'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Iroei mee Plaatsvervangend manager Financiële Administratie mlv Gemeente Wassenaar i iet het succes van Vomar! Iroodbakkers m/v en enthousiaste uf of meester dokters assistente) [j edewerker "fcretariaat en chief (v/m) Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit Senior medewerker financiën m/v :RDAG 12 MEI 2001 li brood ook Je lust en Je leven? Voor onze nieuwe Centrale Bakkerij in het te bouwen Vomar Distributiecentrum Alkmaar zijn wij op korte termijn op zoek naar i! die onze kwaliteitsproducten (o.a het Vomar Robberbrood) produceren. !t Medio 2002 openen wij onze nieuwe bakkerij van waaruit l:' deVomar-filialen van kwaliteitsbrood worden voorzien. H j0i die tijd word je ingewijd in de Vomar bakkerij-cultuur n |n1 van onze 8 instore-bakkerijen en opgeleid tot allround v broodbakker voor de bediening van de uiterst moderne productieapparatuur. Het takenpakket bestaat verder uit het beheersen van kwaliteit en het onderhouden van de productiemiddelen en -ruimtes. |e bent een echte teamspeler en bent breed inzetbaar bij alle jrocesonderdelen. Wat bieden wij: ,s [en uitdagende functie in een prettige, zeer moderne werk omgeving. Goede primaire en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. De kans jezelf en daarmee de organisatie te ontwikkelen. Een werksfeer die zich kenmerkt door openheid, ruimte voor initiatief en gedrevenheid. 3 Wat vragen wij: iMinimaal LBO-Consumptief Ervaring in een industriële bakkerij of voedingsmiddelenbedrijf is een pré. •Zelfstandige, flexibele en kwaliteitsbewuste instelling. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. •Bereidheid tot het werken in ploegendienst. nteresse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de Manager Bakkerij Ruud Bobeldijk, tel. 0255-563787. Hij vertelt je graag meer over deze functie. Schriftelijke sollicitaties kun je richten aan: Vomar Voordeelmarkt BV _v. de heer R. Bobeldijk Antwoordnummer 312 1970 VB Ijmuiden e-mail: rbobeldijk@vomar.nl Vbwiar Wxxdeel- markten groeit heel snel tiaar 40 toordedmaricten met eeti omzetdoel van meer dan 800 miljoen gulden per jaar Vomar groeit snel door een kwalitatief uitstekend assorti ment met zeer scherpe prijzen. Vomar wonit elke week bezocht door ruim 400.000 tevreden klanten. Pat bereiken wij door de betrokken heid van de Vomar medewerkers en het assortiment In het uitgebreide assorti ment ligt de nadruk op vers. ïfOokzin om te werken bij de Vomar? Wjj hebben altijd een leuke job voor jou. T i TULIP Engineering Vof is een onafhankelijke onderneming gespecialiseerd U j i pi in het werven en selecteren van personeel voor bouw- en aannemingsbedrijven die actief zijn op het gebied van woning- ei/ utiliteitsbouw, onderhoud en renovatie; In opdracht van bedrijven in het midden en westen van het land willen wij gaarne in contact komen met goed opgeleide en ervaren kandidaten die direct in dienst treden van een bouw- of aannemingsbedrijf, zoals: bedrijfs- en projectleiders -salarisindicatie: f. 150.000,- (hoofd) uitvoerders -salarisindicatie: f. 125.000,- calculatoren en werkvoorbereiders -salarisindicatie: f. 100.000,- Stuur uw gegevens naar: TULIP Engineering Vof Wakerstraat 53 1511 CS Oostzaan tel.: 075-6841833 e-mail: jgonrust@tulipengineering.nl Wanneer u informatie wilt over bovenstaande functies kunt u ons bereiken van maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 20.00 uur. Uw sollicitatie wordt met de meeste discretie behandeld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Diaconessenhuis Leiden Het klinisch chemisch laboratorium van het Diaconessen- huis Leiden is onderdeel van de Paramedische Dienst, v Sinds enige tijd vindt op het klinisch chemisch laboratorium een ingrijpende verbouwing plaats. Om de werkzaamheden nog efficiënter uit te voeren heeft onze gemoderniseerde afdeling een nieuw gst- en verdeelcentrum opgezet. Algemeen bijzondere basisschool De Evenaar in Heemstede zoekt met ingang van het komende schooljaar orde bovenbouw van onze school (1,0 wtf). het je wat lijkt om op een it al te grote, actieve school met 8 oepen en een jong schoolteam aan het rk te gaan, ontvangen we graag binnen dagen je sollicitatiebrief. Op de Evenaar ordt zoveel mogelijk gedifferentieerd werkt in voornamelijk homogene oepen, is een ruime aandacht voor iressieve, sociaal/emotionele en Culturele ikkeling, worden moderne methodes uikt en wordt het circuitmodel ird. We hebben leesbevordering in het vaandel staan en zijn actief op ied. Op de website van de Evenaar is een goed beeld [nolle activiteiten en de „cultuur" van de school te vinden. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de directeur van de Evenaar, Fokke de Haan. Telefoon: 023-5472737 e-mail: evenaar@worldonline.nl website: http://come.to/de-evenaar de evenaar Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, dern ziekenhuis, t/erken ruim 1000 ilewerkers. Jaar lijks bezoeken meer darijs 20.000 patiën ten ge poliklinieken rden ongeveer 14.500'patiënten op genomen. Patiënten kunnen'yoor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw varveen nieuw beddënhuis en de renovatie van andere.delen van kenhuis zijf* [Te gang. deel van de Suwe verpleeg- 3recent in gebruik genomen, yet Diafconessenhuis /vigtfïri een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Voor de hierte verrichten werkzaamheden zoekt het team een met administratieve taken voor 24 uur per week Wat wij bieden:..Eën dynamische werkomgeving waar binnen de servicéverlening een belangrijke plaats inneemt. U neemt de afgenomen ^materialen in ontvangst en informeert zonodig de medewerker. Vervolgens zorgt u voor verdeling van déze materialen. Zowel administratieve als pre-analytische werkzaamheden behoren tot uw taken pakket. U kunt dan denken aan het invoeren van aan vragen en uitslagen, het uitgeven van monsternummers en het sturen van patiëntenmateriaal aan derden. U bent verantwoordelijk voor het beheer van de voorraad en ook behoort het afnemen van patiëntenmateriaal tot uw "-zaamheden. Wat wij vragen: Wij zoeken een integere collega die be schikt over vakkennis op het niveau van doktersassistent, waarbij praktijkervaring een pre is. Verder heeft u gevoel voor het uitvoeren van administratieve taken en bent u het liefst met drie taken tegelijk bezig. Werken met de com puter vindt u leuk. Bent u ook nauwkeurig, accuraat, flexi bel en stressbestendig, dan verzoeken wij u te solliciteren. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Het ziekenhuis heeft ver schillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalings regeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast be schikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij mevrouw E. Reijngoudt, hoofdanalist klinisch chemisch laboratorium, telefoon 071 - 517 85 81, of via 071 - 517 81 78 en vragen naar pieper 21147. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 216, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw M. Hengeveld, P&O-functionaris, op onder staand adres, of via E-mail: personeel@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden 0RMATISF.RINGSGROEP per week W per week, 32 spreekbaar) Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. k! oil itfi' lurenummer: 1-061/1158 G - "ratic- en communicatietechnologie 115 in de universitaire wereld een basis- irde voor wetenschappelijk onderzoek lli K>derne onderwijsondersteuning. Het frvan Be tuur van de Universiteit Leiden 'basisvoorzieningen voor studenten en "schappelijke staf uitbreiden. fcrmatiseringsgroep van de universiteit W niet een scala aan icT-diensten als ■n het web van deze ontwikkeling. 1, IMrsiteit beschikt over een wijdvertakt 'netwerk, dat de 90 universiteitsgebouw- en met hun 7000 computersystemen met elkaar verbindt. De Informatiseringsgroep beheert deze technische infrastructuur en levert de kennis van de technologie, databases en databasebeheer, communicatieprotocollen en internet. Ook voor de aanschaf van werk pleksystemen, programmatuur onder campus licentie, opleidingen en advies kunnen medewerkers en studenten terecht bij de Informatiseringsgroep. De Informatiseringsgroep is voor het Bedrijfs bureau op zoek naar een enthousiaste mede werker secretariaat en archief. Zij of hij levert met een collega secretariële ondersteuning aan de leden van het managementteam en is medeverantwoordelijk voor het opzetten en bijhouden van het centrale archief. Taak: het voorbereiden en notuleren van afdelingsvergaderingen; het zorgdragen voor behandeling en verspreiding van ingekomen post en het bewaken van de afhandelingstermijn; het zelfstandig verzorgen van een deel van de uitgaande correspondentie; het verzorgen van de informatievoorziening en interne berichtgeving van het manage mentteam; het ontvangen en voor zover mogelijk zelf standig afliandelen van telefoongesprekken; het beheren van de agenda's van het manage mentteam; het medejopzetten en beheren van het gecen traliseerde archief van de Informatiserings groep. Vereist: diploma havo/vwo aangevuld met een secretariële opleiding; kennis van en ervaring met archiverings- werkzaamheden; ruime kennis van en ervaring met automatisering (MS-Office Suite); accuratesse, klantgerichte instelling en representatief, zowel zelfstandig als collegiaal in team verband kunnen werken; pro-actieve werkhouding. Salaris maximaal 4.447,- bruto per maand, afhankelijk van ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een jaar met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Inlichtingen bij: mw. P. Slabber, officemanager, tel. 071-5276979. e-mail: P.J.Slabber@I-groep.Leidenuniv.nl Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Informatiseringsgroep, La.v. mw. P. Slabber, Postbus 9512,2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Wassenaar is een aantrek kelijke woon- en werk- gemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie, waarin circa 265 mensen werkzaam zijn, is opgebouwd uit de volgende dienstonderde len: de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, de sector Maat schappelijke Zaken, de sector Middelen en Burger zaken, de Brandweer en een stafeenheid Bestuurs- ondersteuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internetsite: www.wassenaar.nl. De gemeentelijke organisatie is volop in ontwikkeling: de behoeften van burgers en bedrijven dienen daarbij steeds als uitgangspunt. Klant gerichtheid, doelgerichtheid, efficiëntie en kwaliteit is voortdurend het streven. Instrumenten bij dit organisatie-ontwikkelingsproces zijn onder meer integraal management, interactieve beleidsvorming, projectmatig werken, het lager in de organisatie leggen van verantwoordelijkheden, cultuurverandering en management development. Deze veranderende organisatie vraagt om medewerkers die over de grenzen van hun eigen vakgebied kunnen kijken, samenwerkingsgericht zijn en op een open wijze communiceren. Bij de afdeling Financiën van de sector Middelen en Burgerzaken is een enthousiast team van 14 personen werkzaam. De medewerkers van deze afdeling zijn op zoek naar een nieuwe collega voor de vacature van voor 36 uur per week De functie: De taken betreffen: - fungeren als aanspreekpunt voor de financiële administratie; - coördineren en mede samenstellen van de begroting, van tussentijdse rapportages en van de jaarrekening; - ondersteunen van budgethouders bij het bewaken van kredieten en de opstelling van begrotingsonderdelen; - optreden als applicatiebeheerder van de boekhoudkundige software; - verrichten van diverse op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Het profiel: Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand met relevante werkervaring bij voorkeur opgedaan bij een gemeentelijke organisatie, die affiniteit heeft met cijfers en ervaring met boekhoud- en spreadsheet programma's. U heeft een relevante afgeronde opleiding op HBO-niveau (bijvoorbeeld HEAO-BE, HBDO differentiatie financiën of SPD). U kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren en beschikt over goede contactuele vaardigheden. Wat bieden wij: Een afwisselende en veelzijdige baan met uitstekende ontplooiings mogelijkheden in een prettige en collegiale sfeer. Afhankelijk van oplei ding en ervaring geldt voor deze functie een salaris van maximaal 7.342,- 3.332,-) bruto per maand (niveau 10), exclusief vakantietoe lage en eindejaaruitkering. De gemeente Wassenaar heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals ruime opleidingsmogelijkheden, kinderopvang, variabele werk tijden, PC-privé regeling, spaarloonregeling, collectieve verzekeringen en een gunstige hypotheekregeling. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G.M. Kuiper, hoofd van de afdeling Financiën, telefoon 070-512 22 93. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: het College van burgemeester en wethouders van Wassenaar, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. U kunt ook reageren via e-mail: gemeente@wassenaar.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. fulltime, 32 uur is bespreekbaar De functie De nadruk ligt op de volgende werkzaam heden: - verzorgen boekhoudkundige aansluitingen subadministraties - mede verzorgen servicekostenadministratie - specificeren en afwikkelen tussenrekeningen - mede-applicatiebeheerder financiële software. Wij vragen - MBO/HBO werk- en dehkniveau - sterke affiniteit met geautomatiseerde toepassingen - hoge mate van accuratesse - goed analytisch vermogen - sterk verantwoordelijkheidsgevoel - collegiale instelling. Wij bieden - goede (secundaire) arbeidsvoorwaarden zoals spaarregelingen, collectieve verzeke ringen en uitgebreide regeling kinderopvang - een 36-urige werkweek - werktijden in overleg vast te stellen, waarbij de vrijdag een verplichte werkdag is. Informéren en solliciteren Voor meer informatie kunt u bellen met de leidinggevende van de afdeling, de heer GJ. Wortel. Uw sollicitatie, gericht aan de heer G.C.E. Dekker, hoofd personeelszaken, moet uiterlijk maandag 28 mei in ons bezit zijn. Verdere procedure U ontvangt van ons 31 mei bericht De selectieronde is gepland op woensdag middag 6 juni. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. YlonenCentraal gaat zorgvuldig om met sollicitaties en werkt met een soliititatiecode. wonen Centraal Concertweg 33, postbus 2001 2400 CA Alphen aan den Rijn tel. (0172) 418 518 fax. (0172) 418 592 internet: www.wonenCentraal.nl email: gdekker@wonencentraal.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 45