ersoneel Personeel Personeel mijnden helemaal order. IS Leerling verzorgende tm/vi ADMINSTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Nëstle HOOFD ADMINISTRATIE m/v Budget Phone Company back office medewerker (m/v) ervaren helpdesk medewerker (m/v) Verzorging iets voor watjes? bpAG 9 JUNI 2001 is een onderdeel van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en omvat snelgroeiende ondernemingen, werkzaam op het gebied van supermarkten (Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, jan Bruijns en Digros), Dirck III slijterijen, D-reizen Vakantiewinkels en Dirx Drogisterijen. De publiciteit voor deze ondernemingen zoals advertenties, folders, raambiljetten, reisgidsen, commercials, enz. wordt thans nog verzorgd in onze Studio in Alphen aan den Rijn. Per september gaan wij verhuizen naar Sassenheim, waar we een prachtige, nieuwe studio gaan betrekken (gelegen aan de Rijksstraatweg, rechts van Sikkens en Akzo). Door de toenemende werkzaamheden hebben wij nu plaats voor een Wat hebben wij je te bieden: een goed salaris; prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een spaarloonregeling, aantrekkelijke studiekosten- en pensioenregeling; 24 vakantiedagen en 19,5 ATV-dagen; een hele leuke werksfeer met de beste collega's waarvan je nooit had durven dromen.... Dus waar wacht je nog op? Richt je sollicitatie aan: Uniconsult BV, t.a.v. de heer J. Jansen, Postbus 631, 2400 AP Alphen a/d Rijn. E-mail: janjansen@ucstudio.nl of fax 0172 49 05 83. Leverancier van standaard en klantgerichte multifunctionele ponsinstallaties, hydraulische machines en mechanische apparatuur met bijbehorende stempels, Ier versterking van het huidige team: ERLING-) FIJN MACHINE BANKWERKER (MA/) LTS metaal-niveau Enige ervaring met het bedienen en programmeren van CNC-machines Draadvonk-ervaring strekt tot aanbeveling AREN GEREEDSCHAPMAKER (M/V) MTS-wtb niveau Ervaring met het vervaardigen van snij- en buiggereedschappen voor de metaalbewerking eide functies bieden wij: Een uitdagende, zelfstandige functie met ruime mogelijkheden voor verdere ontwikkeling Goede primaire (volgens CAO MTB) en secundaire arbeidsvoorwaarden. °- neer informatie kunt u contact opnemen met de heer F. van Bussel, i 2 hriftelijke reactie met C.V. kunt u sturen naar: a Punching B.V. )hr. F. van Bussel lestraat 5 - 2153 GM NIEUW-VENNEP - Tel: 0252-622411 meubelen Vestigingen in Amsterdam, Leiderdorp, Rotterdam, Sliedrecht, Son Breugel, Utrecht Mijnders Meubelen groeit gestaag. nc de verdere groei te waarborgen zoeken wij enthousiaste medewerkers die hun schouders onder uit te voeren taken willen zetten, menteel zijn wij voor ons hoofdkantoor te Lisse op zoek naar kandidaten voor de functie van:: DEUUERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE (V/M) 37 uur per week int: 8 jaar of ouder Ipgeleid op MBO-nivo (b.v.MEAO-BE) 1 I ekend met debiteuren- of crediteurenadministratie èrantwoordelijk en nauwkeurig iden: ia salaris tekende secundaire arbeidsvoorwaarden anisatie met toekomstperspectief :re dag vrij 3' /ens vragen wij voor de gehele organisatie kandidaten voor de functie van: erling-verkoper »-Verkoper FT/PT»- Oproepkrachten Adm. krachten INTERESSE? 3el, schrijf, fax of E-maii uw reactie binnen 2 weken na plaatsing naar: MIJNDERS MEUBELEN B.V. Ta v. de heer C Bloem, afdeling P O Postbus 230 «2160 AE Lisse Tel 0252-438100 Fax 0252-412894 E-mail: pzQmijnders nl GU Europe BV, een internationaal en onafhankelijk W/ laboratorium is op zoek naar een administratief me- dewerk(st)er die van aanpakken weet. Hij/zij zal het mjp team op administratief gebied gaan ondersteunen. Iu^\ Een je klaar voor een nieuwe uitdaging 0 ctie inhoudelijk: )6> Behandeling van de in- en uitgaande post Invoer van tijdregistraties e Receptioniste telefoniste "^Diverse administratieve werkzaamheden •aagd: ^-vaardigheden: Windows 98 Office 97 voor tekstverwerking en data Dasebeheer Goede organisatorische vaardigheden Engels sprekend en schrijvend. Andere talen (Spaans, Duits) zijn een pre Accurate werker ïden: hil Ben dynamische positie binnen een snel groeiend professioneel team [Uitstekende arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervaring) =en verantwoordelijke positie Europese vestiging bevindt zich in Hillegom. •digen geïnteresseerden uit om een brief met CV te sturen aan GL1 Europe loorderlaan 11, 2182 GZ, Hillegom, t.a. v. Kees Jan Bosch. Voor extra in to kunt u bellen: (0252) 529838, fax (0252) 529608, gli-eu.com TAXI SCHUTTE Taxi Schutte is één van de grootste taxibedrijven in de Leidse regio. Met een wagenpark van 52 voertuigen (taxi's, busjes en rolstoelbussen) ver zorgen wij het vervoer van particulieren, schoolkinderen, zittend zieken- vervoer, rolstoelvervoer en net vervoer in het kader van de Wet Voorziening Gehandicapten. In onze garage in de Merenwijk te Leiden wordt in eigen beheer net wagenpark onderhouden. Wij zijn op zoek naar een (40 uur per week) De werkzaamheden Als hoofd administratie maakt u deel uit van het managementteam en zal van u een actieve beleidsgerichte houding en inbreng worden verwacht. De werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit het samenstellen van de jaar rekening, het opstellen en bewaken van de begroting en het adviseren van de direktie bij investeringen. Maandelijks stelt u de rapportage op aan de aandeelhouders. U geeft leiding aan een klein team administratief medewerksters. U zult uw werkzaamheden in ons gebouw aan de Pesthuislaan uitvoeren. Onze wensen De juiste man of vrouw beschikt over minimaal MBA en SPD, of is stude rend hiervoor. Kandidaten met enige jaren werkervaring en kennis van Exact en Excel genieten de voorkeur. De aard van de werkzaamheden vraagt om een flexibele instelling en affiniteit met computers. Wij bieden Een gezellige werkkring, passende salariëring. Voor de secundaire arbeids voorwaarden is de CAO Taxivervoer van toepasisng. Inlichtingen Wilt u meer informatie over deze functie, dan kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met dhr. S. Offereins, telefoonnr. 071-5140167. Uw sollicitatie dient u binnen 14 dagen schriftelijk te richten aan: Direktie Taxicentrale Leiden e.o. B.V. Postbus 696 2300 AR Leiden Telecom/internetbedrijf Touwbaan 26 2352 CZ LEIDERDORP Tel: 071-581 56 88 Fax:071-581 56 11 www.budgetphone.nl Budget Phone Company is een telecom/internetbedrijf dat sinds 1996 telefoonkaarten en telefoonabonnementen verkoopt aan con sumenten in Nederland. De telefoonkaarten van Budget Phone Company staan bekend als betrouwbaar, veilig en zeer voordelig in het gebruik. De vaste abonnees van Budget Phone kunnen reke nen op een flinke besparing, vele gratis extra's en een uitstekende service. Budget Phone Company is gevestigd in Leiderdorp waar 11 mede werkers van alle leeftijden en nationaliteiten samenwerken in een uiterst plezierige werksfeer. Hou je van afwisselend werk en vind je het leuk om deel uit te ma ken van een enthousiast team? Ben je geïnteresseerd in de nieuw ste ontwikkelingen op telecomgebied? Dan ben jij misscshien wel de persoon die we zoeken! Wij bieden een goed salaris en uitste kende secundaire arbeidsvoorwarden. Wij zoeken per direct met doorgroeimogelijkheid tot hoofd klantenservice voor vast teamverband Indien je geïnteresseerd bent in deze uitdagende functies dan ver zoeken wij je een brief of een e-mail met curriculum vitae te sturen naar: Budget Phone Company T.a.v. Line Kofoed Touwbaan 26 2352 CZ Leiderdorp 071 - 581 5688 E-mail: bpcinfo@gts.com Kijk op www.budgetphone.nl voor nadere informatie over bovenstaande functies. - MBO-er voor Sales Service/Verkoop - In Diemen huist een het grootste voedingsmiddelenconcern i dan 500 vestigingen in 80 landen. Nes. onder meer Nescafé, Maggi, Rolo en KitKat. Van onze tien vestigingen in Nederland is het hoofdkantoor gesitueerd in Diemen. Daar is op de afdeling Sales Services/Verkoop plaats voor een MBO-er. Die bieden we naast een goed salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Of zoals Nestlé zegt: Good Food, Good Life. Het is druk op de afdeling: klanten willen te woord gestaan worden, orders moeten behandeld worden, retouren en manco's wachten op verwerking. Natuurlijk krijg je tijd om je in te werken en om onze producten en klanten te leren kennen. Maar al snel ben je voor zowel klant als collega een prettige medewerker. En dat vinden we belangrijk, want Nestlé is een bedrijf voor mensen, met mensen en door mensen. Ben je commercieel ingesteld, van nature accuraat en flexibel, dan schrijf je naar: Nestlé Nederland b.v., postbus 12365, 1100 AJ in Amsterdam, t.a.v. mevrouw I. Jagers, Personeelsfunctionaris. Wil je meer weten over deze baan, bel dan de Hanneke van de Stok, Orderdesk Coordinator: 020 - 5699 405. Good Food, Good Life Kom dan maar eens een dagje meelopen. Wij bewijzen het tegendeel! Verpleeghuis Boerhaave, verpleeghuis Bosbeek en de zorgcentra Kloosterverzorgingshuis Bosbeek, Het Overbos, Nieuw Delftweide, Oldenhove, Schalkweide, Sint Jacob in de Hout, Dennenheuvel Euphrasia vormen de stichting Sint Jacob, één van de drie clusters ouderenzorg in Zuid Kennemerland. Bij de organisatie zijn ruim 1400 mensen werkzaam die op een betrokken wijze streven naar hoogwaardige, cliëntgerichte zorg. De organisatie is in haar hui dige vorm ontstaan door een fusie in 1997 en vervolgens gestart met een veranderingsproces gericht op de ver dere professionalisering en het herinrichten van de organisatie. Stichting Sint Jacob heeft een katholieke signa tuur. Je bent net van school, je bent toe aan een nieuwe uitdaging, de kinderen gaan naar school... Kortom je wilt iets met je levenl Je wilt iets in de verzorging! Ben je geïnteresseerd in het werken met en voor ouderen? Dan heb je bij ons de mogelijkheid om binnen de Stich ting Sint Jacob, de opleiding tot verzorgende te volgen. Op 27 augustus 2001 starten wij, in samenwerking met het NOVA-college de opleiding van 3 jaar tot verzorgende. Deze opleiding kun je volgen in de beide verpleeghuizen en de verschillende zorgcentra behorende bij de stichting Sint Jacob. Je komt direct in dienst en gaat één dag per week naar school. Het collegegeld en de kosten van de boeken zijn voor rekening van de stichting Sint Jacob. Heb je al ervaring in de gezondheidszorg? Dan kun je als herintreder aan de slag en bestaat de mogelijkheid in het tweede studiejaar van de opleiding in te stromen. Heb je het diploma MDGO-VZ bejaardenverzorgende of gezinsverzorgende C, dan kun je in het verpleeghuis binnen één jaar worden opgeleid tot verzorgende IG. Profiel van de leerling: Is in het bezit van een VMBO of MAVO diploma, met twee vakken op C-niveau, waarvan één van de vakken Nederlands moet zijn Ben je ouder dan 23 jaar, dan is een diploma niet nodig en kijken wij naar levenservarirfe en loopbaan. Wij bieden: Een gedegen opleiding op niveau 3 van het opleidingsstelsel voor verzorgende/verplegende beroepen Directe begeleiding op de afdeling door een ervaren collega Begeleiding op afstand door één van de opleidingsadviseurs Een dienstverband tussen 24 en 36 uur Informatie Voor meer informatie over de opleiding en het aanvragen van een uitgebreide informatiebrochure kun je contact opnemen met Philip Collignon, coördinator opleidingen of Leonie Nuijen, personeelsadviseur. Telefoon 023- 533 91 55. Je schriftelijke sollicitatie kun je vóór 22 juni 2001 richten aan: Stichting Sint Jacob, ter attentie van Leonie Nuijen, afdeling P O, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ HAARLEM. Onder vermelding van: opleiding/Leerling verzorgende. E-mail: mijn.sollicitatie@sintjacob.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 31