Personeel Personeel Personeel Personeel Personeep f PJRI5 verkop 0 0 0 0 0 0 UITVAARTBEGELEIDER LEEN BAKKER/ verpleegkundige neurologie m/v CHAUFFEUR BESTELLER IRHO BDO Consultants |Dt^V/ Personeel Organisatie FILIAALMANAGER ASSISTENT FILIAALMANAGER M/V Eigentijds onderwijs in vertrouwde handen zoekt een: INTERCEDENT(E) Assistant in the Quality Departme Secretary BADERIE NOURIS BOOGAARD ASSURANTIËI\ ZATERDAG 9 JUNI 2001 913 Diaconessenhuis Leiden Voor onze verpleegafdeling zijn wij op zoek naar een Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, mqdern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaar lijks,bezoeken meer dart 120.000 patiënten de poliklinieken en worden ongeveer 14.500 patiënten op genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwëTalle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenKuis en de renovatie van andere deien van het ziekénhuis zijn in volle gang. Het eeTste deel van de nigirWe verpleegafdeRng is récent in gebruik genomen. Hët Diaconessenhuis ligt in'een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden.nl )e afdeling neurologie is volop in ontwikkeling. wordt nauw samengewerkt met diverse disciplines. Vanaf januari 2001 beschikt de afdeling over een Stroke Care Unit, waarbij de zorg gericht is op de acute behande ling en revalidatie van de CVA-patiënten. Voor het vervolg van revalidatie en behandeling bestaat een nauwe samen werking met verpleeghuizen in de regio. Eenmaal per maand wordt een voorlichtingsmiddag georganiseerd voor de familie van de''CVA-patiënt. Hier wordt uitleg gegeven over het ziektebeeld en revalidatie door de verpleegkundige van de afdeling, de fysiotherapeut en de ergotherapeut. Nieuwe ontwikkelingen op onze afdeling zijn: familieparticipatie TIA-dagopname deelname in trials NDT op maat. W^t wij bieden: Een plek in een dynamisch, gezellig, collegiaal team neurologische scholing (NDT-opleiding). Wat wij vragen: Een ondernemende, gemotiveerde, creatieve collega, met affiniteit met het specialisme neurologie, of die zich in de dynamiek van de neurologie wil storten. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalings regeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij de teamleiders Neurologie, Marian de Jonge of Mirjam Vooys, beiden te bereiken op 071 - 517 85 35. Natuurlijk kun je ook gerust eens komen kijken op de afdeling. Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie kun je, onder vermelding van vacaturenummer 320, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via E-mail: personeel@diac-leiden.nl. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden In verband met grote dukte zijn wij op zoek naar een representatieve Het werk bestaat o.a. uit: Het afleveren van drukwerk bij onze bezorgers, Het ophalen van drukwerk bij klanten, Het klaarmaken van materiaal voor onze bezorgers. Het betreft een fulltime functie. U dient in het bezit te zijn van Rijbewijs B. Salaris conform CAO beroepsgoederenvervoer. Interesse? Bel dan naar: 2e Poellaan 30 2161 CJ LISSE Telefoonnummer: 0252-419042 Reklamedlensten Onze relatie, Kramer Begrafenissen B.V., verzorgt vanuit Alphen aan den Rijn, Boskoop en Waddinxveen de totale uitvoering en begeleiding van uitvaart- processen. Het is een middelgrote onderneming met een sterke regionale oriëntatie. Kramer Begrafenissen kenmerkt zich met name door een zeer persoonlijke en kwalitatief hoogstaande dienstverlening. Ter versterking van het team zijn wij voor onze relatie op zoek naar een uitvaartbegeleider. een organisatietalent met een ruime dosis levenservaring In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het gehele proces rondom de uitvaart. Dit betekent dat u de nabestaanden uitgebreide informatie verstrekt over de mogelijkheden met betrek king tot de uitvaart. Ook inventa riseert u de wensen en behoeften van de nabestaanden. Op basis van de informatie uit dit gesprek maakt u vervolgens een kostenraming. Daarna bent u geheel verantwoordelijk voor het opstellen en plaatsen c.q. drukken van de rouwadvertentie en rouwkaarten. Hierbij is persoonlijke benadering en gevoel voor stijl van groot belang. In over leg met de nabestaanden verzorgt u vervolgens de gehele uitvaart. U onderhoudt op regelmatige basis contact met de nabestaanden. Om deze functie met succes te kunnen uitoefenen, bent u zeer zelfstandig, loyaal en kunt u fungeren als een 'ankerpunt van rust'. Daarnaast beschikt u over organi satorische vaardigheden. U bent bereid op uiteenlopende tijden uw werk te verrichten en u kunt hierbij in voldoende mate relativeren. U beschikt over MBO/HBO werk- en denkniveau en bij voorkeur relevante werkervaring. In verband met het opstellen van rouwadvertenties en rouwkaarten is het verder van groot belang dat u beschikt over een zeer goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Daarnaast bent u in het bezit van een rijbewijs B en woont u bij voorkeur in de regio Alphen aan den Rijn, Boskoop en Waddinxveen. Uw sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, richt u aan BDO Consultants Personeel Organisatie, ter attentie van mevrouw M.J.M. Tamerus, postbus 17408, 2502 CK 's-Gravenhage, of mail naar: lucie.van.willigen@bdo.nl. Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met Mandy Tamerus, onder nummer 070-3380829. Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. v Leen Bakker is een succesvolle internationale keten in de woninginrich tingbranche met circa 140 filialen in Nederland en België. Wij zijn een organisatie met korte lijnen en een open, informele sfeer. Onze ruim 2500 medewerkers zetten zich enthousiast in om de ambitieuze toekomstplannen te realiseren. In verband met de sterke groei en de interne doorgroei van medewerkers, zijn wij voor onze filialen in Leiderdorp, Zoeterwoude en Leiden op zoek naar kandi daten voor de functie van: Als filiaalmanager bij Leen Bakker ben je verantwoordelijk voor de aansturing van circa 20 medewerkers. Onze filialen zijn gemiddeld 2500 m2 groot. De filiaalma nager en de assistent-filiaalmanager zijn samen met name verantwoordelijk voor de realisatie van de omZetdoelstèlling van het filiaal en de beheersing van de kos ten. De filiaalmanager draagt daarbij de eindverantwoordelijkheid voor het hele winkelspel. JE ACHTERGROND Voor de functie van filiaalmanager zijn wij op zoek naar kandidaten met een rele vante mbo-opleiding met minimaal 2 jaar werkervaring in een aansluitende functie binnen de retail en een leeftijd vanaf 23 jaar. De assistent-filiaalmanager heeft minimaal 1 jaar werkervaring in een aansluitende functie en zijn of haar leeftijd is vanaf 20 jaar. Beide kandidaten weten een commerciële instelling te koppelen aan een moderne managementaanpak. WIJ BIEDEN - een uitstekend salaris; - een zeer goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een passende reiskostenvergoeding; - goede opleidings- éh trainingsmogelijkheden. JE REACTIE Je kunt je schriftelijke reactie richten t.a.v. de heer D. van de Laan (rayonmanager), Zijlbaan 15, 2352 BN Leiderdorp of je kunt hem bellen op telefoonnummer: 06- 53253530. De Stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel' - waarvan het bestuur worplt gevormd door vrijwilligers voorgedragen door de scholen - beheert 6 basisscholen in haar verzorgingsgebied. Dat zijn in Nieuw-Vennep de Op Dreef school, Bommelstein en de Antoniusschool (die 2 locaties telt), In Lisserbroek De Reiger, in Zwanenburg de Meerbrug en in Halfweg de Jozefschool. Op aanvraag zenden wij u graag de informatiebrochure van het bestuur toe. Het bestuur van de Stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel' te Nieuw-Vennep zoekt per 1 augustus 2001 voor R.K. Basisschool De Reiger in Lisserbroek een collega voor groep 6 (voor maximaal 4 dagen) Een school in ontwikkeling. De Reiger is gehuisvest in een gezellig gebouw en telt op dit moment ongeveer 220 leerlingen ver deeld over 8 groepen. Het team bestaat uit 14 enthousiaste (parttime/fulltime) collega's. De Reiger werkt aan een open werksfeer, waar aandacht is voor ieder kind. Heeft u gevoel voor humor, bent u flexibel, grijp dan deze kans met beide handen aan. Voor meer informatie kunt u ook onze website bezoeken (www.wxs.nl/--de.reiger) Nadere informatie over bovenstaande vacatures kunt u inwinnen bij: mw. G. de Bruin, directeur. 8 0252-412128 (school), 023-5842301 (privé) voor R.K. Basisschool Op Dreef in Nieuw Vennep een collega voor een onderbouwgroep (zowel een full-time als part-time dienstverband is mogelijk) De school is gehuisvest in een vriendelijk 'patio'-gebouw en telt op dit moment ongeveer 130 leerlin gen. Het team bestaat uit 8 enthousiaste (full-time en part-time) collega's. Nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u inwinnen bij: de heer P. Hoogewerf, adjunct-directeur, 8 0252-672125 (school),. 0252-418331 (privé) voor R.K. Basissdhool St. Jozef in Halfweg een collega voor groep 5/6 (zowel een full-time als part-time dienstverband is mogelijk) De school is gehuisvest in een nieuw gebouw en telt op dit moment ongeveer 125 leerlingen. Het team bestaat uit 8 enthousiaste (full-time en part-time) collega's. Nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u inwinnen bij: de heer H. van Raak, directeur, 8 020-497315," (school), 023-5614356 (privé) Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V en naar welke functie u solliciteert, kunt u richten aan het bestuur van de stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel', Postbus 88, 2150 AB Nieuw-Vennep. Uw sollicitatie dient uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad in ons bezit te zijn. ViaWerk Uitzendbureau maakt onderdeel uit van een internationale organisatie, genaamd Select Appointments, een wereldwijde uitzendorganisatie met vestigingen in ca. 25 landen. Op de Nederlandse markt zijn diverse werkmaat schappijen actief gericht op diverse doelgroepen. Select Appointments Nederland, inclusief alle werkmaatschappijen, behoort inmiddels tot één van de grotere uitzendorganisaties in Nederland. ViaWerk Uitzendbureau heeft momenteel 29 vestigin gen, richt zich o.a. op de industriële, technische en administratieve banen (t/m mbo+ niveau), en kenmerkt zich door een snelle, persoonlijke en vooral terzake kundige manier van werken met onze relaties en uitzend krachten. Werken bij ViaWerk betekent plezier hebben in je werk omdat je met leuke, gezellige en gedreven collega's gezamenlijk werkt aan je toekomst. uitzendbureau voor de vestiging Leiden Functie-inhoud: Als intercedent help je opdrachtgevers bij het creatief invullen van vacatures. Je bemiddelt uitzendkrachten naar een passende baan. Je bent continue bezig om vraag en aanbod op elkaar af te stemmen. Dit zogenaamde matchen zal veelal plaatsvinden in een hectische situatie. Je zit absoluut niet stil en hard werken moetje dan ook zeker aanspreken. Verder onderhoud je veel contacten met de opdrachtgevers en de uitzendkrachten over diverse zaken. Je verricht daarnaast de nodige administratieve werkzaamheden. Na verloop van tijd is het mogelijk om je klanten te gaan bezoeken. Werken bij, met en voor ViaWerk betekent dat afspraken worden nagekomen en dat klanten en uitzendkrachten persoonlijk en professioneel worden geholpen. Functie-eisen: De intercedent die wij zoeken is enthousiast en heeft een opleiding op MBO-niveau aangevuld met werkervaring of HBO werk- en denkniveau. Belangrijk is datje iemand bent die graag wil organiseren, regelen en adviseren. Daarnaast wil je graag succesvol zijn en heb je een scorings- mentaliteit. Aanbod: Deze commerciële uitdaging ga je aan binnen een gezellig team. Daarom hebben wij bij ViaWerk zoveel succes en plezier in ons werk. ViaWerk doet het goed. Werken bij ViaWerk geeft je de ruimte om je te ontwikkelen en om door te groeien. Eigen verantwoordelijkheid en inbreng en een grote mate van zelfstandigheid wordt verwacht en gewaardeerd. Naast een gedegen inwerktraining bieden wij je diverse interessante in- en externe trainingen aan. Uiteraard is een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden (bonusregeling, winstafhankelijke eindejaarsuitkering,a.t.v. dagen, spaarloonregeling) vanzelfsprekend. Solliciteren: Geïnteresseerd? Stuur dan een gemotiveerde brief vergezeld van een curriculum vitae aan: ViaWerk Uitzendbureau, t.a.v. Natasja Meijer, Bredewater 22,2715 CA Zoetermeer. Voor meer informatie over de functie kan contact worden opgenomen met Brigit Slager of Natasja Meijer op 079 - 3208800. De PAPI-Persoonsanalyse maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Internet: www.viawerk.nl General Logistics Systems International Hold ing is rapidly becoming one of the leaders in the European Parcel and Logistics market. Our mission, to be 'One of the Top 3 Complete Distribution Companies in Europe with Global Reach', is backed by our shareholder, Con- signia (UK). With 12,000 employees in 11 Eu ropean countries, we are already en-route to achieving our 2 billion in revenue. Our corpo rate centre in the vicinity of Schiphol, is the powerhouse for driving profitable growth across our chosen geographies. B highly ambitious and growing organisation, we seek to attract high calibre dates, determined to grow the business with us and share in the rewards success. For our affiliated company GP General Parcel Logistics GmbH, at the GLS corporate centre, we are looking for an General Logistics Sys: International Holding fi at di rek You will support and relieve the Quality Specialist and provide back office s ü0( to the quality assurance department. You are the main point of contact with to quality requests received by telephone. Planning, preparation and organ of - international - quality assurance meetings and events as well as pr< support in preparing audits and training sessions are also part of your dutie thermore you will maintain the QA database and provide QA statistics (Ex a regular basis. For this position, you need an mbo-level administrative edui In addition General Parcel is looking to recruit a In this junior role you will provide secretarial support to the Quality Depa/ A secretarial college education and some work experience are required. For both positions we are looking for candidates who are pro-active, service ed, flexible, internationally orientated and committed to the job. You possi cellent communication and organisational skills and work well in a team, level of MS office skills (especially Excel - for the Assistant role) and an e; command of the English language are prerequisites tor these positions. If you are interested in one of the above positions, please send or mail a I application stating your salary expectations and your cv (both in English), erence to the job you are applying for, to Ms. Ina Hazejager, Personnel A tration, General Logistics Systems International Holding B.V., Breguetlaan 1438 BC Oude Meer. E-mail: lna.Hazejager@gls-holding.com V zoekt een creatieve (i| /verwarming en een actieve, creatij j dakwerken LEERLING VERKOF Baderie en loodgietersbedrijf Ni is een modern, dynamisch bedij met een showroom van 1000 r o.a. gespecialiseerd in ontwerpe en installeren van badkamers. De verkoper die wij voor deze branche zoeken moet in staat onti voorstellen te maken, adviezen te geven en prijsindicaties te mal Jouw profiel: Leeftijdsindicatie: v.a. 20-35 jaar. Accuraat en stressbestendig. Energiek en ambitieus om mee te groeien met het bedrijf. Enige ervaring in soortgelijke fund (dit geldt niet voor de leerlingverkq Goede communicatieve vaardighe Ons aanbod: Wij bieden een afwisselende baan een kwaliteitsbewuste organisatie. Een uitstekend salaris en aantrekt arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden kunnen hun CV begeleidend schrijven (discretie vera sturen naar: Grijpensteinweg 14, 2014 KX Haa Maar we hebben nog liever dat je di belt (023-5248800) of gewoon lang komt en vraagt naar H. Nouris. Hemelsbreed 150 meter van het NS station aan hel pi Kenaupark staan onze monumentale panden van waai onze nationale en internationale cliënten voorzien van vies op het gebied van verzekeringen, hypotheken, pi nen en financieringen. Als gevolmachtigd agent van een groot aantal verzeki zijn wij in staat om optimale service te kunnen verlens Tevens beschikken wij over een kantoor in Groningen Aruba. Voor ons hoofdkantoor in Haarlem zoeken wij ter vers van ons enthousiaste team: Binnendienstmedewerkers v/r Functie-eisen: Assurantiën B-diploma of bereidheid tot het volgen van deze opleiding T Communicatieve vaardigheden Affiniteit met kantoorautomatisering Schadecorrespondenten v/m Functie-eisen: MBO niveau Ervaring in schade-afwikkeling Het zelfstandig kunnen beoordelen van schaft Accountmanager Employee Benefits v/m Functie-eisen: T HBO niveau T In het bezit van de vakdiploma's Pensioenprat en II, Branche en/of Techniek Leven Ervaring met collectieve pensioen- en zorgverzekeringen T Communicatieve vaardigheden T Rijbewijs Belangstellenden verzoeken wij binnen 14 dagen ten door het schrijven van een sollicitatiebrief voorzien n curriculum vitae en gericht aan Boogaard Assuranties t.a.v. afd. personeelszaken, postbus 1549, 2003 BNI of via email e.kan@boogaardass.nl Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. Ei tel. 023-5175293. Kenaupark 15, 2011 MR Haarl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 24