Personeel Personeel Personeel Sebel Autoschade BV ét 1 Lady Service administratief medewerker/ster fulltime S IW'cl West Group Docent Huishoudkunde Bedrijfsleider (m/v) Enthousiaste groepsleiders (M/V) Mediathecaris m/v V oertuigentechniek DOCENTEN v/d Burg en Bol ZATERDAG 12 MEI 2001 Valkenburgseweg 28 - Katwijk a/d Rijn - Tel. 071-4073241 Wij willen op zeer korte termijn ons team uitbreiden met een: Functie-omschrijving: - het invoeren van gegevens - coderen van facturen, etc. - controleren van gegevens in de ruimste zin des woords - bovenstaand betreft hoofdzakelijk financiële administraties Spreekt deze functie je aan? Bel voor meer informatie tijdens kantooruren, 8.30-12.30/ 13.15-17.30 uur, en vraag naar Marian van Duijn tel. 071-4073241. Functie-eisen: - opleiding: MEAO BA of hiervoor studerend - zelfstandig kunnen werken - gemotiveerd en flexibel zijn - vaardigheid met computer programma's Word/Excel en financiële administratie - programma's Onderdeel van de Sebelgroep ISO 9002 mt. Garantiebedrijt a De Emilie Knappert verzorgt opleidingen op het gebied van uiterlijke verzorging, welzijn en gezondheidszorg. Vijf Meilaan 210 2324 XP Leiden 071 - 5353322 De Emilie Knappert Scholengemeenschap te Leiden (School voor Middelbaar Beroepsonderwijs) vraagt voor de afdeling Gezondheidszorg per zo spoedig mogelijk doch uiterlijk 1 september 2001 een: voor minimaal 80% die het onderdeel "Zorg voor de huishouding" gaat geven aan leerlingen van de opleiding Helpende/Helpende Welzijn en Verzorging. Salariëring: Voor een beginnend docent: functieniveau B met een maximum van 7.009,- bruto bij een volledige betrekking. Voor een docent met ervaring: functieniveau C met een maximum van 8.181,- bruto bij een volledige betrekking. Informatie: Nadere inlichtingen worden verstrekt door mevrouw H. van Wezel, directeur van de afdeling Gezondheidszorg, tel. 071-5353323 Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: De heer H. Vis, directeur, Postbus 656, 2300 AR Leiden. Doe een beroep op de Emilie Knappert Luxottica Nederland is de Nederlandse verkooporganisatie van 's werelds grootste leve rancier van (merk)monturen en zonnebrillen, de Italiaanse Luxottica Group. De Luxottica Group is een beursgenoteerde organisatie met eigen verkooporganisaties in ruim twintig landen. Per dag pro duceert Luxottica gemiddeld 130.000 monturen. Naast een drietal basiscollecties produceert en distribueert Luxottica de collecties van een aantal gerenommeerde merken als Byblos, Chanel, Giorgio Armani, Moschino, Killer Loop en Ray-Ban. Voor versterking van onze jonge sterk groeiende organisatie zijn wij op zoek naar een voor 40 uur per week In deze functie verricht je op termijn naast afwisselende ondersteunende werkzaamheden ook zelf standige projecten, zoals het verzorgen van productinformatie, het uitvoeren van beurspresentaties en het begeleiden van promotionele acties bij opticiens. Wij zoeken een collega die zich thuis voelt in een dynamische omgeving, die communicatief, asser tief en initiatiefrijk is. Heb je een gerichte MBO- of HBO-opleiding met een diploma afgesloten en minimaal een jaar ervaring in een relevante functie, beheers je de Engelse taal in woord en geschirft en heb je ervaring met Word, Excel en Powerpoint, dan ben jij wellicht onze nieuwe collega. Wij bieden je in eerste instantie een jaarcontract met het oog op een vaste baan, een salaris dat aan sluit bij je opleiding en ervaring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil jij ons team komen versterken stuur dan je sollicitatiebrief met uitgebreid C.V. naar Luxottica Nederland B.V, Postbus 506, 2100 AM in Heemstede, t.a.v. Angelique Buschman (personeelsadvi- seur). E-mailen kan ook naar: info@nl.luxottica.com. Wil je meer weten over Luxottica Nederland, bezoek dan onze website www.luxottica.nl. Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Patricia Peek, productmanager, telefoonnummer 023-5232827. GEVRAAGD EEN ENTHOUSIASTE EN BEKWAME DIRIGENT (MA/) Wij zoeken op korte termiin een enthousiaste dirigent(e) voor ons RK Jongerenkoor in Hazerswoude-Rijndijk.We repeteren wekelijks op maandagavond van 19.30 uur tot 21.15 uur in Het Anker en zingen in het weekend ongeveer 1x per maand tijdens een viering. Daarnaast verzorgen we ook een aantal vieringen in een tehuis voor verstandeli|k gehandicapten en in ziekenhuizen. We zingen vlotte jongerenmuziek, o.a. uit bundels van het Landelijk Steunpunt Jongerenkoren en worden momenteel begeleid door een gitarist, een pianist en een fluitist. We zoeken iemand die jongeren kan motiveren, het een uitdaging vindt meerstemmig te zingen, openstaat voor allerlei soorten muziek, de mensen in de kerk bij het musiceren betrekt en openstaat voor de doorstroom vanuit het kinderkoor. Betaling geschiedt overeenkomstig de bisschoppelijke richtlijnen en is op basis van opleiding, bekwaamheid en ervaring. U kunt nadere informatie verkrijgen bij: Titia Slikkerveer, 0172-436 323 en Esther Strijk, 071-341 0909 Indien u interesse heeft kunt u een brief met persoonlijke gegevens, opleiding en ervanng opsturen naar de secretaris van het RK Kerkbestuur van de Parochie H.Michael en H. Bernardus, t.a.v. dhr J. Heemskerk, Chopinlaan 10, 2394 GL Hazerswoude-Rijndi|k. Speciaalzaak in lingerie, badmode en nachtmode. Wij hebben plaats voor een: Parttime verkoopmedewerker m/v Wij vragen: goede omgangsvormen representatief voorkomen bereidheid om nieuwe dingen te leren een flexibele instelling verkoopervaring gewenst maar niet noodzakelijk werken op woensdag, zaterdag per toerbeurt Wij bieden: Een goede werkkring Uitstekende arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met CV, binnen 7 dagen naar: Lady Service, Doezastraat 19, 2311 GZ Leiden iden VERZEKERINGEN FINANCIËLE DIENSTEN Op korte termijn zoeken wij voor het kantoor in Leiden een Tot de taken behoren het uitbrengen van offertes, polis verwerking, schadebehandeling, alsmede het contact onderhouden met cliënten en verzekeringsmaatschappij en Wij verwachten van u: - Assurantie B-diploma - - Inzicht, initiatief en resultaatgericht werken - Servicegerichte instelling - Goede contactuele en commerciële eigenschappen - Enige ervaring in de verzekeringsbranche en/of telefonische acquisitie U kunt uw sollicitatie richten aan: Rijnstreek Verzekeringen en Financiële Diensten T.a.v. de heer J. Bakker Postbus 79 2390 AB HAZERSWOUDE-DORP De Stichting Kinderopvang Oegstgeest (SKO) is een professionele kinderopvangorganisatie. Onze organisatie bestaat momenteel uit drie kindercentra voor dagopvang aan 0-4 jarigen, een centrum voor buitenschoolse opvang aan 4-12 jarigen, een tienercentrum voor 11-16 jarigen, een peuterspeelzaal en een gastouderbureau. De SKO zoekt in verband met uitbreiding van de buitenschoolse opvang: Voor gemiddeld 27,5 uur per week; (uitbreiding van uren is mogelijk). Wij zijn een enthousiast en zelfstandig team die ontwikkeling en collegialiteit belangrijk vim Momenteel staat de realisatie van ons nieuwe gebouw centraal: een ideale speel- en werki geving voor kinderen én groepsleiding! Wij willen graag samenwerken met iemand die: inzicht heeft in het werken in groepsverband met 4-12 jarigen; contacten weet te onderhouden met ouders; een positieve werkhouding heeft; creatieve ideëen graag uitwerkt; participatie van kinderen belangrijk vindt; goede samenwerking weet te waarderen en creëren. Wat bieden wij? begeleiding en deskundigheidsbevordering 'op-maat'; salariëring en rechtspositie volgens de CAO-Kinderopvang; goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals spaarloonregeiing, studiefaciliteiten, reiskosten en kinderopvaUgmogelijkheden. Sollicitatiebrieven vóór 23 mei 2001 t.a.v. Sollicitatiecommissie Buitenschoolse Opvang, Lavendelhof 12343 CW Oegstgeest. Voor meer informatie: Frances Houtman, hoofd BSO/Tienercentrum, tel.: 071-5159803. Scholengemeenschap voor r r^r i AM/if f n lwoo, vmbo, havo en lOrCl l 7 atheneum en gymnasium college Lisse en Hillegom. Op de locatie Fioretti, een havo-/vwo-school met ca. 730 leerlin gen te Lisse, is door het vertrek van de huidige mediathecaresse m.i.v. 1 september 2001 plaats voor een: met een werktijdfactor van 0,6(523 (ca. 26 uur), salarisschaal 6, Zie voor de functiebeschrijving orizé \ve6sfte www.fioretti.nl Op de locatie Paulus, een VMBO-school met ca. 290 leerlingen te Hillegom, is plaats voor een docent m/v met een werktijdfactor van 1,000 Informatie over de eerste functie bij en sollicitatiebrieven te rich ten aan: Mevr. drs M. R. J. Valent, directeur Onderwijs H/V, Postbus 138, 2160 AC Lisse of via e-mail: m.valent fiorettinl. Telefoon: 0252-433473. Informatie over de tweede functie bij en sollicitatiebrieven te nchten aan: de heer H. A. W. Storm, directeur Personeel Organisatie VMBO, Achterweg 7, 2161 GA Lisse of via e-mail: h .storm fiorettinl Telefoon 0252-413561 VRIJE 5CH00L- OEfDEEnSCHftP RUDOLF 5TEH1ER Voor onze school zijn wij op zoek naar: Engels Duits Frans Nederlands Maatschappijleer 9 lessen 8 lessen 8 lessen 6 lessen 2 lessen t/m Ker vervanging wegens zwangerschap. 12 weken 2 lessen per dag Wij zijn op zoek naar collega's die de Vrije Sd Pedagogie vorm en inhoud willen geven. Nadere informatie: Dhr. B. van Dam, 071 - 5227333. Vrije Schoolgemeenschap R. Steiner vestig van Stichting Vrije Scholen Zuidwest Nedei Surinamestraat 1,2315 XC Leiden Mexx Mexx is een bruisend modebedrijf in casual en city kleding met vestigingen in meer dan 40 landen over de hele wereld. Een bedrijf met een global view en behoorlijk wat lef. Mexx zoekt daarom een collega met pit die van een dynamische werkomgeving houdt. Mexx hoofdkantoor is gevestigd in Voorschoten en op zoek naar een daadkrachtige, internationaal georiënteerde kandidaat voor de positie van Assistant Accountant location: Voorschoten, The Netherlands Taken en verantwoordelijkheden: Samenstellen en bewaken van budgetten Opstellen en verzorgen van maandelijkse geconsolideerde management rapportages Verrichten van financiële en bedrijfseconomische analyses Ad-hoc projecten Wij vragen: Afgeronde bedrijfseconomische opleiding, bij voorkeur HEAO/BE Oog voor zowel de grote lijnen als details Goed analytisch vermogen Potentieel om door te groeien Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden Goede beheersing van de Engelse taal Wij bieden: Een leuke, zelfstandige en afwisselende functie (fulltime) tegen aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Uitzicht op een vaste aanstelling. Daarnaast biedt Mexx goede doorgroeimogelijkheden in een dynamische werkomgeving. Ben jij geïnteresseerd in bovenstaande vacature? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar: Mexx International bv HR department t.a.v. Pepijn van Dam Industrieweg 15 2254 AE Voorschoten of mail naar: p.vandam@mexx.com Wegens uitbreiding van activiteiten zoekt: gemotiveerde vakbekwame slagers/portioneerders voor 5 dagen p/wk incl. de zaterdag tot ±11.00 uur. De wekelijkse vrije dag wordt in overleg vastgesteld. Tevens zijn wij op zoek naar gemotiveerde chauffeurs in het bezit van rijbewijs B voor het afleveren van de bestellingen. Fulltime of parttime. v/d Burg en Bol is een snelgroeiend slagersbe- drijf, gespecialiseerd in leveranties aan horeca en grootverbruik. Om ons goed gemotiveerde team wat te ontlasten zien wij deze vacatures graag op korte termijn ingevuld. Voor inlichtingen: Ria v/d Burg, tel.nr. 070-3177266. Uw schriftelijke reacties kunt u sturen naar: v/d Burg en Bol Elbe 1 2267 CV Leidschendam T.a.v. Personeelszaken. MEDEWERKERS VOOR DE VERVAARDIGING EN KWALITEITSCONTROLE VAM BORSTIMPLANTATEN (M/V) DE FUNCTIES: Voor de vervaardiging van de producten bestaan de werkzaamheden uit het handmatig assembleren, vullen en inpakken volgens uiterst secure voorschriften. Voor de kwaliteitscontrole bestaan de werkzaamheden uit het handmatig uitvoeren van inspectie (visueel) van halffabrikaten en eindproducten onder hóóg gestelde kwaliteits normen. Beide functies worden uitgevoerd in een stofvrije ruimte of cleanroom waarbij speciale werkkleding is voorgeschreven. WIJ VRAGEN: De kandidaten die wij zoeken beschikken over een opleiding of werkervaring op MAVO, HAVO, of KMBO - niveau en hebben een uitstekend gevoel voor kwaliteit en accuratesse. Enige kennis van de Engelse taal is een voordeel. VOOR DEZE FUNCTIES BIEDEN WIJ: Een fulltime of parttime (min. 24 uur in 3 dagen) functie binnen een goed samenwerkend team waar een informele werksfeer heerst. Naast een goed inkomen biedt Mentor een up-to-date arbeidsvoorwaardenpakket en goede ontplooiingsmogelijkheden. NTERESSE? Stuur je brief naar: Mentor BV t.a.v. Heidi van Doorn Einsteinweg 5.2333 CC LEIDEN Telefoon: (071) 5215007 e-mail: hr@mentormedical.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 46