Personeel Personeel HBO-diploma op zak! Of studeer je Binnenkort af? Uniconsult 3D Warmond Metaalbewerker Autobekleder IT-opleidingstraject in de prakti Aanpassingsbedrijf Bierman 5! Medewerktst)er Bedrijfsbureau Kijk snel op D-reizen.nl Toe aan een nieuwe uitdaging? Secretaresse VERHAAL (m/v) lorg en Zekerheid Ulil je meer informatie? Draag een brochure aan bij Karin Faase of kijk op UIIUUI.Superjob.nl ZATERDAG 9 JUNI 2001 Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Je verricht alle voorkomende las-, zaag- en boorwerkzaamheden. Meestal kleine series volgens tekening. Afwisselend werk met de nodige doorgroeimogelijkheden Je bent tussen de 18 en de 25 jaar en je woont hier in de regio. en een enthousiaste Of diegenen die daarvoor opgeleid willen worden. Je hebt LTS-nivo of vergelijkbaar. Wij bieden je een uitdagende en afwisselende funktie in een klein en dynamisch bedrijf. Je leeftijd ligt tussen de 18 en de 25 jaar en je woont hier in de regio. Wat doen wij? Wij passen auto's aan voor gehandicapten. Mensen met een beperking die zelf willen rijden of mensen in een rolstoel die gereden moeten worden. Wat daar bij komt kijken willen we je graag laten zien. Kom rustig langs op onze site www.biermanab.nl of bel me voor een afspraak. Erik Henneken J .v. Beierenweg 31 2215 KT Voorhout 0252-210611 of na 19.00 uur 06-53141738 Total Mail Service Almere Rotterdam Zoeterwoude fr. cn Ui o cc LLI cn cc ui o UJ cc o 3 O U_ O Total Mail Service BV is een jong, flexibel en snel groeiend bedrijf, gespecialiseerd op het gebied van Direct Mail-activiteiten, fulfilment en Electronic Data Processing, Met vestigingen in Almere, Rotterdam en Zoeterwoude is Total Mail Service toonaangevend in Nederland. Total Mail Service maakt deel uit van de internationale Curtis 1000 Group. Total Mail Service groeiten ons team heeft daarom snel versterking nodig van een enthousiaste Voor: - het onderhouden van de klantcontacten, - het maken van offertes en inplannen van orders, - de afstemming met de productie-afdelingen. Heb je: - MAVO-/HAVO-niveau of gelijkwaardige kennis, - goede kennis van de Nederlandse taal, - kennis van tenminste één moderne taal, - een commerciële en klantgerichte instelling, en wil je: - een goed salaris en prima arbeidsvoorwaarden, - werken in een enthousiast eh jong team, - volop kansen voor de toekomst, neem dan contact op met dhr. N. Ravensbergen, telefoonnummer 071 - 541 91 93 of schrijf een korte brief met CV naarTMS BV, Afdeling PZ, Energieweg 41 b, 2382 NC Zoeterwoude maak kennis met D-relzen en bekijk je mogelijkheden (toeristische opleiding is niet noodzakelijk) of kom binnen in één van onze winkels of bel gratis 0800-0632 voor een sollicitatiepakket Wij (Mireille, Mariska, Karin, Marsha en Lonneke) werken bij Helm Wesep Makelaars in het centrum van Den Haag en zijn op zoek naar een full-time collega. Helm Wesep Makelaars is een jong kantoor met een tweetal vestigingen in Den Haag en Capelle aan den (Jssei. full-time (40 uur) De functie - Een zelfstandige en verantwoordelijke functie met ruim te voor initiatieven op de afdeling Bedrijfs Onroerend Goed - Diverse secretariële werkzaamheden (o.a. het verzor gen van correspondentie) - Opzetten en uitwerken van diverse overeenkomsten en rapporten - Begeleiden en afwikkelen van projecten Helm Wesep vraagt - Kennis van Word - Flexibiliteit - Goede beheersing van de Nederlandse taal - Representatief voorkomen Helm Wesep biedt - Een afwisselende functie bij een jonge, gezonde en dyna mische onderneming - Goede arbeidsvoorwaarden Stuur je sollicitatiebrief met CV naar: Helm Wesep Makelaars BV T.a.v. Lonneke van Galen Postbus 85505, 2508 CE Den Haag Telefoon 070-3 560 4I2 Voor de afdeling Juridische Zaken van de dienst Control zoeken wij voor minimaal 30 uur per week een De afdeling Juridische Zaken is verantwoordelijk voor het verhalen van schades op derden, het (juridisch) afhandelen van klachten en bezwaren, en het geven van juridisch advies. FUNCTIE-INHOUD Als medewerker Verhaal houdt u zich met name bezig met het verhalen van door Zorg en Zekerheid betaalde ziektekosten op derden. Dit gebeurt voor zowel de ziekenfonds verzekering als de particuliere ziektekostenverzekering. U beoordeelt mogelijke verhaalsituaties, inventariseert schadekosten en stelt aansprakelijkstelling en claims op. De werkzaamheden worden met een grote mate van zelfstandigheid uitgevoerd. FUNCTIE-EISEN U heeft een opleiding op MBO-niveau. Het diploma Motorrijtuigenverzekering en Schadebehandeling is een pre, maar geen noodzakelijke voorwaarde. Indien u niet in het bezit bent van dibdiploma, moet u wel bereid zijn de opleiding te gaan volgen. De kosten voor deze opleiding zullen natuurlijk door Zorg en Zekerheid worden vergoed. U heeft ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen. Daarnaast wordt uw werkhouding gekenmerkt door flexibiliteit en accuratesse. U bent communicatief, collegiaal en besluitvaardig. Tevens bent u gewend om zelfstandig binnen een team te werken. ARBEIDSVOORWAARDEN Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f4.058,00 bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek conform schaal 6 (aanloopschaal) van de CAO voor de Zorgverzekeraars. Een uitloop naar schaal 7 met maximaal f 4.520,00 bruto per maand op basis van 34 uur per week behoort tot de mogelijkheden. Tevens kent Zorg en Zekerheid 8% vakantiegeld en een eindejaarsuitkering van 8,33%. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden als een goede pensioen-, spaarloon-, studiekosten en ziektekostenregeling zijn bij ons vanzelfsprekend. INFORMATIE Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw S. van Baast, medewerker Verhaal, telefoon (071) 5 825 348. SOLLICITATIE Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie. U kunt uw sollicitatie sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer J. Hpevers, IR-adviseur a.i., Postbus 400, 2300 AK Leiden. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Na hun HBO-opleiding zochten zij toch een job in een andere richting. Informatietechnologie leek hen wel wat. Maar dan wel bij een bedrijf met korte beslislijnen en waar het resultaat van je werk direct zichtbaar is. Uniconsult stelde hen in de gelegenheid om ervaring op te doen en zelf te beoordelen of zo'n stap naar een ander vakge bied de moeite waard is. Uniconsult verzorgt alle auto matiseringsactiviteiten van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven Hiertoe be horen onder andere de super markten Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Jan Bruijns en Digros, Dirck III slijterijen, Dirx drogisterijen, Brookland tiecentra en D-reizen v winkels. In totaal meeri vestigingen met ruim medewerkers. Wij zijn vest in Hoofddorp en A Uniconsult'speelt alert j ontwikkeling van nieu passingen op automa' gebied in retailing, logisti de reiswereld en gebrui voor geavanceerde systi hulpmiddelen. Door di groei en vele nieuwe, kelingen binnen onzen willen wij een aantal] afgelopen jaar afgestud binnenkort nog af te HBO-ers laten deelnera ons studie- en werkprog DE OPLEIDING Oriëntatie bij alle bedrijfson derdelen. Cursussen bij gerenommeerde IT-opleidingsinstituten. Persoonlijke begeleiding door een ervaren coach. Lerend en werkend ervaring op doen met de automatisering voor onze bedrijven Aandachtsgebieden zijn: logistiek, winkelautomatisering, Internet, administratieve toe passingen, systeembeheer, net-, werkbeheer, databasebeheer, systeemontwikkeling, etc al of niet in projectverband. Om de opleiding met succes te kunnen volgens is het van be lang, dat je naast een a HBO-opleiding, beschi een analytisch denkvern goede contactuele kw De opleiding duurt één streven is, dat je binnei wordt aangesteld in ee in één van bovengenoei dachtsgebieden. WIJ BIEDEN Een prima startsalaris. tige, open bedrijfscultl zelfstandige en volv functie. Carrière-perspec een sterk groeiende org Goede opleidingsmogeli waarbij alle kosten wor goed. BELANGSTELLING? Heb je belangstelling, dan regelen wij graag een kennismaking Als je naar Hoofddorp komt vergoeden wij uiteraard de reiskos Bel of stuur een e-mail naar Karin Faase, telefoon 023 - 554 2 e-mail: WervinglT@Uniconsult.nl VAN DE SAMENWERKENDE DIRK VAN DEN BROEK BEDRIJVEN ACQUISITIE NAAR AANLEIC J DEZE ADVERTENTIE V r NIET OP PRIJ De gemeente Warmond heeft zo'n 5.300 inwoners en is rijk aan ni schoon. Door de bekende Kagerplassen heeft Warmond veel te b aan recreatie en watersport. De gemeente ligt in de Bollenstrei gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Warmond is een gemeente die ambitieus is op het Als u zich voelt aangesproken tot onze doelstellingen en voldoet aan de functie-eisen, verzoeken w reageren op onze vacatures van gebied van bestuurlijke 11111 vernieuwing en het eigentijds A. beleidsmedewerker sport/accommodaties en evenementen i vormgeven van de ambte lijke en bestuurlijke organi satie. Samenwerking en inspireren staan hoog in ons vaandel. 'Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specialisten maar genera listen. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijk heid, flexibiliteit en commu nicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. bij de sector Burgerzaken voor 20 uur per week De sector Burgerzaken bestaat uit verschillende productgroepen: sociale zaken, toerisme en bevolking. /elzi|n, onderwijs,! Functie-informatie - u ontwikkelt het gemeentelijk sportbeleid en draagt zorg voor het afhandelen van subsidie aanvragen die een relatie hebben met sport - u verricht werkzaamheden in het kader van alle voorkomende evenementen en draagt zorg voor het afhandelen van subsidieaanvragen die hierop betrekking hebben - u ontwikkelt kunst- en cultuurbeleid en draagt zorg voor de implementatie hiervan - u bent verantwoordelijk voor het realiserei een theaterprogrammering in het sociaals reel centrum - u bent verantwoordelijk voor het beheers van de gemeentelijke accommodaties (sp sociaal cultuur centrum) en u begeleidt c heerders van de sporthal en van het socio tureel centrum - u verricht werkzaamheden in het kade1 jumelage. B. beleidsmedewerker recreatie m/v bij de sector Grondzaken voor 20 uur per week De sector Grondzaken bestaat uit verschillende productgroepen: volkshuisvesting, ruimtelijke ordi milieu, bouw- en woningtoezicht, bouwkunde, civiele techniek en een buitendienst. Functie-informatie - u ontwikkelt het beleid inzake het verder ontwikkelen von Warmond als recreatiegemeente - u draagt zorg voor het toepassen van het ontwikkelde recreatiebeleid - u voert op dit beleidsterrein overleg met interne en externe partijen. Functie-eisen - relevante hbo-opleiding - goede redactionele en communicatieve vaardig heden - ervaring met een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bie den wij u voor beide functies een salaris van maxi maal f. 5.848,- bruto per maand (schaal 8). Beide functies moeten nog worden gewaardeerd. De gebruikelijk rechtspositieregelingen zijn van toe passing. De gemeente kent een modern belonings beleid. Het gemeentelijk beleid is erop gericht mensen aan te stellen die tot een achterstandsgroep d arbeidsmarkt behoren. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschil! genieten zij de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over functie A kunt u co opnemen met Ine van Holland, sectorhoofd Bi zaken en voor functie B met de heer C. Goo sectorhoofd Grondzaken, telefoon (0713061 Wij nodigen belangstellenden uit binnen ve| dagen na het verschijnen van deze advertent» sollicitatie te richten aan het College van B meester en wethouders van Warmond, postb» 2360 AA Warmond.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 30