Personeel Personeel Personeel Salomo Rijnland t l£b~zr Het Rijnland Ziekenhuis biedt je die uitdaging Kom leren en/of werken in de zorg PRODUKTIEMEDEWERKER /administratief medewerker grondgebied m/v DROOMDOMEIN verpleegkundige schoolverlater m/v Samen sterk voor beter we Divisiemanager Extr< murale Verzorgingshi Verpleeghuiszorg n ZATERDAG 9 JUNI 2001 Zoek ie een bar de zorg en wil /e In een een dynamische organisatie werken? Stop dan met zoeken! Wil je meer Informatie over de functies en 1 1 opleidingsmogelijkheden in ons ziekenhuis? Bezoek dan onze stand op de Banenmanifestatie op vrijdag 15 juni In de Groenoordhallen, Leiden. Of bel met de afdeling personeel en organisatie, telefoon 071 - 545 45 29. Wil je solliciteren? Haal dan een sollicitatie formulier bij onze stand of schrijf een brief aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. de afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 095LD. ziekenhuis Wij hopen je te kunnen verwelkomen In een o volop In beweging is HANDELSKWEKERIJ Salomo BV is gevestigd in Amstelveen, 500 m. van het VBA gebouw in Aalsmeer en exporteert pot- en tuinplanten binnen Europa. Wegens toenemende drukte zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Samen met een collegiaal team van mensen ben je verantwoordelijk voor een goede aflevering van de producten bij onze klanten. Daarbij zorg je voor een juiste beladingsgraad en let je op de productkwaliteit. Wij geven de voorkeur aan kandidaten die reeds beschikken over pro ductkennis en ervaring hebben in de plantenexport. Vereisten voor de functie: Het goed kunnen furictioneren in teamverband Flexibele instelling en een gedegen inzet. Wij bieden een goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Indien U geïnteresseerd bent, schrijf of bel na 12.00 uur Handelskwekerij Salomo B.V. T.a.v. Dirk Ravensbergen Legmèerdijk 284,1187 NL Amstelveen, Tel 020-6430456 Bij de sector Grondgebied van de gemeente Zoeterwoude is de functie vacant van voor 24 uren per week De medewerker verricht werkzaamheden voor de teams Bouwen, Ruimtelijke Ordening en Milieu (BROM) en Civiele e1 Cultuurtechniek (CCT). Tot de functie administratief medewerker Grondgebied behoort onder andere: administratieve-juridische en beleidsondersteunende werkzaamheden voor beide, teams waaronder handhaving APV (onderwerpen de sector betreffende), verkeersbesluiten, vestiging van gebruiks- en opstalrechten; het mede verwerken van informatie van en naar het Gemeentelijk Kadaster Systeem (GKS). Het muteren van het bestand ten behoeve van de Wet Waardering Onroerende Zaken en het verstrekken van informatie aan interne en externe belanghebbenden; het mede verrichten van werkzaamheden inzake grondtransacties; het verwerken van de in- en externe póstafhandeling bij afwezigheid van de sectorassistent Grondgebied; het ramen en bewaken van toegewezen budgetten; het verrichten van andere werkzaamheden de sector betreffende. Kortom, een zeer gevarieerd takenpakket. Wat vragen wij: ten minste mbo-opleiding, administratief/juridische richting; ervaring op het werkterrein; automatiseringskennis; affiniteit met technisch-administratieve aangelegenheden; goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden; een zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris worden afgeleid van maximaal f5.161,- bruto per maand (niveau 7, salarispeil 1 'mei 2001). Na herziening van het functieboek wordt de functie definitief gewaardeerd. Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikke lingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijd regeling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé/ fietsproject, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en een regeling kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minder heden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Nadere informatie over de1 functie kan worden ingewonnen bij de heer H.G. Kooke, teamleider BROM, tel. (071) 580 63 80 of de heer TJ. van Houten, teamleider CCT, tel. (071) 580 63 70. Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatie brief aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude onder vermelding van "administratief medewerker Grondgebied" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs. Droomdomein is een organisatie die gespecialiseerd is in alles wat met sla pen te maken heeft. Als specialist in slaapcomfort en slaaptechniek groeit de organisatie gestaag. Alle filialen zijn gevestigd op toplocaties in Neder land. Voor ons filiaal te Leiderdorp zoeken wij kandidaten voor de functie van; U bent 20 jaar of oud^r' Opgeleid op mihtmSal LBO-niveau Een slaapspecialist (of bereid dit te worden) Commercieel ingesteld Wij bieden Prima salaris Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Organisatie met toekomstperspectief Tevens vragen wij voor de gehele organisatie kandidaten voor de functie van: Leerlingverkoper >-Verkoper FT/PT Oproepkrachten >-Adm. krachten Interesse1? Bel, schrijf, mali of fax uw reactie binnen 2 weken na plaatsing naar: t.a.v. de heer G. Bloem, afdeling P&O, Postbus 230, 2160 AE Lisse Tel. 0252-438 100 Fax 0252-412 894 Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge méén, middelgroot, modern ziekenhuis. Er Werken ruim 1000 medewerkers. Jaar- lijkü" bezoeken meer dan(120.000 patiënten de poliklinieken en worden ongeveer 14.500 patiënten op- genomèn,,Patiënten kunnen vóór bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijl voilé gang. Het eerste deel van de nieuwe verpleegafdeling is recentip.gebruik genomen. Tiet Diaconessenhuis ligt in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden.nl Op ons operatiekamercomplex is een plaatsingsmogelijkheid voor een en/of die de opleiding tot anesthesieassistent wil volgen Wat wij bieden: Een beroepsopleiding met een totale duur van 3 jaar voor een medisch-assisterend beroep op het niveau van het hoger beroepsonderwijs. Schoolverlaters starten de opleiding met een beroepsvoorbereidende periode van 16 weken op basis van een leerovereenkomst. Daarna start de leer- a r be idsove reen komst vgor het resterende deel van de opleiding. Verpleegkundigen stromen de opleiding in na de beroepsvoorbereidende periode en starten direct met een leer-arbeidsovereenkomst. De totale opleidings duur is voor hen 21/2 jaar. Wat wij vragen: De kandidaat is 17 jaar of ouder en is minimaal in het bezit van een van de volgende diploma's: Verpleegkunde HBO-V HAVO VHBO - HAVO/MBO. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Tijdens de beroepsvoor bereidende periode van 16 weken ontvangt de leerling 764,- zakgeld per maand. Gedurende het resterende, deel van de opleiding ontvangt de leerling een salaris. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijk heden en andere voordelen voor personeelsleden ont wikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS- abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het zieken huis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Zijn er nog onbeantwoorde vragen, dan kun je contact opnemen met Martijn van der Lichte, teamleider anesthesie, of Yvonne van Hienen, praktijkbegeleider anesthesie, beiden via telefoon nummer 071 - 517 81 78 pieper 21108. Sollicitatie: Als je voor de opleiding in aanmerking wilt komen, kun je binnen 2 weken je sollicitatiebrief met cv, onder vermelding van vacaturenummer 319, sturen aan de Dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden De Stichting Mytyl/Tyltylschool verzorgt onderwijs aan leerlingen met een lichamelijke ol meervoudige handicap in de leeftijd van 3 tot 20 jaar, in Zuid Holland Noord. Naast de onderwijs- 1^^^^ functie biedt de school ambulante begeleiding aan leerlingen in het reguliere basis- en voortgezet onderwijs. Op de Mytylschool Leiden wordt onderwijs gegeven aan leerlingen met een lichamelijke handicap in de leeftijd van 3 tot 13 jaar. De Mytyl/Tyltylschool De Vierbot te Katwijk biedt onderwijs aan leerlingen met een „j- lichamelijke en meervoudige handicap in de leeftijd van 3 tot 20 jaar. Het bestuur.van de Stichting Mytyl/Tyltylschool zoekt voor het komend schooljaar coördinator peuters/kleuters m/v voor 0.8 drie leerkrachten m/v voor 1.0 leerkracht ADV vervanging m/v voor 0.4 ambulant begeleider m/v voor 1.0 docent kantoorpraktijk m/v Taken coördinator: regelen dagelijkse gang van zaken binnen het cluster; (mede) ontwikkelen van beleid op cluster- en schoolniveau; ADV vervanging. Taken leerkrachten: Onderwijs geven aan een groep niveau 3/4 (a), aan een groep niveau 4 (b), aan een VSO-groep praktijkstroom (c). De ADV leerkracht vervangt in diverse groepen in de basisschoolleeftijd. Taken ambulant begeleider: observatie en onderzoek; opstellen begeleidingsplannen en adviseren bij de uitvoering. Taken docent kantoorpraktijk: onderwijs geven aan leerlingen op niveau basisberoeps gerichte leerweg. Functie-eisen coördinator: onderwijs bevoegdheid en ervaring bij voorkeur in kleuterafdeling; kan team motiveren en sturen: beschikt over organisatietalent. Functie-eisen leerkrachten: afgeronde pabo-opleiding; aanvullende scholing (b.v. cursus speciaal onderwij strekt tot aanbeveling. Functie-eisen ambulant begeleider: onderwijsbevoegdheid; ervaring in het basisonderwijs of speciaal onderwij bij voorkeur met verschillende leeftijdsgroepen; belangstelling en kennis over motorische problem* in her bezit van rijbewijs BE en auto. Functie-eisen docent kantoorpraktijk: afgeronde pabo-of lerarenopleiding; voor de functie toepasselijk diploma. Salaris: salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform het RPBO. Dienstverbanden: leerkracht groep niveau 3/4 (a): tijdelijk ter vervanging van zwangerschapsverlof met uitzicht op parttime vast dieustverbail overige dienstverbanden voor de duur van 1 jaar met uirzicht op vast dienstverband; de standplaats voor de vacature coördinator is Katwijk en Leiden, voor de vacatures ambulant begeleider en ADV led is de standplaats Leiden, voor de overige functies Katwijk. Inlichtingen en solliciteren: inlichtingen over deze functies kan worden ingewonnen bij mevrouw A. Kuijper, directeur "De Vierbot" en de heer F. val directeur Mytylschool Leiden, tel. (071) 40 60 280 cn (071) 51 75 011; schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae, kunt u voor 19-06-2001 richten aan: Het bestuur van Stichting Mytyl/Tyltylschool p/a Onderwijsbureau Hollands Midden f Herengracht 48, 2312 LE Leiden Mensen zo lang mogelijk in hun eigen omgeving te laten wonenj de 'regie over hun eigen leven' te laten houden, zijn de doelen vj Verpleeg- en Verzorgingshuiszorg Thuis. Met Verpleeg- en Verzj' huiszorg Thuis biedt de Rijn-, Duin- en Bollenstreek mensen de ij heid om thuis dezelfde zorg geleverd te krijgen, die zij tot voor ki in een verpleeg- of verzorgingshuis konden krijgen. Dit in samer] met de Zorggroep Valent. Het gaat hierbij om een integraal aan diensten op het gebied van zorg, welzijn en wonen. Deze nieuwe grensverleggende vorm van dienstverlening vraag1 actieve inzet van medewerkers in complexe zorgsituaties. De m kers van het team Verpleeg- en Verzorginghuiszorg Thuis make van een zorgteam en werken o.a. vanuit de locaties: Bernardus Sassenheim, de Wilbert in Katwijk en Hofwijck in Oegstgeest. Voor de divisie Extramurale Verpleging en Verzorgingshuiszori zoeken wij een: Samen sterk! Daarom werken de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek en de Zorggroep Valent nauw samen. De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgprodukten waaronder thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. De zorggroep Valent bestaat uit woonzorgcen trum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Zorggroep Valent biedt ook dagbehandeling en dagverzorging. Stichting Zorggroep Valent Postbus 592 2220 AN Katwijk Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: 071-4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl voor 28 uur per week De divisiemanager EW vervult de hoogste lijnfunctie in de bedrijl en legt verantwoording af aan de directie. Hij geeft direct leidii de zorgmanagers, zorgbemiddelaars en indirect aan alle medei binnen de divisie. Hij is primair verantwoordelijk voor de result zijn afdeling, welke in het jaarlijks bedrijfsplan worden vastges Functie-eisen: - bij voorkeur afgeronde HBO opleiding en V0-management (of gelijkwaardig) en ervaring in de gezondheidszorg; - goed op veranderingen kunnen inspelen; - strategisch en innovatief kunnen denken. Wij bieden: - een uitdagende functie in een voortdurend veranderende or - salariëring conform CAO-thuiszorg, schaal 12, maximaal 7. bruto per maand; - mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en collectie verzekeringen; - bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang. In verband met de verwachte intergratie tussen Stichting Rijn-, Bollenstreek en de Zorggroep Valent wordt de functie vooralsn ingevuld. Wel wordt garantie op een passende functie gegeven minste een periode van 3 jaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw N directeur, tel. 071-4093355. Een taak- en functie-omschrijving i baar bij mevrouw M. Langeveld, medewerker personeelsadmii tel. 071-4093373. Sollicitatiebrieven kunt u binnen 14 dagen na verschijnen va advertentie richten aan: Stichting Rijn-, Duin - en Bollenstreek, Schimmelpenninckstra 2221 EP Katwijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 42