Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Ben jij degene die wij missen? Verpleegkundigen LASER Verpleegkundigen opgelet Wij zijn op ZOek naar jullie! 20 full-time en part-timi «HYunoni Andreas J V College MARKETING ASSISTANT Secretaresse Wil je in de basis beginnen? ga naar... ©mHEMflimeer.nl Gastheer/gastvrouw NetfjfH Groepsleid(st)er voor Knabbel en Babbel (4-6 jaar) /vervanging op peutergroepen aesthetic lATERDAG 16 JUNI 2001 Greenib Car b,v. is de zelfstandig Importeur van Hyundai, één van de snelstgroeiende automerken in de wereld. Op basis van eigen marktanalyses importeren wij een op de Nederlandse markt toegesneden range van automodellen. Samen met circa 120 professionele dealerbedrijven staat dit garant voor een uitstekend marktbereik met modellen en accessoires die aanslaan in de markt. Al onze activiteiten worden geleid vanuit het hoofdkantoor in Sassenheim (met circa 80 gemotiveerde medewerkers). Op dit moment zijn wij op zoek naar nieuwe collega's (m/v) die in aanmerking willen komen voor de volgende functie: Voor 4 dagen per week De functie: De bekendheid van het merk Hyundai is mede gebaseerd op goed georganiseerde reclamecampagnes en evenementen, die de brede doelgroep van Hyundai-rijders en -kopers aanspreken. De afdeling Marketing is verantwoordelijk voor de organisatie hiervan om zo de positieve merkbekendheid en het imago verder uit te bouwen. Tevens is deze afdeling verantwoordelijk voor het samenstellen van het modellen programma van Hyundai welke gebaseerd is op grondig markt onder zoek en concurrentie vergelijkingen. De Marketing Assistant is de steunpilaar van de afdeling. Naast secretariële werkzaamheden zoals agendabeheer, notuleren en back-up voor de afdeling Marketing Communicatie, is zij mede verantwoordelijk voor het beheer van de perspool; ondersteuning verlenen bij het organiseren van beurzen en evenementen en het up to date houden van Marketing Informatie. Tevens zal zo nu en dan bijgesprongen worden op de afdeling Klanten Service. De Marketing Assistant is gewend om in een organisatie te werken die zich kenmerkt door korte, directe communicatielijnen met een no-nonsense aanpak. Waar als het mogelijk is ook een goed gevoel voor humor aanwezig is die op een professionele manier gecombineerd wordt met een gezonde dosis vechtlust. Gevraagd wordt: Een opleiding op MBO niveau, zoals Management Assistent 1, door studie dan wel werkervaring opgebouwd. Een enthousiaste, zelfstandige collega die het leuk vindt om afwisseling in het werk te hebben en goed prioriteiten kan stellen. Uiteraard bent u communicatief vaardig en kunt u snel schakelen tussen diverse niveaus. Inventiviteit, humor en teamspirit zijn minstens zo belangrijk. Geboden wordt: Een uitdagende functie in een professionele organisatie; Een plek in een enthousiast team van zeer betrokken medewerkers; Een salaris passend bij de functie en gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Zoekt u een zelfstandige functie binnen een Informele, dynamische organisatie? Met daarnaast een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan binnen 14 dagen uw brief voorzien van C.V. aan Greenib Car b.v. ter attentie van mevrouw M. Duijs, Postbus 281,2170 AG SASSENHEIM. U kunt ook een email sturen naar mduijs@greenibcar.nl. jpREA Japan V a n t one CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VBO MAVO HAVO ATHENEUM Het Andreas College is een protestants christelijke scholengemeenschap. Het christelijk karakter tracht de school herkenbaar te maken in dagope ningen, vieringen en de dagelijkse zorg voor elkaar. De leerlingen zijn verdeeld over twee locaties. De locatie Rijnmond ver zorgt de beroepsgerichte leerwegen, de locatie Pieter Groen leidt op voor de theoretische leerweg, het havo- en vwo-diploma. De school is sterk in leerlingbegeleiding en hecht aan buitenlesactiviteiten. Wij zijn aangesloten bij de Stichting Perspectief. Binnen deze stichting wer ken negen scholengemeenschappen voor Christelijk Voortgezet Onderwijs jn Zuld-Hoiland samen op het gebied van personeelszorg en mobiliteit. Wij hebben met ingang van het nieuwe schooljaar nog een aantal do centen nodig die het een uitdaging vinden om op het Andreas College te komen werken. Het gaat om de volgende functies: Docent Nederiands 26 lessen le graad Bij deze functie i« Inschaling In schaal LD (voorheen schaal 12) bespreekbaar. Docent Scheikunde/ANW Docent Wiskunde Docent Engels Docent Uch. Opvoeding Docent Verzorging, Huishoud- 26 lessen kunde en Gezonheidszorg Docent Handvaardigheid 10 lessen 10 lessen 15 lessen 26 lessen 13 lessen Docent Handvaardigheid 26 lessen Ie graad 1 e graad 2e graad 1 e graad 2e graad 2e graad (tot 1 decem ber 2001 i.v.m. zwanger schapsverlof) 2e graad (vervanging wegens ziekteverlof) De salariëring vindt plaats in het maximum van schaal LB CAO-VO (voorheen schaal 10). Onze school kent een gunstige pc-regeling. Daarnaast verlenen wij alle medewerking aan collega's die een (aanvullende) studie op het vakge bied willen gaan volgen. Wij beschikken verder over goede secundaire ar beidsvoorwaarden die eventueel in overleg aan uw eigen omstandighe den kunnen worden aangepast. Als u wat meer wilt weten over een (de) functie(s) kunt u contact opnemen met de heer L. P. van der Hooft, directeur Personeel, Financiën en Beheer, tel. 071-4013128 (school) en tel. 0252-231579 (privé). Is uw interesse gewekt? U kunt uw belangstelling tot 26 juni 2001 schriftelijk kenbaar maken door uw sollicitatiebrief te richten aan het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Katwijk e.o., ter attentie van de heer L. P. van der Hooft, Postbus 48, 2220 AA Katwijk. We lijken een klein bureau, maar Leiden is het centrum van een franchiseconstructie met vestigingen in Nederland en België. Dat betekent veel telefoontjes en e-mail- berichten. We zijn gespecialiseerd in diverse opleidingen op het gebied van coaching voor het bedrijfsleven. School voor Coaching is op zoek naar een fulltime: De functie houdt o.a. in: het verzorgen van de in- en uitgaande post, het verwerken van e-mailberichten, telefoon beantwoorden, voorbereiding van trainingen, relatie bestanden bijhouden en alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Profiel: opleiding op HAVO/MEAO-niveau; I goede beheersing van de Nederlandse taal; I flexibel en accuraat zijn; I Word onder Windows en Excel beheersen; I goede telefoonstem hebben; I zelfstandig kunnen werken en resultaatgericht zijn; I goed geheugen hebben; I onder tijdsdruk kunnen werken en overzicht kunnen houden; I met meer dingen tegelijk bezig kunnen zijn. School voor Coaching biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als je het leuk vindt om te werken binnen een klein team in een positieve sfeer met veel afwisseling en als je van aanpakken houdt, kun je schriftelijk reageren en je brief richten aan Pauline Schreuder, manager algemene zaken. Voor informatie over de vacature kun je contact opnemen met Ellen Schneider, secretaresse, pp telefoon nummer: 071 - 512 02 84. SVC School voor Coaching BV Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Telefoon 071 -51235 07. www.schoolvoorcoaching.nl School voor Coaching kijk voor een baan in het onderwijs op www.onderwijsinhaarlemmermeer.nl Goed in je vak? Horecadiploma op zak? En je werkt nog niet in de mooiste zaak van Leiden? Solliciteer! Schrijf een korte brief, mail of bel voor een afspraak met Jan Volker of Rafe Aarents Restaurant het Prentenkabinet Postbus 11112 2301 EC Leiden 071 512 66 66 r.aarents@prentenkabinet.nl Wij,..? Wie zijn wij? NedTreln! Een zelfstandig onderdeel van de Nederlandse Spoorwegen. Ons doel? Treinen laten rijden. Altijd en overal. Daarvoor hebben we de beste technische vakmensen nodig. Die de 'bakken' (rijtuigen) verzorgen en onderhouden. Die banken vervangen, plafonds plaatsen, roestplekken verwijderen, schilderen en onderdelen reviseren. En dat alles in onze werkplaats ïn Haarlem. 1 Vakmensen. Voértuiginterteurbouwers, plaatwerkers, schilders, elektriciens, pneumatische monteurs, pijpmonteurs, bankwerkers en machinale houtbewerkers. Die missen wij! Ben jij dat? Kom kijken op één van onze Informatieavonden op 26 en 28 juni. Maak kennis met zeer afwisselende functies. Uitdagend werk. Dat prima betaalt. Met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Je kunt nu al kijken op internet: www.nedtrain.nl. Of zien we je op 26 of 28 juni om 19,00 uur op Qudeweg 6 in Haarlem? Voor meer informatie bel je 023 - 5161336, ST/c, i£ O O Werken bij de CSKV? Daar kom jij OOK verder mee! De Centrale Stichting Kinderopvang Voorschoten (CSKV) beheert de kinderdagverblijven Bibelebon, Bibelebos, De Hummelhof, De Sterrenboom, die elk zowel bedrijfs- als gesubsidieerde opvang realiseren voor kinderen van 0 tot 13 jaar. De CSKV zoekt voor kinderdagverblijf de Hummelhof, J.W. Frisolaan 16 te Voorschoten per 1 september 2001 een: 27 uur per week (met uitbreiding naar 30 uur) verdeeld over 5 dagen Voor deze functie gelden de volgende eisen: - Relevante MBO of HBO opleiding (bv LKC, SPW, CIOS, PABO, CMV of studerend hiervoor); - Ervaring in het werken met de desbetreffende leeftijdsgroep in een pré; - Individueel als in groepsverband met kinderen en collega's kunnen werken; - Goede contactuele vaardigheden; - Flexibel kunnen zijn en stressbestendig; - Houden van een uitdaging; - Bij voorkeur in bezit van rijbewijs. Salariëring vindt plaats conform CAO Kinderopvang. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Jet Groote, clusterhoofd BSO. Tel.: 06-51028098. Sollicitaties kunt u vóór 23 juni 2001 richten aan: CSKV Witte de Withlaan 1 C 2253 XS Voorschoten Laser Aesthetic is een kliniek voor esthetische en cosmetische chirurgie, onder andere beketii van Hairlase®, haartransplantaties met laser. Door de enorme groei van onze onderneming zoeken wij op korte termijn voor onze vestiging in Haarlem Het takenpakket zal onder andere bestaan uit het zelfstandig uitvoeren van Hairlase®-, Epilase8 (definitief ontharen met laser) en Lipostyling®-behandelingen (verwijderen van overtollig vet) en het assisteren bij esthetische ingrepen. Profielschets: bij voorkeur een HBO-V/inservice-opleiding A; flexibel, ambitieus en enthousiast; uitdaging om in internationaal team te werken; affiniteit met esthetische chirurgie; de juiste instelling voor flexibele werktijden; leeftijd van 18 tot 35 jaar; positief ingesteld; goed functioneren onder druk. Geboden wordt: interne opleiding (ook in buitenland); prima salaris met 8% vakantietoeslag; goede pensioenregeling; prettige en dynamische werksfeer; leuke collega's; extra's (evt. bonusregeling en auto na proeftijd) beloning voor aanbrengen collega's. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Fammie Konijnenberg, telefoon 023-5 100 600. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw c.v. en pasfoto, kunt u zenden naar: L Gezondheidscentrum Zuid/West (GZW), Postbus 972, 2003 RZ HAAR] Tel. 023 - 5 100 600, E-mail: info@laser-aesthetic.com Surf naar www.laser-aesthetic.com voor alle informatie over onze onderneming!

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 40