Personeel Personeel Personeel Personeel Person» UNIEKAAS V Business Analysts Facturatie Hertz Sales Advisor Onderhoudsmedewerker m/v Heeft u hier al kaas van gegeten? Adelbert gj College Lease Michael Page Productieleider ZATERDAG 16 JUNI 2001 VOORHOUT UnieKaas is een modern, internationaal opererend zuivelbedrijf. Kaasopleg, verpakken en koeldistributie behoren tot de kernactiviteiten die op de vestigingen plaatsvinden. UnieKaas heeft onder meer de merknamen Almhof Biogarde, BonAmi, Grandioso, Solataki, Jacques' en UnieKaas in haar assortiment. Wil je werken bij een UnieK bedrijf? Op onze vestiging in Voorhout zoeken wij een UnieKe De onderhoudsmedewerker verricht zelfstandig het preventieve onderhoud, opsporen en oplossen van storingen van elektronische elektrische of mechanische aard, het installeren van nieuwe machines en het verbeteren van bestaande machines. Als onderhoudsmedewerker heb je: diploma MTS elektrotechniek; affiniteit met werktuigbouw; leeftijdsindicatie 18-30 jaar. Waarom werken bij UnieKaas: een prima salaris en arbeidsvoorwaardenpakket; een gezellige werksfeer met leuke collega's; een goed draaiend een veelzijdig bedrijf; en natuurlijk lekkere kaasprodukten. Solliciteren? Heb je interesse om naar deze uitdagende functie te solliciteren dan kun je telefonisch of schriftelijk reageren. UnieKaas Voorhout B.V. t.a.v. de heer G.J. van Egmond Postbus 40 2215 ZG Voorhout Telefoonnummer 0252 - 24 16 00 Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer G.J. van Egmond op bovenstaand telefoonnummer. Aldi is een vooraanstaande en succesvolle supermarktorganisatie in Nederland sinds 1972 en bezit meer dan 350 winkelvestigingen, Verder zijn er nog vestigingen in onder andere Duitsland, België, Denemarken en Frankrijk, Het bedrijf kent een sfeer van openheid en dynamiek. Kracht en groei van de onderneming berusten op effectiviteit door een perfecte organisatie en een consequent deeentralen organisatiestructuur met duidelijke functies en bevoegdheden. is bsi'ï'jit'-v qij-u^auvati'O/jïit Voor ons hoofdkantoor in Zaandam zoeken wij een: Medewerk(st)er voor 37 uur Functie-Inhoud: - beheer van de administratie voorraad van het Centraaf Magazijn; - zorgdragen voor een juiste facturering aan onze filialen; - verwerking van prijs-artikelmutaties voor al onze filialen; - onderhouden van contacten met diverse interne afdelingen. Wij vragen: - afgeronde middelbare administratieve opleiding (bijv. MEAO BA); - analytisch vermogen; - "sterke" persoonlijkheid; - verantwoordelijkheidsbesef; - affiniteit met geautomatiseerd systeem. Wij bieden: - een afwisselende en zelfstandige baan; - een uitstekende beloning en interessante secundaire arbeidsvoorwaarden; - een interne opleiding (training-on-the-job). Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. W. Snollaerts op telefoonnummer (075) 651 74 01. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 2 weken sturen naar ALDI Zaandam B.V. T.a.v. Dhr. W. Snollaerts, Hoofd Administratie en Personeel, Postbus 1504,1500 AM Zaandam Wassenaar HERHAALDE OPROEP Wij vragen m.i.v. 1 september 2001 TECHNISCH ONDERWIJS ASSISTENT Voor een volledige weektaak wegens wegens vacature, met uitzicht op een vaste aanstelling. Functieomschrijving: - assisteren bij de lessen biologie, scheikunde en natuurkunde - het zelfstandig begeleiden van groepen leerlingen bij het uitvoeren van practica - het beheer en onderhoud van materialen voor genoemde vakken Inschaling: Maximaal schaal 6 afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 3.050,- en f 4.522,- op basis van een volledige werkweek. Zij die eerder reageerden behoeven niet weer te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen te richten aan rector drs. J.A.M. Buijs. Samen met Alfrink College Zoetermeer, Vlietland College Leiden, St.-Maartenscollege Voorburg voeren wij een gezamenlijk personeelsbeleid m.b.t. vacature-invulling. R.K. Scholengemeenschap voor Gymnasium, Atheneum, HAVO en MAVO, Deijlerweg 163, 2241 AE Wassenaar. Tel. 070-5119224. Of via internet info@adelbert.nl Hertz Lease biedt hoogwaardige leaseservices aan bedrgven en instellingen en is met een wagenpark van meer dan 200 000 lease-auto's toonaangevend m zowel Nederland als Europa. Als werkgever is Hert; Lease een modern, flexibel en dyna misch bedrijf met korte lijnon en een prettige werksfeer, waar bovendien veel ruimte is voor eigen initiatief. DE AFDELING IT werkt constant aan de verbetering van het automatiseringsproces. Wfj zoeken voor deze afdeling op zeer korte termijn een: helpdesk medewerker junior systeem beheerder IN DEZE FUNCTIE ben je de eerstelijns helpdesk binnen de organisatie; voor vragen en het verhelpen van storingen en foutmeldingen die zich voordoen bij het gebruik van onze systemen is men bij jou aan het juiste adres. Ook assisteer je de systeem beheerder en configureer je pe's. WIJ VERWACHTEN dat je minimaal je Havo-opleiding hebt afgerond en kennis hebt van Microsoft Office, Windows 98 en Windows 2000. Daarnaast is het belangrijk datje het leuk vindt om met mensen om te gaan; de woorden open en sociaal zijn op jou van toepassing. Je bent nieuwsgierig en bereid om je kennis te vergroten en kunt goed zelfstandig werken. Bij voorkeur heb je kennis van Windows NT. HET HONORARIUM Hertz Lease biedt een aantrekkelijk salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een uitstekende pensioenregeling en allerlei studiemogelijkheden. Geïnteresseerd? Stuur dan je brief met CV naar hr.nl@hertzlease.com of Hertz Lease, t.a.v. Otto Blom, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Voor meer info bel je 023 569 44 44 of kijkje op www.hertzlease.nl ...slagvaardig, ondernemend en vasthoudend... Nuon N.V. is een internationaal opererende energie- en waterondememing met ongeveer 7.500 medewerkers. De marketing, verkoop en distributie van elektriciteit, gas, warmte en water (inclusief waterproductie) behoren tot de kerntaken. Daarnaast ontwikkelt en verkoopt Nuon producten en diensten die aan energie en water gerelateerd zijn. Dagelijks voorziet Nuon bijna vijf miljoen particuliere en zakelijke klanten van elektriciteit en in veel gevallen eveneens van gas, water en warmte. Het beleid is erop gericht de know-how op het gebied van energie, water en milieu wereldwijd in te zetten. De internationale activiteiten variëren van participaties in bestaande bedrijven tot het bouwen en beheren van duurzame energieprojecten. Met het oog op de liberalisering van de energiemarkt werkt Nuon aan het stroomlijnen van de interne organisatie om deze markt optimaal te kunnen bedienen. De groep Operations bestaat uit circa 5.000 medewerkers verdeeld over zeven Business Units, waarvan de unit Infrabedrijf, met circa 3.000 medewerkers, de grootste is. Voor diverse Business Units binnen de groep Operations zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van Business Analyst, voor de regio's Arnhem/Apeldoorn en Haarlem/Leiden. Taken en verantwoordelijkheden: adviseren omtrent de verbetering van effectiviteit en efficiency van de bedrijfsvoering verzorgen en analyseren van (interne) rapportages creëren en optimaliseren van prestatie-indicatoren opzetten, implementeren en onderhouden van een Early Waming System 1 initiëren en begeleiden van (unit overschrijdende) veranderings trajecten uitvoeren van en rapporteren over interne en externe benchmarks Profiel van de geschikte kandidaat: bedrijfseconomische of bedrijfskundige opleiding op minimaal HBO-niveau leeftijdsindicatie 28 - 33 jaar enkele jaren ervaring binnen een output-gestuurde organisatie communicatief sterk op verschillende niveaus, met gevoel voor interne verhoudingen analytisch, overtuigend en sturend met beide benen op de grond en resultaatgericht vasthoudend, initiatiefrijk en klantgericht Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven, onder vermelding van referentienummer ML/74123 (regio Arnhem/Apeldoorn), zenden per e-mail: marcluza@michaelpage.com of sturen naar Michael Page Finance, Postbus 765, 5600 AT Eindhoven, t.a.v. Mare Luza. Voor nadere informatie kunt u met hem contact opnemen, telefoon: 040-2433735. Voor referentienummer AL/74544 (regio Haarlem/Leiden), zenden per-mail: aldolodder@michaeloage.com of sturen naar Michael Page Finance, Strawinskylaan 1057,1077 XX Amsterdam, t.a.v. Aldo Lodder. Voor nadere informatie kunt u met hem contact opnemen, telefoon: 020-5789444. FINANCE www.michaelfDagemj^) Australië China Frankrijk Duitsland Hong Kong Italië Nederland Nieuw-Zeeland Singapore Spanje Groot-Brittannië VS iök HfUMSICffyC gesneden S verpakte groenten W. Heemskerk B.V. te Rijnsburg is een van de grootste groentebewer- kingsbedrijven (circa 1,25 miljoen verpakkingen per week) in Nederland. Bij het bedrijf, waar groente wordt gesneden, gewassen en verpakt, werken circa 400 mensen. De onderneming levert in Nederland en Duitsland aan supermarktketens panklare kleinverpakkingen groente, groentepakketten, rauwkost en salades. Productontwikkeling en kwaliteit spelen een grote rol. Voor deze organisatie zoeken wij een die de moderne productielijnen optimaliseert Aansturing op de werkvloer U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse produc tievoortgang op uw afdeling en geeft daarbij leiding aan een team van vaste medewerkers en uitzend krachten. Eenmaal per vijf weken draagt u in de nachtdienst de verantwoordelijkheid over de totale productie (5 afdelingen). Kwaliteit en hygiëne, alsmede het behalen van de vastgestelde productie hoeveelheden zijn uw primaire taken. Daarnaast kijkt u continu met een kritisch oog naar de pro ductieprocessen en tracht deze te verbeteren. Uw verbeteringsvoorstellen legt u voor aan de Productie Manager. Doorzetter met organisatietalent U beschikt over een hbo werk- en denkniveau (bij voorbeeld HAS, HTS dan wel MBO aangevuld met cursussen en ruime ervaring). Daarnaast heeft u 5 jaar productie-ervaring, waarvan minimaal 2 jaar leidinggevend, in een geautomatiseerde proces omgeving binnen een kwaliteitsbewuste productie organisatie. U bent slagvaardig en praktisch en u weet mensen op stimulerende wijze aan te sturen. W. Heemskerk B.V. biedt een interessante, veel zijdige functie binnen een groeiende, moderne pro ductieorganisatie. De werksfeer kenmerkt zich door een no-nonsense mentaliteit. Uiteraard horen een goed salaris en bijbehorende arbeidsvoorwaarden vanzelfsprekend bij deze baan. Uw reactie kunt u, bij voorkeur per e-mail, sturen naar: Bruins Recruitment bv de heer ing. A.J. Hijmans Postbus 255 2170 AG Sassenheim e-mail: bruins@bruins.nl Bel voor meer informatie tijdens kantooruren: 0252-240040 buiten kantooruren: 06-53905829 Een psychologisch onderza kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie raadpleeg onze vacaturesite www.bruins.nl Bruinjs^ Stannah, een van oorsprong Engels familiebedrijf met een historie van meer dan honderd jaar, is een voorname ontwerper en leverancier van liften en mobiliteitsproducten. Op het gebied van trapliften, een voorziening die mensen met een mobiliteitsprobleem in staat stelt thuis te blijven wonen, is Stannah zelfs wereldmarktleider. Inmiddels is het productenpakket uitgebreid met een aantal andere voorzieningen, zoals de Stannah Shopper Scooter. Het bedrijf heeft in totaal 1200 personen in dienst, verspreid over de gehele wereld. In Sassenheim is hel verkoopkantoor voor Nederland gevestigd, van waaruit 18 personen werken. De verkoop vindt vooral plaats naar aanleiding van gerichte marketingacties en daarop volgende (thuis)bezoeken aan geïnteresseerden. Omdat Stannah Nederland haar activiteiten graag wil uitbreiden, zoeken wij een enthousiaste (m/v) commercie en techniek gecombineerd in een zelfstandige functie DE FUNCTIE In de rol van sales advisor bent u geheel zelfstandig gericht op de bewerking van het marktgebied Randstad en Zeeland. U bezoekt hiervoor gemiddeld drie tot vijf potentiële klan ten per dag, die via het kantoor in Sassenheim een afspraak met Stannah gemaakt hebben. Doel van de gesprekken is het adviseren over en uit eindelijk het verkopen van Stannah producten. Bij trapliften meet u hiervoor de trapsituatie nauw keurig in en maakt een passende offerte. Nadat de koop gesloten is, bent u verantwoordelijk voor de bestelling van de juiste materialen bij het hoofdkantoor in Engeland. Gespecialiseerde mon teurs van Stannah Nederland verzorgen de mon tage en service. In deze functie rapporteert u rechtstreeks aan de directeur. UW ACHTERGROND U beschikt over een dienst verlenende instelling, gecombineerd met een commerciële inslag. Dit heeft u laten zien in een commerciële functie in een business-to-consu- mer omgeving. Omdat u de problemen en wen sen van anderen vrij snel moet kunnen inschat ten, is een MB0/HB0 werk- en denkniveau vereist. U kunt omgaan met de enorme vrijheid die deze functie kent en vindt het prettig met veel ver schillende personen in contact te komen. Het van uit huis werken en thuis uitwerken van afgeleg de bezoeken in korte verslagen en offertes is geen probleem voor u. U beschikt over technisch inzicht, waardoor het maken van tekeningen van de trapsituatie u makkelijk afgaat. Gezien het marktgebied is huisvesting in de Randstad ver eist. STANNAH BIEDT Een verantwoordelijke baan, waarin u heel zelfstandig zult werken. Vanuit het kantoor kunt u een grote mate van ondersteu ning verwachten, met name in het opzetten van marketingacties en het daarop volgend maken www.mercijriurval.com van afspraken. Opvallend binnen Stannah is de collegiale samenwerking en de grote betrokken heid van de medewerkers binnen het bedrijf. Voor de uitoefening van uw functie krijgt u de beschik king over alle nodige faciliteiten, zoals een aulo, een laptop en een mobiele telefoon. Ook het ove rige pakket aan arbeidsvoorwaarden bij Stannah is uitstekend geregeld. REAGEREN kan door onder vermelding van ref.nr. 283.11528-HI een korte brief met curri culum vitae te sturen naar: Mercuri Urval B.V. via sol.rdm@mercuriurval.nl of per post: Westblaak 132 3012 KM Rotterdam. Oriënterende gesprekken voor deze functie wor den op ons kantoor te Den Haag gehouden op 4 juli a.s. Kijk voor meer informatie op www.stannah.co.uk

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 20