Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel iJiyj'Jj yuui ityujj1 EStrade Wijkverpleegkundige ouder- en kindzorg Wijkverpleegkundige ouder- en kindzorg Wijkverpleegkundige ouder- en kindzorg Ju"L voor 20 uur per week. (maandagochtend, dinsdag, woensdag- en vrijdagochtend) Voor 20 uur. (maandagochtend, dinsdag en donderdag) (maandag, dinsdag, vrijdag) T MENSEN RIS M E 7 [ERDAG 25 AUGUSTUS 2001907 amen sterk! aarom werken de Stichting Rijn-, Duin- en ollenstreek en de Zorggroep Valent nauw en volop banen met kansen om door te groeien! De divisie Ouder- en Kindzorg (OKZ) adviseert, begeleidt en ondersteunt ouders bij de ontwikkeling en opvoeding van hun kind(eren) tot 4 jaar. Daarnaast ondersteunt de divisie aanstaande ouders bij de voorberei ding op de bevalling en het ouderschap. Streven is een zo groot mogelijke zelfstandigheid van (aanstaande) ouders te realiseren. Voor de divisie Ouder- en Kindzorg in Hillegom zoeken wij zo spoedig mogelijk een Voor de divisie Ouder- en Kindzorg in Sassenheim zoeken wij zo spoedig mogelijk een Voor de divisie Ouder- en Kindzorg in Katwijk zoeken wij zo spoedig mogelijk een nmen. De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek j voor 24 uur per week. |een klantgerichte organisatie met een breed lala aan zorgproducten waaronder thuiszorg, tramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, laatschappelijk werk en ouder- en kindzorg, e Zorggroep Valent bestaat uit woonzorgcen- im en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, loonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en erpleeghuis en reactiveringscentrum de i/ilbert te Katwijk. Zorggroep Valent biedt ook agbehandeling en dagverzorging. ...uiysbJiif ns'j niiY ai Functie-eisen: diploma HBO-V of Verpleegkundige A en mgz; kunnen werken met verschillende disciplines; zelfstandige en flexibele werkhouding; positieve kijk op de ontwikkelingen binnen de jeugdgezondheidszorg en het vakgebied. Wij bieden: salariëring conform schaal 8 (minimaal 3997,00 en maximaal 5559,00 bruto per maand op full-time basis) van de CAO-thuiszorg; gevarieerde en zelfstandige functie; aanbod van cursussen en/of scholing; mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en collectieve verzekeringen; bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang; vaste doordeweekse werkdagen. Voor vragen of nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Joyce de Vries, Divisiemanager Ou'der- en Kindzorg of Ines Bovenschen, Manager Ouder- en Kindzorg, telefoonnummer: 071-4093232/384. Met uitzondering van vrijdag. Sollicitatiebrieven kunt u tot 8 september a.s. richten aan de Stichting Rijn-, Duin*-en Bollenstreek, t.a.v. de Personeelsadministratie. Stichting Zorggroep Valent Postbus 592 2220 AN Katwijk Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: 071-4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl Openbaar Basisonderwijs Oegstgeest Het bestuur zoekt: voor de o.b.s. Gevers-Deutz Terwee met ingang van 3 september 2001 een parttime groepsleerkracht m/v voor groep 1/2 (2.5 dagen) De voorkeur gaat uit naar een leerkracht met ervaring bij de kleuters, die werkt vanuit een kindergerichte visie. Tevens wordt een actieve instelling en een evenredige deelname verwacht ten aanzien van de overige taken binnen de school. De vacature biedt uitzicht op een vast dienstverband. Voor tijdelijke vervanging wegens ziekte zoekt het bestuur een groepsleerkracht m/v voor groep 4 Informatie: Voor informatie kunt u contact opnemen met dhr. F. M. J. Terken, directeur, tel. 071 - 565 24 32 (school) of 071 - 589 26 50 (thuis). U kunt uw reactie ook per e-mail zenden aan: gdt.directie@worldonline.nl Reactie: Belangstellenden voor de vacatures worden verzocht z.s.m. te reageren; in verband met het a.s. begin van het schooljaar vragen wij uw sollicitatie met vermelding van bevoegdheden en referenties per omgaande toe te zenden aan het Bestuur van de school, p/a Herengracht 48, 2312 LE Leiden. Gevraagd: Tandartsassistente m/z ervaring Parttime of fulltime Soil, schrift, aan M. Fokke Hof van Roomburgh 4c6 2314 ZB Leiden De Stichting Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen De Stichting Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen is een moderne, goed geoutilleerde apotheek, die zorg op maat biedt voor een 15-tal instellingen in de regio. We doen dat met ruim 70 gemotiveerde medewerkers, waaronder 33 apothekersassistenten, verdeeld over diverse afdelingen. De afdeling Logistiek is verantwoordelijk voor het hele traject van verwerven, opslaan, transporteren en afleveren van geneesmiddelen. Voor deze afdeling zijn we nu op zoek naar een manager logistiek m/v Die: - een hbo denk- en werkniveau heeft; - ervaring heeft op het gebied van geneesmiddelenlogistiek; - beschikt over uitstekende communicatieve eigenschappen, leidinggevende en organisatorische capaciteiten en een goed improvisatievermogen; - bij voorkeur het diploma apothekersassistent heeft; - bij voorkeur enige jaren ervaring heeft binnen de ziekenhuisfarmacie; - bij voorkeur beschikt over de kadèropleiding management in de farmaceu tische Sector of een vergelijkbare managementopleiding. Hij of zij: óp operationeel niveau als eerste aanspreekpunt voor de logistieke fèssen; - geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling Logistiek; - bewaakt en bevordert de kwaliteit van de logistieke processen; - bewaakt en bevordert het opleidingsniveau van de medewerkers; - is, naast de ziekenhuisapotheker Logistiek, aanspreekbaar op het resultaat van de afdeling. Wat bieden we? - een uitdagende functie in een moderne ziekenhuisapotheek; - een goed salaris conform de CAO-Ziekenhuizen, dat bij een 36-urige werkweek maximaal f 6.705,-- bruto per maand bedraagt, afhankelijk van leeftijd, kwaliteit en ervaring; - een goede studiekostenregeling; - bij deze functie horen geen avond- en nachtdiensten; - overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuizen. Heb je belangstelling? Neem dan contact met ons op! Stuur je sollicitatiebrief naar Stichting Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen, ter attentie van mevrouw J.J. van der Wildt, ziekenhuisapotheker Logistiek. Wil je eerst meer weten? Bel voor informatie naar (023) 546 40 00 en vraag naar mevrouw J.J. van der Wildt of neem contact op per e-mail via: jwildt@sahz.nl Ons adres: Boerhaavelaan 24 2035 RC Haarlem www.sahz.nl I e Stichting Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen verzorgt de farm; lutische dienstverlening voor verschillende gezondheidszorgorganis de regio Kennemerland. De Stichting telt ruim 70 medewerkers. AMSTERDAM Manager Vliegwinkel (m/v) De Manager Vliegwinkel geeft direct leiding aan een team van ca. 4 medewerkers. De Manager beschikt over goede leidinggevende kwaliteiten en een commerciële houding. Je begeleidt en motiveert het team en je stimuleert de verkoop. Je bent verantwoordelijk voor de algehele leiding van de winkel en weet hoe je tickets en aanvullende diensten aan consumenten kunt verkopen. Een uitdagende baan in hartje stad! Medewerkers Vliegwinkel (m/v) In de Vliegwinkel, midden in het bruisende centrum van de stad, is op korte termijn behoefte aan sales agents die in staat zijn het product -vliegtickets en vliegreizen van touroperators en aanvullende diensten als verzekeringen- aan consumenten te verkopen. Het contact met mensen staat in deze functie centraal. Een goede luchtvaart kennis is een vereiste en goede contactuele eigenschappen, alsmede een commerciële houding een "must". Airtrade: IATA Medewerkers (m/v) Telefonische verkoop van tickets aan agenten in een hecht team van 4 medewerkers staat hierbij centraal. De consolidating afdeling heeft behoefte aan vlotte IATA krachten om de gereali seerde omzetgroei te handhaven. Je hebt kennis van IATA en bent verkoopgericht. Zowel fulltime als parttime collega's zijn welkom. Het op correcte wijze omgaan met non-iata reisbureaus en deze adviseren over luchtvaarttickets behoren tot je taken. Australia Express: Manager Touroperating (m/v) De Manager Touroperating coached en werkt samen met een 4 -tal gemotiveerde medewerkers. Goede leidinggevende capaciteiten, aangevuld met uitgebreide kennis over en reis ervaring binnen Australië en Nieuw-Zeeland zijn noodzakelijk. Je hebt veelvuldig contact rriet de Product Manager en de afdeling directe verkoop. Het is een leuke baan op een goedlopende afdeling! Sales Agent Australia Express (m/v) De medewerker op de Touroperating afdeling stelt maatwerk- reizen samen naar Down Under uit o.a. de Australia Express brochure en adviseert via telefonisch contact aan agenten. Een dientvriendelijke instelling en een goede kennis over en reis ervaring binnen Australië en Nieuw-Zeeland zijn noodzakelijk. Daarnaast heb je kennis van luchtvaart. In deze functie prefereer je telefonisch contact met reisbureaumedewerkers boven directe verkoop aan consumenten. Australia Travel Centre: Sales Agent (m/v) Het ATC is het verkooppunt voor consumenten, gespecialiseerd in reizen naar Australië en Nieuw-Zeeland. Als Sales Agent houd je van Down Under en ben je in staat om maatwerkreizen te verkopen aan particulieren via de telefoon en aan de balie. Naast een degelijke praktijkkennis van deze bijzondere bestemmingen is een goede luchtvaart kennis onontbeerlijk. HAARLEM Afdeling Ticketing: Medewerker Ticketing (m/v) De Medewerker Ticketing is verantwoordelijk voor het opbou wen en printen van vliegtickets voor alle verkoopafdelingen in Haarlem. Daarnaast is hij/zij ook mede verantwoordelijk voor de BSP- afrekening, het uitschrijven van MCO's en de ADM's, ACM's en Refunds verwerking, welke taken in roulatie worden uitgevoerd. RIJSWIJK Airplan: IATA Luchtvaartspecialisten (m/v) In het kantoor van Hotelplan is de IATA afdeling "Airplan" gevestigd. Het helpen van en maken van airline reserveringen voor (non-iata)agenten behoort tot de dagelijkse werkzaam heden. Een goede kennis van luchtvaart, alsmede een redelijke stressbestendigheid zijn vereist. Je houdt van puzzelen en het echte luchtvaartwerk! Inmiddels werken er 15 medewerkers, maar vanwege de groei is er ruimte voor uitbreiding. ROTTERDAM Manager Vliegwinkel (m/v) De Manager Vliegwinkel is verantwoordelijk voor het beleid in de Vliegwinkel op het Weena. Samen met de collega's ben je verantwoordelijk voor de verkoop van vliegreizen van tour operators en vliegtickets en aanvullendé reisproducten als ver zekeringen, zowel aan de balie als telefonisch aan consumenten. Aantoonbare leidinggevende capaciteiten, motiverende kwaliteiten, communicatieve vaardigheden en een commerciële houding zijn essentieel. Wij bieden je een fijne, ongedwongen sfeer in een dynamisch bedrijf, enthousiaste collega's, groeimogelijkheden, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, reisfaciliteiten en 40n uniek loyaliteitsprogramma. Heb je interesse in een veelzijdige baan bij een leuk bedrijf, stuur dan een korte brief met cv aan: Airtrade Holding BV, afdeling Personeelszaken t.a.v. Fop Alers, Postbus 5473, 2000 GL Haarlem. E-mailen kan ook: Personeelszaken@airtrade.nl of bel voor meer informatie: 023 - 516 02 60. Vergeet niet de afdeling en functie van je voorkeur te vermelden. Op 3 september start Airtrade met een 2 maanden durende Interne Opleiding tot luchtvaartspecialist. Wil je meer informatie? Neem dan telefonisch contact op met de afdeling Opleidingen van Airtrade: 023- 516 02 60 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Airtrade is een snelgroeiende, dynamische reisorganisatie met inmiddels bijna 250 medewerkers. Tot de activiteiten behoort het adviseren over en verzorgen van de reserveringen van vliegtickets voor meer dan 1000 reisbureaus in heel Nederland. Airtrade heeft ook eigen reisbureaus, Vliegwinkels, gespecia liseerd in vliegtickets en vliegvakanties, met vestigingen in Haarlem, Amsterdam, Rotterdam, Maastricht en Arnhem. Onder de naam Teleticket verkopen wij telefonisch vliegtickets. Daarnaast hebben wij nog eigen reisbrochures waarin wij maatwerkreizen aanbieden met bestemmingen naar Europa, Amerika en Australië. Airplan is ontstaan .door een samen werkingsverband tussen Airtrade en Hotelplan. Een geheel nieuwe e-commerce activiteit is Vliegwinkel.nl, ons virtuele reisbureau. Door uitbreidingen hebben wij momenteel op diverse lokaties leuke banen:

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 21