rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel lATWIJK X Zaterdag 16 juni: Logistieke BanenBeurs tempo-team uitzendbureau FILIAALMEDEWERKER HULPKRACHT LEEN BAKKER/ Parkeercontroleur v/m (36 uur per week) nak/tuinbouw Laboranten m/v Start DAG 9 JUNI 2001 M E L ,N T E m. De ger ,ite Katwijk is op zoek naar een k is een middelgrote gemeente, raai gelegen in de Randstad leente met een gezond financieel li die investeert in de toekomst t. het strand en de duinen zijn nk bij de inwoners en toeristen ruim 40.000 inwoners en meer QQO ondernemingen staan 300 erkers van de gemeente klaar Uw functie U controleert geparkeerde motorvoertuigen op naleving van de verkeers- voorschrtften en het betaald parkeerbeleid, schrijft zonodig een miniproces- verbaal of een naheffinguitslag uit en staat overtreders te woord. U bepaalt of voertuigen moeten worden weggesleept. Defecten aan parkeer automaten worden door u geconstateerd, verholpen of gemeld. Administratieve werkzaamheden zoals het invoeren van processenverbaal in het geautomatiseerd systeem behoren ook tot uw functie. De te benoemen parkeercontroleur werkt vanuit het districtsbureau Katwijk van de politie Hollands Midden en moet bereid zijn om op koopavonden en zaterdagen in wisseldiensten te werken De mogelijkheid bestaat dat de functie t.z.t. elders in de gemeentelijke organisatie wordt ondergebracht Wij vragen iemand die beschikt over: -een daadkrachtige en stressbestendige persoonlijkheid; -goede communicatieve vaardigheden, -een opleiding op minimaal LBO-niveau; - opsporingsbevoegdheid of de bereidheid hier een opleiding voor te volgen, - een goed en duidelijk leesbaar handschrift. Wij bieden lien salans van maximaal f 4.481.- 2.033.-) bruto per maand (functioneel schaal 5) Inpassing is afhankelijk van opleiding en ervaring. De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals variabele werktijdenregeling, gemeentelijke hypo theekregeling, spaarloonregeling, kinderopvangregeling, ruime studiefacili teiten en mogelijkheden om volgens een cafetanamodel verlofdagen te (ver)kopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen. "Bij blijvend goed functioneren behoort plaatsing in de uitloopschaal lot de mogelijkheden Informatie Over deze functie wordt desgewenst verstrekt door het hoofd van het Bureau Centrale Administratie Belastingen, de heer P Kuhn, tel 071-40 62 420. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tol uiterlijk 25 juni a s. sturen naar de Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie &r Informatievoorziening, Antwoordnummer 14009, 2220 VB Katwijk, onder vermelding van vacature nummer 15C/01/01 op brief en enveloppe Een postzegel plakken is niet nodig U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-40 62 397 of mailen naar hei email-adres' vacatures@katwijk.nl MiiKii'ouli slitc/l Je gemeente een evenredige vtrri^cnwuunligin,! ACQUISITIE WORDT NIET vim allochtone en gehandicapte medewerkers, luals bedoeld in Je Wel SAMEN en de QP PRIJS GESTELD. WACW Zij, iuil.1 zij voldoen aan de gestelde eisen, ivonten uitgenodigd te solliciteren. De tuinbouw heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan. -- Naktuinbouw maakt daar werk van. Een team van ruim 200 ge kwalificeerde medewerkers zorgt ervoor dat het teeltmateriaal in de bloemisterij-, boomkwekerij- en groente sector voldoet aan alle wettelijke eisen. De kwaliteit van teeltmateriaal op vijf duizend bedrijven wordt door ons bewaakt en bevorderd. Verder bieden wij een uitgebreid pakket van diensten voor de tuinbouw, nationaal en internationaal. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid, ruimte voor initiatief, collegialiteit en zelf ontplooiing. Wij zoeken voor ons Laboratorium Zaadanalyse fulltime of parttime Functie-inhoud De werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van toetsingen zoals: zuiverheid-, kiemkracht-, vochtgehalte- en vitaliteitbepalingen. Functie-eisen De medewerkers die wij zoeken: beschikken over een MBO-opleiding Microbiologie, Botanie of Tuinbouw, of een daarmee vergelijkbare opleiding en/of ervaring: kunnen nauwkeurig werken, zowel in teamverband als zelfstandig. Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een groeiende en ambitieuze organisatie. Als laborant krijgt u de ruimte om uw eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelfsprekend een passende waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bij. Solliciteren De sollicitatie kunt u binnen twee weken -onder vermelding van LD01- richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de hr. T. de Jong (afd. P&0), Sotaweg 22, Postbus 40, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw J. de Ruijter, tel. (071) 332 61 53. E-mail: i.d.ruilter@naktuinbouw.nl Meer informatie over de organisatie? Surf dan naar onze website: www.naktuinbouw.nl Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Productiemedewerker U gaat werken aan de kaasverpakkingslijn. U heeft een opleiding op Lbo-niveau of ervaring met productiewerk. Het betreft een fulltime baan in 2 ploegen met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Alphen aan den Rijn, Sander van der Meer, tel. (0172) 49 19 62. Afdelings-/ Directiesecretaresse U verzorgt de correspondentie, de mailings en het agendabeheer. Verder bent u actief met de telefoonaanname, het notuleren en het archiveren. U heeft een Meao-diploma secretarieel (eventueel aange vuld met Schoevers) of ervaring als afdelings-/directiesecretaresse. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Haarlem, Frank Koppens, tel. (023) 532 22 08. Monteur Wagenpark Voor Van Den Berg Infrastructuren in Alphen aan de Rijn zijn we op zoek naar een mon teur wagenpark. U verzorgt het onderhoud aan het totale wagenpark. U heeft een oplei ding op Lts/Mts-niveau en ervaring als automonteur. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Alphen aan den Rijn, Monique Francken, tel. (0172) 49 19 62. Medewerker Crediteuren- en Debiteurenadm. Voor de Arbo Unie Holding in Gouda zijn we op zoek naar een medewerker crediteuren- en debiteurenadministratie. U bent verantwoordelijk voor alle ins en outs inzake de debiteuren- en crediteurenadministratie. U heeft een Meao of Mavo-diploma (met bij voorkeur PDB) en relevante werkervaring in financiële administratie Verder bent u collegiaal en heeft u planningsvermogen. Het betreft een parttime functie. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Gouda, llonka Hoge toorn of Lotte Salomons, tel. (0182) 51 II 77. Orderpicker V [_3 y I'M c Voor De Boer Unigro in.Waddinxveen zijn we op zoek naar een orderpicker. U voert de orderverzameling volgens ver- zamelinstructies uit en u verzamelt na bestellingen conform de daarvoor geldende procedure. U bent goed in staat in teamverband te werken, u werkt nauwkeurig en bent flexibel. Daarnaast beheerst u de Nederlandse taal Het betreft een fulltime baan voor langere tijd. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Gouda, Lotte Salomons, tel. (0182) 51 II 77. Medewerker Wijkbeheer Voor de gemeente Boskoop zijn we op zoek naar een medewerker wijkbeheer. Als medewerker wijkbeheer word je ingedeeld in één van de 2 wijkteams, jj ieder wijkteam is verantwoordelijk voor het dagelijks onderhoud van bet openbaar groen, kleine reparaties aan straatwerk, verkeersmeubi lair en het onderhoud aan de speelplaatsen. Hiernaast vervul je een rol in het signaleren van problemen in de buurt over het groen en bestrating en geef je informatie aan buurtbewoners. Tenslotte word je ingezet voor de gladheidbestrijding. U heeft Vmbo Groen of een vergelijkbare opleiding, u kunt goed in teamverband wer- f ken. maar ook zelfstandig. Verder bent flexibel en heeft u een klant- H gerichte instelling. Het betreft een fulltime baan. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Gouda, Luisa Janner, 'el. (0182) 51 II 77. Financieel Admini stratief Medewerker j U houdt zich bezig met het factureren, decla- reren, coderen, controleren en administreren. -J U beschikt over een relevante Mbo-opleiding (bijvoorbeeld Meao BA/MBA of PD) en goede kennis van Word en Excel. Het betreft een fulltime baan in Haarlem. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Haarlem, Frank Koppens, tel. (023) 532 22 08. Administratief MLwfl Medewerker X i Voor NUON in Alphen aan de Rijn zijn we op zoek naar een administratief medewerker. U bent verantwoordelijk voor het nabellen van debiteuren en voert de verdere daaropvolgende acties uit. U heeft een opleiding op Mbo-niveau en heeft kennis van Word en Excel. Het betreft een fulltime of parttime baan voor langere tijd. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Alphen aan den Rijn, Sonja de Waal, tel. (0172) 49 19 62. Call Center g V B Medewerker Voor de Sociale Verzekerings- bank in Leiden zijn we op zoek J naar een Call Center medewer ker. U staat telefonisch klanten te woord en u beantwoordt vragen op het gebied van de Algemene Kinderbijslag Wet. U heeft een opleiding op Mbo-niveau en bij voorkeur een rechtenstudie. Het betreft een parttime baan voor minimaal 15 uur per week met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Leiden, Eefje van Ingen, tel. (071) 514 90 44. Zilveren Kruis ochmeo I Medewerker Verzekerings techniek C Procesoperator Voor Pharmachemie BV in Haarlem zijn we op zoek naar een procesoperator. U voert onderhoudswerkzaamheden uit. u ijkt machines, u verhelpt storingen op de werk vloer en houdt rapporten bij van de machines. U beschikt over Mts wtb, u bent gemotiveerd en u kunt gestructureerd werken. Het betreft een fulltime baan met kans op vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Haarlem-Noord, Frank Terpstra, tel. (023) 52720 70. Relatiebeheerder Voor Achmea in Hoofddorp naar een relatiebeheerder. U onderhoudt contacten met Arbo-diensten J en uitvoenngsinstellingen, GAK en verzekenng- nemers op het terrein van klachtencoördinatie en auditorschap. Tevens geeft u mede vorm aan systeemaanpassingen, procesinrichting en productonderhoud. U heeft een Hbo werk- en denkniveau. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Hoofddorp, N. Edie, tel. (023) 561 77 76. Medewerker Export Binnendienst van staaveren Voor Van Staaveren in Aalsmeer zijn we op zoek naar een medewerker export binnen- J dienst. U verwerkt binnenkomende orders en handelt deze af. U heeft veel vuldig contact met klanten en vertegenwoordigers in Colombia en Ecuador. U beschikt over een Hbo werk- en denkniveau, uitstekende kennis van de Spaanse taal en de importformaliteiten van Colombia en Ecuador. Daarnaast is kennis van de Franse taal een pre. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband, op ter mijn uitbreiding naar het Franstalig gedeelte van de Caraïben. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Hoofddorp, contactpersoon: Ray Maijnard, tel. (023) 561 77 76. Administratief jilllW Medewerker Verzekeringen Voor Zorg en Zekerheid in Leiden zijn we op zoek naar een administratief medewerker Verzekeringen. U bent ver antwoordelijk voor het verstrekken van informatie aan verzekerden, u handelt klachten af en verzorgt de correspondentie. U heeft een oplei ding op Mbo-niveau. Het betreft een 34-urige werkweek, voor de duur van in ieder geval een jaar. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Leiden, Eefje van Ingen, tel. (071) 514 90 44. i Voor Zilveren Kruis Achmea in Noordwijk zoeken we een medewerker Verzekeringstechniek C. U houdt zich bezig met het vastleggen van ziektekostendeclaraties in het computersysteem en het beoordelen of deze kosten voor vergoeding in aanmerking komen. Tevens verstrekt u hierover informatie aan klan ten. U heeft een afgeronde opleiding op Havo/Vwo/Mbo-niveau en beschikt verder over computerervaring, goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift, klantvriendelijkheid en een goede motivatie. Het betreft een fulltime baan met kans op vast dienstverband met goede doorgroeimogelijkheden. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Lisse, Monique Juffermans, tel. (0252) 41 31 11. Administratief Medewerker Voor Koop Tjuchem in Hoofddorp zijn we op zoek naar een administratief medewerker. In deze baan bent u, samen met collega's, ver antwoordelijk voor de administratie van projecten in de grond-, weg en waterbouw. U verzamelt en controleert diverse facturen, waarna u deze inboekt in de computer en ze uiteindelijk archiveert. Daarnaast bereidt u de betalingen aan crediteuren voor, staat u crediteuren te woord en lost u problemen op. Uitbreiding van de werkzaamheden behoort tot de mogelijkheden. U heeft een opleiding op Havo-/Mbo- mveau. ervaring met de computer en cijfermatig inzicht. Het betreft een fulltime baan met kans op een vast dienstverband. Er zijn vol doende ontplooiingsmogelijkheden in deze dynamische organisatie. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Hoofddorp, Mare den Daas, tel. (023) 561 77 76. Secretaresse Voor Swets in Noordwijk zijn we op zoek naar een secretaresse. U bent de contactpersoon en het aanspreekpunt voor salesmanagers en klanten, verzorgt het agendabeheer, de corres pondentie en het archiefbeheer. Verder werkt u offertes uit. verstuurt deze en bewaakt u de klantgegevens. U heeft een diploma op Havo, Meao of Mbo-niveau (secretariële opleiding of ervaring), u bent stress bestendig, accuraat, zelfstandig, neemt initiatief en heeft ervanng met computers. Het betreft een fulltime baan met kans op vast dienst verband. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Lisse, Annemieke den Dekker, tel. (0252) 41 31 11. Recruiter Voor een bedrijf in Amstelveen zijn wij op zoek naar een commerciële recruiter. Uw werkzaamheden bestaan uit het werven en selecteren van kandidaten voor de verschillen de organisatieonderdelen en afdelingen. U bent resultaatgericht, heeft goede contactuele vaardigheden en bent in staat om belangen tussen verschillende opdrachtgevers en kandidaten goed af te wegen. Verder heeft u gevoel voor humor en vindt u het leuk om binnen uw eigen ver- antwoordelijkheidsgebied In een team te werken. Voor meer informatie: Start Uitzendbureau, Amstelveen, Anette Sanders, tel. (020) 540 47 80. Op 16 juni aanstaande organiseert Tempo-Team een logistieke BanenBeurs. Tijdens deze BanenBeurs staan jouw persoonlijke wensen en mogelijkheden centraal en zoeken wij de logistieke baan die bij jou past! We hebben volop uitdagende banen in de logistieke sector. Hierbij kun je denken aan functies als orderpicker, koerier en heftruckchauffeur. We informeren je ook graag over logistieke opleidingen en contractmogelijkheden. Je kunt onze website raadplegen voor meer informatie én om te kijken welke vestiging bij jou in de buurt geopend is op 16 juni. Uiteraard kun je ook voor meer informatie bellen met de voor jou dichtstbijzijnde vestiging. Den Bosch, Stationsweg 12,(073) 614 28 50 www.tempo-team.nl Project Ruggesteun Een samenwerkingsverband van: Het Rode Kruis, afdeling Leiden e.o. Humanitas, afdeling Leiden e.o. De Leidse Vereniging van Mantelzorgers WEL EENS IEMAND EEN STEUNTJE IN DE RUG GEBODEN? Bij ons maakt u er 'werk' van! Vrijwilligers bij Project Ruggesteun bieden mantel zorgers een emotioneel steuntje in de rug. Wat zijn mantelzorgers precies? Elke dag, jaar in jaar uit klaarstaan om een familielid, vriend of bekende te helpen met huishoudelijk werk, lichamelijke verzorging, steun en gezelligheid. Zij doen dit uit liefde, vriendschap of uit menselijkheid. Deze mensen noemen wij mantelzorgers. De hechte band met de ander, waarmee gelachen wordt, gepraat en gehuild is vaak een stimulans om deze zorg vol te houden. Maar ook mantelzorgers hebben soms behoefte aan ruggesteun. Mantelzorgers zijn zich er vaak niet van bewust dat zij mantelzorgtaken verrichten. Veel mantelzorgers komen nauwelijks het huis uit, hoogstens om zo snel als mogelijk is de boodschappen te doen. Er wordt vaak te weinig rekening gehouden met datgene wat de mantelzorger Voor de kiezen' krijgt. Emotionele ruggesteun is dan dik wijls hard nodig. Project Ruggesteun wil deze mensen graag dat steuntje in de rug geven. Lijkt het u wat vrijwilliger te worden bij ons project? Wie zoeken wij? Mensen die het leuk vinden om anderen te helpen. Die goed kunnen luisteren en de ander voldoende ruimte geven om zichzelf te zijn. Belangrijk is wel dat u zich minimaal één dagdeel per week kunt vrijmaken. Of dit een ochtend, middag of avond, in het weekend of door deweeks is, hangt af van uw mogelijkheden en de vraag van de mantelzorger. Wat bieden wij? In de eerste plaats werk dat niet alleen uiterst noodzake lijk is, maar ook voldoening geeft. Natuurlijk vergoeden wij uw onkosten en bent u verzekerd volgens de regelingen van het Nederlandse Rode Kruis. En indien nodig krijgt u via korte trainingen alle kennis en vaardig heden die u nodig heeft. Lijkt het u wat om een steuntje in de rug te zijn voor een mantelzorger in uw omgeving? Voor aanmeldingen en/of informatie kunt u contact opnemen met Joke Larrewijn, coördinator van Project Ruggesteun, tel. 071-5415052. I v Leen Bakker is een succesvolle internationale keten in de woninginrich tingbranche met circa 140 filialen in Nederland en België. Wij zijn een organisatie met korte lijnen en een open, informele sfeer. Onze ruim 2500 medewerkers zetten zich enthousiast in om de ambitieuze toekomstplannen te realiseren. In verband met de sterke groei en de interne doorgroei van medewerkers, zijn wij voor onze filialen in Leiderdorp, Zoeterwoude en Leiden op zoek naar kandi daten voor de functies van: fulltime/parttime Als filiaalmedewerk(st)er bij Leen Bakker is de hele winkel je werkterrein. Zo kun je onder andere ingezet worden bij het adviseren van en verkopen aan onze klanten, bij kassawerkzaamheden, het vullen van schappen en het beprijzen van artikelen. Naar onze klanten toe ben je hét gezicht en hét visitekaartje van Leen Bakker. Als hulpkracht bij Leen Bakker werk je voornamelijk in het weekend of op (koop)avonden (maximaal 12 uur per week), je wordt hoofdzakelijk ingezet bij het laden/lossen van de vrachtwagens en bij het vullen van de schappen. JE ACHTERGROND Wij zoeken voor bovengenoemde functies enthousiaste mensen vanaf 17 jaar, met een opleiding op minimaal lbo-niveau of studerende aan het ROC. Ervaring is niet noodzakelijk, aangezien je goed wordt ingewerkt. Voorwaarde is dat je er zelf ple zier aan beleeft om met en vóór mensen te werken. WIJ BIEDEN - een uitstekend salaris; - een zeer goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een passende reiskostenvergoeding; - goede opleidings- en trainingsmogelijkheden. JE REACTIE Je kunt reageren door onderstaande antwoordcoupon in te vullen en op te sturen t.a.v. de heer M. Zingel, filiaalmanager Zoeterwoude, Hoge Rijndijk 311a, 2382 AP Zoeterwoude of Dhr. O. Roest, filiaalmanager Leiden en j.eiderdorp, Zijlbaan 15, 2352 BN Leiderdorp of je kunt bellen naar de filialen op telefoonnummer: 071- 5411502 (Zoeterwoude) of 071-5424016 (Leiden en Leiderdorp) Sollicitatie op de functie van: In het filiaal Naam Voorletters Adres Postcode Woonplaats Telefoon Geboortedatum Opleiding Werkervaring Leiderdorp Zoeterwoude floên Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. is één vati (tegrootste onafhankelijke arbeidsmarktintermediairs. Werken via Start kan voor kortere en langere tijd. Je doet stelend werk, wordt intensief begeleid in je loopbaan, bent verzekerd van goede arbeidsvoorwaarden en je kunt je verder bikkelen door het volgen van opleidingen. De meest actuele vacatures vind je op www.start.nU Of je kunt ons even bellen op

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 25