'Elftal was klaar om Ajax te lijf te gaan' Voetbal Connolly wil niets liever dan bij Feyenoord blijven Utrecht rekent af met Roda-syndroom Boer te el verdacht' inbuur pakt rde periode Kinderzalf LNDAG 14 MEI 2001 21 g nooit l| veel publiek |/UK - Nooit eerder kwa- er zo veel toeschouwers in edivisie als dit seizoen. Het open weekeinde kwam het Jop 4.416.611. Daarmee het in de vorige competi- ivestigde record (4.303.890 16 duels) alweer verbeterd, ft mtallen zullen nog 'scher- 3, vorden gesteld. In de ere- je zijn nog negentien duels i ispelen. irsi NINGEN - Frank de Boer is el in de beklaagdenbank Het is nog allerminst ze ihij nandrolon heeft ge- Dit zegt directeur R. ïetert van Xendo Labora- i Groningen, het bedrijf contra-expertise voor uioer gaat uitvoeren. De me- leorn nandrolon bij spor- e meten geeft volgens Sch- ut geen enkel bewijs dat ntr pierversterkende middel fo werkelijk is gebruikt. Zo is ank de Boer niet de aan leid van nandrolon zelf ten, maar de concentratie en afbraakproduct, 19-NA u', amd. Deze stof wordt ook iet eigen lichaam aange- Schwietert pleit voor re- tige controles bij voetbal fan zie je een trend ont- kun je het normale pa- afzetten tegen een piek. n er geen monsters voor idstrijd genomen en kun- ve niet terug in de tijd." JK - Cambuur heeft zich n2Slag verzekerd van deelna- in de nacompetitie. De n, vorig jaar gedegra- uit de eredivisie, wonnen wedstrijd bij Dordrecht et 1-2. Dankzij twee tref- tn Bruin pakte de club uit farden de vierde periode, j® uur krijgt in de nacompe- ■ag izelschap van FC Zwolle, 0 ior, Volendam en twee uit de eredivisie. Voor de jtwee plaatsen hebben lead Eagles (52 punten) ii star (49) de beste papie- 1 Zwolle verzekerde zich 12-1 zege op Excelsior elname aan de nacom- De Rotterdammers had- een periodetitel. FC U' dat nu derde staat, deelname aan de hoge op de ranglijst. Simer Jjj Excelsior op voorsprong, in Belt en Richard Roelof oorden voor FC Zwolle, ead Eagles won de be- jke uitwedstrijd bij Hera ld 1) en staat vijfde. Aydin le de enige treffer. Hel- Sport morste in de strijd elname aan de nacompe- ree punten. De Braban- jjj leelden gelijk tegen Em- i-0. Kampioen FC Den verloor met 1-3 bij Veen- AMSTERDAM WIETSE DUKSTRA Over zijn hoge salaris zul je bij Feyenoord niemand meer horen klagen. David Connolly bleek gistermiddag zijn geld namelijk dub bel en dwars waard. De voormalige Ierse verschoppeling snoerde met een vlekkeloos optreden in de Amsterdam Arena - twee goals en een assist - zijn criticasters de mond. Met zijn voeten weliswaar, want King David had na de historische 3-4 overwinning op Ajax, waarschijnlijk goed voor miljoenen Champions League-guldens, geen behoefte om een lange neus te trekken. Nee, Connolly bleef gewoon zichzelf. Een hardwerkende, eigen zinnige voetbalprof, die altijd in zijn eigen kunnen heeft geloofd. De wedstrijd tegen Ajax was voor hem niet veel meer dan een be vestiging van wat hij al langer wist. En dus eigenlijk een gewone werkdag. „Just another day at the office", relativeerde Connolly zonder blikken of blozen. Verslaggever: „Hoe bedoel je? Je hebt zojuist geschiedenis ge schreven." Connoly. ,,OK, it was a nice day at the office." Natuurlijk was zijn prestatie tegen Ajax veel meer dan een day at the office. Maar de luid bejubelde Connolly voelde er niets voor om zijn positie in de spotlights uit te buiten door de grote held uit te hangen. „Ik ben een professional en als prof moet je er elke wed strijd tegenaan." En dat, zo vindt Connolly, heeft hij ook gedaan sinds hij december vorig jaar is teruggekeerd van Excelsior. Veel gelegenheid om te laten zien wat hij kan, heeft Connolly bij Feyenoord nog niet gehad. De spits maakte vorig jaar een veelbe lovende rentree in de uitwedstrijd tegen Fortuna, maar had vervol gens de pech dat hij door gezondheidsproblemen niet optimaal kon presteren. Connolly kreeg waterpokken en lag eind december doodziek op bed. Connolly heeft zich nooit willen verschuilen achter zijn fysieke problemen. De gretige Ier knokte zich op het trainingsveld terug in een ploeg die voor geen meter draaide. Connolly was tegen Ajax de grote man bij Feyenoord. De Feye- noord-aanhang heeft altijd bewondering gehad voor de hard wer kende Ier, die zich ondanks zijn moeilijke situatie nooit negatief over de club heeft uitgelaten. Hoewel Feyenoord hem nog steeds geen aanbieding voor volgend seizoen heeft gedaan, hoopt Con nolly in de Kuip te kunnen blijven. „Want dit is een geweldige club met geweldige supporters. Ik heb altijd gezegd dat ik het liefst bij Feyenoord wil blijven. Ik vind het klasse van Bert van Marwijk dat hij me gewoon opstelt, terwijl het nog niet zeker is of ik blijf. Ook in moeilijke omstandigheden blijft hij achter zijn keuzes staan. Daarom ben ik ook voor de trainer blij dat we hebben gewonnen." David Connolly ging na Ajax - Feyenoord op de schouders. Foto: ANP/Robert Vos Trainer Van Marwijk kan weer vooruit met Feyenoord Het ging om miljoenen, om een plaats tussen de elite van Europa en om de reputatie van trainers. Co Adriaanse en Bert van Marwijk zaten, zo wisten ze vooraf, nog stevig ge noeg in het zadel. Maar de winnaar, Van Marwijk, wist gistermiddag in de Arena dat hij de sensationele 3-4 zege in dé topper van de Nederlandse competitie héél goed kon gebruiken. AMSTERDAM MARCEL VAN DER KRAAN De verliezer, Adriaanse, ver speelde zo ongeveer zijn laatste kans om Feyenoord in te halen en om de Ajax-aanhang na een moeizaam seizoen vol hobbels en zelf gegraven kuilen na lange tijd weer Champions League voetbal te bieden. Vijf keer faal den de Amsterdammers na de winterstop om de tweede plaats ten koste van de grote rivaal te veroveren. Met veel rekenwerk en een portie geluk zouden ze in de Arena alsnog aan het grote werk kunnen gaan ruiken. Maar voor de kansen van Ajax wordt na gisteren geen stuiver meer gegeven. Het elftal van Adriaan se is defensief het hele seizoen kwetsbaar gebleken en liet Fey enoord voor het eerst in de his torie zelfs vier keer scoren in Amsterdam. Bij een overwinning van Fey enoord tegen FC Utrecht, zon dag in de Kuip, stromen de Champions League-miljoenen na de zomer definitief door de Maas richting Kuip. Verspeelt Ajax donderdag tegen Vitesse al punten, dan is een gelijkspel voor Feyenoord tegen Utrecht Bert van Marwijk feliciteert zijn spelers na de overwinning op Ajax. Foto: Ron Pichel genoeg om het zilver achter PSV te pakken. In het Rotterdamse kamp was iedereen er na afloop van over tuigd dat in de Arena een grote slag was geslagen. Het was de eerste uit-overwinning op Ajax (voor de competitie) in veertien seizoenen, het was de bevrij ding voor een spelersgroep die na de winterstop hopeloos met zichzelf in de knoop lag en het was de bekroning voor een Ier se spits, die zich met bloed, zweet en tranen heeft terugge- knokt naar de top. De klappen die Feyenoord krijgt zijn zelden hard genoeg om knock-out te gaan. Het is een van de dingen die Bert van Marwijk in de tweede helft van dit seizoen als trainer in de Kuip heeft geleerd. In de rust van Ajax-Feye- noord, na een helft vol werve lende Amsterdamse aanvallen op het doel van Jurek Dudek, had het kunnen stormen in de kleedkamer van de Rotterdam mers. Maar Van Marwijk hoef de niet tekeer te gaan. „Omdat ik bij de spelers al een bepaalde onverzettelijkheid proefde. Het elftal stond klaar om Ajax in de tweede helft te lijf te gaan", zei de Rotterdamse coach na af loop. Van Marwijk kreeg van het bestuur in de aanloop naar de klassieker de verzekering dat hij ook volgend seizoen trainer blijft in Rotterdam-Zuid. Hij had niet om die steun gevraagd, maar vond het wel een prettig geluid. „De klasse is dat we in tern de rust hebben bewaard. Er zijn geen gekke dingen om de ploeg heen gebeurd. Zelf heb ik ook steeds de rust be waard." Dat moest, vond hij. „Want iedereen kijkt naar mij. Spelers hebben alles in de gaten. Als ik onzekerheid zou uitstralen, hebben ze dat meteen door. Misschien heeft de buitenwacht de afgelopen week gedacht dat ik het nu moest laten zien als coach, dat ik nu echt werd be oordeeld. Toch voelde ik dat niet zo. Hoe groter de druk, hoe sterker ik me toon." Voor Co Adriaanse was het onverklaarbaar dat Ajax in de tweede helft zoveel moeite had met Feyenoord. „Je zou denken dat een elftal na zo'n begin overloopt van zelfvertrouwen. Maar Feyenoord was na rust veel beter. Het heeft, denk ik, te maken met de psychische druk. De spelers van Ajax dachten: die van Feyenoord zullen in de rust wel op hun kloten hebben gehad. Die gaan nu alles op al les zetten om de achterstand goed te maken. Dat zie je dan in het veld terug." Adriaanse was vooral onte vreden over zijn achterste linie. Daar werd geen rugdekking ge geven, kreeg Yakubu als rechts achter zijn handen vol aan Leo nardo en werd Tim de Cler als linksback overlopen door Brett Emerton. Adriaanse: „Daar hadden we grote problemen. Alleen was het verschil dat wij in de tweede helft werden over lopen en dat Feyenoord in de eerste helft door Ajax was over speeld..." Feyenoord was pas zeker van z'n zaak toen Jon Dahl Tomas- son diep in de tweede helft bij de mooiste uitbraak van de wedstrijd doelpunt nummer vier binnenschoot. Nagenoeg alle spelers zetten toen een sprint in richting spelersbank, waar een even emotioneel als uitbundig feestje begon. Kees van Wonderen stond te dansen met Van Marwijk, van wie hij na het verlies tegen De Graaf schap even dacht dat hij zou opstappen ('U gaat toch geen gekke dingen doen, trainer?'). De reserves gooiden met bus sen water, Metgod en Been sloegen high-fives en de al uit gevallen Ferry de Haan rende op een mank been met David Connolly op zijn schouders rond. C vormt niet langer een i lie voor FC Utrecht. De uit de Domstad verloor ste jaren liefst zeven keer van de Limburgers. Gis- dag rekende het hechte ief van trainer Adelaar in ;enwaard af met die ne- serie: 3-0. Spits Kuyt, in- fan der Gaag en midden- Tanghe maakten de nten. JC was in de subtopper lend tamelijk machte- 'as tien minuten na de een stand van 1-0 kreeg j eg van trainer Vergoos- eerste kans. Het was ook 1 'raak'. Spits Nygaard et een kopbal via de on- tvan de lat te scoren. Ar- ossen en zijn grensrech- iden evenwel geen doel- Je. Videobeelden wezen rluidt uit, dat de bal wel de doellijn had gepas- P' 'recht was gistermiddag inies de betere ploeg. De en thuisclub was alleen beginfase iets te gretig, 'or liepen de spelers fen elkaar soms voorbij. n vleugelverdediger Vre- kte er flink in. Tegen- Van Haaren was in de helft twee keer het fer van het agressieve n de vervaarlijke Belg. ipeningstreffer van Kuyt 4ste minuut kwam FC enigszins tot rust, hoe- 'en bleef buffelen, een rake kopbal uit een P van Bosschaart beslis- der Gaag de wedstrijd, Tanghe in blessuretijd stemming in de Galgen- °g een extra impuls gaf. •AZ ®n Stee kan zich bij AZ Utrecht-speler Dave van den Bergh schiet op het doel van Roda. Foto: GPD/Jaap de Boer eindelijk op het nieuwe seizoen richten. De trainer die het roer na de winterstop overnam van de opgestapte Gerard van der Lem zag zijn ploeg gisteren te gen Spaita lijfsbehoud zeker stellen. De Alkmaarders won nen in Rotterdam met 3-0 en bleven daardoor het schrik beeld van de nacompetitie be spaard. In de 69ste minuut ging Spar taan Bouhkari in de fout. Hij verspeelde de bal knullig aan Lee die Boussatta vrij zag staan: 0-1. In de slotminuten maakte Huiberts de malaise bij de Rot terdammers nog groter. Eerst legde verdediger Rudge de op komende Van Galen neer, waarna Huiberts de toegekende strafschop benutte. Kort daarna ging de Roda JC-huurling op nieuw in de fout. Huiberts liet vervolgens doelman Kooiman voor de derde keer kansloos. NEC - NAC NEC heeft alvast een voorschot genomen op de zomervakantie. De Nijmegenaren maakten te gen NAC een ongeïnspireerde indruk en verloren kansloos met 0-2. Voor beide formaties - num mer 10 en 11 op de ranglijst - stond er in De Goffert niets op het spel. Vlak voor rust nam NAC op curieuze wijze een voorsprong, toen Collen in het strafschopgebied paniekerig uitverdedigde. De Belg schoot tegen het lijf van Roy, waarna de bal over de doellijn caram boleerde: 0-1. Nadat NAC-invaller Cristiano en Versteeg op de lat schoten, trof Salmon in de 73ste minuut wel doel. De Graafschap - RKC RKC Waalwijk doet stiekem weer mee om een startbewijs voor de UEFA Cup. De revelatie van dit seizoen versloeg De Gaafschap (0-1) en heeft op eens weer zicht op de vijfde plaats. In de tweede helft speelde RKC in een hoger tempo en gaf het verschil in kwaliteit de doorslag. Zes kansen kregen de Waalwijkers, waarvan Redan er eentje verzilverde. Willem II - FC Groningen FC Groningen is nog steeds niet helemaal zeker van lijfsbehoud in de eredivisie. De noorderlingen slaagden er zaterdag niet in het ene beno digde punt te halen tegen Wil lem II, dat via een benutte straf schop van Landzaat voor rust en twee doelpunten van Bom- barda in de tweede helft een voudig aan de overwinning kwam: 3-0. Vertederend tafereel in het Sportjournaal: de zaak waarnemer van Frank de Boer die in een Gronings laboratori um een boodschappentas met badkamerspulletjes van het verdachte gezin uitschudt op een daartoe door de apetrotse laborant gereedgezet tafeltje. Na Edgar wordt ook Frank er van verdacht de nandrolon - norm te hebben overschreden en de zaakwaarnemer zegt dat Frank alles in het werk stelt om zijn onschuld te bewijzen. Vandaar deze spulletjes. Voor onderzoek aangeboden aan dit laboratorium, ergens in Gro ningen. De zaakwaarnemer: „Want het gaat om de faam en naam van Frank de Boer. Waarom Frank en zijn zaak waarnemer of all labs juist voor de faam en naam van dit lab bezweken zijn blijft ons - en het Gronings lab zelf- een raadsel. Keulen. Bologna. Nice. Acapul- co. Mexico. Torquay. Las Pal- mas. Vast en zeker vergeet ik er nog een paar, maar de gere nommeerde laboratoria liggen voor het oprapen. Utrecht des noods. (Als het zover kwam zou je het wel weten. Juist dan het onderzoek laten doen door Groningen, aan de Hoogezand- ses teen weg 2a, niet wat je noemt de moeder aller doping- laboratoria? Verdachter bestaat niet.) „We laten alles onderzoeken", zegt de zaakwaarnemer. En om de kracht van het woord 'alles' te benadrukken wijst de zaak waarnemer wat van de spulle tjes aan. Vitamines. After sha ve. Een voedingssupplement. Tanden wit. Scheerkwast. DA-klantenkaart. Je kunt het niet verzinnen of het ligt er uit- gestald. „Kinderzalf.", zegt de zaakwaarnemer, op een toontje van 'Kun je dan niemand meer vertrouwen', als hij een tube kinderzalf aanwijst. „Zo lang we geen opdracht hebben, doen we niks", zegt de laborant die zijn eerste verba zing duidelijk te boven is. „Die opdracht kunnen ze krij gen", zegt de zaakwaarnemer, wiens ogen ronddwalen en uit stralen: Wat kan deze tent nou helemaal kosten?Als het moet koop ik dit lab. „Maanden!", beantwoordt de laborant met een gezicht van 'Dat jullie niet naar Acapulco willen is jullie zaak' de vraag hoe lang het onderzoek kan gaan duren. Dit is inderdaad te hopen, dat het maanden gaat duren. Jaren desnoods. In elk geval tot na het WK in 2002. Al was het maar omdat de te genbewijzen van Davids en De Boer zo fabelachtig zijn. Het begon met Davids die zei bij het eten nog geen wijntje te drinken. Volgens de Volkskrant zou Edgar, om te staven hoe zuiver op de graat hij is, behal ve geen wijn óók geen glas wa ter drinken. Te veel eer. Deze vondst komt Del Piero toe, die dit zei bij wijze van grap. Ook De Boer putte zich uit in de schitterendste argumenten, waaruit zijn onschuld als een vanzelfsprekendheid zou moe ten blijken: „Ik heb nog nooit een sigaret aangeraakt. Geen wijn. Geen reep. Water, maar met mate. Geen sigaret. Je bent benieuwd welk wapen de volgende positiefin het nieuws gebrachte voetballer uit originaliteitsoogpunt nu nog in de strijd kan werpen. Geen Engelse drop? Geen ver micelli? Elke dag (soms tussen de regels door) hoor je wel een andere, nog magnifiekere theorie over hoe het nandrolonspook onge merkt bezit van je nemen kan. B. Konterman, veeteeltdeskun- dige te Glasgow, legt de schuld bij onze runderen die zich op grote schaal met nandrolon la ten inspuiten. Het Nederlands Centrum voor Dopingvraag- stukken ontraadt het eten van karbonade van een niet gecas treerd mannetjesvarken. Da vids wantrouwt de chianti. Op de verboden lijst van De Boer staat nicotine op één. Zijn zaakwaarnemer wendt bij het aanschouwen van een tube zalf de blik al af. Vraag in een EO-tv-quiz: Bij hoeveel drop jes per dag, gedurende tien of meer dagen, loopje, vanwege het glansmiddel dat deze snoepjes bevatten, tegen de lamp, 3, 10 of 30? Het goede antivoord: Drie dropjes en je bent erbij! Frank Snoeks EREDIVISIE De Graafschap - RKC Waalwijk 0-1 (0-0). 72. Redan 0-1 Scheidsrechter: Van Dijk Toeschouwers: 10.700. Gele kaart Gudj- onsson (RKC). Heerenveen - Vitesse 0-0. Scheidsrechter Van der Ende. Toeschouwers: 14.350. Ge le kaart. 8akkati (Heerenveen). Knol, Van Hmtum. Sikora (Vitesse). Willem II - FC Groningen 3-0 (1-0). 33. Landzaat 1-0 (strafschop), 72. Bombarda 2-0, 90. Bombarda 3-0. Scheidsrechter De Graaf Toeschouwers 12.900. Gele kaart Hill, Sektioui (Willem II). Janssen. Drent. Johansson (FC Groningen). Ajax - Feyenoord 3-4 (2-1). 6. Connolly 0- 1, 12. Arveladze 1-1. 18. Arveladze 2-1. 61. Leonardo 2-2. 66. Connolly 2-3. 73. Tomasson 2-4, 85. Arveladze 3-4. Scheid- rechter Jol. Toeschouwers 52.123. Gele kaart Yakubu. Witschge. Van der Vaart (Ajax), Emerton. Tomasson. Connolly. Du- dek (Feyenoord). Sparta - AZ 0-3 (0-0). 69. Boussatta 0-1, 90 Huiberts 0-2 (strafschop), 90. Huiberts 0-3. Scheidsrechter Wegereef. Toeschou wers 5798. Gele kaart Goossen (Sparta), Lee. Fortes Rodriquez (AZ) FC Utrecht - Roda JC 3-0 (1-0). 34. Kuyt 1-0, 75. Van der Gaag 2-0, 90. Tanghe 3- 0. Scheidsrechter: Bossen Toeschouwers 13.500. Gele kaart: Tomasic. Van der Luer (Roda JC). NEC-NAC 0-2 (0-1). 44. Roy 0-1, 73 Sal mon 0-2. Scheidsrechter Van Egmond Toeschouwers: 9000 Gele kaart: Zonne veld en Schultz(NEC). Topscorers: 1 Kezman (PSV) 24. 2. Elk- hattabi (Sparta) 21. 3. Anastasiou (Roda JC) 18. 4. Gluscevic (FC Utrecht) 17. 5. Arveladze (Ajax). Nelisse (AZ) 16, 7. Hris- tov (NEC), Hoogendorp (RKC), Tomasson (Feyenoord) 15, 10. Vennegoor of Hesse- link (FC Twente) 14. 11. Bombarda (Wil lem II) 13. 12. Kuyt (FC Utrecht) 12. Programma, donderdag: A|ax - Vitesse, zondag: NAC - Sparta, FC Twente - A|ax, Feyenoord - FC Utrecht. Roda JC - NEC, AZ - Heerenveen. Willem II - RBC, Vitesse - Fortuna S., PSV - De Graafschap. FC Gro ningen - RKC. PSV Feyenoord Roda JC Ajax FC Utrecht RKC Vitesse Willem II Heerenveen NAC NEC FC Twente AZ Groningen Graafschap Fortuna S. Sparta RBC 32 23 8 1 32 20 2 10 32 16 8 8 31 16 7 8 32 16 7 9 32 14 11 7 31 14 10 7 32 13 9 10 32 11 12 9 32 12 9 11 32 9 13 10 32 10 10 12 32 9 7 16 9 15 3 20 7 18 6 20 2 26 77 66-19 62 64-35 56 53-37 55 76-39 55 50-41 53 43-33 52 49-40 48 56-46 45 48-39 45 38-39 40 39-45 40 45-56 34 42-56 33 35-48 30 41-62 28 27-60 24 40-68 14 37-86 EERSTE DIVISIE FC Zwolle - Excelsior 2-1 (0-1). 25. Simr 0-1, 62. Van den Belt 1-1. 68. Richard Roelofsen 2-1. Scheidsrechter: Oskam. Toeschouwers: 4450 Gele kaart: Wij- nands, Van der Werff (FC Zwolle), Lopes. L'Ami. Lopes-Monteiro, Simr. Kruijer (Excelsior), Dordrecht'90 - Cambuur 1-2 (1-0). 4. De Vries 1-0. 52. Bruin 1-1. 58. Bruin 1-2. Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschou wers: 3500. Gele kaart: De Vries. Mol hoek (Dordrecht'90). Veendam - FC Den Bosch 3-1 (2-0). 19. Pander 1-0 (strafschop), 35. Hendriksen 2-0, 69. Mihci 2-1, 90. Kolder 3-1. Scheidsrechter: Suiting, Toeschouwers: 4014. Gele kaart: De Vries, De Kruijff (Veendam). Van der Hoorn, Uneken, Mi- hci (FC Den Bosch). Heracles - Go Ahead Eagles 0-1 (0-1). 39. Aydin 0-1. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 4486 Rode kaart: 90. Van Loo (Heracles). Gele kaart: Speijer, Kolmschot (Heracles), Aydin (Go Ahead Eagles) Eindhoven - Volendam 3-1 (1-0). 15. Konings 1-0, 49. Temrukov 2-0, 57. Putter 2-1, 79. McDonald 3-1. Scheids rechter: Karremans. Toeschouwers 2033. Gele kaart: Van Hui|ksloot, Cor- neille (Eindhoven). Ravensbergen. Van Ommeren, Ouhsaine Ouichou (Volen dam). Telstar - MW 1-0 (0-0). 69. Van Oo strum 1-0. Scheidsrechter Schenkels. Toeschouwers: 1230. Rode kaart: 56. Falix (MW/2xgeel). Gele kaart: Holwijn, Ommel (Telstar). Caers. Van Dooren (MW). TOP Oss - Haarlem 1-4(1-1). 21. Esajas 0-1, 30. De Wi|S 1-1, 55 Roozendaal (eigen doelpunt) 1-2, 78. Van Es 1-3. 90. Tamerus 1-4. Scheidsrechter: Gerrit sen. Toeschouwers 1745 gele kaart Leemans (Top Oss), Baas. Witzenhau- sen, Esajas (Haarlem). Helmond Sport - Emmen 0-0. Scheids rechter: Schaap. Toeschouwers: 2000. Gele kaart: Streppel. Weijers (Helmond Sport). Ahannach (Emmen). Topscorers: 1Jansen (T0P/0ss) 27. 2. Van den Eede (FC Den Bosch) 22. 3. He- nar (Helmond Sp). Boogers (Dordrecht 90) 19, 5. Tzvetkov (Veendam) 18. 6. Simr (Excelsior) 17, 7. Van Arum (GA Eagles) 15. 8. Van Oostrum (Emmenrtel- star). De Freitas (Cambuur) 14. Programma, zaterdag FC Zwolle - Veen dam, Eindhoven - VW, Heracles - Tel star. Helmond Sport - MW. Dor drecht'90 - ADO Den Haag. Haarlem - FC Den Bosch. Emmen - Volendam. TOP Oss - GA Eagles. Cambuur - Excelsior. Den Bosch Excelsior FC Zwolle Cambuur L. GA Eagles Telstar Volendam Helmond Sp Eindhoven TOP Veendam Heracles Emmen Dordr. '90 MW Haarlem ADODenHaag WV 32 22 5 32 18 6 32 16 10 32 15 9 32 16 32 14 32 14 32 12 32 12 32 13 32 11 32 10 32 10 32 9 10 32 11 4 32 8 9 32 8 9 32 7 4 5 71 62-25 8 60 79-61 6 58 68-40 8 54 53-43 12 52 59-59 11 49 45-47 13 47 49-46 11 45 64-46 12 44 56-54 17 41 53-63 15 39 51-63 13 39 37-50 14 38 50-58 13 37 56-57 17 37 41-54 15 33 45-59 15 33 48-67 21 25 35-59 Vierde Periode Cambuur L. 8 FC Zwolle 8 Den Bosch 8 Eindhoven 8 Telstar 8 Dordr. '90 8 Veendam 8 TOP 8 Excelsior 8 Haarlem 8 MW 8 Heracles 8 GA Eagles 8 Volendam 8 VW 8 ADODenHaag 8 Helmond Sp 8 Emmen 8 1 19 16- 8 1 17 15- 6 1 17 13- 8 1 15 18-10 14 13- 14 18-14 12 10- 7 12 16-16 11 17-18 10 14- 9 10 11-14 9 9-11 9 10-17 8 10-13 8 13-17 6 8-15 5 8-16 3 5-17

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 21