Personeel Personeel Personeel L M U C Hotelassistenten Kredietadviseur (M/V) 4 U Kinder- verpleegkundige m/v Dekker Bedrijfsleider M/V BASTI#N HOTELS j ZATERDAG 12 MEI 2001 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerdier zijn vijf divisies met een relatief auto nome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oog heelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psy chiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neurochirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeg- huisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen en Verpleeg kundigen Ontwikkelingen (BOVO), Willem-Alexander Kinder- en Jeugdcentrum Bij de polikliniek Kindergeneeskunde komen dagelijks gemiddeld zo'n 60 a 80 kinderen (0 t/m 16 jaar) die één van de vele spreekuren bezoeken. Patiënten kunnen zowel kortdurend als voor een lan gere periode poliklinisch behandeld worden; varië rend van een éénmalig bezoek tot regelmatige bezoeken tot een periode van ongeveer 5 jaar (met name hemato-oncologische kinderen). Er participe ren verschillende sub-specialismen. Op de polikliniek van de afdeling kindergeneeskunde van het Leids Universitair Medisch Centrum ontstaat een vacature voor een enthousiaste: voor de polikliniek (32 uur per week) Vac.nr 01 .N.06.19.LD Functie-inhoud: - het assisteren bij- en het zelfstandig uitvoeren van testen en behandelingen; - het assisteren bij ingrepen; - het zelfstandig verrichten van diverse verpleegtech- nische handelingen; - het voorbereiden en afwerken van bepaalde polikli niekspreekuren; - het assisteren bij sub-specialistische spreekuren; - het geven van informatie en instructie; - het verzorgen en bijhouden van behandelkamers en spreek-onderzoekkamers. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - in het bezit van de kinderaantekening; - zelfstandig kunnen werken. Wij verwachten van onze toekomstige collega: - een service-gerichte instelling naar patiënten, collega's en de andere op de polikliniek werkzame disciplines; - inzet en betrokkenheid om in teamverband te wer ken; - een actieve bijdrage aan de verdere ontwikkeling van protocollen; 1 - flexibele inzetbaarheid in dagdienst van maandag t/m vrijdag. Van de verpleging wordt verwacht dat de spreekuren gericht worden ondersteund. Daarnaast hebben de verpleegkundigen een aantal zelfstandige taken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.922,- bruto per maand bij volledige dagtaak (schaal 7 CAOP AZ) afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.C. Hoekstra-Terlage, leidinggevend verpleegkun dige (071 - 526 33 94 of 071 - 526 91 I I. pieper 9319). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zen den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden De Rabobank Aalsmeer is een bedrijf met ruim 150 medewerkers, gevestigd in een werkgebied met een dynamisch karakter. De bedrijvigheid in het werkgebied, met daarin de Bloemenveiling Aalsmeer en de ligging binnen de Schiphol-regio, draagt daar in grote mate aan bij. Deze dynamische werkomgeving werkt door binnen de bank en biedt onze medewerkers volop uitdaging om hun kennis en kunde op professionele wijze in te zetten. In deze context is het niet verwonderlijk dat de bank hoge eisen stelt aan haar personeel. Uiteraard staat daar ook wat tegenover. Rabobank Aalsmeer is op zoek naar een: voor de afdeling Risicomanagement Ons aanbod: Graag bieden wij een ambitieuze HBO'er de kans zich verder te bekwamen op het gebied van bedrijfsfinancieringen en risicomanagement. Als Kredietadviseur beoordeelt u zelfstandig (complexe) financieringsaanvragen. U bent daarbij de sparringpartner van de accountmanager of financieel adviseur. De Kredietadviseur beheert financieringen met een potentieel c.q. verhoogd (verlies)risico en heeft een initiërende rol voor wat betreft het treffen van maatregelen ter verbetering van het kredietbeheer en de kredietadvisering, waarmee een wezenlijke bijdrage wordt geleverd aan de kwaliteit van ons fmancieringsbedrijf. Het periodiek toetsen van de door de diverse segmenten binnen de bank uitgevoerde controles en het signaleren en bewaken van de risico's rondom effectenbemiddeling maken de functie tenslotte compleet. Deze zeer uitdagende taak wordt uitgevoerd door een team enthousiaste collega's. Wij zoeken: Een ambitieuze HBO'er met een economische opleiding, aangevuld met vakgerichte studies, en ongeveer twee jaar relevante werkervaring op het gebied van financieringen. Daarnaast beschikt u over een analytisch denkvermogen en bent u communicatief vaardig en stressbestendigheid. Wij bieden: Deze functie biedt een prima basis voor een succesvolle carrière binnen de bankwereld. Wij gaan er dan ook van uit dat u de wens heeft om door te groeien, mogelijk richting een commerciële adviesfunctie. Onze ervaring is dat deze doorstromers voldoende bagage hebben om de vervolgstap na één twee jaar met succes aan te kunnen. Een persoonlijk afgestemd opleidings- en ontwikkelingsplan draagt bij aan de verwezenlijking van uw ambities. Uw reactie: Heeft u belangstelling? Stuur uw brief met C. V. dan binnen 14 dagen aan Rabobank Aalsmeer ter attentie van Personeel en Opleidingen, Postbus 259, 1430 AG Aalsmeer. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Rijn, Hoofd Risicomanagement, telefoon 0297-385665, of de heer J.van Leur, Directeur Bedrijfsmanagement, telefoon 0297-385 608. l\3uOU3nK Aalsmeer SCHAART c om Schaart Communications is een modern bedrijf dat zich al meer dan 35 jaar bezighoudt met de verkoop van communica tie apparatuur. Ons klantenbestand bestaat uit zowel interna tionale organisaties als kleine- en middelgrote ondernemin gen, de overheid, radioamateurs en consumenten. Verleden jaar zijn wij verhuisd naar een nieuw modern pand aan de Valkenburgseweg te Katwijk, van waaruit wij nu onze klanten bedienen. Verkoop en service professionele communicatiesystemen Verkoop en service professionele telefoonsystemen en GSM telefonie Verkoop en service professionele alarmsystemen en camera bewakingssystemen Verkoop en service van amateur-radio Verkoop, service en inbouw carhifi en Vanwege de groeiende vraag naar onze producten zijn wij op korte termijn op zoek naar een nieuwe collega. Verkoper buitendienst telecom In deze functie gaat u zich hoofdzakelijk bezighouden met de verkoop van telefooncentrales, camerabewakingssystemen en accessoires aan bedrijven en overheid. U gaat zelfstandig op zoek naar nieuwe relaties, u zorgt dat de door u gemaakte afspraken tot volle tevredenheid van de klant worden uitgevoerd en u onderhoudt contact met onze bestaande klanten en leveranciers. U komt uit een commercië le functie vandaan, heeft bij voorkeur buitendienstervaring in de telecomsector opgedaan en heeft technisch inzicht in de huidige moderne digitale telecomtechnieken. Technische ondersteuning en installatie verzorgt u in nauw overleg met uw collega's die de door u verkochte systemen en accessoires installeert en programmeert. Wij zwkgn; Een spontane collega die zich thuis voelt in ons jonge team. U heeft bij voorkeur aantoonbare kennis en ervaring opgedaan op telecom-gebied in een commerciële buitendienst functie. Opleiding MBO niveau of door kennis en ervaring verkregen Kennis van HF Radiocommunicatieapparatuur en/of alarmsystemen is een pré Wii bieden: Zelfstandige functie met veel ruimte voor eigen initiatief Een jong en enthousiast team van 10 collega's. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: Provisieregeling Bedrijfsspaarregeling Goede pensioen regeling Bedrijfsauto Ook als u geen verkoop-buitendienstfunctie ervaring heeft maar dit wel ambieert, nodigen wij u uit te solliciteren. Heeft u interep8Q, Stuur uw sollicitatiebrief incl. CV naar: Schaart Communications t.a.v. Dick van de Wijngaard Valkenburgseweg 68 2223 KE Katwijk Voor informatie omtrent deze functies kunt u contact opnemen met Dick van de Wijngaard, telefoonnummer 071-4015708 of via e-mail schaart@schaart.nl Bastion Hotels is met 28 hotels in Nederland en 1 hotel in Düsseldorf de snelst groeiende hotelketen van Neds Bastion richt zich hoofdzakelijk op de zakelijke markt in het drie- en viersterrensegment. De hotels hebben 40, of 116 kamers. Alle hotels beschikken over een grill-restaurant, een gezellige bar en een poolbiljart/dart room,A mers zijn voorzien van kleurentelevisie, telefoon, minibar en badkamer met douche en toilet. Om deze groei ook toekomst kracht bij te zetten zoeken wij voor onze vestigingen in Leiden-Voorschoten en Leiden-Oegstgeest: (20 uur) De huidige organisatie omvat ca. 900 medewerkers waarvan 200 managers. De managers zijn verantwoordelij het reilen en zeilen van de hotels. De Hotelassistent zal de manager operationeel ondersteunen. De taken voi Hotelassistent zijn op het gebied van ontbijt, lunch en keuken, schoonmaakwerkzaamheden, receptie en tele De werktijden zijn met name van dinsdag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 13.00 uur. Je krijgt een uitgebre introductietraining alvorens je aan deze uitdagende baan begint. Wij zoeken kandidaten die: - Tussen 20 en 40 jaar zijn; - Gastvrijheid hoog in het vaandel hebben; - Flexibel zijn en de handen uit de mouwen willen steken; - Redelijk Engels en/of Duits en Frans beheersen; Ons aanbod: - Een succesvol groeiend bedrijf - Doorgroeimogelijkheden - Uitstekend salaris - Reiskostenvergoeding; - Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: spaarloon, pc privé regeling, tegemoetkoming in ziektekosten, collectief verzekeringspakket etc. Kun jij deze functie aan? Zorg dat je cv met je brief voor 1 juni a.s. in ons bezit is. Geef in je brief aan voor welk tiging je interesse uitgaat. Bastion Hotels B.V., t.a.v. Marianne v.d. Sterren, Postbus 7024, 3502 KA Utrecht, i mvandersterren@bastionhotel.nl. Internet: http://www.bastionhot9l.nl technisch I¥l<8s8it©i8r ©lekt®/eïektr©irai€a, metaalbewerker,. m/w Wil je eigenlijk wat anders maar heb je geen idee wat jouw mogelijkheden zijn? Informeer nu bij ons! Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en flexibele elektro en elektronica monteurs, metaalbewerkers, mig/mag en tig-lassers op zowel lts als op mts-niveau. Heb je weinig tijd om te solliciteren maar ben jij wel op zoek naar een leuke, nieuwe, uitdagende technische baan met uitzicht op een vast dienstverband? Bel of loop eens langs en schrijf je in bij Randstad Intertech op het Schuttersveld in Leiden. Informatie bij Raili Bernadina, tel. (071) 524 95 10, Leiden, Schuttersveld 9. www.rarssistit*f,iïl ¥®@r meer vacatures ~\r randstad intertech SPORT- PARTYCENTRUM DEKKER WARMOND ALLROUND MEDEWERKER TECHNISCHE DIENS M/V (40 UUR) Voor één van de mooiste sport- partycei van Nederland! Dekker Warmond is een schitterend gelegen S Partycentrum aan de rand van de Kagerplassea een mulitfunctioneel bedrijf dat zich richt opi huur van sportfaciliteiten, organisatie van vergi gen, grote feesten en evenementen tot 2000 pei WERKZAAMHEPEN Plannen/uitvoeren van reparaties c.q. storing! Begeleiden/voorbereiden van techniek bij evenementen Projectbegeleiding op locatie, samen met Dekker Vastgoed Uitvoeren van preventief onderhoud Controleren van uitbesteed periodiek onderhi Beschikbaar bij calamiteiten middels 06- bereikbaarheid EISEN: Bij voorkeur MBO elektrotechnische opleiding of gelijkwaardig Eventueel beschikbaar in weekenden bij evenementen Minimaal 5 jaar relevante werkervaring Zelfstandig kunnen werken Woonachtig in de omgeving Leiden Geïnteresseerd in deze veelzijdige functie? S uw sollicitatiebrief met CV naar: DEKKER WARMOND B.V. T.a.v. de directie Postbus 47 2360 AA WARMOND Tel. 071-305 88 88 Dekker Warmond - Veerpolder 14 - 2361 KV MEDDENS Meddcns Mode is /j een familiebedrijf mei ruim 170 jaar 'Z hislorie. Meddens is volop in beweging. Mel op dil moment J? Nederland verkopen wij dames- en CC herenmode in bel hogere segment van de markt. De unieke plaats die het P bedrijf in de markt inneemt, zal de komende jaren nog 7 verder versterkt en w MM uitgebouwd gaan kunt u vinden op Carrièrestap voor gedreven profession in dames- en/of herenmode Voor een van onze filialen in het westen van het land zijn wij op zoek naar een (40 uur, uitstekende arbeidsvoorwaarden) Functie omschrijving Als bedrijfsleider bent u de gastheer. Samen met uw team zorgt u ervoor dat heli klanten aan niets ontbreekt en realiseert u de centraal gestelde doelen. U wordt ondersteund door onder andere de afdelingen inkoop en marketing en de interw etalagedienst. Voor uw team bent u een inspirator en coach. Verder bent u in staat om mee te denken in de groeistrategie van de ondememia ,1 Uiteraard heeft u een permanent oog voor verdere kwaliteitsverbetering van zo» medewerkers als de werkzaamheden in de vestiging. Verantwoordelijkheden Realiseren van de vastgestelde jaardoelen Financiën en administratie Personeelsplanning Inzet en motivatie van het personeel Taken Dagelijkse leiding van de vestiging Leiding geven aan en coachen van het personeel Uitdragen van de ondernemingsfilosofie (naar medewerkers en klanten) Voortgangsrapportage over de gestelde doelen Algemeen Voor deze functie is het van belang dat u openstaat voor veranderingen. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, organisatietalent, een klantgerichte instelling en een efficiënte werkwijze. Naast verkoopervaring en vakkennis heeft u leidinggevende capaciteiten en minimaal' opleiding op mbo niveau. Uw leeftijd schatten wij tussen de 35 en 45 jaar. Reageren Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer J. A. den Haan, tel. 06-51400491. Uw schriftelijke reactie met c.v. kunt u binnen 14 dagen, ontk vermelding van 'vertrouwelijk', richten aan: Meddens Mode b.v„ t.a.v. de directie, Hofweg 11, 2511 AA Den Haag.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 48