Personeel Personeel Personeel éo ICO/ATHIBU Metaalbewerker Autobekleder Beleidsmedewerker Huisvesting well "Wf7F7| RIJNLANDSE BOEKHANDEL B.V. Zin in een afwisselende baan? FULLTIME of PARTTIME Aanpassingsbedrijf Bierman Leiden ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Prettig wonen wil iedereen! Prettig werken natuurlijk ook! Wij zoeken gediplomeerd verzorgenden (IG) STICHTING ELISABETH- VAN WIJCKERSLOOTH II Docenten VMBO 2 ZORGMANAGERS V&V m/v I I ZATERDAG 12 MEI 2001 Toefje hier, vruchtje daar Alles op het juiste moment klaar. Banketbakken is bij ons nog steeds een kunst. En die kan jij onder de knie krijgen als je bij ons aan de slag wilt als banketbakker. Ervaring of opleiding is welkom maar niet noodzakelijk. Voor onze bakkerij in Katwijk zijn wij hard op zoek naar. Banketbakkers m/v e geur van versgebakken brood bieden wij gevarieerd werk, doorgroeimogelijkheden gezellige collega's en zeer aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden zoals: - bedrijfsspaarloonregeling, - collectieve verzekeringen; - aantrekkelijke hypotheekregeling en korting op korte vakantie in en om Nederland; - bedrijfskleding, - pensioenopbouw vanaf 18 jaar, - mogelijkheden tot het volgen van diverse cursussen Kortom, oen baan waar brood in zit. Wil jij ook aanschuiven? Bel of schrijf Petra Teunissen. MEESTERBAKKER» ■j Van. Maan^n Lange Voort 35-37, 2343 CB Oegstgeest herintreders - studenten en andere werkzoekenden wij zoeken iemand die in ons kleine team wil gaan meewerken (minimaal 3 dagen per week) IEMAND DIE: - collegiaal, flexibel, accuraat en stressbestendig is - zich betrokken voelt bij ons assortiment - na een ruime inwerkperiode bereid is een aantel taken op zich te nemen - levenservaring gaat bij ons voor ervaring, leeftijd is onbelangrijk Parttimers werken om de week op de vaste koopavond (vrijdag) en de zaterdag. 's Maandags gesloten. Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Ben je geïnteresseerd? Stuur ons dan voor 23 mei je handgeschreven sollicita tie onder vermelding van je telefoonnummer. Voor meer informatie kun je bellen met mevrouw Rozelaar, Onze drukbe zochte boek handel heeft een moderne uitstraling met een uitgebreid assortiment boeken, luxe kantoorartike len, tijdschriften, schilder- en teken- benodigd heden. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Je verricht alle voorkomende las-, zaag- en boorwerkzaamheden. Meestal kleine series volgens tekening. Afwisselend werk met de nodige doorgroeimogelijkheden Je bent tussen de 18 en de 25 jaar en je woont hier in de regio. en een enthousiaste Of diegenen die daarvoor opgeleid willen worden. Je hebt LTS-nivo of vergelijkbaar. Wij bieden je een uitdagende en afwisselende funktie in een klein en dynamisch bedrijf. Je leeftijd ligt tussen de 18 en de 25 jaar en je woont hier in de regio. Wat doen wij? Wij passen auto's aan voor gehandicapten. Mensen met een beperking die zelf willen rijden of mensen in een rolstoel die gereden moeten worden. Wat daar bij komt kijken willen we je graag laten zien. Kom rustig langs op onze site www.biermanab.nl of bel me voor een afspraak. Erik Henneken J .v. Beierenweg 31 2215 KT Voorhout 0252-210611 of na 19.00 uur 06-53141738 Het Bureau Openbaar Onderwijs voert als onderdeel van de gemeente Leiden de schoolbestuurlijke taken uit voor de openbare scholen. Deze taken zijn zeer divers en worden verricht door een hecht samenwerkend team van negen personen in een open en informele sfeer. Nieuw is de functie van: (2 tot 3 dagen per week) De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - voorbereiden van huisvestings- en inrichtingsbeleid t.b.v. de veertien scholen voor primair onderwijs en één school voor voortgezet onderwijs; - doen uitvoeren van het meerjarig onderhoudsplan van de gebouwen; - doen uitvoeren van projecten op het gebied van uitbreiding of aanpassing gebouwen; - beoordelen van offertes; - overleg voeren met de lokale overheid, andere schoolbesturen en directeuren inzake huisvestingsaangelegenheden. De medewerker is in staat: - zelfstandig te werken op het gebied van huisvesting; - gegevens te verzamelen en inzichtelijk te maken; - planningen te beoordelen en te bewaken; - met partners effectief te communiceren; - klantgericht te handelen. Verdere gegevens: - de aanstelling geschiedt aan een school met als rechtspositie het Rechtspositie besluit Onderwijs (RPBO); - salaris afhankelijk van ervaring en opleiding maximaal schaal 10. Informatie is verkrijgbaar bij de heer Q.A Doeswijk, directeur (telefoon kantoor: 071 - 524 76 70 of privé: 0172 - 41 03 78). Sollicitaties kunt u tot 28 mei richten aan het Bureau Openbaar Onderwijs, Marsingel 3, 2316 HA LEIDEN onder vermelding van vacaturenummer BOO01.09. Bureau Openbaar Onderwijs ICO/ATHIBU B.V. toonaangevend leverancier van sanitair en loodgietersartikelen zoekt voor haar hoofdvestiging in Leiden: Voor assistentie van de boekhouding en voor ondersteuning van de verkoopadministratie Minimaal 32 uur per week. Sollicitaties: schriftelijk te richten aan: ICO/ATHIBU B.V. Rooseveltstraat 6, 2321 BM Leiden Dit is dan ook de visie van de stichting Elisabeth- Van Wjjckerslooth. Onze stichting bestaat uit twee verpleeghuizen: het historische pand van het Sint Elisabeth Gasthuishof in hartje Leiden en het moderne gebouw Van Wijckerslooth in Oegstgeest. In beide huizen staat het bieden van een aangenaam woon- en leef klimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Met alleen goede huisvesting redden wij het uiteraard niet. Persoonlijke begeleiding is nog veel belangrjjker. En daar heb je enthousiaste medewerkers voor nodig. Wil jjj onze teams in de verplegingsdienst komen versterken? Je kunt kiezen voor een voltijd of een deeltijd aanstelling. Wij verlenen gedifferentieerde zorg. Dit brengt met zich mee dat, in het kader van het sociaal beleid, bij plaatsing van nieuwe medewerker|st)ers rekening gehouden wordt met je specifieke deskundig heden. Het opleidingsbeleid is er op gericht de kennis en vaardigheden van het' personeel te vergroten rekening houdend met de mogelijkheden van de individu ele medewerk(st)er Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met: - diploma ziekenverzorgende of vergelijkbaar; - goede contactuele en sociale vaardigheden; - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid,, m Heb je interesse? Kom dan gerust eens een kijkje bij ons nemen of bel voor meer informatie. Voor het Elisabeth Gasthuishof kun je bellen met Anneke Willemsen, telefoon 071 - 512 23 46. Voor Van Wijckerslooth is Marjolijn IJnschoten het aanspreek punt, telefoonnummer 071 - 517 12 34. Natuurlijk kun je ook direct een sollicitatiebrief schrijven. Schriftelijke reacties kun je sturen aan Stichting Elisabeth- Van Wijckerslooth, afdeling PO&O, Van Wijckersloothplein 12341 BB Oegstgeest. Of mail: elisabeth-vanwyck®planet.nl Wellantcollege is een toonaange vende, professionele AOC-onder- wijsinstelling met 27 vestigingen in Midden- en West-Nederland. Wellantcollege biedt VMBO- onderwijs, MBO-opleidingen en cursussen en trainingen in een groene leeromgeving. Zo'ri 1.300 medewerkers maken dat mogelijk voor 13.000 VMBO- en MBO-leer- lingen en 8.000 cursisten. Wellantcollege is per 1 augustus 2001 de nieuwe naam van de AOC's Florens College, Groen College, Groene Delta College en AOC Midden-Nederland. Vanuit de centrale dienst in Woerden krijgen tigingen ondersteuning op rein van personeelszaken, ën, ICT, communicatie, huis- i en onderwijsontwikkeling. Voor onderstaande vestigingen zijn wij op zoek na Voor de vestiging de Groenstrook Aalsmeer, per 1 aug Wiskunde 48 lesuren Duits 13 lesuren Dierenhouderij 8 lesuren VAP 14 lesuren Aardrijkskunde 25 lesuren Voor de vestiging Westpias Mavo Aalsmeer, per 1 aug Aardrijkskunde/geschiedenis Engels Wiskunde Natuurkunde/scheikunde Maatschappijleer Verzorging Levensbeschouwelijke vorming 20 lesuren 9 lesuren 20 lesuren 6 lesuren (vervj 7 lesuren (vervai 8 lesuren (verva 3 lesuren Combinatie van vakken is mogelijk Voor de vestiging Den Haag, per 1 augustus: Nederlands 26 lesuren Muziek 7 lesuren Engels 10 lesuren Voor de afdeling Verpleging en Verzorging zoeken wij 32-36 uur per week DE FUNCTIE: De zorgmanager stuurt een team van ca. 40 wijkverpleeg kundigen en -verzorgenden aan, ondersteund door mede werkers zorgondersteuning en planning, rapporterend aan het afdelingshoofd. Is verantwoordelijk voor de kwaliteit en een efficiënte inzet van de zorg, het budget en personeels management in het team. Motiveert en faciliteert medewer kers in het verlenen van kwalitatief hoogwaardige hulp, op een professionele manier. Het zorgdragen voor de rand voorwaarden met betrekking tot de personeelsplanning en medewerkers in opleiding, vraagt bijzondere aandacht. FUNCTIEPROFIEL: u heeft een hbo-opleiding in de zorgrichting, aangevuld met Oen managementopleiding op vo-nivcau; ervaring in de zorg is een pre, affiniteit met/kennis van is een must; managementstijl: een op leren en resultaat gerichte coach, stuurt op productiecijfers, weet beleid te concretiseren naar de praktijk én omgekeerd; u bent resultaatgericht, maar verliest de menselijke verhoudingen nooit uit het oog; u bent toegankelijk en veranderingsgezind. ONS AANBOD: A salaris tussen f 4.197,— en f 6.624,-- bruto per maand (schaal 10 CAO Thuiszorg); A deelname in het pensioenfonds PGGM; A mogelijkheid tot deelname .spaarloonregeling; A mogelijkheid tot kinderopvang; A overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO Thuiszorg. Kennèmer Thuiszorg is de rep thuiszorgorganisatie van Zuid- ICennemerland. Met 1800 medt biedt ICennemer Thuiszorg een dienstenpakket op het gebied vu jeugdgezondheidszorg en tinna Fusie en reorganisatie zijn ach rug. Een behoorlijk vernieuwd management staat nu voor dc ging gestelde doelen te realisero Met oog voor kwaliteit en efficn van zorg en de zelfstandigheid professionaliteit van alle medcf1 als uitgangspunt. De afdeling Verpleging en Ven levert diensten van verpleeghui I verzorgende, huishoudelijke en dende aard, aanvullend op zclj mantelzorgDoel is zieke ofjjt capte mensen in staat te stellen blijven wonen. Voor enkele loca het werkgebied zoekt Kennemt' Thuiszorg resultaat- en mensffl middle-managers, die zich thti in een zich vernieuwende werkomgeving. v^U"8 Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met mevrouw G. Wiskerke, afdelingsha of mevrouw M. Versaan, zorgmanager, tel. (023) 510 02 00. Uw sollicitatiebrief kunt u voor 28 mei sturen per post of e-rhail aan Kennemer Thuiszorg, t.a.v. mevrouw C.Th. Oude Luttikhuis, personeelsconsulent, Postbus 6166, 2001 HD Haarld Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. De sollicitatiegesprekken zijn gepland o|i dinsdag 29 en woensdag 30 mei. E-mail: c.oudeluttikhuis@kennemer-thuiszorg.nl - Er vindt gelijktijdig interne en externe werving plaats, eventuele geschikte interne kandi I hebben voorrang. www.kennemer-thulszorg.nl Kennemer Thuiszorg voldoet aan de kwaliteitseisen van de Landelijke Vereniging voor Thuin

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 50