rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel C Analytisch Chemicus MLO Werken mode Company corus GEBRUIK JE WERK ALS UITLAADKLEP Universiteit Leiden Secretaresse (v/m) een goed klimaat voor kwaliteit iDEWERKER GROENBEDRIJF M/V 1 'ineente 4 I jstgeesr Van edelme istent bedrijfs] voor Siebel Ju :iden Verkoopmedewerker m/v PLV. HOOFD ADMINISTRATIE THE^RECRUITMENT IDAG 16 JUNI 2001 Daewoo is een jong en dynamisch internationaal bedrijf, d at met de Matiz, Lanos, Nubira, Leganza en Tacuma eigentijdse en zeer complete auto's produceert en distribueert. Na de succesvolle introductie in 1995 is Inmiddels een stevige positie op de Nederlandse auto markt veroverd. Op dit moment zijn er ruim 50.000 Daewoo-rijders in ons land en dit aantal groeit in snel tempo. Daewoo positioneert zich als meest consumentvriendelijk automerk en wil binnen een aantal jaren tot de top-10 van autoproducenten behoren. Naast onze auto's zijn het ook onze mensen die in belangrijke mate bijdragen aan het realiseren van deze doelstelling. Zowel op het hoofdkantoor als bij de dealers werken stuk voor stuk vakmensen die collegialiteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel hebben staan. Daewoo dealer Leithon Cars is op zoek naar 1e EN 2e MONTEURS (M/V) DE FUNCTIE Als |e of 2e monteur ga je onderhoud en reparaties uitvoeren van >iewoo's. Ook het onderhoud aan andere merken en het A.P.K.- buren en rijklaar maken van auto's behoort tot je takenpakket. f PROFIEL je bent in het bezit van het diploma le of 2e monteur. Sollicitanten een A.P.K. Keurmeester diploma genieten de voorkeur. Ben je in tut om zelfstandig te werken, dan ben jij de monteur die wij zoeken. WIJ BIEDEN Een goed salaris in overeenstemming met je functie en diploma's. Opleidingen behoren tot de mogelijkheden. JE SOLLICITATIE Kun jij je in bovenstaande functie vinden, reageer dan met een sollicitatiebrief, voorzien van je motivatie en c.v. naar: Leithon Cars, ta.v. dhr. W.J. Beving, Postbus 630, 2300 AP LEIDEN Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER SOCIALE WETENSCHAPPEN voor 26,6 uur per week) Vacaturenummer: 1-078/1158 Bij de sectie Functieleer en Theoretische Psychologie van het departement Psychologie van de Faculteit der Sociale Wetenschappen bestaat een vacature voor een secretaresse. Taak: managementondersteuning van de sectie, o.a.; het zorgdragen voor de in - en uitgaande postbehandeling; het notuleren van bijeenkomsten; administratieve ondersteuning van de sectie; invoer/beheer ozis/wetenschappelijk verslag; het gereedmaken van onderwijs- en onderzoeks materiaal: teksten uittypen, kopiëren; alle overige administratieve taken ter onder steuning van de wetenschappelijke staf; webondersteuning (e-mail, websites), etc. Vereist: HAVO-Zvwo-opleiding, aangevuld met een secretaresseopleiding of een andere relevante opleiding; ervaring met managementondersteunende werkzaamheden en/of organisatorische taken; goede typevaardigheid en beheersing van ms Office; uitstekende contactuele eigenschappen; goede beheersing van de Engelse taal; in staat zijn - ook onder druk - snel, nauwkeurig en zelfstandig te werken. Bekendheid met de UL-organisatie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 4.447,- bruto per maand (schaal 6) op basis van een volledige dagtaak en afhankelijk van ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor 26,6 uur per week voor de duur van een jaar. Verlenging is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: dhr. dr. G. Wolters, tel. 071-5273635. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Hoofd Personeelszaken van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555,2300 rb Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. U BENT TOE AAN 'N OAEWOO APAL, gevestigd te Zoeterwoude, is de exclusieve Nederlandse importeur van onder andere PALFINGER autolaadkranen. Onze opdrachtgever bedient de markt op maat Wi W^1Wi WJV via een landelijk dealernetwerk en uiteraard door het eigen personeel. Daarnaast heeft I j/.L&mi OmVm het bedrijf een tweede specialisatie, namelijk het ontwerpen en vervaardigen van bijzondere carrosserie-onderdelen. De klanten bevinden zich in de transport- en logistieke branche. Het bedrijf, met in totaal 30 medewerkers en een goede werksfeer, maakt sinds jaren een gezonde groei door. Voor onze opdrachtgever APAL zoeken wij een financieel coördinator die zijn/haar zaken graag goed op orde heeft. Bf Grondgebiedzaken Yan de gemeente Oegstgeest is voor de afdeling BOR op zoek naar een )r 36 uur per week) etst is een centraal in hud gelegen groene "gemeente, nabij de stad ?n de kust, met 20.000 -est heeft goede "gen met Den Haag en ■dim via de A44. Belang eneden zijn de nieuw- |V Poelgeest en het "terrein Rijnfront. <isde eerste fase van ■i opgezet organisatie- ngstraject afgerond, f komen tot een I een effectieve op de iing gerichte ambtelijke ■tie, gebaseerd op: visie- en strategie- kkeling gebaseerde -ijze en cultuur, vanuit ill en burgergericht •to; t/eekse aansturing het politieke bestuur, 1 «menwerking met :happelijke partners het kpunt vormt voor de me bedrijfsvoering I vaal management - üdelijke outputdoel- gen en evaluatie via H-ntebestuur voert de 1 -n dit veranderingsproces anagementteam zorgt irdinatie en uitvoering. I nde tijd wordt veel aan- fiteed aan het verder '"teren en hechten van ganisatie, waaronder i'eren van de Centrale organisatie bestaat uit: 1 ndgebiedzaken; »onerszaken; sector 1 ".Stafbureau. De functie... De medewerker groenbedrijf heeft een afwisselend en aan trekkelijk werkpakket. Het werkpakket bestaat uit verzorging ■=varrhet openbare gebied in zijn algemeenheid. Hierbij kan 7 wórden gedacht aan het onderhoud van de sportterreinen en diverse aanleg- en onderhoudswerkzaamheden in het groen. Tevens zorgt u voor het schoonhouden en verrichten van klein onderhoud aan diverse machines en gereedschappen. Daarnaast kunt u ingezet worden bij allerlei voorkomende werkzaamheden bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte (bijvoorbeeld gladheids- en calamiteitenbestrijding). Wij zoeken iemand die... In het bezit is van het diploma voor aankomend hovenier of een vergelijkbare opleiding (gbb) of bezig is met de studie. U bent tevens in het bezit van een rijbewijs B. Werkervaring is een pre maar geen voorwaarde. Verder verwachten wij van onze toekomstige collega een positieve, zelfstandige en flexibele instelling. Wij bieden... Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij een salaris van minimaal f 2.742,-- (aanloopschaal 3) en maximaal f 4.253,- bruto per maand (schaal 4) op basis van een 36- urige werkweek. Daarnaast kent de gemeente Oegstgeest een ongemakken- en een kledingtoelage. Wij bieden een jaarcontract aan dat bij goed functioneren zal worden omgezet in een vast dienstverband. Uiteraard biedt de gemeente een breed scala aan secundaire arbeidsvoor waarden. Reacties: Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sture t.a.v. de heer S.A. Karthaus, medewerker afdeling Personeel en Organisatie, gemeente Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Tongeren, opzichter groen bedrijf. tel (071 51 91 876. rijk tc zijn om jc rijk tc voelen. Stap maar eens binnen bij Sicbel Juweliers. Een wereld 4e in zilver, goud, platina en edelsraal. Kwalitcitsjuwclcn en horloges. Met internationaal k merken, maar met prijskaartjes die verrassend meevallen. In een sfeer die chique is, maar "mensen af tc schrikken. Dat maakt het extra leuk om bij Sicbel tc werken. Bijvoorbeeld als ie/±30 uur) 'waf 25 jaar. Jc gaat deel uitmaken van de meest succesvolle juweliersgrocp van Nederland, riiicn aan vakkennis, leiderschap en organisatonschc kwaliteiten. Maar ook aan teamgeest, cr> persoonlijke inzet. Jc wordt mede resultaatverantwoordelijk en rapporteert direct aan ifflantoor. Hou jc van mensen, zie jc er goed uit en ben je enthousiast? Reageer dan snel. Stuur ons een briefje met je c.v. en recente pasfoto onder vermelding van 144/CH. P%ngcn in Nederland. Sicbel Juweliers Postbus 11599 2502 AN Den Haag bel. Altijd ijk gevoel voor diverse bedrijven op het station in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het verkopen van snacks, broodjes, koffie, ijs, of snoep. Eenvoudig kassawerk en na afloop het schoonmaken van de werkvloer behoren ook tot jouw taken. Je bent representatief, klantvriendelijk en gemotiveerd.Verder spreek je goed Nederlandsen ben je minimaal 4 dagen per week beschikbaar. Ben jij flexibel en heb je er geen moeite mee om op tijd op te staan of laat te beginnen? Neem dan snel contact op. Je wordt verloond volgens de horeca-CAO! Informatie:(07l) 513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzendbureau www.tempo-team.nl TEAMGERICHT VERANTWOORDELIJKHEIDSGEVOEL ZELFSTANDIG INGESTELD 32 UUR MOGELIJK L Taken en verantwoordelijkheden Na een introductieperiode wordt u verantwoordelijk voor één van de bedrijfs administraties, in de breedste zin van het woord. Hierbij heeft u ook uitvoerende taken en contacten met klanten. U ziet toe op een deugdelijke administratieve organisatie. U initieert, verzorgt en draagt management informatie aan en u rapporteert aan de financieel directeur. Uw profiel U heefteen HBO werk- en denkniveau, met uiteraard een boekhoudkundige achtergrond. Het hebben van een 'eigen toko' spreekt u aan en vindt u leuk. U combineert cijfermatig inzicht met een praktische en collegiale instelling. Reageren stuur uw reactie binnen twee weken ter attentie van Arnoud Monné postbus 23039 3001 KA Rotterdam e-mail: info@recruitmentcompany.nl telefoon 010-2250215 fax 010-2250106 WWW.RECRUITMENTCOMPANY NI J Corus is de naam van een wereldspeler, ontstaan uit de fusie tussen British Steel en Koninklijke Hoogovens. In de wereld neemt Corus een vooraanstaande plaats in voor wat betreft productie en verkoop van staal en aluminium. Corus heeft een omzet van ca. 14 miljard Euro en telt 60.000 medewerkers. Zij werken wereldwijd bij 23 business units. Het hoofdkantoor is gevestigd in London. Bij Corus Staal in IJmuiden werken ca. 10.000 mensen in productie, bij de technische dienst, serviceverlenende afdelingen, adviesbureaus en op stafafdelingen. Corus is georganiseerd in een aantal resultaatverantwoordelijke units, die ieder voor zich bestaan uit één of meer operationele eenheden. Bij Corus Strip Products wordt ruwijzer geproduceerd voor verdere verwerking binnen het bedrijf. Binnen deze unit is Corus Strip Products Services IJmuiden te beschouwen als onder steunend aan het productieproces. Het Analytisch Chemisch Laboratorium is één van de onder afdelingen van deze unit. Met een breed takenpakket staat het onderzoek naar de samenstelling van een groot aantal bedrijfsstoffen centraal. De resultaten daar van zijn van belang voor onder meer pro cessturing. kwaliteitscontrole en rapportages aan de overheid. Verder wordt analytische ondersteuning verleend bij onder andere research- en verbeterings projecten binnen het bedrijf. Het laboratorium beschikt over een groot arsenaal aan moderne geavanceerde analyseapparatuur. Maar ook de meer klassieke analysetech nieken worden nog toegepast. Voor deze afdeling zoeken we nieuwe collega's ANALYTISCH CHEMICUS MLO (M/V) In een team met enthousiaste collega's werk je bij het Analytisch Chemisch Laboratorium aan de analyse van stoffen, die voor het bedrijf relevant zijn. Afhankelijk van de groep waarin je werkt zijn dat grondstoffen, eindproducten, procesvloei stoffen of stoffen die vanuit milieuoogpunt relevant zijn. Elke monstersoort heeft zijn eigen voorbehandeling en analysetechniek. Natuurlijk werk je conform de regels van het kwaliteitssysteem. En er wordt van je verlangd dat je, met gebruik van de daar voor beschikbare middelen, de kwaliteit van je werk en de apparatuur in de gaten houdt. Milieuvriendelijk, efficiënt, netjes en veilig werken, met oog voor detail, zijn vanzelfsprekend. Initiatief wordt op prijs gesteld. Mede door de roulatie van de verschillende gespecialiseerde groepen is hier sprake van een afwisselende baan. Profiel - diploma MLO, (analytisch-)chemische richting - goede contactuele, mondelinge en schriftelijke vaardigheden - rijbewijs B - kandidaten met enige werkervaring genieten de voorkeur Werken bij Corus Corus biedt een boeiende baan, waarbij doorgroeimogelijkheden en salariëring uitermate aantrekkelijk zijn. Een gevarieerde functie in een uitgebreid geoutilleerde werkomgeving. Dit alles binnen een modern geïntegreerd bedrijf. Informatie Wil je meer weten? Neem dan tijdens kan tooruren contact op met Martin Engelsma van het Analytisch Chemisch Laboratorium, telefoon 0251 - 496521. Belangstelling? Spreekt deze afwisselende baan je aan? Schrijf dan binnen ëen maand een sollicitatiebrief met CV onder vermelding van vacaturenummer HL 762 naar: Corus Staal BV Personeelsbemiddeling T.a.v. mw. E.J. Geerlofs Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden E-mail: pers.bemiddeling@corusgroup.com Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. I

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 43