'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel L E Post-doc m/v 1e Medewerker Medisch Secretariaat m/v Management assistent A m/v Medisch Secretaresse m/v Medewerker Secretariaat m/v [DAG 16 JUNI 2001 U M C erge jen, ligha en di 272* ide -11-5 Hole war< unslc jtieps 5062 5282 'erts' Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie. Huisartsgeneeskunde enVerpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleegkundigen Ontwikkelingen (BOVO). Pathologie De Nederlandse kankerbestrijding/KWF ondersteund on- i derzoek naar de erfelijkheid van borstkanker Het onderzoek vindt plaats op de afdelingen Pathologie en I Humane Genetica van het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC), en richt zich op het beter begrijpen van de rol van I BRCA1 bij het ontstaan van borstkanker. Het karakteriseren van j een proefdiermodel (een zgn. 'Brcal -knockout mouse') staat f hierbij centraal. Deze onderzoeksgroep verricht al ruim 10 jaar I onderzoek aan de genetica van borstkanker, waarmee het zowel in binnen- als buitenland hoog aanzien heeft verworven. Voor een uitgebreidere beschrijving van het onderzoek wordt verwe zen naar I. www.medfac.leidenuniv.nl/lab-devilee/Projects/B1 func.htm Voor dit onderzoek is er een vacature beschikbaar voor een: LIM in Lr ERWi Kr 13-6C' (K. Drtab- azelig its voorj -was; MKB ampa /.scha ilow (36 uur per week) Vac.nr. 0I.J.29.24.LD bunc v dew Gut itie' •erhui' /reugd augd.it ij ann in, sfee arra' bra I d ietera b I deK' nsd.w el. 04 GEUL amp 3.w.0I Hotel' )6 tod* Dtor-fe on CH /50- pens LO# 0» limi rntenJf derij oT Functie-eisen: Kandidaten dienen een moleculair biologische achtergrond te hebben, en ervaring met DNA-klonerings technieken. Het bezit van een artikel 12 vergunning (werken met proefdieren) strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 7.159,- (schaal' 10) bruto per maand afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van 2 jaar met uitzicht op 2 jaar verlenging. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr P Devilee (071 - 527 61 17) of prof. dr C.J. Cornelisse (071 - 526 65 79). Gynaecologie De secretariële organisatie van de afdeling Gynaecologie bestaat uit een tweetal secretariaten, te weten het stafsecretariaat en het medisch secretariaat. De medisch-secretariële organisatie van -de poliklinieken van de afdeling Gynaecologie is onderverdeeld in 3 secretariaten te weten het medisch secretariaat algemene Gynaecologie en Oncologie, het medisch secretariaat van de sectie Voortplanting en het medisch secretariaat van de polikliniek Psychosomatische Gynaecologie en Seksuologie. Voor deze medisch secretariaten van de poliklinieken Gynaecologie bestaat met ingang van 16 augustus 2001 een vacature voor een: (36 uur per week) Vac.nr 0I.J.28.24.LD Functie- inhoud: Samen met de collega Ie medewerker medisch secretariaat zorgdragen voor: - dagelijkse leiding aan I f medewerkers en coördinatie van de werkzaamheden; - ondersteuning van het hoofd organisatie polikliniek/stafsecreta- riaat Gynaecologie bij het administratieve-, organisatorische- en planningsbeleid van de personele organisatie; - uitvoerende werkzaamheden op het gebied van de medisch- secretariële ondersteuning op het medisch secretariaat alge mene Gynaecologie en Oncologie. Functie-eisen: - HAVO/MEAO; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - opleiding middle management of de bereidheid deze opleiding te gaan volgen; - ruime ervaring als medisch secretaresse; - uitstekende contactuele eigenschappen; - ervaring met tekstverwerking (Word). Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617,- (schaal 6) bruto per maand afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M.C. Verhoog-Rodenburg, hoofd organisatie polikliniek/stafse cretariaat Gynaecologie (071 - 526 33 12 of 071 - 526 91 I Ien vragen naar pieper 9307) of mevrouw K.E. Langeveld-v, Hout, 1 e medewerker medisch secretariaat polikliniek Gynaecologie (071 - 526 33 39). Voor deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern geworven, interne kandidaten genieten voorrang. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie. Urologie en Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care, alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken en het laboratorium grote proefdieren en het laboratorium voor bewegingsanalyse. Voor de afdeling Thoraxchirurgie zoeken wij een management assistent. De management-assistent is de rechterhand van de hoogleraar/afdelingshoofd en werkt nauw samen met de staf secretaresses en de datamanager. De afdeling Thoraxchirurgie onderhoudt veel kontakten met bui tenlandse centra, zodat een goede kennis van de Franse en Engelse taal onontbeerlijk is. (fulltime, 36 uur per week) Vac.nr. 0I.L.43.24.LD Functie-inhoud: - behandelen van algemene correspondentie, abstracts, notulen en rapporten in Nederlands, Frans en Engels; - bijhouden van agenda, archief en telefoonbeantwoordmg; - behandelen van ingekomen post; - notuleren en voorbereiden besprekingen; - het mede organiseren van congresbezoeken en symposia; - organiseren dienstreizen voor congresbezoek e.d. Functie-eisen: - HAVO/MBO (management-assistent); - goede kennis van de Nederlandse, Franse en Engelse taal in woord en geschrift; - zelfstandig kunnen werken; - flexibiliteit en zelfstandigheid; - kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.094,- bruto per maand (schaal 7 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw R F. van der Hilst, manager Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie (071 - 526 37 99 of 071 - 526 91 II en vragen naar pieper 9662). DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen van de interne geneeskunde ondergebracht. Polikliniekadministratie 3e etage De polikliniekadministratie op de derde etage, waar de polikli nieken van de Oncologie, Hematologie en Algemene Interne Geneeskunde gevestigd zijn, vraagt een: (voor 24 en 36 uur per week) Vac.nr. 0I.V.07.24.LD Functie-inhoud: - het voorbereiden en afwerken van spreekuren; - het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het typen van medische correspondentie; - het te woord staan van patiënten, ook telefonisch; - het bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297, - (schaal 5 CAO AZ) bruto per maand bij een fulltime aanstelling, afhankelijk van leef tijd. opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar; met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden u gaarne verstrekt door mevrouw A.M.M. Kater, hoofd polikliniekadministratie 3e etage (071 - 526 35 10). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 4 Divisie 4 telt 680 medewerkers en bestaat uit 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. De Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice is één van deze afdelingen. Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice De Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice richt zich op ondersteunende hulp- en dienstverlening aan patiënten en bezoekers van het Leids Universitair Medisch Centrum. Deze activiteiten worden uitgevoerd door maatschappelijk werkers, gastvrouwen, medewerkers familieopvang Centrum Eerste Hulp. medewerkers van het patiëntenservicebureau, medewerkers van de telefoondienst, medewerkers educatieve voorziening en medewerkers transferpunt. De dienst vraagt ten behoeve van de administratieve onder steuning van de sector Maatschappelijk Werk een: 18 uur per week) Vac.nr.0I.T.I I.24.LD De medewerker ressorteert onder de managementassistent en zal voornamelijk administratieve ondersteuning bieden aan maat schappelijk werkers die in clusters gedetacheerd zijn op de~ verschillende behandelafdelingen en poliklinieken van het Leids Universitair Medisch Centrum. Functie-inhoud: - voert eenvoudige (standaard)correspondentie uit; - verricht allerhande tekstverwerkingswerkzaamheden a.d.h.v. concepten etc., kopieert en verzendt; - bedient de telefoon, fax, kopieermachine etc.; - houdt het planbord bij; - houdt diverse administraties bij (adressenbestanden, ziekmel dingen. vakanties, waarneming etc.); - geeft administratieve ondersteuning tb.v. kwaliteitssysteem en sociale kaart; - verricht archief- en documentatiewerkzaamheden; - ondersteunt bij diverse administratieve-, organisatorische- en beheersmatige werkzaamheden. Functie-eisen: - MAVO; - vak/afdelingsgerichte kennis van software (Word 6.1Outlook en Excel). Het aantal uren wordt bij voorkeur verdeeld op dinsdag, donderdag en vrijdag van 8.30 - 15.00 uur Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.975,- bruto per maand op full time basis (schaal 4 CAO AZ). Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor I jaar. met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.R Jongens, hoofd sector Patiëntenservice (071 - 526 17 29).' Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op bnef en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27