Ti® \y TIJD VOOR HERINTREDEN? OPEN MET Hlt-Tl DE DEUk VAN OW "EIGEN" iVlNKEt- Verzekeringsspecialist Rabobank KENNEMER GASTHUIS HAARLEM Duyn Rhyn Haagwijk breidt de zorg uit verzorgenden m/v leerlingen verzorgende/helpende m/v activiteitenbegeleiders m/v Reageer dan nu om de aan te gaan "uw eigen" Hilti als eenmanszaak te runnen uitdaginjg Hilti winkel ZATERDAG 16 JUNI 2001 De Rabobank Hillegom-Bennebroek ligt in een mooie omgeving, omringd door bollenvelden, tussen Haarlem en Leiden. De bank heeft een zeer aansprekend marktaandeel in zowel de particuliere als de bedrijvensector. De 115 medewerkers werken in het fraaie en strategisch gelegen hoofdkantoor te Hillegom en deels in de vestiging te Bennebroek. Als Assurantie Adviseur Bedrijven werk je in teamverband voor een groot aantal zakelijke relaties. Bedrijven die te maken hebben met risico's die om maatwerkoplossingen vragen. Vervolgens breng je een overtuigend advies uit, waarbij je de behoeften en wensen van de klant voorop stelt. Je doel: verkoop van het brede scala van verzekeringsproducten, dat we als Rabobankorganisatie kunnen aanbieden. Natuurlijk zijn de afhandeling en de schade- behandeling bij jou in goede handen, waarbij je uit stekend gebruik kunt maken van de eigen assurantie binnendienst. Intern ben je een vakman/vakvrouw op wie je collega's altijd een beroep kunnen doen. Met een HBO werk- en denkniveau, vaktechnische opleidingen en een paar jaar ervaring heb je een prima basis. Die vul je aan met initiatief, overtuigingskracht en commercieel gevoel. Bovendien ben je bereid aanvullende opleidingen te volgen. Interesse? Voor informatie kun je contact opnemen met de heer J.H.M. Knijn, commercieel directeur, tel. 0252-576206. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Hillegom-Bennebroek, t.a.v. de heer J.H.M. Knijn, Postbus 24, 2180 AA Hillegom. m/v Geef je ambitie toekomst Hillegom-Bennebroek ZORG EN DESKUNDIGHEID IN EEN OPEN ORGANISATIE Met circa 2500 medewerkers (inclusief 150 medisch specialisten) is het Kennemer Gasthuis in Haarlem een groot ziekenhuis in de regio Kennemerland en daarmee een van de grootste werkgevers. Binnen onze organisatie staat het individu centraal. Wij streven naar een klantgerichte attitude waarbij het werken in teamverband onontbeerlijk is. Als opleidingsziekenhuis hechten we waarde aan loopbaanbegeleiding en vinden we het belangrijk dat onze medewerkers zich kunnen blijven kwalificeren. BENT U VERPLEEGKUNDIGE MAAR AL JAREN 'UIT HET VAK'? EN ZOU U WEL WEER AAN DE SLAG WILLEN IN HET ZIEKENHUIS? DAN IS DIT MISSCHIEN IETS VOOR U! Het Kennemer Gasthuis heeft een speciaal traject ontwikkeld voor herintredende verpleegkundigen. Hierin wordt voor iedere verpleegkundige een programma op maat samengesteld, met (bij)scholingsdagen en begeleiding in de praktijk. Dit traject start in september a.s. en duurt een half jaar. Wij verwachten van u: - een diploma a-verpleegkundige of hbo-v; - goede communicatieve vaardigheden, enthousiasme, ini tiatief en flexibiliteit; - tijdens het traject minimaal 24 uur per week inzetbaarheid. Wat kunt u van ons verwachten? - scholing en begeleiding, toegesneden op uw individuele situatie, zodat u na dit traject op iedere reguliere ver- pleegafdeling weer zelfstandig kunt werken; - gevarieerd werk in een professioneel team; - diverse aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals deelname aan een spaarloonregeling, een pc-privé- project, een fietsplan, korting op diverse verzekeringen; - op de functie van verpleegkundige is de bonusregeling van toepassing; dit betekent dat u bij indiensttreding een bedrag van f 500,-- netto ontvangt (bij fulltime dienst verband) en na een jaar nog eens f 500,-- netto; - na afloop van het herintrederstraject zijn flex- en nulurencon- tracten bespreekbaar, evenals een vast rooster/dienstpatroon. Heeft u belangstelling voor dit herintrederstraject? Dan kunt u een informatiepakket sollicitatieformulier aanvragen door onderstaand antwoordstrookje in te vullen en op te sturen naar: Kennemer Gasthuis P&O, bureau personeelsvoorziening Antwoordnummer 900 2000 VB Haarlem Voor meer informatie over dit traject kunt u ook bellen met: de heer Ruud Gaasbeek, hoofd praktijkopleiding, tel. (023) 552 45 29 of (023) 552 22 85, mevrouw Anuschka Putters, verpleegkundig afdelingshoofd, tel. (023) 552 43 03, mevrouw llja Timmermans, verpleegkundig afdelingshoofd, tel (023) 552 24 87. X Naam: Adres: Postcode Woonplaats: Telefoonnummer: heeft belangstelling voor het begeleidingstraject voor herintred'ende verpleegkundigen en wil hierover graag worden geïnformeerd. Opsturen naar: Kennemer Gasthuis, P&0,« bureau personeelsvoorziening, Antwoordnummer 900, 2000 VB Haarlem (een postzegel is niet nodig). ■Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn is een dynamische organisatie en telt 400 bewoners en circa 700 mede werkers verspreid over drie locaties. De organisatie is ontstaan uit het samengaan van Overduin te Katwijk, een psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling, gespecia liseerd in de ziekte van Huntington, en woonzorgcentrum Haagwijk te Leiden Sinds eind 2000 is de stichting uitgebreid met het verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden. De zorgverlening van Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn gaat verder dan de drie locaties. Gezamenlijk werken we aan een zorgconcept dat het aan bieden van een compleet pakket aan zorgvragenden met name ouderen mogelijk maakt. Tevens werken we nauw samen met een aantal collega instellingen uit onze regio onder andere aan het leveren van naadloze zorg aan mensen in de thuissituatie. Teamgeest en een goede werksfeer staan hoog in ons vaandel. stichting verpleeg- en zorgcentra Haagwijk gelegen in Leiden Zuid-West is een woon-zorgcentrum voor ouderen met uiteenlopen de zorgvragen. Wij proberen een huiselijke sfeer te bieden en de zorg zoveel mogelijk te I; aansluiten bij de wensen en behoeften van de bewoners, waarbij gewerkt wordt met zorgplan- nen en zoveel mogelijk zelfstandigheid wordt nagestreefd. Op dit moment zijn wij bezig met uitbreiding van de zorg in de vorm van een meerzorgafdeling en dagverzorging voor bewoners met een psychogeriatrische (PG) indicatie. Deze bewoners bieden wij extra zorg en begeleiding en structuur in de dagbesteding. Óm deze zorg en begeleiding goed uit de verf te laten komen willen wij ons verzorgingsteam uitbreiden met vacaturenr. HW 06-06 Wij zoeken enthousiaste collega's met het van harte welkom om te solliciteren, diploma ziekenverzorgende, bejaardenverzor- Voor nadere informatie over de functie kun je gende of mdgo-vz. Omvang dienstverband en contact opnemen met Lucia Baboelai- werktijden in overleg. Ook herintreders zijn Thakoer, hoofd zorg, tel. (071) 579 60 10. Tevens is er nog plaats voor vacaturenr. HW 06-07 Diverse leerroutes zijn mogelijk, waaronder Nadere informatie is te verkrijgen bij Mary van verkorte trajecten voor oudere leerlingen. Trommelen, tel. (071) 579 60 10. Na diplomering ben je verzekerd van een vaste baan. Ten behoeve van de twee huiskamers voor PG-bewoners zoeken wij vacaturenr. HW 06-08 met een relevante opleiding op mbo-niveau Ben je gemotiveerd in het werken met ouderen, (bijv. mdgo-ab of -iw). Omvang dienstverband laat dan snel iets van je horen, in overleg. Je werkt volgens rooster ook Voor nadere informatie: Janny van Smirren, 's avonds en in de weekends. hoofd welzijn, tel. (071579 60 10. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een boeiende en aantrekkelijke werkkring met ontwikkelingsmogelijkheden. Salarisis conform CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Daarnaast biedt de Stichting een aantrekkelijk pakkel aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Reacties: Je schriftelijke reactie kun je, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, richten aan de dienst personeel en opleiding van de Stichting Verpleeg- en Zorgcentra Duyn en Rhyn t.a.v. Ewoud Kraaij, Postbus 525, 2220 AM Katwijk. Ook in de andere locaties van Stichting Duyn en Rhyn zijn geregeld vacatures. Zoals bijvoor beeld op onze locatie Overduin te Katwijk afroepmedewerkers en verpleegkundigen, Bovendien zijn er diverse mogelijkheden m VAKANTIEWERK! Meer weten? Neem dan .contact op me! Ewoud Kraaij van de dienst personeel e opleiding via tel. (071) 405 69 12. e-mail:pz.opl@duyn-en-rhyn.nl Met ingang van september a.s. zijn wij voor de vestiging Haarlem op zoek naar docenten m/v voor de volgende vakken: Algemene Reiskennis 4 uur per week Italiaans 2 uur per week Public Relations >- 4 uur per week Hostesspraktijk/Reisbegeleiding c•>- 4 uur per week Wij verwachten van u een enthousiaste instelling, goede communicatieve vaardigheden, en affiniteit met de betreffende beroepsgroepen. Bij voorkeur beschikt u over onderwijservaring. Voor de talen is minimaal een tweedegraads lesbevoegdheid vereist. De functies kunnen parttime worden vervuld. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de vestigingsmanager van tio Haarlem: mevrouw M.J. te Beest, tel. 023-525 26 63 (m.tebeest@tio.nl). Heeft u belangstelling voor een functie als docent voor een of meer van de genoemde vakken, dan kunt u binnen 10 dagen een sollicitatiebrief, voorzien van c.v. sturen naar Hogeschool tio, o.v.v. de betreffende vacature, Julianalaan 9, 7553 AB HENGELO. Online solliciteren kan via www.tio.nl tio is gespecialiseerd in korte HBO- en MBO- opleidingen voor de reiswereld, hospitality en hotellerie. 'tio heeft vestigingen te"', Haarlem, Leidschendam, Utrecht, Den Bosch en Hengelo. iaarlijks betreden ruim 800 afgestudeerde tio- studenten de arbeidsml Daarmee is tio in Nederland de grootste 'leverancier' van nieuw personeel voor de toeristische bedrijfstak. Internet: www.tio.nl HOGESCHOOL Vakschool voor Toerisme Hiltl Nederland B.V. behoort met haar 100 medewerkers tot de internationaal zeer succesvolle Hilti Groep. Hilti is wereldwijd marktleider in de ontwikkeling, vervaardiging en verkoop van boor- en bevestigingssystemen aan de bouw- en installatiebranche. Via de sales representatives, klantenservice en winkels is Hilti dienstverlener en probleemoplosser voor haar klanten. Continue productontwikkeling en innovatie worden als zeer belangrijk ervaren binnen onze organisatie. Voor ons verkooppunt Hoofddorp zijn wij op zoek naar u. Voelt u zich thuis in de wereld van boor- en bevestigingsmaterialen? Werkt u graag met kwaliteitsproducten in een solide en slagvaardige onderneming? Kunt u het commerciële talent waarover u beschikt koppelen aan techniek? Wilt u zelfstandig werken en bent u niet bang om eigen verantwoordelijkheid te dragen? 4S' Uw functie Na een interne technische en commerciële opleiding, wordt u verantwoordelijk voor een "eigen" Hilti winkel: u commercialiseert onze producten en diensten door advies en verkoop. Tevens bent u verantwoordelijk voor het beheer van de kas en voorraden. U zult samen met onze sales representatives en medewerkers klantenservice de klanten in uw regio op professionele wijze van dienst zijn. Uw profiel Uw opleidingsniveau is MBO en u heeft werkervaring in een commerciële omgeving. U beul woonachtig in de genoemde regio en uw leeftijd is (bij voorkeur) tussen 22-35 jaar. U houdt ,j van aanpakken en bent een doorzetter. Bent u geïnteresseerd? Stuur uw curriculum vitae vóór 29 juni 2001 per post, fax of e-mail naar Hilti Nederland B.V, t.a.v. mevrouw H.C. van der Hoff, Postbus 92, 2650 AB Berkel en Rodenrijs. Telefoon 010 - 519 11 00, fax 010 - 519 11 98, e-mail hoff@hilti.com, www.hilti.com/rt

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 34