Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Receptionist voor de showroom SJARTEC Ontdek Van Raalte Getr?ni nies het onbekende Financiële Professionals Pensioenadministrateur en een Offerterekenaar ING DOKTERSASSISTEN' WW Betaald studerenl 1 Er zijn badkamers en er zijn Sjartec badkamers ZATERDAG 9 JUNI 2001 crxuaau juini zuu i yib I" building futures Waarom zijn sommige mensen succesvollerOmdat ze doorgaan waar anderen stoppen. Omdat ze geen kans onbenut laten. Maar waar krijg je die kansen Bij Getronics. We geven je de ruimte om als financieel specialist te laten zien wat je kunt. Maak gebruik van de vele kansen die er liggen bij Getronics Infrastructure Solutions. Zet de eerste stap naar een mooie toekomst op www.getronicsjobs.nl Getronics Infrastructure Solutions is een grote divisie van Getronics en opereert vanuit diverse locaties, verspreid over heel Nederland, Ons dienstenpakket bestaat uit een compleet scala aan ICT-infrastrueturele oplossingen. We zijn voortdurend op zoek naar manieren om onze diensten te perfectioneren en aan te passen aan de snel veranderende (ICT-)omstandigheden. Door een sterke groei en verdere integratie van onze activiteiten breidt ook onze financiële discipline zich verder uit. Voor financiële professionals met ambitie is deze dynamische omgeving daarom de ideale plek om verder te groeien. Planning Control Analyst HBÖ/WO-nlveau, bedrijfseconomische opleiding, minimaal 1 jaar ervaring - Verantwoordelijk voor het tijdig opleveren van de maandelijkse manage mentrapportages en medeverantwoordelijk voor de realisatie vah finèhciële jaarplannen. Vergaart en analyseert bedrijfseconomische gegevens en trekt hieruit conclusies met betrekking tot business performance. Presenteert en rapporteert deze conclusies zelfstandig aan de Business Line Controller en het Operationeel Management. Stressbestendig, accuraat en met veel verantwoordelijkheidsgevoel. Kan goed omgaan met boekhoudkundige applicaties. Interesse? Bel Diana Rodenburg, (020) 587 60 27 of ga naar www.qetronicsiobs.nl/D1993 Management Reporting Analyst HBO/WO-niveau, bedrijfseconomische opleiding, minimaal 1 jaar ervaring - Draagt bij aan het opleveren van maand-, kwartaal- en Jaarcijfers. Is daarnaast medeverantwoordelijk voor alle centrale, gestandaardiseerde en ad hoc reporting vanuit financiële en commercieel-administratieve systemen. Voert analyses uit en zorgt voor de juiste procesgang bij het vastleggen van gegevens. Werkt tevens mee aan of managed zélf projecten die leiden tot verbetering van de informatievoorziening aan het management. Interesse? Bel Diana Rodenburg, (020) 587 60 27 of ga naar www.qetronicsiobs.nl/D2019 a Medewerker Configuratie Management HBO-niveau, bijv. HEAO-BE/C - Verantwoordelijk voor de tijdige, correcte en volledige verwerking van alle contractuele afspraken met opdracht gevers. Heeft dagelijks contact met regionale administraties en met opdrachtgevers. Geeft daarnaast inhoud en uitvoering aan analyses en rapportages aan het management over contracten. Heeft een positief- kritische en initiatiefrijke persoonlijkheid, beschikt over goede communi catieve vaardigheden en is gewend te werken met deadlines. Interesse? Bel Diana Rodenburg, (020) 587 60 27 of ga naar www.qetronicsiobs.nl/D1417 K S Getronics Is een van 's werelds meest toonaangevende aanbieders van oplossingen en diensten voor de professionele gebruiker op het gebied van Informatie en Communicatie Technologie. Met 29,000 medewerkers In meer dan 36 landen werkt Getronics samen met een groot aantal vooraanstaande internationale bedrijven om de waarde van hun investeringen In technologie te maximaliseren. www.getronicsjobs.nl ING Gtvep is een wereldwijd opererende financiële instelling van Nederlandse oor sprong die met ruim 100.000 medewerkers in meer dan 65 landen actiefis op het gebied van bankieren, verzekeren en vermogensbeheer. ING Groep omvat een grote ver scheidenheid aan toonaangevende bedrijven, waaronder ING Bank, Postbank, ING Barings, BBL, BHF, Bank Slaski, ING Direct, Nationale-Nedeijanden, ING Equitable Life, Aetna Financial Services, ReliaStar, ING Real Estate en Baring Asset Management. Vijfenzestig procent van de medewerkers is buiten Nederland werkzaam. Voor Pensioenfonds ING zoeken wij een Je werkomgeving Het Pensioenfonds ING verzorgt de pensioenregelingen van circa 65.000 (ex-)ING'ers. Met een balanstotaal van ruim 12,5 mil jard zijn we een van de grootste ondernemingspensioenfondsen in Nederland. Het Pensioenfonds ING is gevestigd in Amsterdam. Je functie als pensioenadministrateur De afdeling Pensioenadministratie is een informele en dynamische afdeling met circa 20 medewerkers. Voor deze afdeling zoe ken wc een pensioenadministrateur. Je verricht pensioentechnische werkzaamheden, zoals het verwerken en controleren van I mutaties, het vaststellen van ouderdoms-, nabestaanden- en arbeidsongeschiktheidspensioenen en het behandelen van verzoeken tot waardeoverdrachten. Verder informeer en adviseer je (ex-)deelnemers over hun pensioensituatie. Kortom, je krijgt een brede, inhoudelijk interessante functie. We vragen minimaal een opleiding VWO/MEAO en bij voorkeur ervaring op een pensioenadministratie. Ook heb je kennis van fiscale, sociale en pensioenwetgeving. Je kunt de pensioenproblematiek op een begrijpelijke manier duidelijk maken aan ande ren en je bent analytisch, nauwkeurig en integer. Voor informatie: de heer ir. G.H.M. Meulendijks. hoofd Pensioenadministratie, telefoon (020) 591 94 62. Je functie als o f f e rt e r e k e n a a r De afdeling Voorlichting en Actuariële Zaken is een nieuw opgezette afdeling met op dit moment 3 collega's. De complexiteit van de nieuwe ING-pensioenregeling vereist veel voorlichtingsactiviteiten, waarbij ook offertes vervaardigd worden. Jc advi seert en informeert je ING-collega's over alle voorkomende pensioenregelingen. Op verzoek stel je individuele offertes op, inclusief allerlei pensioentechnische berekeningen. Na accordering van de offerte door de ING-medewerker draag je zorg voor de inhouding van de aanvullende premies via ons salarissysteem. Je hebt een opleiding HAVO/VWO/MEAO, kennis van pensioenen en een goed rekenkundig inzicht. Verder ben je accuraat, flexibel en stressbestendig en beschik je over zeer goede communicatieve vaardigheden. Voor informatie: de heer M.C. Tiller, hoofd Voorlichting en Actuariële Zaken, telefoon (020) 591 94 41. Ons aanbod We bieden je afwisselende functies bij een grote financiële dienstverlener. Je kunt rekenen op een uitstekend salaris en eigen tijdse secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een premievrij .pensioen, gunstige financieringsvoorwaarden en korting op diverse bank- en verzekeringsproducten. Je reactie Ben je geïnteresseerd, stuur dan je reactie met c.v. naar ING Nederland, t.a.v locatie AA 03.19, Postbus 810, 1000 AV Amsterdam, e-mail: edith.frieling@mail.ing.nl E.C. Frieling, personeelsadviscur. Van Raalte Instore Outdoor Signing is een modern bedrijf, gespecialiseerd in ont werp, ontwikkeling, productie en verkoop van communicatiedragers, zoals (licht-)dis- plays, buitenborden en posterwissellijsten. Al ruim 30 jaar onderscheidt het bedrijf zich met een innoverende aanpak, waarin creativiteit, kwaliteit en service centraal staan. Voor ons Bedrijfsbureau zoeken wij een: CALCULATOR WERKVOORBEREIDER (m/v) Het Bedrijfsbureau is van essentieel belang binnen ons bedrijf. In een klein, gemoti veerd team word je verantwoordelijk voor het maken van calculaties en werkvoorberei dingen. Daarnaast begeleid je het gehele traject van order-entry t/m de aflevering bij de klant. Je kunt reageren als je aan de volgende eisen voldoet: - leeftijd tussen 25 en 30 jaar - een technische opleiding, minimaal op MBO-niveau - tenminste 3 jaar ervaring bij een productiebedrijf - wonend in de regio Den Haag - Leiden - Zoetermeer - gewend om met computers te werken - gedisciplineerde werkhouding: secuur en oplossingsgericht Wij bieden: - een verantwoordelijke en afwisselende job - een prettige, kleinschalige werkomgeving - een prima salaris uitstekende kansen op verdere ontplooiing Herken je jezelf in dit profiel en zie je een uitdaging in deze afwisselende en verant woordelijke functie? Stuur dan een beknopte sollicitatiebrief, voorzien van je cv, t.a.v. de heer L. van Raalte. Postbus 4 Outdoor Signing B.V. Instore I 2250 AA Voorschoten Kleine vriendelijke huisartsenpraktijk zoek als je - het leuk vindt een eigen spreekuur houden - een prettige samenwerking belangt vindt - goed telefonisch advies kan geven Dan is dit misschien de baan voor jou! Parttime of fulltime werken beide bespree Bel gerust de assistentes Els of Anitha voor informatie of kom eens kijken. Reacties binnen 14 dagen naar: A. M. Barnhoorn Meloenstraat 39 2321 GX Leiden Telefoon 071-5768918 Ben je klaar met je MBO-ICT (niveau 4) en wil jc in het HBO? Maar heb je geen zin om weer elke dag in banken te moeten zitten? Dan is dit jc kans: Duaal HBO-ICT! Je werkt vier dagen in de week bij een leuk bedrijf co één dag per weck naar school. En toch na vier jaar je HBO op zak! Is dat iets voor jou? Twee hogescholen starten ir 2001 met deze nieuwe opleiding. Voor meer infon Haagse Hogeschool, 070 445 85 85, www.si.hhsJf Hogeschool Zuyd, 046 420 70 70, www.hszuydj Of stuur de bon op naar ECABO, afd. C&V, Antvvoordnr 112, 3800 VB Amersfoort (geen postzej Heb je een vraag? Mail dan naar infoduaaKrcecabo j ECABO Ik wil graag meer informatie ontvangen o Naam: Een badkamer is meer dan een functionele ruimte. Elke dag begint immers in de badkamer en eindigt er 's avonds. Voor Sjartec moet een badkamer dan ook een sfeervolle plek zijn waar je kunt ontspannen. Vanuit deze filosofie kunnen cliënten terecht in onze toonaangevende showroom. De medewerkers van de showroom staan klaar voor deskundig advies bij het inrichten van de badkamer. Of dit nu gebeurt voor een hotel, een landhuis, een nieuwbouwproject of voor de renovatie van een bestaande woning. Sjartec is op zoek naar een B A D K A M E R S U komt te werken in een team van 12 enthousiaste ontwerpers en adviseurs. U maakt voor hen (telefonische) afspraken en bewaakt hun agenda. U zorgt voor een gastvrije ontvangst van de cliënten op de showroom. Soms beantwoordt u de eerste vragen van de cliënt. U a de adviseurs bij de verzending van hun post en bent, mede gezien uw signalerende functie, de rechterhand van de manager showroom. De showroom is geopend van dinsdag tot en met zaterdag. U bent representatief en commercieel vaardig en heeft affiniteit met interieur, design en kwaliteitsproducten. U beschikt over een goede telefoonstem en heeft het liefst al enige ervaring met een tekstverwerkingsprogramma. Sjartec biedt vanzelfsprekend uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, maar is een bedrijf waar collegialiteit, betrokkenheid, enthousiasme en plezier in het werk als even belangrijk worden gézien. Sollicitanten worden verzocht voor 23 juni te reageren door een sollicitatiebrief met CV te richten aan: Sjartec Badkamers b.v. T.a.v. de heer J. Straatman, Postbus 404, 2300 AK in Leiden. Voor eventuele informatie over de functie kunt u contact opnemen middels telefoonnummer 071-5659000 of per e-mail j.straatman@sjartec.nl.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 40