Personeel Personeel Je moet wel tegen een pilsje kunnen... AMACO afdelingshoofd (m/vi INKOPER MA' ADMINISTRATEUR M TOP71TECH Siersema LEURS West Groep Docent Basisvakken SINT Ben jij het afdelingshoofd die de locatie Schalkweide komt versterken? JBM Koeriers bv Planner FOCUS OP DE TOEKOMST 1e OF 2e AUTOTECHNICUS M/V RECEPTIONIST (m/v) ACCOUNT MANAGER LEGAL ASSISANT ACCOUNT MANAG11 LEGAL FLYING DOCT( ZATERDAG 12 MEI 2001 Monteurs buitendienst m/v junior en leidinggevend Ajs monteur van Siersema Process Technology kom je nog eens ergens. Bij Bóvaria Brouwerijen bijvoorbeeld. Siersema ontwikkelt namelijk moderne procesinstallaties voor namen als Bavaria;Gist-Brocades, Unilever, Menken en vele andere bedrijven in de voedingsmiddelen- farmaceutische en licht- chemische industrie. Leuk en boeiend werk ais je van vrijheid en afwisseling houdt en graag actief bent op behoorlijk technisch niveau. Heb je ervaring met zware stalen piping? Bij Siersema krijg je schóón werk met voornamelijk RVS en zeer professionele randapparatuur* zoals laptops voor o.a. lasregistratie. Siersema in teidscbendam biedt een prima salaris, riante mogelijkheden om door te groeien en veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Ben jij de technische (metaal) vakman die ze bij Siersema met open armen ontvangen? Met LTS of MTS werktuigbouwkunde op zak? Bel dan naar TopTech Werving Selectie voor meer informatie: 015-251 18 90. Meteen solliciteren? Schrijf naar: TopTéch Werving Selectie, SJ/MB, ta.v. Nico Houwaard, Motorenweg 5-P, 2623 TW Delft. E-roail: mco.houwaard@toptech.nl ■Ill'M'l Procestechnologie Hamifleurs is een van de grotere bloemen- exporteurs die gevestigd is in de bloemen veiling Holland te Naaldwijk. Met ons team van medewerkers worden de bloemen geëxporteerd vanuit het autovrije Strijpgebouw naar diverse landen zowel binnen als buiten Europa. Wij hebben in verband met de steeds toenemende activiteiten op Bloemenveiling Aalsmeer (VBA) plaats voor een Voor klok 1-2 of 3-4 Je hebt goede kennis van de bloemenhandel, een commerciële instelling en goede contactuele eigenschappen. Ervaring in de bloemen en gevoel voor prijsvorming is gewenst. Hamifleurs biedt een veelzijdige en verantwoordelijke functie in een dynamische organisatie. Je bent verzekerd van uitstekende arbeidsvoorwaarden Voor sollicitatie of meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Cor van Staalduinen, (toestel 942) of kijk op www.hamifleurs.nl voor meer info. Je kan ook een E-mail sturen naar flowers@hamifleurs.nl ter attentie van Cor van Staalduinen. Hamifleurs b.v. Postbus 524, 2675 ZT Honselersdijk Tel. (0174) 639999 CfsT) DUTCH F LOWE GROUP Together we colour theft M'd De Emilie Knappert verzorgt opleidingen op het gebied van uiterlijke verzorging, welzijn en gezondheidszorg. Vijf Meilaan 210 2324 XP Leiden 071 - 5353322 De Emilie Knappert Scholengemeenschap te Leiden (School voor Middelbaar Beroepsonderwijs) vraagt voor de opleiding Apothekers-, Dokters- en Tandartsassistenten per zo spoedig mogelijk een: voor minimaal 60% Functie-eisen: Ervaring in het trainen van leerlingen met betrekking tot: Methodisch werken Voorlichtende vaardigheden Omgangskundige vaardigheden Persoonlijke maatschappelijke vaardigheden Werken in de praktijk Salariëring: Voor een beginnend docent: functieniveau B met een maximum van 7.009,- bruto bij een volledige betrekking. Voor een docent met ervaring: functieniveau C met een maximum van 8.181,- bruto bij een volledige betrekking. Informatie: Nadere inlichtingen worden verstrekt door mevrouw H. van Wezel, directeur van de afdeling Gezondheidszorg, tel. 071-5353323 Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 werkdagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: De heer H. Vis, directeur, Postbus 656, 2300 AR Leiden. Doe een beroep op de Emilie Knappert! Verpleeghuis Boerhaave, verpleeghuis Bosbeek en de zorgcentra Kloosterverzorgingshuis Bosbeek, Het Overbos, Nieuw Delftweide, Oldenhove, Schalkweide, Sint Jacob in de Hout, Dennenheuvel/Euphrasia vormen de stichting Sint Jacob, één van de drie clusters ouderenzorg in Zuid Kennemerland. Bij de organisatie zijn ruim 1400 mensen werkzaam die op een betrokken wijze streven naar hoogwaardige, patiëntgerichte zorg. De organisatie is in haar huidige vorm ontstaan door een fusie in 1997 en vervolgens gestart met een veranderingsproces gericht op de verdere professionalisering en het herin- richten van de organisatie. Stichting Sint Jacob heeft een katholieke signatuur. Zorgcentrum Schalkweide is een zorgcentrum waar 222 bewoners verzorging huisvesting en waar nodig verzorging gegeven wordt, waarbij zelfstandigheid en privacy belangrijk zijn. Naast een groepsverzorging en een wijkzlekenboeg behoren 39 serviceflats tot dit centrum. Voor onze locatie Schalkweide zijn wij op zoek naar een: Functie: Draagt zorg voor de organisatie en uitvoering van de zorgverlening binnen de eigen afdeling, overeenkomstig de gemaakte afspraken, richtlijnen en werkmethoden Ziet toe op en controleert de kwaliteit van de dagelijkse zorgverlening, stuurt deze zo nodig bij en bespreekt afwijkingen en knelpunten met de manager zorg Bewaakt de integrale kwaliteit op grond van de afgesproken criteria en aan de hand van protocollen en procedures Voert het personeels- en Arbobeleid uit. Profiel van het ideale afdelingshoofd: Heeft minimaal een afgeronde opleiding verzorgende niveau 3 en een afgeronde managementopleiding Heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Is in staat om prioriteiten te stellen, het organiseren van werk en het Ingrijpen in de uitvoering Is enthousiast en heeft een coachende stijl van leidinggeven Wij bieden: Een organisatie die aandacht heeft voor zorg op maat en de vraag van de bewoners centraal stelt Centrale roosterplanning door een stafmedewerker waardoor er meer ruimte ontstaat om eigen werkzaamheden die betrekking hebben op de zorg ten uitvoer te brengen Een dienstverband van minimaal 32 uur voor bepaalde tijd waarbij een contract voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort Salaris conform CAO V V Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Anneke Kuiters, manager zorg en Herma Doeve, afdelingshoofd. Telefoon 023 -533 32 50 Een uitgebreid functieprofiel kunt u opvragen bij Leonie Nuijen, personeelsadviseur Telefoon 023- 533 91 55 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 21 mei 2001 richten aan; Stichting Sint Jacob ter attentie van Leonie Nuljen, afdeling P O, Louis Pasteurstraat 9,2035 RJ HAARLEM Onder vermelding van Schalkwelde/afdelingshoofd Deze vacature wordt gelijktijdig Intern en extern geplaatst. Bij gelijke geschiktheid heeft de interne kadidaat voorrrang op de externe kandidaat. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 5 juni in de ochtend. Ons bedrijf is al meer dan 20 jaar actief in de logistie ke dienstverlening en wij leveren maatwerk van hoge kwaliteit aan onze opdrachtgevers. Met circa 20 voertuigen en 30 medewerkers, richten wij ons voornamelijk op het nationale speciaal vervoer. De diensten die wij bieden zijn uiteenlopend van Spoed tot Overnight en deze werkzaamheden wor den uitgevoerd met een wagenpark dat uiteenloopt van bestelauto's tot: vrachtwagen's. JBM Koeriers BV is een bedrijf wat voorop loopt in de toepassing van automa tiseringsoplossingen. Zo zijn al onze voertuigen uit gerust met een routenavi gatie systeem en boord computer. Alle voertuigen worden in realtime weerge geven op de planning (Au tomatic Vehicle Location). De aansturing van onze chauffeurs verloopt groten deels via mobiele data communicatie. gevestigd te Zoeterwoude Is op zoek naar een De voornaamste werkzaamheden zijn: - Te woord staan van klanten en het aannemen van opdrachten. - Zorg dragen voor de dag- en weekplanning. - Aansturen begeleiden en motiveren van ca. 30 mede werkers. - Administratieve werkzaamheden zoals facturatie, uren- administratie en nacalculatie. Wat JBM Koeriers van u vraagt: - MBO werk- en denkniveau. - Leidinggevende capaciteiten en stressbestendigheid. - Meedenken en oplossingen aandragen. - Ervaring in de koeriers- of transportbranche is een pré. - Ervaring met computers is een vereiste. - Probleem oplossende mentaliteit. - Goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. - Géén negen tot vijf mentaliteit. Wat heeftJBM Koeriers u te bieden - Salaris conform CAO beroepsgoederenvervoer en de zwaarte van de functie. - Spaarloon indien gewenst - Bedrijfsauto van de zaak. - Mobiele telefoon. - Eindejaarsuitkering. U kunt meer informatie over deze functie vinden op onze website www.ibm.nl. Gaarne ontvangen wij uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid C.V. binnen 9 dagen op onderstaand adres: JBM Koeriers b.v. T.a.v. afdeling Personeelszaken Industrieweg 38/a 2382 NW ZOETERWOUDE Uiteraard kunt u ook via e-mail bij ons solliciteren: jobs@jbm.nl Naast de Ford Ka, Mondeo, Puma en Cougar vertegenwoordigt de Ford Focus met zijn dynamische uitstra ling de nieuwe, oprechte, vooruitstrevende en energieke geest van Ford. Deze stelling sluit naadloos aan op onze dynamische organisatie die een scherpe "Focus" op de toekomst heeft. Met 5 vestigingen in Hoofddorp, Badhoevedorp, Lisse, Noordwijk en Amstelveen is Van Kalmthout Van Niel B.V. één van de grote Ford-dealers van Nederland Voor ons modern en snel groeiende bedrijf komen wij voor onze vestigingen in Hoofddorp én Lisse graag in contact met: De functie: In een team van 15 (Hoofddorp) of 7 (Usse) collega's verricht je zelfstandig onderhoudswerkzaamheden en reparaties aan personen- en licrrte bedrijfswagens. Profiel: een afgeronde innovam of gelijkwaardige opleiding voor 1e of 2e autotechnicus, ruime praktijkervaring; een servicegerichte instelling. Voor onze vestigingen in Hoofddorp en Badhoevedorp zoeken wij: (technische achtergrond absoluut vereist) De functie: In deze.uitdagende functie op het grensvlak van commercie en techniek ben je in eerste instantie het visite kaartje van ons bedrijf. Je maakt telefonisch afspraken met- en ontvangt onze klanten voor inname van au to's voor de werkplaats. Je geeft -indien nodig- vakkundig advies en stelt kleine diagnoses vast Daarnaast ben je verantwoordelijk voor alle administratieve handelingen met betrekking tot de werkplaats. Hierbij valt te denken aan facturatie, kas bijhouden en garantie- en coulance aanvragen. Profiel: minimaal 2 jaar ervaring opgedaan in een soortgelijke functie; gevoel voor service en je bezit uitstekende contactuele eigenschappen; een afgeronde MTS-autotechniek opleiding of een opleiding op gelijkwaardig niveau; administratieve ervaring en affiniteit, bekendheid met het automobielbedrijf; Ons aanbod: Aantrekkelijke functie binnen een professioneel en modern bedrijf met een ijzersterke reputatie, alsmede een interessant arbeidsvoorwaardenpakket. Wij bieden ook, door middel van een ruim aanbod aan opleidin gen en trainingen van Ford Academy, de mogelijkheid om je kennisniveau te vergroten en je persoonlijke groei te ondersteunen. Gëinteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief met C.V. aan Van Kalmthout Van Niel B.V., Postbus 24, 2130 AA Hoofddorp, t.a.v. de heer Herman Vos (E-mail: h,vos@vankalmthout.nl). garantiebedrijfi Voor nadere informatie en/of een afspraak kun je met hem bellen op tel. 023-5683220. Van Kalmthout Van Niel bv 'Z7 SINCE 1956 A TRADITION OF TRUST Amaco (Netherlain "Rivi Amstel: 1079 LH Am P.O. B 1070 BC Am Telephone: 31-20-t Telefax: 31-20-1 E-mail: pz@a AMACO is een trustmaatschappij met vestigingen in Amsterdam, Roi België, Luxemburg, op Curasao en Aruba. AMACO verzorgt het management en het administratief beheer van y schappen, stichtingen en trusts in opdracht van buitenlandse cliënten zaamheden zijn juridisch, administratief, financieel en fiscaal. Cliën first class internationale bedrijven en vermogende particulieren. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor ons te Amsterdam (adres: Gebouw 'Rivierstaete', Amsteldijk 166) een - afgestudeerd in civiel, fiscaal en/of notarieel recht in Nederland, op Nederlandse Antillen of Aruba; - met 3 of meerjaren werkervaring in de juridische, fiscale of financi1 dienstverlening; - met uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, Sp; Italiaans of Frans is een pre; - met financieel en fiscaal inzicht; - met goede communicatieve en commerciële vaardigheden. - afgestudeerd in het Nederlands, Nederlands Antilliaans of Arubaan j - met affiniteit met financiën en administratie; - met enthousiasme, gedrevenheid en een kwaliteitbewuste instelling - met goede contactuele en commerciële vaardigheden - met goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Geboden worden gevarieerde werkzaamheden, goede en moderne 1 voorwaarden, opleidingsmogelijkheden en interessante doorgroeimo den, zowel in Nederland als bij de buitenlandse vestigingen. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatie met curriculum vitae welijk te zenden aan de directie op bovenvermeld adres. AMREF Flying Doctors is een non-profit organisatie die fondsen werft voor de Africa: Research Foundation. AMREF biedt structurele medische hulp aan de kansarme bcvolkir li Afrika. De Stichting in Nederland werft fondsen voor de projecten in Afrika. Voor ons kantoor met 5 medewerkers in Leiden zoeken wij zo spoedig n een ervaren: PARTTIME (15 UUR) Wij zoeken iemand die: De algehele boekhouding en financiële administratie zelfstandig verzorj n alsmede de kwartaaloverzichten en de jaarrekening. Het budget bewaakt ten behoeve van de projecten, alsmede betalingen gingen hiervan. Eén en ander in overleg met de directeur of degene die ten beheert. De externe gegevens van de salarisadministratie verwerkt en controleer) draagt voor verdere betalingen van de salarissen. De software ten behoeve van de financiële administratie beheert. Het betalingsverkeer en de verzekeringsportefeuille beheert in nauw op de directeur. U bent woonachtig in de omgeving van Leiden. Een iets hogere leeftijd i bezwaar. Profiel: U bent analytisch, accuraat, bewakend, kosten- en kwaliteitsbewust, het n met onze doelstelling en houdt ervan betrokken en verantwoordelijk te z Vereisten: HBO-werk- en denkniveau Boekhoudkundig administratief onderlegd (MBA) Redelijke kennis Engels Kennis van geautomatiseerde systemen (kennis van AFAS is een pre) Geboden: Een verantwoordelijk e arbeidsvoorwaarden. i gevarieerd takenpakket, een gezellig kantoor en U wordt verzocht uw schriftelijke reactie onder vermelding van "sollicitï sturen aan: Mevrouw C. H. van Haeften, directeur Stichting AMREF Flying Doctors Nederland Stevensbloem 269 2331 JD Leiden i

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 36