Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel v< CHAUFFEUR/ BESTELLER zorg/Sketen VöNusir> Baars Personenwagens B.V. VOLVO 2* monteur motorvoertuigen m/v HYununi medewerker voor het secretariaat (m/v) Stichting Jeugd en Gezin Noord-Holland FINANCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS (SENIOR) WIJKVERPLEEGKUNDIGEN VERZORGENDEN 'IG', C en D leerling loodgieter cv monteur REISADVISEURS m/v KRAS ft ZATERDAG 25 AUGUSTUS 2001 officieel Volvo Dealer Baars Personenwagens B.V. is exclusief Volvo dealer voor de Haarlemmermeer en voor Leiden en omge ving. Het is een dyna misch en servicegericht bedrijf dat alle mogelij ke diensten kan aan bieden op gebied van mobiliteit. Kwaliteit heeft de hoogste prio riteit, daarom is het bedrijf ook ISO 9002 gecertificeerd. Een nieuwe uitdaging begint bij de Volvo- dealer. Voor onze centrale administratie in Hoofddorp zijn wij op zoek naar een administratief medewerker m/v (fulltime 40 uur per week) De functie: Het verwerken en beheren van de subadministratie crediteuren met inbegrip van controle van de inkomende facturen Het plannen en bestellen van nieuwe auto's en het adminstratief verwerken daarvan in samenwerking met de verkoopafdelingen. Wij vragen: Boekhoudkundige en administratieve opleiding Goede kennis Nederlandse taal en spelling Gevorderde kennis MS Office Affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking Accuratesse en stressbestendigheid Wij bieden: Een verantwoordelijke, afwisselende baan Een zelfstandige plaats binnen een klein team Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Hij of zij die passen in bovenstaande profielen en graag een nieuwe uitdaging aan willen gaan kunnen de sollicitatie met curriculum vitae sturen naar: Baars Personenwagens B.V., Postbus 112, 2130 AC Hoofddorp, t.a.v. de directie. Telefoon nr. 023-5648220. In verband met grote drukte zijn wij op zoek naar een Het werk bestaat o.a. uit: Het afleveren van drukwerk bij onze bezorgers, e Het ophalen van drukwerk bij klanten, Het klaarmaken van materiaal voor onze bezorgers. Het betreft een fulltime functie. U dient in het bezit te zijn van Rijbewijs B. Salaris conform CAO beroepsgoederenvervoer. Interesse? Bel dan naar: 2e Poellaan 30 2161 CJ LISSE Telefoonnummer: 0252-419042 Keklamcdlcrvsten Geenjaar Autobedrijf B.V. is dealer van Hyundai personenauto's en lichte bedrijfswagen voor de regio Leiden. Vanwege het groeiend marktaandeel van Hyundai in beide segmenten, zijn wij op zoek naar een De monteur die ons team komt versterken, is servicegevoelig, flexibel en bereid om zijn technische vaardigheden middels cursussen verder uit t( buiten. Geenjaar autobedrijf biedt voor deze functie een uitstekend salaris en goede arbeidsvoorwaarden met o.a. - bedrijfsspaarregeling - 8 vakantietoeslag - opleidingsregeling Voor uw sollicitatie of inlichtingen kunt u zich wenden tot T. Geenjaar. Lelden, Hallenweg 2, tel. 071 - 5225575 Stichting Vluchtelingenwerk Leiden De Stichting Vluchtelingenwerk Leiden (SVL) begeleidt vluchtelingen naar een zelfstandig bestaan in Leiden. Een per soonlijk begeleider helpt hen op weg bij het wonen, de intro ductie in Leiden en in de Nederlandse samenleving en bij juri dische zaken. Bij SVL werken 11 betaalde medewerkers en 55 onbetaalde medewerkers. In ons cliëntenbestand staan circa 450 vluchtelingen. Per 1 oktober a.s. zoeken wij een enthousiaste collega voor de functie van voor 233A uur per week. Functie: in deze afwisselende functie gaat u zich bezighouden met alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden, en u verricht on dersteunende werkzaamheden, met name voor de zes stafme dewerkers. Profiel: u hebt een opleiding op middelbaar niveau en een afgeronde secretaresse-opleiding. U hebt kennis van en ervaring met MS Word/Works en met secretariële werkzaamheden. Verder beschikt u over uitsteken de contactuele vaardigheden. Ons aanbod: wij bieden u een afwisselende baan in een klein hecht team metgemotiveerde collega's. Salariëring: volgens CAO Welzijn, maximaal 4.341,- (op fulltime basis). Hebt u interesse in deze functie dan verzoeken wij u uw schriftelijke sol licitatie te sturen aan: SVL, ta.v. mevrouw L. van Blijswijk, Oude Rijn 44C, 2312 HG Leiden. Voor informatie kunt u haar bellen op maandag t/m donderdag van 9.30 - 16.30 uur. De sluitingsdatum voor uw brief is 15 september. Stichting Jeugd en Gezin Noord-Holland (SJG) is een instelling met circa 180 mede werkers gericht op de Jeugdbescherming: gezinsvoogdij, voogdij en jeugdreclassering, in de arrondissemen ten Haarlem, Alkmaar en het kanton Hilversum. Op grond van een justitiële kinderbeschermings maatregel leidt en begeleidt de SJG Noord- Holland ouders, kin deren en jeugdigen. De overheid heeft extra middelen beschikbaar gesteld om, meer dan in het verleden het geval kon zijn, het accent in de uitvoering van kinderbeschermings maatregelen te leggen op het oorspronkelijk gezin en op de dialoog met ouders en andere leden van het gezin. Door leiding te geven aan het proces van verandering in het gezin dragen met name gezinsvoogden bij aan het (her)scheppen van een aanvaardbare opvoedingssituatie. De komende tijd zal deze accentverschui ving moeten leiden tot een fundamentele bijstelling van de werkwijze van de jeugdbescherming in Nederland. Voor de afdeling Financiële Administratie zien wij uit naar twee Functie A is een functie voor 32 tot 36 uur per week en geldt voor onbepaalde tijd. Het werk U beheert de crediteurenadministratie (inkoopfacturen, aanmaningen) en beoordeelt en codeert de verscheidene declaraties. Daarnaast beheert u een deel van de liquide middelen en biedt u ondersteuning bij de salarisadministratie. U voert overige boek houdkundige en administratieve werkzaamheden uit ter ondersteuning van het Hoofd Administratie inzake de maandelijkse afsluiting, tussentijdse verslaggeving en het op stellen van de jaarrekening. Functie B is een functie voor 24 tot 30 uur per week en geldt voor onbepaalde tijd. Het werk U verdeelt de binnengekomen post Verder boekt u de inkoopfacturen en declaraties in. U verwerkt de diverse dagafschriften. Het beheer van de kas wordt u toevertrouwd, en overige administratieve taken behoren ook tot uw pakket. Uw inbreng U bezit een opleiding op MBA-niveau (functie A) of PD-niveau (functie B) en u heeft relevante werkervaring opgedaan. U kunt accuraat werken en bezit goede computer vaardigheden. Naast een flexibele instelling beschikt u over goede communicatieve vaardigheden. Ons aanbod Het salaris voor functie A is conform de CAO Jeugdhulpverlening en is maximaal 4.885,- bruto per maand, schaal 12-25. Het salaris voor functie B is conform de CAO Jeugdhulpverlening en is maximaal 4.220,- bruto per maand, schaal 06-19. De vermelde bedragen zijn gebaseerd op een 36 urige werkweek en zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Tevens bieden wij een prettige werkomgeving, flexibele werk dagen en -tijden. Ook is een pensioenregeling van toepassing en is er de mogelijkheid tot deelname aan een spaarloonregeling. SJG biedt goede opleidingsmogelijkheden, zowel intern als extern. Inlichtingen en sollicitatie Belangstellenden kunnen telefonisch meer informatie inwinnen bi] Robert Paul Geerling. Hoofd Financiële Administratie a.i., telefoon (023) 553 40 60. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 15 september a.s. sturen naar Stichting Jeugd en Gezin Noord- Holland. afdeling P&O. Kenaupark 22. 2011 MT Haarlem. Stichting Dienstverlening Leiden Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn Stichting Thuiszorg Groot Rijnland De Zorgketen is een samenwerkingsverband van Thuiszorg Groot Rijnland, Stichting Dienst verlening Leiden en de Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn. De Zorgketen ver leent zorg bij mensen die thuis verpleeg-.of verzorgingshuiszorg willen ontvangen. De Zorg keten beoogt integrale zorgverlening waarin de vraag van de cliënt centraal staat. Wij zijn op zoek naar (m/v): (24, 32 of 36 uur) voor het werkgebied Leiden Noord. Kenmerken van de functie: U vindt het een uitdaging met cliënten en samenwerkingspartners vorm te geven aan een kwalitatief goede zorgverlening. Wij zoeken wijkverpleegkundigen die als professional een positieve impuls weten te geven aan De Zorgketen en een voor trekkersrol kunnen vervullen. U werkt samen met verpleeghuisartsen, paramedici, en medewerkers van de Stichting Dienstverlening Leiden. U bent verantwoordelijk voor een op de vraag van cliënt (en mantelzorg) aansluitende en samenhangende zorgverlening. In deze functie verpleegt u mensen met een complexe zorgvraag en voert u de regie over de verpleging en verzorging. Tevens bent u eindverantwoordelijk voor de zorg van een aantal cliënten en coacht u in dit kader collega's. Wie zoeken wij: Een opleiding HBO-V of MGZ Kennis over de gevolgen van een chronische ziekte voor iemands bestaan Kennis van de betekenis van langdurige zorgverlening voor zorgvragers De vaardigheid het cliëntenperspectief in de zorgverlening voorop te stellen Oog voor en feeling met mantelzorg Met name de senior wijkverpleegkundige is in staat collega's te coachen, knelpunten in de zorg te signaleren en op inspirerende wijze kennis over te brengen Communicatieve vaardigheden Een positieve samenwerkingspartner Relativeringsvermogen Wat bieden wij: Salaris conform CAO-Thuiszorg, schaal 8 Werkbegeleiding Een duidelijke rol in de zorgverlening Werkdagen in overleg (aantal uren in overleg, fulltime mogelijkheden aanwezig) voor het werkgebied Leiden Noord. Kenmerken van de functie: U vindt het een uitdaging vanuit de vraag van cliënten en in samenwerking met de wijkverpleegkundigen vorm te geven aan een kwalitatief goede zorgverlening. U werkt nauw samen met medewerkers vanuit diverse disciplines. Wie zoeken wij: Diploma (wijk)ziekenverzorgende, verzorgende IG, C of D Kennis van de betekenis van langdurige zorgverlening voor zorgvragers De vaardigheid het cliëntenperspectief in de zorgverlening voorop te stellen De vaardigheid tijdig knelpunten in de zorg te signaleren Een communicatief vaardige medewerker en een samenwerkingspartner Het vermogen te relativeren Wat bieden wij: Salaris conform CAO-Thuiszorg, schaal 4 (verz. C) of schaal 5 (verz.D) Werkbegeleiding Werktijden in overleg, zowel dag-, avond- als weekenddiensten zijn mogelijk Meer informatie? Hiervoor kunt u contact opnemen met Marion van Wetten of Annelies de Jong, telefoon 071 - 5161415. Sollicitatie: uw sollicitatie, voorzien van CV, kunt u binnen 10 dagen sturen aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, personeelszaken Zorgketen, Antwoordnummer 10395, 2300 WB Leiden. Loodgieters- en Installatiebedrijf MOLENAARS r. Gas, Water, CV en Sanitaire pR] Installaties. Lood, Zinkwerk en Sf? Dakbedekkingen Dorpsstraat 99 Warmond Tel: (071) 301 07 09 Ter versterking van ons team zoeken wij eeri met enthousiasme en plezier in het werk. Voor telefonische informatie kunt u vragen naar R. Molenaars tel. 071-3010709, Elke dag naar je werk... met vakantiegevoel! Wegens constante groei zijn wij voor onze KRAS SterVakanties reisbureaus in Haarlem en Deift op zoek naar fulltime en in Den Haag naar full time en parttime, enthousiaste, commerciële die bij ons dynamische bedrijf, waarin service en flexibiliteit belangrijke sleutelwoorden zijn, aan de slag kan gaan. Uw taken zijn: verkoop van reizen, reis- en annuleringsverzekeringen uitvoering van alle overige baliewerkzaamheden Functie-eisen: MBO-vooropleiding met voorkeur SEPR I flexibele en commerciële instelling zelfstandig kunnen wer ken affiniteit met toerisme en toeristische achter grond is een pré. Wat bieden wij: Wij bieden bij 40 uur een salaris conform CAO voor de Reisbranche I buitenlandse studiereis per jaar I korting op alle producten van KRAS SterVakanties I intern trainingstraject en spaarloonregeling/premie spaarregeling bij dienstverband een gratis doorlo pende reisverzekering! Herintreders worden tevens van harte uitgeno digd te solliciteren! INTERESSE? Uw uitsluitend schriftelijke sollicita tie kunt u sturen naar: 11SteyM*kantten KRAS SterVakanties, t.a.v. Personeelszaken Kanaaikade 28. I8I I LP ALKMAAR t I Stic Stichting Milieuzorgprojecten Langer dan een jaar in de WW? In de bijstand of WAO? Wil je herintreden, ook als 55-plusser? Ben je ouder dan 23 jaar en geïnteresseerd in Milieu en Duurzaamheid? Dan kunnen we je een leuke baan aanbieden! Daar we zelf een basistraining en opleiding gevei ervaring niet echt nodig. De baan die je als milieu- en energieadviseur gaa 'J bekleden is een instroombaan (voorheen MelkeiT baan genoemd) en wordt beloond met 103% wett.min.loon in het eerste jaar. Als adviseur kom je te werken op een leuk kantcx met een informele werksfeer en vriendelijke, behulpzame collega's. Als adviseur geef je aan ondernemers in het Mid den- en Klein Bedrijf en Non-Profit organisaties adviezen op het gebied van milieu en duurzaam heid. Tel.info.: 020-6820427, Hellen Kamp, ass. P&O Reageren: St. Collusie, tav Hellen Kamp, Postbus 1636, 1000 BP Amsterdam, E-mail: collusie@planet.nl.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 16