Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel SECRETARESSE Zilveren Kruis achmea Assistant Controller SCHOOL wo» PRAKTIJK ONDERWIJS AFDELINGS- COÖRDINATOR (IVI/V)(WTF 1.0) Van Arkel Accountants BALANSJ Een ervaren LASSER(S) CONSTRUCTIEBANKWERKER(S) Van Ruiten Kreyger b.v. Transportplanner m/v Assistent(e) op administratief gebied Restaurant Medewerker v Receptionist m/v jf Project Manager AD HOC TEAM m/v W. van de Kamp- Voorschoten B.V. ADMINISTRATIEF medewerk(st)er Planner callcenter ZATERDAG 16 JUNI 2001 De vereniging tot instandhouding van het Praktijkonderwijs in Leiden e.o. is voor komend schooljaar voor de afdeling Praktijkonderwijs op zoek naar een: Het Praktijkonderwijs is een afdeling van het Onderwijs Centrum Leiden. In dit Onderwijs Centrum werken verschillende afdelingen samen om de extra zorg die leerlingen nodig kunnen hebben zoveel mogelijk te garanderen. Het Onderwijs Centrum wordt integraal aangestuurd. In Leiden wordt het praktijkonderwijs vorm gegeven door de School voor Praktijkonderwijs. Het praktijkonderwijs is bedoeld voor een beperkte groep leerlingen. Deze leerlingen zijn jongeren die niet in staat zijn, ook niet mét leerwegondersteuning, een diploma in het regulier onderwijs te halen. Het Praktijkonderwijs is de leerweg die deze leerlingen zodanig kan opleiden dat een baan op de regionale arbeidsmarkt bereikbaar is. We zoeken als afdelingscoördinator iemand die: - samen met het team voortdurend aandacht heeft>voor een prettig werkklimaat, - in staat is om op een open en effectieve manier te communiceren met alle niveaus - volwaardig deel kan uitmaken van het Onderwijs Centrum Leiden, - verantwoordelijk is voor de dagelijkse gang in de School, - deelneemt aan verschillende overlegvormen, - veranderingsprocessen kan aansturen en begeleiden om kwaliteit te verbeteren, - werkervaring heeft in het Praktijkonderwijs, - volledig bevoegd is, verdere relevante studies strekken tot aanbeveling. O.a. zult u aantreffen: - ongeveer 280 leerlingen, verdeeld over twee locaties en 20 groepen, - een team bestaande uit 50 mensen die samen het Praktijkonderwijs vorm geven, - een school waar de nadruk moet komen te liggen op zelfstandig werken, - een school die op veel gebieden in ontwikkeling is. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Kees Bakx, telefoon 071-5166600 of 06-25092962. Uw brief met een uitgebreid curriculum vitae kan worden gericht, tot uiterlijk 01-07-2001 aan: Vereniging tot instandhouding v/h Praktijkonderwijs in Leiden e.o., Postbus 11067, 2301 EB Leiden Voor een sollicitatie via e-mail: bakkus@wxs.nl Ter ondersteuning van ons secretariaat zoeken wij een: voor minimaal 36 uur per week .Üfl0"1QT9lll06 SgiDfluXbuOrDfoOO n. &JIU Functie omschrijving: - het verzorgen van correspondentie - bediening van telefoon en fax - ontvangen van cliënten - archivering Functie-eisen: - een gedegen secretaresse opleiding bij voorkeur Schoevers of vergelijkbaar - goede beheersing van de Nederlandse taal en een representatieve telefoon stem - kennis van Windows en Word is een pré - U dient in een informele werksfeer efficiënt en collegiaal te kunnen werken Wij bieden een salariëring in overeenstemming met de functie, eindejaarsuitke ring en studiekostenvergoeding, opname in pensioenregeling is mogelijk. Uw schriftelijke reactie gaarne richten binnen 14 dagen na verschijning dezes aan: T.a.v. Mw. E.G.L, Kromhout-Huizinga Tel.: 071-5680621 Fax: 071-5236356 Postbus 3111 2301 DC LEIDEN 'E-mail: Ikromhout@vanarkelaccountants.nl De OKEE-krant steunt verstandelijk gehandicapten met begrijpelijke informatie. Word OKEE-donateur voor 95 p.j. Giro 1886. Brochure: (020) 6240432 www.okee-krant.nl Servo Balans producent van elektronische en mechanische weeg machines voor industriële toepassing. Weegmachines worden in eigen beheer getekend, geëngineerd, gefabriceerd volgens specificaties van de klant. Wij zijn op zoek naar: Afwisselend las- en constructiewerk. Leeftijd: 30-45 jaar Opleiding c.q. kennisniveau: bij voorkeur LTS of MTS werktuigbouw Sollicitatie richten aan: Servo Balans International BV, Jan Evertsenlaan 4, 2224 SV KATWIJK, Tel. 071-4030101 Zoekt wegens uitbreiding een: voor wegtransport Binnenvaart Wij zijn zowel aktief in het vervoer van containers over de weg als over het water. Wij bieden een functie met uitdaging!!! Tevens zijn wij op zoek naar een: Ben je geïnteresseerd bel dan of schrijf naar: v. Ruiten Kreyger b.v., Plantage 27, 2377 AA Oude Wetering, tel. 071-331 43 11, 071-331 36 10 Worldwide Hospitality Golden Tulip nail: Raevations@golden-tulip-leiden.nl Sdiipholweg 3 2316 XB Leiden Persoonlijke werksfeer in een internationale omgeving? Leergierige en flexibele instelling gecombineerd met verantwoordelijkheidsgevoel? Aarzel dan niet en informeer naar de functie: Werkzaam enkel in de ochtenduren bent u verantwoordelijk voor de goede verzorging van het ontbijt. Wij bieden de mogelijkheid op een vast contract voor 20 h 25 uren per week. Of Werkzaam in ochtend en avonddiensten bent u het stralend aanspreekpunt van het hotel Beide fulltime en Graag zien wij uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae tegemoet op bovenstaand adres t.a.v. dhr. R. Schroot ....stevige persoonlijkheid met gezonde ambities en een internationale oriëntatie.... Locatie: Rotterdam Aantrekkelijk salarispakket doorgroei Taken en Verantwoordelijkheden: onderhouden en verder ontwikkelen van het (internationale) Management Informatie Systeem verrichten van financiële en bedrijfseconomi sche analyses en beoordelen van trends bijdragen aan de implementatie en verfijning van het nieuwe EDP systeem verbeteren en mede-opstellen van de perio dieke managementrapportages en de maand- afsiuiting samenwerken met de Controllers en assiste ren bij bijzondere onderzoeken optimaliseren van de kostprijssystematiek en analyseren van kostprijzen en investeringen controleren en opstellen van procedures aan gaande klantbeheer, voorraad en logistiek assisteren bij het opstellen en bewaken van de budgettering en het planningsproces deelnemen in en actief bijdragen aan uiteen lopende (internationale) projecten Profiel van de ideale kandidaat: HBO werk- en denkniveau, aangetoond met een opleiding HEAO, SPD of NIVRA-AO enkele jaren relevante werkervaring, opgedaan in een commercieel en dynamisch bedrijf bekend met financial en management accoun ting en de opzet van maandrapportage en MIS uitstekende mondelinge en schriftelijke com municatie, met een goede kennis van de moderne talen, m.n. de engelse taal stevige en vasthoudende persoonlijkheid, sterk analytisch met een commercieel en zakelijk bewustzijn pragmatisch en alert, maakt zaken daad werkelijk af en is bekend met deadlines werkt zelfstandig en gemotiveerd, wil zich graag verder ontwikkelen en doorgroeien bekend met EDP systemen, gewend te wer ken met PC en MS Office interesse in de internationale handel en affini teit met logistiek, distributie en service Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun c.v. met begeleidend schrijven, o.v.v. WM/21256 te sturen naar 3PM Associates t.a.v. dhr. drs H.W. Michels. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen. 3PM Associates Van Vollenhovenlaan 679 3527 JP Utrecht Tel: 030 - 281 71 61 Fax: 030 - 280 03 84 E-mail: w.michels@3pm-associates.nl ^-SOCIATES FILE SEARCH ADVERTISED SEARCH EXECUTIVE SEARCH www.3pm-i Het Natioraal Reumafonds zoekt mensen die bereid zijn een paar uur (net de collectebus rond te pan In de week van 18 t/m 24 maart 2001 Dat is hard nodig om anderhalf miljoen mensen met reuma te helpen. Het Nationaal Reumafonds is u zeer erkentelijk als u ja zegt. Meld u aan bij mevrouw Geertje de Ruiter, tel 020-5896471. Nationaal Reumafonds KRAS SterVakantles is een dynamische, allround reisorganisatie die jaarlijks de vakantie meer dan 200.000 reizigers mag verzorgen. Ons product is zeer divers, variërend van autoniit, dicht bij huis tot verre rondreizen, en wordt mede op basis van spedale ad-hoc aanbiedingen op markt gebracht. Deze ad-hoc aanbiedingen worden bedacht, veelal ook ingekocht, samengesteld a in de markt gezet door het zogenaamde Ad Hoc Team. Voor deze creatieve afdeling zoeken wij korte termijn een enthousiaste collega met leidinggevende capaciteiten. Met ingang van heden zoeken we voor onze vestiging in Alkmaar een fulltime Uw taken zijn: het bedenken van nieuwe acties het uitwerken van speciale akties, met name op het gebied vu last-minutes contacten leggen met en het onderhouden van deze contacten met luchtvaar maatschappijen, agenten en hoteliers contacten leggen met en het onderhouden van contacts met diverse kranten en tijdschriften schrijven van wervende advertentie-teksten aansture van de verkoop inkoop-mogelijkheden aansturen van projecten binnen het Ad Hoc Team aansturing Ad Hoc Team alle overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen; opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur gericht op toerisme zoals NHTV, of in ieder geval affiniut met de toeristische branche commerciële instelling enthousiast en gedreven creatiefs efficiënt stressbestendig teamplayer goede kennis van Nederlandse taal in woord e geschrift kennis van moderne talen, zoals Engels en Duits, strekt tot aanbeveling i.v.m. het ini nationale karakter van de afdeling geen negen-tot-vijf mentaliteit relevante ervaring gewen; Wat bieden wij: een zeer uitdagende en afwisselende functie op een dynamische afdeling, met volop mogelijkheds om eigen initiatieven te ontplooien! Primaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO-reisbranche |i overeenstemming met opleiding, ervaring en leeftijd), uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarde. Vindt u werken in het toerisme net zo leuk als wij? Gelieve uw uitsluitend schriftelijke reactie te sturen naar: KRAS SterVakanties t.a.v. afdeling Personeelszaken o.v.v. vacature I606AT Bernsewej; 22A, 5324 JW Ammerzoden (Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) W. van de Kamp-Voorschoten B.V. is een technisch handelskantoor en productiebedrijf in benodigdheden voor de grond-, weg- en waterbouw en bouwbedrijf met als afnemers de aannemerij, de gemeentes en de provincies. Wij zijn op zoek naar een voor het voeren van onze bedrijfsadministratie en vragen: - Niveau Meao/PD boekhouden - Kennis van geautomatiseerde administratie - Zelfstandig en zorgvuldig kunnen werken - Ervaring met NAVISION is een pre. Een prima gelegenheid voor iemand die een boeiende baan zoekt met afwisseling en de nodige verantwoording. Deze functie kan zowel in fulltime als parttime worden uitgevoerd. Bel of schrijf uw reactie aan de heer Frank Hendriks, tel. 071-561 8950, Industrieweg 3, 2254 AE Voorschoten. De Achmea Groep is op haar thuis markt, de Benelux, één van de grotere financiële dienstverleners. Achmea biedt bedrijven, instellingen en particulieren geïntegreerde producten aan via haar kernactiviteiten (zorg)verzekeren, vermogensbeheer, bankieren, het voeren van pensioenadministraties, alsmede service- en hulpverlening in natura. Achmea maakt gebruik van alle belang rijke distributiekanalen. De tien Achmea Business Units richten zich elk op een bepaalde kernactiviteit en opereren onder verschillende merk namen. Er wordt samengewerkt op gebieden als herverzekering, marketing, productontwikkeling, beleggingen, treasury en automatisering. Bij Achmea.werken circa 14.000 mensen. De omzet van de Achmea Groep over 2000 bedroegfl. 14,4 miljard. Achmea maakt deel uit van Eureko, een pan-Europees samenwerkings verband van een aantal grote Europese financiële dienstverleners. Zilveren Kruis Achmea, onderdeel van de Achmea Groep, is één van de grootste aanbieders op het gebied van verzekeren van zorg in Nederland. Het ziekenfonds- bedrijf van Zilveren Kruis Achmea levert diensten aan circa 850.000 klanten. Voor de vestiging Heemstede Rotterdam met ongeveer 370 medewerkers, zijn wij op zoek naar collega's voor het 'callcenter'. Om het serviceniveau van onze organisatie te verhogen, komen wij voor het 'callcenter' graag in contact met een enthousiaste collega voor de volgende functie: Je functie In deze functie ontwikkel en beheer je prognosemodellen die inzicht geven in het telefoonaanbod. Je bent verantwoordelijk voor de bezettingsplanning, rapporteert m.b.t. het aanbod en de afhandeling van het telefoonaanbod en analyseert deze rapportages. Verder adviseer je het management inzake de optimale inrichting van de telefooncentrale en de bezettingsplanning. Wij vragen Opleiding en/of ervaring op HBO-niveau. Je hebt werkervaring met relevante pakketten als MS Access, Excel, PowerPoint en SPSS en hebt ervaring in een callcenter. Je bent cijfermatig en sterk analytisch ingesteld en kunt zelfstandig en secuur planmatig werken bij het maken van planningen en prognoses. Tenslotte ben je oplossingsgericht, creatief, flexibel en neemt graag het initiatief. Ons aanbod Een leuke en zelfstandige baan met mogelijkheden je talenten te ontwikkelen. Je kunt rekenen op een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand, conform de Achmea CAO. Tevens bestaat de mogelijkheid om op individueel niveau je arbeidsvoorwaardenpakket aan te passen. In deze fulltime functie (36 uur) behoort 4 dagen werken tot de mogelijkheden. Je reactie Hérken jij je in bovenstaand profiel dan zien wij je reactie met veel belangstelling tegemoet! Voor vragen naar aanleiding van deze advertentie kun je contact opnemen met de heer N.J. Flink, telefoon 023-5480274. Stuur je sollicitatiebrief en curriculum vitae met vermelding van de functie binnen 14 dagen naar: Zilveren Kruis Achmea Ter attentie van de heer K.A. Hoogvliet, afdeling Personeel Organisatie Postbus 1311 3000 BH Rotterdam Onze opdrachtgever neemt met haar handels- en dienstver lenende activiteiten op de wereldmarkt een dominante positie in. De groep is zeer internationaal georiënteerd en beschikt over een wereldwijd netwerk. Met vestigingen in Europa, Amerika en het Verre Oosten wordt een omzet van Euro 700 miljoen gerealiseerd. De organisatie heeft een platte structuur en kan getypeerd worden als ondernemend, dynamisch, informeel, service- en resultaatgericht. Het bedrijf realiseert een aantrekkelijk groeipad met goede resultaten en onderkent hierbij de belang rijke bijdrage van de ruim 150 ervaren en gemotiveerde medewerkers. Teneinde deze succesvolle en groeiende organisatie verder te ontwikkelen, bestaat momenteel de behoefte het hoofdkantoor te versterken met een jonge en pro-actieve Assistant Controller. Deze functionaris is actief met het ontwikkelen en verstrekken van relevante management informatie en heeft een belang rijke beleidsvoorbereidende taak. De Assistant Controller levert een bijdrage aan de implementatie van het nieuwe EDP systeem en rapporteert aan de Group Controller.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 42