Wie maakt werk van je baan? echnische Unie Commercieel medewerker binnendienst m/v Medewerk(st)er Activiteitenbegeleiding Medewerk(st)er Activiteitenbegeleiding is Service coördinator(en) inregeltechnici groepsleider kinderopvang m/v SPORTIEVE COLLEGA'S Plaatsvervangend bedrijfsleider m/i Administratief medewerker voor 16 uur per wem ZATERDAG 12 MEI 2001 "Ruimte krijgen en weten dat er groeimogelijkheden zijn, is voor mij een absolute voorwaarde." Voor ons Verkoopkantoor Leiden zoeken wij een: Werken voor een landelijke groothandel die tevens marktleider is? Die behalve grote zekerheid aan ha?r klanten ook haar medewerkers veel zekerheid biedt? Werken voor een effectieve organisatie die zich richt op professionele installateurs van elektrotechnische, sanitaire en verwarmingsmaterialen, alsmede zelfinstallerende bedrijven? Dan is Technische Unie wat jij zoekt. Met 35 verkoopkantoren, 2 distributiecentra in Alphen aan den Rijn en Strijen, het Centraal Kantoor in Amstelveen én 1800 collega's, kennen jouw groeimogelijkheden geen grenzen Elektrotechniek en/of Sanitair/Verwarming Een van de belangrijkste taken is het behandelen van telefonische orders. Daarnaast geef je productadvies aan onze rela ties en informeer je hen over dienstverlenende activiteiten. Voor deze veelzijdige functie denken wij aan een man of vrouw die commercieel is en contactueel hoge ogen scoort. Beschik je bovendien over een markt-, kwaliteit- en resultaatgerichte instelling die je prak tisch kunt invullen? En ben je bereid deze kwaliteiten verder uit te breiden middels opleidingen en trainin gen? Dan is dit een functie die bij jou past. Heb je interesse? Stuur dan binnen 10 dagen je schriftelijke sollicitatie naar: Technische Unie B.V., t.a.v. Pleun Kolmsberg, Flevoweg 16, 2318 BZ Leiden. E-mailen kan ook: leiden@technischeunie.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Pleun Kolmsberg, manager verkoopkantoor, telefoon (071) 568 15 68. Algemene informatie over Technische Unie kun je lezen op onze internetsite: www.technischeunie.com I Zorggroep Samen sterk voor beter werk. Samen sterk! Daarom werken de Stichtingen Rijn-, Duin- en Bollenstreek en Zorggroep Valent nauw samen. De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaronder Thuiszorg, extramurale Verzorgings- en Verpleeghuiszorg, Maatschappelijk werk en Ouder- en Kindzorg. Stichting Zorggroep Valent is een samenwerkings verband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Stichting Zorggroep Valent biedt ook Dagbehandeling en Dagverzorging. Stichting Zorggroep Valent Locatie Bernardus "Hoofdstraat 82 2171 AV Sassenheim Telefoon 0252 - 219 004 Locatie Bernardus Bernardus bestaat uit een somatisch Verpleeghuis voor 138 bewoners met een afdeling Dagbehandeling van 14 personen en een Woonzorgcentrum voor 55 bewoners. Vanaf 1 juni 2001 hebben wij plaats voor een 24 tot 32 uur per week voor onbepaalde tijd 16 uur per week voor de periode juli tot oktober 2001, in verband met zwangerschapsverlof Functie-inhoud Het bieden van een zinvolle dagbesteding waarbij wordt uitgegaan van behoeften en wensen van individuele cliënten. Hun mogelijkheden en ontplooiing staan centraal, evenals het behoud en stimuleren van sociale contacten. Dit alles dient professioneel begeleid te worden, zowel in individuele als groepsactiviteiten. In kernwoorden vertaald: activeren, motiveren, ondersteunen, signaleren en respecteren. Wij zoeken een enthousiaste collega die: actuele vakkennis van activiteitenbegeleiding heeft affiniteit en bij voorkeur ervaring met de doelgroep heeft invoelend vermogen en communicatieve vaardigheden heeft flexibel, veelzijdig, creatief en bij voorkeur muzikaal is organisatietalent heeft en een teamplayer kan zijn. Arbeidsvoorwaarden: de arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen mogelijkheden voor financiële bijdrage t.b.v. kinderopvang werken in een dynamische organisatie in een gezellig en creatief team. Omdat wij het leuk vinden als medewerkers door willen groeien, genieten interne kandidaten, bij gelijke geschiktheid de voorkeur bij deze vacature. Wenst u meer informatie over deze functie? Dan kunt u contact opnemen met mevrouw H. van der Niet, hoofd Facilitaire Dienst, telefoon 0252 - 219 004, te bereiken van maandag t/m vrijdag van 08.30 - 14.00 uur, met uitzondering van de woensdag. Solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan Stichting Zorggroep Valent, locatie Bernardus, t.a.v. mevrouw M.M. Hilt, staffunctionaris Personeelszaken. Administratief medewerker (m/v) Als administratief medewerker houd je van je vak en wil je graag afwisselend en boeiend werk op de administratie van een dynamische organisatie. Je verwerkt inkoopfac turen, bewaakt de urenregistratie en je bereidt de facturering voor. Zowel intern als met andere kantoren, de centrale administratie in Rotterdam en met debiteuren/crediteuren onderhoud je zelfstandige contacten. Kortom, een baan die niet alleen een flinke dosis kennis en accuratesse vergt, maar ook een open klantge richte instelling. Voor deze functie zoeken wij iemand die bij voorkeur in bezit is van een Havo-diploma en PD-boekhouden of MEAO. Precies de baan die je zoekt? Schrijf dan een sollicitatiebrief, voorzien van cv naar Deloitte Touche, t.a.v. afdeling HRM, Postbus 402,2300 AK Leiden. Of bel voor meer informatie Ingrid Weiter, telefoon 071 - 535 23 52. Ruim 90 vestigingen in Nederland, www.deloitte.nl Accountants Belastingadviseurs Consultants CFQ HIENSCH SERVICE COMPANY Wij zijn een landelijk opererend technisch beheer- en servicebedrijf in de klimaat techniek. In verband met de sterke groei van ons bedrijf, zoeken wij versterking voor ons enthousiaste team van medewerkers. Momenteel zoeken wij gegadigden voor de volgende vacatures: Deze werkzaamheden omvatten het plannen van onderhoudsbezoeken, het ver werken van inkomende storingen en het aansturen van de servicetechnici alsme de het informeren van de opdrachtgever, het bestellen van materiaal en het con troleren van tijdkaarten en werkbonnen. Functie-eisen: - MTS (energietechniek of wtb) of MEAO met een technische achtergrond - Goede communicatieve, mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, - Rijbewijs B Deze werkzaamheden bestaan uit het lucht- en waterzijdig inregelen en in bedrijf stellen van klimaat- en meet- en regelinstallaties in utiliteitsgebouwen. Functie-eisen: - LTS, MTS (energietechniek of wtb), - Goede communicatieve, mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, - Rijbewijs B Service- en onderhoudstechnici zijn altijd welkom. Buiten goede salariëring, secundaire arbeidsvoorwaarden en werksfeer, bieden wij U tevens interessant werk, waarbij in- en externe opleidingen worden verzorgd. Bent U geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatie met cv naar Hiensch Service Company t.a.v. dhr. C. J. Christiaanse Jan van Gentstraat 130, 1171 GN Badhoevedorp Tel. 020-6594961 E-mail: cc@hienschservice.nl. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Eriöverken ruim 1000 medewerkers. Jaar- lijks bezoeken meer dan 120.000 patiën te n<Je poliklinieken en worden ongeveer 14.500 patiënten op genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van„een nieuw bedcfénhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijn in vpjie gang. Het eerste deel van de nieuwe verpleeg- ,af deling jfrecent in gebruik genomen. Hét Diaconessenhuis Tigftn een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Het Diaconessenhuis Leiden heeft sinds 15 jaar /.eigen Bedrijfskinderopvang "het Dia konijntje". Op dit moment biedt het Diakonijntje per dag plaèts aan 33 kinderen in de leeftijd van 0-5 jaar. A/Vij zijn per direct op zoek naar een flexibel inzetbaar voor 36 uur per week (parttime werken is bespreekbaar Het betreft een tijdëïfjk dienstverband voor de duur van een half jaaprhet wellicht de mogelijkheid tot een vast dienstverband* Het Diakonijntje is eén dagverblijf dat bestaat uit een baby-, dreumes- en'peutergroep. In totaal werken er 11 leidsters onde./leiding van een afdelingshoofd. De afdeling is geopend van maandag tot en met vrijdag van 07.00 tot 18.00 uur. Het werken met een groep kinderen betekent verantwoordelijk zijn voor de dagelijkse verzorging en begeleiding. JjF wij bieden: Een aantrekkelijke, gezellige en 'soms hectische werkomgeving met een gevarieerde, kritische klantenkring. Het Diaconessenhuis staat bekend als een prettige werkgever waar een open cultuur en collegialiteit zorgen voor een werksfeer waarin eenieder zich 'happy' voelt. Wat wij vragen: Wij zijn op zoek naar een profes sional met een afgeronde, kindgerichte middelbare opleiding, zoals MDGO-SPW, MBO-V, LKC, KV/JV (3 jaar), die een duidelijke visie heeft op het werken met kinderen. U heeft een vriendelijke en open hou ding en vindt communicatie zowel met kinderen als ouders en collega's belangrijk. Plezier hebben en maken met kinderen vindt u vanzelfsprekend. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. U wordt ingeschaald naar opleiding en ervaring (FWG 25: maximaal 3.957,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband). Het ziekenhuis een uitgebreid pakket kortingsmogelijk heden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziekte-' kosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij Astrid Mol, hoofd kinderopvang, telefoon 071 - 517 85 76, of bij de groepsleiding, telefoon 071 - 517 85 58. Sollicitaties: Indien u geïnteresseerd bent, dan kunt u binnen één week telefonisch een afspraak maken met Astrid Mol, tussen 09.30 en 14.30 uur, m.u.v. woensdag, telefoon 071 - 517 85 76. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden De meest avontuurlijke winkels van de ran We leveren een breed assortiment in reisnn en avontuurli jke mode: - wandelschoenen - rugzakken - diverse ademende regenkleding - afritsbroeken - diverse hardware - e.d. om onze teams te versterken zoeken wij: Parttimer minimaal 16 uur per week. Fulltimer 39 uur per week. Wij zoeken iemand met een dienstverlenende instelling, die bet leuk vindt on adviseren/verkopen en al onze producten wil leren kennen. Wij bieden: - salaris conform C.A.O. - leuke werkomgeving interne opleiding - mogelijkheid om gerichte opleidingen te volgen - mogelijkheid om door te groeien Als je denkt dat jij een toegevoegde waarde bent voor ons bedrijf stuur dan, sollicitatiebrief en een C.V. ofbel voor meer informatie. Reacties t.a.v. Roderick Tettero Crew Adventure Store Brabantse Turfmarkt 29 2611 CL Delft 1)15- 2147773 - Leiden (2 filialen) - Rotterdam - Den Haag - Delft Dan moet je bij Intertoys zijn. Want we zoeken een voor ons filiaal in Leiden/Sassenheim We bieden je een uitdagende baan met veel afwisseling en komstmogelijkheden. Daarbij werk je met leuke collega's in speelse omgeving. Een ondernemende geest en commercieel ge helpen je om een goed resultaat neer te zetten. Functie-eisen: een vakgerichte opleiding op MBO-niveau ervaring in de detailhandel. Wil je' meer weten? Bel dan met de heer Cune, Personeelszaken: 0180 - 333 570. Wil je komen praten? Schrijf dan binnen 10 sollicitatiebrief met c.v. naar Intertoys Holland B.V., t.a.v. Personeelszaken, antwoordnummer 10060, 2740 VB Waddin» (postzegel niet nodig) of via e-mail: Pzsoll@intertoys.nl H Stichting Welzijn Ouderen Katwijk De Stichting Welzijn Ouderen Katwijk (SWOK) is een kleine welzijnsinstellingd werkt voor 55 plussers te Katwijk met een breed takenpakket. Zij heeft 5 medewerkers in loondienst. Door vertrek van een medewerkster is ere i vacature ontstaan voor een Gezocht een man/vrouw met een collegiale instelling, die bereid is om samen raü Dl receptie/secretariaat medewerker de ondersteuning van de uitvoerende werkzaam! van de SWOK op zich te nemen. Het takenpakket: bijhouden van debiteurenboekhouding opstellen declaraties ten behoeve van subsidies beheer kas en administratieve verwerking het verrichten van betalingen het verrichten van een salarisadministratie het ondersteunen van de penningmeester en directie bij het opstellen var gen financiële jaarrekening Er wordt gewerkt met het boekhoudprogramma Cash Qpjeid»ngseisen/deskundigheidsniveau •MEAO In het bezit van boekhouddiploma kunnen werken met tekstverwerking Werktijden vier dagdelen per week van 4 uur, van 9.00 - 13.00 uur en/of van 13.00 - 17.00 uur De aanstelling is voor één jaar met uitzicht op een vaste aanstelling. Salaris CAO Welzijnswerk, schaal 14-23. Brutosalaris bij volledige aanstelling maximaal 4.420,00 per maand. Opname in het PGGM pensioenfonds Reacties; Uw brief richt u aan de interim directeur Toon Verlaan van de Stichting Welzijn Ouderen Katwijk Gasthuishof 57,2225 SZ Katwijk i Deloitte e r c h t op resultaat TOUChe

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 38