Personeel Personeel Personeel Personeel Personee MAVOM Salarisadministratie administratief medewerker (m/v) Hillegom (Leidinggevende chemicus met pit!) m/v Twee personeelsfunctionarissen m/v Het Rijnlands Lyceum Sassenheim (0,8 fte) Het Rijnlands Lyceum Wassenaar International School of The Hague (1,0 fte) Roostermaker m/v Het Rijnlands Lyceum Sassenheim (0,7 fte) RijsbergeN Gemeente TOE AAN EEN NIEUWE UITDAGING? klassenassistenten Leidei ur\ i iu juini iwi MAVOM is specialist in de productie, marketing en verkoop van hoogwaardige chemische producten voor industriële toepassingen. Met vestigingen in Nederland en België en zo'n 60 medewerkers bedient MAVOM-een groeiend aantal klanten. MAVOM impor teert o.a. Molykote speciaal smeermiddelen en Dow Corning siliconenproducten en vervaardigt reinigers en oppervlaktebehan delingsproducten. De markten waar MAVOM zich op richt zijn met name de metaal-, chemie- en elektronica-industrie. Voor onze afdeling inkoop chemie zijn wij op zoek naar een: Functie: Bij Mavom staat de klant centraal. Onze specialiteit: klantspecifieke producties voor een gevarieerd klanten bestand. Veel variatie in combinatie met hoge kwaliteitseisen! In deze functie ben je verantwoordelijk voor de productie, inkoop en planning. Je geeft direct leiding aan een team van medewerkers van de afdelingen inkoop, planning (3) en productie (5). Samen met de inkoopmedewerker verzorg je de inkoop van de grondstoffen, beheer je de voorraad, controleer je de prijzen en levertijden en onderhoud je contact met de leveranciers om je marktkennis te vergroten en daarmee onze positie te versterken. Verder voorzie je het management van infor matie met betrekking tot de beheersing en controle van deze goederenstroom en ben je eindverantwoordelijk voor de genoemde gebieden. Dit betekent ook dat het optimaliseren van de productie en de productie-planning tot jouw werkzaamheden behoren. Bij gebleken geschiktheid word je lid van het Management Team. Gevraagd: Een HTS werk- en denkniveau (opleiding in de chemie geniet sterk de voorkeur), leidinggevende capaciteiten, een sterk verantwoordelijkheidsgevoel en tevens een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Ervaring in een productieomgeving is absoluut een pré. Je hebt een flexibele en ambitieuze instelling en je bezit goede con tactuele eigenschappen. Een 9 tot 5 mentaliteit kunnen we niet gebruiken. Mavom biedt: Mavom biedt je een uitdagende functie, die een beroep zal doen op je kennis, inzet en leidinggevende capaci teiten. Je vindt bij Mavom een werkomgeving die hoge eisen stelt, maar waarin jouw kwaliteiten en initiatieven goed tot hun recht zullen komen. Kortom een uitdagende functie binnen een informele en ambitieuze werk omgeving. Je kunt ons aanspreken op een bij de functie behorend pakket van arbeidsvoorwaarden. Het lijkt je wat? Schrijf, fax of mail inclusief c.v. naar: MAVOM B.V. T.a.v. Marjolein Klerks-van Beek Postbus 5 2400 AA Alphen aan den Rijn Tel. 0172-436361 Fax 0172-420310 E-mail: beek@mavom.nl MAATWERK MET CHEMIE Wassenaar Oegstgeest Sassenhelm Den Haag St I c h tl n g Rijnlands Lyceum De Stichting Het Rijnlands Lyceum verenigt vier scholen voor voortgezet onderwijs op algemene grondslag. De Stichting biedt Nederlands onderwijs en heeft daarnaast twee internationale en twee tweetalige (Nederlands/Engels) afdelingen. De Stichting wil voor haar werknemers een aantrekkelijke werkgever zijn. Zo is er voor het personeel in vaste dienst een 4-jarige werkgelegenheidsgarantie. Een gunstige belastingtechnische regeling voor kinderopvang, pc-privé en fiets zijn onderdelen van de secundaire arbeidsvoorwaarden. De Stichting wil het P&O beleid professionaliseren door uitbreiding van de afdelingen P&O. De Stichting heeft de volgende vacatures: Voor beide functies gelden de volgende specificaties: Functie-inhoud: voorbereiden en uitvoeren van het P&O beleid in alle aspecten, in samenwerking met de personeelsfunctionarissen van de andere Rijnlandse Lycea implementeren van rechtspositionele werkzaamheden en regelingen voortvloeiende uit de CAO-VO ondersteunen van de schoolleider met P&O in portefeuille Functie-eisen: opleiding op HBO-niveau bij voorkeur twee jaar werkervaring, liefst binnen het onderwijs opgedaan gestructureerde en nauwkeurige stijl van werken bereid tot scholing affiniteit met computers en relevante programma's communicatief sterk, zelfstandig en resultaatgericht Aanbod: het salaris - afhankelijk van opleiding en ervaring - is conform de CAO-VO en bedraagt maximaal f 4.988,- bruto per maand bij 0,1 fte (schaal 7) coaching en .supervisie zijn mogelijk groeimogelijkheden: gezien de ontwikkeling van de Stichting zijn groeiperspectieven nadrukkelijk aanwezig werktijden in overleg, schoolvakanties zijn in principe vrij Bijzonderheden vacature Wassenaar/Den Haag: goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift werkzaam op twee locaties: in Wassenaar en in Den Haag Functie-inhoud: opstellen van alle voorkomende roosters (lessen, examens, ouderspreekavonden e.d.) doorvoeren van dagelijkse roosterwijzigingen en de communicatie daarover verzamelen en controleren van informatie met betrekking tot planning en rooster Functie-eisen: opleiding op MBO-niveau gestructureerde en nauwkeurige stijl van werken affiniteit met roosterprogrammatuur, MS-office, met name Excel flexibel, analytisch, communicatief sterk, zelfstandig en resultaatgericht Aanbod: het salaris - afhankelijk van opleiding en ervaring - is conform de CAO-VO en bedraagt maximaal f 4.988,- bruto per maand bij 0,1 fte (schaal 7) Bijzonderheden: komend jaar oriënteren wij ons op aanschaf van een nieuw programma gericht op eisen ten aanzien van de 2e Fase bij affiniteit met iet is deze functie eventueel aan te vullen tot een volledige baan door combinatie met de functie van systeem/applicatiebeheerder. coaching en supervisie zijn mogelijk Algemene informatie over de schoolorganisatie is te vinden op onze internet-site: www.rijnlandslyceum.nl Wij verzoeken kandidaten voor de vacatures binnen 10 dagen per post, fax of e-mail te reageren. Inlichtingen Sassenheim: mevrouw D.A.G. van Meeteren, tel. (0252) 219 003 Sollicitaties richten aan: Het Rijnlands Lyceum Sassenheim T.a.v. mevrouw D.A.G. van Meeteren Postbus 79 2170 AB Sassenheim fax: (0252) 214 522 e-mail: rijnlands.sassenheim@net.hcc.nl Inlichtingen Wassenaar/Den Haag: de heer G.B.A. Smit, tel. (070) 511 04 00 Sollicitaties richten aan: Het Rijnlands Lyceum Wassenaar T.a.v. de heer G.B.A. Smit Postbus 9 2240 AA Wassenaar fax: (070) 514 00 42 e-mail: rijnlw@xs4all.nl De Rijsbergen Groep is een groothandelsketen in auto materialen, banden, gereedschappen en equipment, met vestigingen in Leiden, Alphen, Katwijk en Waddinxveen. Ons assortiment bestaat uit méér dan 50.000 verschillende onderdelen. Daarnaast beschikken we ook over moderne werkplaatsen voor rem- en cylinderkop-revisie en een inbouwstation voor montage van car stereo-, telecom-, navigatie- en beveiligingssystemen. Wij verheugen ons in een nog steeds groeiend aantal opdrachtgevers. Dat betekent dus dat we een goede admi nistratieve organisatie nodig hebben. Daarom zijn we op zoek naar een die de verantwoordelijkheid krijgt en neemt voor zowel de voorraadadministratie als het debiteuren- en crediteuren- beheer. Een zeer dynamische en afwisselende functie dus. We denken daarvoor aan een gezellige en vrolijke collega met een opleiding op KMBO/MBO-niveau. Dat je verder accuraat, initiatiefrijk en stressbestendig moet zijn, spreekt voor zich. Ervaring met Word en Excel vinden we natuurlijk óók belangrijk. We bieden je een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je een aanpakker, zoek je een leuke uitdaging en wil je graag in een gezellig team werken? Schrijf dan zo snel mogelijk een brief met CV naar onze afdeling Personeel 8r Organisatie. ALLES VOOR DE AUTO Rijsbergen Beheer B.V. Postbus 683 2300 AR Leiden Telefoon (071) 5 249149 Het bestuur van het openbaar onderwijs Hillegom roept voor de Marijkeschool sollicitanten op voor de functies van: 1. Leerkracht groep 7 reguliere betrekking (wtf. 1,0) 2. Fulltime (of twee part-time) invaller(s) voor groep 6 voor langere tijd (wtf. 1,0) 3. Invaller voor groep 4/5 op de vrijdag voor langere tijd (wtf. 0,2306) Wij bieden u een gezellige school met 165 leerlingen en 14 prettige collega's om mee samen te werken. Op onderwijskundig gebied is de school te kenmerken als een klassikaal werkende school met veel individuele hulp. De school is een afspiegeling van de samenleving, vele nationaliteiten zijn dus vertegenwoordigd. Wij vragen iemand met gevoel voor humor en relativeringsvermogen. Een leerkracht die: zorgbreedte hoog in het vaandel heeft staan; zich thuis voelt in midden- en bovenbouw; en die de uitgangspunten van het openbaar onderwijs onderschrijft. Wilt U zich inzetten voor onze school? Neem dan contact op met dhr. M. Langeslag, directeur, tel. 0252 - 530065 (school). Uw sollicitatiebrief kunt u binnen tien dagen na verschijnen van deze advertentie sturen naar: Marijkeschool, Oranjelaan 1 2181 SB Hillegom of via e-mail: obsmarijkehillegom@planet.nl Tevens zoeken wij voor de Rembrandtschool: 1. een groepsleerkracht voor de onderbouw (wtf. 0,6239) 2. een vakleerkracht gymnastiek (maximale wtf. 0,4612) voor de groepen 3 t/m 8 Op de Rembrandtschool wordt gewerkt volgens het concept van ontwikkelingsgericht onderwijs. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J. v. van Marken, directeur, tel. 0252 - 532636. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen tien dagen na verschijnen van deze advertentie sturen naar: Rembrandtschool, Abellalaan 74, 2182 TZ Hillegom. Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganj in Nederland sinds 1972 en bezit meer dan 350 winkelvestigi Verder zijn er nog vestigingen in onder andere Duitsland, Be Denemarken en Frankrijk. Het bedrijf kent een sfeer van openheid en dynamiek. Kracht en groei van de onderneming berusten op effectivitej door een perfecte organisatie en een consequent decerrtralat organisatiestructuur met duidelijke functies en bevoegdhedt Voor ons hoofdkantoor in Zaandam zoeken wij e« Medewerk(st)er voor 37 uur Functie-Inhoud; - het opmaken van loon- en premieberekeningen; - het beheren van de personeelsadministratie; - het samenstellen van managementrapportages; - het beheren van personeelsdossiers. Wij vragen: - afgeronde MEAO-opleiding richting BA, of MBO bedrijfsadministratie 3/4, bij voorkeur aangevuld met een praktijkdiploma LA; - accuratesse en een sterk gevoel voor verantwoordelijkheid en samenwerking; - kennis van geautomatiseerde systemen; - relevante ervaring; - leeftijd vanaf 20 jaar. Wij bieden: - een afwisselende en zelfstandige baan; - een uitstekende beloning en interessante secundaire arbeidsvoorwaarden; - flexibele werktijden zijn mogelijk. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. W. Snollaerts op telefoonnummer (075) 651 74 01, Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 2 weken sturen naar ALDI Zaandam B.V. T.a.v. Dhr. W. Snollaerts, Hoofd Administratie en Personeel, Postbus 1504,1500 AM Zaandam Vereniging e Sassenheim Vereniging Christelijk Basisonderwijs Sassenheim Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Basisonderwijs Sassenheim zoekt met ingang van 01 juni 2001, of zo spoedig mogelijk daarna, voa haar Christelijke Basisschool "De Rank" te Sassenheim, een LEERKRACHT BASISONDERWIJS (m/v Fulltime bij voorkeur voor de midden- of bovenbouw. "De Rank" heeft momenteel ongeveer 350 leerlingen en het team bestaat uit 25 leerkrachten.De school is verdeeld over 3 locaties. Momenteel zijn wij bezig met de bouw van een nieuwe school, waar twee locaties worden samengevoegd. Wij verwachten van de nieuwe leerkracht dat hij/zij: PC-onderwijs ondersteunt en kan uitdragen. een positieve bijdrage kan en wil leveren aan de school als lerende organisatie. een open collegiale houding heeft binnen het team. bereid is om zich in teamverband in te zetten voor activiteiten zowel binnen als buiten de school. Bijna afgestudeerde leerkachten worden van harte uitgenodigd om te solliciteren, Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur: dhr. de J. Nooij, 0252-230 267 (school) 0252-215 199 (privé). Wij stellen prijs op een, zo mogelijk handgeschreven brief, met uw CV. Uw brief dient uiterlijk 14 dagen na verschijnen van dit blad in het bezit te zijn van de secretaris, dhr. C. J. M. de Lange, Mecklenburg 4, 2171 DS Sassenheim, teloon. (0252) 218 002, e-mail: delangec@worldoniine.nl Wij hanteren de NPCS-sollicitatiecode. Aan de Wassenaarseweg 499 te Leiden is één van de acht Pedologisch Instituten gevestigd die er in Nederland zijn. Dit zijn centra voor kinde studie, die werkzaam zijn ten dienste van kinderen met zodanige ontwil kelingsproblemen dat zij in de opvoedings- en onderwijssituatie dreig; vast te lopen. Aan het Instituut te Leiden is een school voor speciaal onderwijs verbonden genaamd "De Brug". Instituut en school richten zich op kinderen in de leeftijd van 3 tot 14 jaai Per 3 september 2001 zoeken wij voor diverse groepen: (fulltime en parttime) Salaris: maximaal schaal 4. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - graag met jonge kinderen willen werken; - zich willen inzetten om kinderen met problemen te kunnen begrijpen en te begeleiden; - kunnen samenwerken met de leerkrachten, maar ook met het behandelingsteais - bereid zijn zich in te zetten voor buitenschoolse activiteiten; - beschikken over een relevante opleiding (MBO S.P.W. 3/4) of ervaring in eeri soc gelijke functie. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappd j1 en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheid groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen vyordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door de coördinator onderwijsassistenten, mevrouw E. v/d Walle, telefoon 071 - 515 72 22. Uw sollicitatie kunt u, binnen twee weken, richten aan mevrouw H.A.M.A.C. Weijtens, directeur van school De Brug, Wassenaarseweg 499, 2333 AL Leiden, onder vermelding van "vacature klassenassistent". Bureau Openbaar Onderwijs

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 38