van politici, de overheid en van organisaties als de Consumentenbond, vakbonden en werkgeversorganisaties. Bij het Verbond zijn circa 120 mensen werkzaam. Het grootste deel van de bovengenoemde activiteiten vindt plaats in de sector Belangenbehartiging. Daarnaast kent de organisatie uiteraard een aantal ondersteunende afdelingen. De afdeling Financieel- Economische Zaken (FEZ) is daar één van. Deze afdeling is o.a. verantwoordelijk voor budgettering, begroting, contributiewinning, financiële transacties en personeel- en salarisadministratie. Er zijn 5 mensen werkzaam op de afdeling FEZ. Binnen dit team is een vacature ontstaan voor een: Medewerker financieel beheer (m/v) (32 - 40 uur per week) Werkzaamheden Controleren, registreren, verwerken en archiveren van financiële gegevens; verifiëren en betaalbaar stellen van betaalstukken; verwerken van opgaven premie-inkomsten maatschappijen en bewaken van de ontvangst van contributies en bijdragen; uitvoeren liquiditeitsplan en het daartoe onderhouden van contacten met banken en financiële instellingen; leveren van cijfermatige overzichten t.b.v. de begroting/jaarrekening en managementrapportages; beheren van het financieel systeem, voorstellen doen tot verbetering/aanpassing; beheren (buitenlandse tegoeden) en verwerken buitenlandse declaraties; opstellen en tijdig afwikkelen van fiscale rapportages (BTW/IB26); verstrekken van informatie aan medewerkers aangaande verzekeringsbeheer; ondersteunen afdelingshoofd. Functie-eisen MBO+/HBO niveau (SPD/HEAO (of studerend hiervoor), ten minste MBA aanvullende relevante studies); kennis van geautomatiseerde systemen (bij voorkeur Exact onder Windows) en pc-toepassingen; meerdere jaren ervaring in een financieel-administratieve functie; accuratesse en dienstverlenende instelling. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden je: een interessante functie in een boeiende en prettige werkomgeving in een modern gebouw met up-to-date hard- en software; marktconform salaris; 13e maand en vakantiegeld over 13 maanden; hypotheekrentevergoeding; opleidingsfaciliteiten; 25 vakantie- en 13 compensatiedagen; premievrij pensioen. Reacties Voldoe je aan dit profiel en heb je interesse om bij een belangenbehartiger te werken, dan zien wij je sollicitatie graag uiterlijk 21 september 2001 tegemoet. Je kunt je brief met CV richten aan de heer mr. M.L.C. Simons, hoofd P81O. Postbus 93450, 2509 AL Den Haag of e-mailen naar p81O@verzekeraars.nl. Nadere inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd FEZ, de heer G.J.B. Gaalman, telefoon 070 - 3338522; e-mail ggaal@verzekeraars.nl. Nadere informatie over het Verbond van Verzekeraars is te vinden op internet: www.verzekeraars.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VERBOND VAN VERZEKERAARS Geschikt voor alle leeftijden.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23