Wat doet de Nierstichting (3 de koning Terug naar je kinderjaren v Rijnland Onderhouds medewerker m/v c op aj ~o c aj O sz ro re notarieel (juridisch) medewerker (m/y) notarieel administratief medewerker (m/v) GELD VERDIENEN? LEIDSCH DAGBLAD Assistent Consultancy Afdel i ngssecretaresse Assistent Controller _C a r d ea ...als Groepsleider Invalleider of Vakantiekracht (m/v) voor 16-36 uur per week m NIERSTICHTING ZATERDAG 12 MEI 2001 Het Hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van IJmuiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en Zuid-Holland. Het gebied is 1100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd polders, plassen, rivieren en vaarten. Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor drogisten, schoon watww houdt de zee buiten de deuri Hoogheemraadschap van Voor de werkeenheid Leiden Zuid-West van Rijnlands afdeling Werkenbeheer is een vacature ontstaan voor een De afdeling Werkenbeheer van Rijnland is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van 33 afvalwaterzuiveringsinstallaties met bijbehorende pers gemalen, vier boezemgemalen, gebouwen, terreinen, wegen, watergangen, waterkeringen, sluizen en bruggen. Het beheersgebied is onderverdeeld in twee districten die elk weer zijn verdeeld in twee regio's en 20 werkeenheden. www.rijnland.net WAT GA JE DOEN: Je gaat de dagelijkse schoonmaakwerk- zaamheden en eenvoudig technisch onderhoud verrichten aan terrein en bedrijfsruimten en/of installatie(onder)- delen in de werkeenheid of elders in de regio's. Je hebt enig technisch inzicht en woont in de directe omgeving van Leiden. Een rijbewijs BE is nodig omdat je soms op verschillende installaties moet werken. Je verdient in deze functie afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 4.197,- bruto per maand (max. schaal 4) op basis van een 37-urige werkweek. Werken vinden we belangrijk maar moet altijd te combineren zijn met je persoonlijke situatie. Rijnland kent een 37-urige werkweek. Daarnaast hebben we o.a. een collectieve regeling voor ziekte kosten bij het IZA en een regeling voor de vergoeding van de kosten van kinderopvang. Rijnland ontwikkelt zich dagelijks. Zo gebruiken we moderne technieken voor het waterbeheer. Techniek of niet, het is en blijft mensenwerk. Wij bieden goede mogelijkheden voor het volgen van cursussen en opleidingen. Zodat ook jij je kunt blijven ontwikkelen. HOE SOLLICITEER JE: Inlichtingen over de functie kun je inwinnen bij de regiochef, de heer J. Hottenga, tel. (071) 408 05 49 (tijdens kantooruren) of bij de installatie beheerder, de heer L.A. den Hollander, tel. (071) 576 59 26 (tijdens kantooruren). Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring over het gedrag. Je sollicitatie kun je voor 28 mei a.s. richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van het Hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en enveloppe) van vacaturenummer 5-WEB-2001. Mailen mag ook: vacature@rijnland.net Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het hoofdkantoor Laarhoven design International te Leiderdorp is een dynamisch, sterk groeiende onderneming met 50 enthousiaste medewerkers. Zij bemannen een zevental afdelingen: projects (ontwerp en montage), bedrijfsbureau, productie, magazijn en expeditie, graphics, export/marketing en administratie. Voor de afdeling graphics zijn wij op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's: i/i V. Technisch DTP-er/ Printmanager (m/v) Samen met je collega DTP-ers ben je verantwoordelijk voor het leveren van inktjetprints die kunnen worden verwerkt in onze presentatiesystemen. Binnen dit team zul je verantwoordelijk zijn voor het printmanagement en het colormanagement. Naast deze coördinerende rol bestaan je werkzaamheden o.a. uit het beoordelen en bewerken van aangeleverd digitaal werk materiaal, het onderhouden van contacten met klanten en aansturen van de printers. Medio juli zullen we gaan werken met nieuwe printers, het nieuwste van het nieuwste op het gebied van large-format printen! Van een geschikte kandidaat verwachten wij een afgeronde opleiding aan het grafisch lyceum, aangevuld met enige jaren werk ervaring. Je bent flexibel en in staat om creatief en inventief met de geboden mogelijkheden om te gaan. Daarnaast ben je accuraat en stressbestendig. Gezien de interne en externe contacten beschik je over goede contactuele eigenschappen. 2 Decoratie medewerkers (m/v) Op onze decoratieafdeling worden de inktjetprints verder bewerkt tot toepasbare grafische banen of panelen voor op onze presentatiesystemen. Samen met je collega's kun je creatief aan de slag: lamineren, snijden en bevestigingsmaterialen aan brengen. Ook ga je aan de slag met een computersnijmachine om foliegraphics te maken. Regelmatig doen we een beroep op je improvisatie vermogen om creatieve oplossingen aan te dragen waarmee we nog meer tegemoet kunnen komen aan de wensen van onze klanten. Voor deze functie zoeken wij collega's die hun creativiteit, nauwkeurigheid en vaardig heden willen inzetten voor de creatie van een mooi product. Enige ervaring in een soort gelijke functie is een pré. De organisatie: Laarhoven dësign is al meer dan 26 jaar gespecialiseerd in het verkopen van 3-D presen taties, zoals beursstands, mobiele presentaties en project inrichtingen. De Laarhoven design Groep bestaat uit 9 Nederlandse, 3 Duitse en 3 Amerikaanse vestigingen. Persoonlijk contact met onze klanten staat voorop. Door ons in klanten te verdiepen zijn we in staat presentaties te leveren die de identiteit krachtig communiceren. Wat kan je van Laarhoven design verwachten? Naast een goed salaris en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden (pensioen- en verzekeringspakket, maar ook bedrijfsfitness, stoelmassage, lunchvoorziening etc.) biedt Laarhoven design een uit dagende, veelzijdige functie en een prettige werksfeer, met veel ruimte voor eigen inbreng en initiatieven in een groeiend, innoverend en inter nationaal opererend bedrijf. Een organisatie waar je elke dag met plezier naartoe gaat: enthousiasme, open communicatie, vriendelijkheid en eerlijkheid bepalen de bedrijfscultuur. Enthousiast? Spreekt het bovenstaande je aan? Bel dan met Louise van de Putte (human resources tel. 071-545 54 01) of Frank Janssen (manager graphics, tel. 071-545 54 15) of stuur een schriftelijke sollicitatie met CV naar: Laarhoven design International B.V. Postbus 84 2350 AB Leiderdorp E-mail: .vandeputte@laarhovendesign.nl Internet: www.laarhovendesign.nl notariskantoor Mr. G. P. van Breugel Een dynamische organisatie in het hart van de Rijnstreek en actief op alle notariële vakgebieden, zoekt ter versterking van de afdeling registergoedpraktijk een fulltime en Gevraagd wordt: - bij voorkeur ervaring in het notariaat - goede kennis van de Nederlandse taal - ervaring met Word - goede contactuele eigenschappen - cliëngerichte-, collegiale- en flexibele instelling. Geboden wordt: - een prettige werksfeer - mogelijkheid tot verdere ontplooiing - beloning in overeenstemming met ervaring en kennis - prima secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer Mr G. R van Breugel of de heer N. Schellingerhoud (071-3414600). Schriftelijke sollicitaties met cv kunt u richten aan: Notariskantoor Mr. G.P. van Breugel Postbus 128 - 2394 ZG Hazerswoude Je eigen inkomen regelen in een uurtje per dag? Word dan bezorg(st)er en verdien per 4 weken in: LEIDEN MERENWIJK LEIDEN omg.WAARDEILAND WASSENAAR VOORSCHOTEN Bel voor meer info naar: 023-5150 110 Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. Ben je op zoek naar een kantoorfunctie? Dan ben je bij ons aan het goede adres. Want uitzendbureau De Koning is dé specialist in Leiden en omgeving. Voor een tijdelijk of vast dienstverband. Fulltime of parttime. Bij De Koning kun je altijd terecht.* Voor een commercieel bedrijf in Noordwijk zijn wij op zoek naar iemand met een professionele instelling en oog voor detail. Je hoofdtaak is het ondersteunen van een groep consultants bij hun commerciële trainings-, coachings- en consultancy activiteiten. Ben jij op zoek naar een dynamische fulltime baan, neem dan snel contact met ons op. Voor een promotiebureau in Leiden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van mailingen, reizen aanvragen, zoeken en organiseren van locaties. Heb je een secretariële achtergrond en enige jaren ervaring, kom dan bij ons langs voor deze fulltime baanl Voor een commercieel bedrijf in Leiden, De voornaamste taken bestaan o.a uit het verzorgen van jaarrekeningen, prognoses en u adviseert de directie aangaande bedrijfseconomische aangelegenheden. Ben je op zoek naar een fulltime uitdaging? Bel ons meteen Voor alle functies geldt m/v. 'Ook 's avonds op afspraak. UITZEND U R E A U Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Tel. 071 5144143. Fax, 071 5127513. E-mail: info@uitzendbureaudekoning.nl Bezoek ook onze website: www uitzendbureaudekoning nl Jeugdhulpverlening Cardea is een regionale organisatie voor jeugd hulpverlening in de regio Zuid-Holland Noord. Wij bieden residentiële-, dag- en ambulante behandeling aan kinde ren in alle leeftijden en aan hun ouders. Bij de stichting zijn ongeveer 300 medewerkers in dienst, verspreid over 30 projecten. Onze werkvormen zijn: baby-dagbehandeling medisch kleuterdagverblijf intensieve gezinsbegeleiding dagbehandeling kamertraining leef- en behandelgroepen opvang minderjarige asielzoekers crisisopvang/observatie vertrektraining Hoofd financiën voor 36 uur per week Voor de financiële- en salarisadministratie op ons hoofdkantoor te Leiden zien» belangstelling uit naar een ervaren financieel talent (m/v) met leidinggevende capacè UW FUNCTIE Als hoofd financiën maakt u onderdeel uit van de Economische Administratieve IEADI. U geeft leiding aan de medewerkers van de financiële administratie en des administratie en u bent verantwoordelijk voor de kwaliteit. U adviseert het hoofd Ea sche en Administratieve Dienst over ontwikkelingen op het gebied van finance salarissen. U bereidt adviezen voor en zorgt voor adequate managementinformatie! verantwoordelijk voor de boekhouding, inclusief de salarisadministratie, het fsi beheer en het liquiditeitenbeheer. U zorgt voor een effectieve administratieve orgs met waarborgen voor een goede interne controle. ONZE WENSEN Wij zoeken iemand die beschikt over een afgeronde financieel economische opleid) HBO-niveau. Kennis en ervaring van en met salarissystemen, bij voorkeur met Bei en enige jaren werkervaring in een soortgelijke functie zijn belangrijke selectiecritai VERDER IS VAN BELANG De aanstelling geschiedt voor de periode van één jaar, met daarna de mogelijkheid^ dienstverband voor onbepaalde tijd. Uw salaris bedraagt maximaal 7.221,- bruto pat Ivolgnummer 44) bij een 36-urige werkweek. Op de functie zijn de salaris- en j voorwaarden volgens de CAO-Jeugdhulpverlening van toepassing. NADERE INFORMATIE Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Lidewij Leijten, Economische en Administratieve Dienst, telefoon (071579 50 50. UW REACTIE Kandidaten die belangstelling hebben voor de functie dienen voor 26 mei een scM reactie te sturen aan de afdeling Personeelszaken van Cardea, Postbus 11109,21 Leiden. De eerste gespreksronde is gepland op dinsdag 5 juni 2001. De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden heeft als doelstelling het bemiddelen in en het leveren van divers vormen van kinderopvang. Met 6oo medewerkers, 30 peuterspeelzalen, 18 kindercentra, 12 centra voor buiten schoolse opvang en het gastouderbureau is de COKL een professionele organisatie waarbinnen veel waarde wordt gehecht aan open communicatie,vriendelijkheid, eerlijkheid, enthousiasme, humoren inzet. Kortom, een organisatie waar je elke dag met plezier naar toe gaat! Bij ons verzorg je samen met je collega's de opvang van kinderen van verschillende leeftijdsgroepen in de zin van dag- en buitenschoolse opvang. Naast de gebruikelijke verzorging van de kinderen, ben je ook verantwoordelijk voor het creëren van een gezond, veilig en ontspannen klimaat binnen de groep. Kijk dan of je voldoet aan dit profiel! heb je aandacht voor het individuele kind; kun je kinderen stimuleren in hun ontwikkeling; wil je samen met je collega's ons pedagogisch beleid vormen; kun je zelfstandig en flexibel werken binnen een team; kun je initiatief tonen Je hebt een relevante MBO-opleiding of je bent bezig met het laatste jaar Pabo of een andere HBO- opleiding op sociaal-pedagogisch of sociaal-cultureel gebied. Verder kun je uitstekend communiceren met ouders en ben je alert, doortastend, en heb je improvisatievermogen. 4; Wat kun je van ons verwachten? Naast een goed salaris bieden wij ook uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Verder kun je rekenen op een afwisselende en uitdagende baan, waarbij een prettige werksfeer met eigen inbreng centraal staan. Enthousiast? Spreekt het bovenstaande je aan? Stuur dan een schriftelijke sollicitatie met CV naar: Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden t.a.v. Anouk Beekman, staffunctionaris PSO Postbus 2201 2301 CE LEIDEN of mail ons: cokl.poö>planet.nl Voldoe je nog niet geheel aan de functie-eisen? Maar ben je bereidt dit vak te leren en ben je 21 jaar of ouder? Dan kun je ook bij ons terecht! Bel voor meer informatie met Astrid van Roozendaal, opleidingscoördinator, op het telefoonnummer 071-516 3457. Of stuur een brief en CV naar het bovenstaande post- of e-mailadres! ENIGE FEITEN: Bij meer dan 40.000 Nederlanders werken de nieren slecht en bij duizenden patiënten helemaal niet meer. Elk jaar komen er ook zo'n 1.400 patiënten bij die moeten dialyse- ren, een zwaar belastende, bloedzuiverende behandeling. Alles moet bij zo'n behandeling wijken, iemands leven is er volle dig op ingericht. Ook de dagen dat je niet aan het dialyseappa raat vastzit, ben je er toch mee bezig. "ALS HET JE OVERKOMT, ZIJN WE ER" Onder dat motto zet de Nier stichting zich in voor een optima le medische behandeling en een maximale kwaliteit van leven voor iedere nierpatiënt in Neder land. Zij doet dit door het stimule ren van het wetenschappelijk onderzoek, gericht op het verbe teren van behandelingen en het voorkomen van nierziekten. Ook toont de Nierstichting veel initia tief, zamelt bijvoorbeeld geld in via de jaarlijkse landelijke collec te in de derde week van septem ber, om knelpunten in de zorg verlening weg te nemen. Aan deze nationale collecte doen jaarlijks ruim 70.000 vrijwilligers mee! KWALITEIT VAN LEVEN De Nierstichting geeft ookii duele hulp en steunt proje van en voor nierpatiënten. De Nierstichting heeft uitein het CBF-keurmerk voorG Doelen. Wilt u meer weten of overwtl» zich in te zetten voor de tiënten? Bel 0800 - 388 00 1 stort uw bijdrage op giro 81 Hartelijk dank. Nierstichting Nederig www.nierstichting.nl gratis informatielijn nierzii (0800) 388 00 00 giro 88.000

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 44