Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Gemeente Zoeterwoude feu I Kb tempo-team AWVN VERZORGENDEN VERZORGENDEN IG m/v een snelle lease-auto; ivél een snelle carrière Flexibel werken? I Parttime vanaf 4 uur per week? t 'JUnaarl Nieuwe dag, nieuwe kansen. Doe gerust een stel gewoon je eisen. Arenthals Grant Thornton t Werk zoals jij dat wilt ■LL STARS enthousiaste en ambitieuze hbo-er m/v voor de functie van medewerker bouw- en woningtoezicht/ruimtelijke ordening Verpleeghuis "Leythenrode" Zorg die van twee kanten komt! tRDAG 12 MEI 2001 Een mooie zonsopgang betekent bij Arenthals Grant Thornton dat je een aantal wensen mag doen. Noem ons je werkwensen en je eisen. Vertel ons hoe je je baan en je toekomst ziet. Arenthals Grant Thornton is één van de grootste organisaties in ons land op het gebied van accountancy en ondernemingsadvisering. Door het lidmaatschap van Grant Thornton International beperkt onze dienstverlening zich niet alleen tot eigen land, maar wordt ook aan internationaal opererende bedrijven ondersteuning geboden. Samen met jou willen we die positie nog verder versterken. Vertel ons maar hoe jij jezelf daarin ziet en kom eens langs op één van onze kantoren. Dan kunnen wij meteen praten over onze uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en ons flexibel beloningssysteem. Dus wil je bijvoorbeeld een baan in de accoun tancy, fiscale adviespraktijk, als bedrijfsjuridisch adviseur of op de salarisadministratie, bel dan (gratis) met Annemieke Groeneweg of Alexander van Kleij (0800 - 224 84 86). Zij zijn bereikbaar op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur en overige werkdagen van 8.00 tot 18.00 uur. Bovendien op maandag- en dinsdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Of kijk op de website: www.arenthalsgt.nl/werkwens. E-mailen kan natuurlijk ook: werkwens@agt.nl. a 'rojectmedewerker Automatisering (m/v) a accountants en adviseurs Vestigingsplaatsen: Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Boskoop, Den Haag, Gouda, Leiden, Rotterdam, Utrecht en Woerden. Snel tussen aanhalingstekens, eigenlijk. Een"snelle" carrière dus. Dat is watje kunt verwachten, als ICT'er bij AWVN. Laten we onszelf eerst even voorstellen. AWVN is de grootste werkgeversvereniging van Nederland. We begeleiden directies bij de onder handelingen met vakbonden en we geven advies, bijvoorbeeld over het sociaal beleid. Een paar cijfers? We tellen 920 leden (van kleinbedrijf tot multinational) zijn betrokken bij zo'n 540 cao's en werken met 180 medewerkers vanuit 6 kantoren verspreid in den lande. Voor ons hoofdkantoor in Haarlem zoeken we een enthousiaste collega. Een automatiseerder die bij een snelle carrière niet direct denkt aan vliegensvlugge transfers van opdrachtgever a naar b naar c. Maar iemand die - net als wij - gaat voor de inhoud en daardoor snel tot de kern doordringt. let het accent op database en applicatiebeheer projecten Je werkt in een klein maar bijzonder hecht team. De afdeling Informatisering van AWVN bestaat namelijk uit zes personen. Naast jou zijn dat een coördinator, twee medewerkers helpdesk telefonie, een netwerkbeheerder en een docent automatisering. Vanuit ons kantoorpand in Haarlem bedienen we een organisatie met een geheel eigen sfeer. Zakelijk maar eerlijk en altijd gefocust op resultaat. Een organisatie, bovendien, met eigentijdse faciliteiten. Zo hebben onze mede werkers dankzij onze virtuele'kantoóromgeving ook thuis toegang tot ons intranet. Het is aan jou om dit intranet en onze internetsite (technisch) te beheren en verder uit te bouwen. De hoofdmoot van je werk bestaat echter uit het beheren van onze Microsoft SQL databases en het onderhouden en uitbouwen van Office-sjablonen Visual Basic sjablonen in combinatie met het Document Informatie Systeem. Ook het technisch beheer van specifieke applicaties, zoals het AWVN relatiebeheersysteem, én het (laten) vervaardigen van kleine applicaties in Visual Basic laten we graag aan jou over. Net als de 2e-lijnsonder- steuning, denk aan het beantwoorden van zo' 4 "calls" per dag. iel op volle toeren... Wij bieden je een loopbaan waarin je snel op volle toeren meedraait. Omdat je in een klein team werkt, kun je dingen snel naar je toe trekken. Je hebt daardoor een duidelijke stem in het beleid. Het betekent echter ook datje snel moet kunnen schakelen. Het ene moment stort je je op een project als de implementatie van ons nieuwe Documentair Informatie Systeem (waarvoor je natuurlijk eerst een gedegen opleiding volgt) of inventariseer en begeleid je de eisen en wensen die worden gesteld aan een nieuwe CAO-databank: het volgende moment loodsje een gebruiker in enkele stappen door een moeilijk programma heen. Of adviseer je ons over de aanschaf van een nieuw pakket. Kortom: aan variatie geen gebrek. Snel reageren! Wil je meer weten? Neem dan contact op met het hoofd Informatisering, Kees Hulsman, telefoon: (023) 510 12 57. Direct solliciteren mag natuurlijk ook. Stuur je cv met een kort begeleidend briefje per e-mail naar leeuwenem@awvn.nl of per post naar AWVN, afdeling P8iO. Postbus 568, 2003 RN Haarlem. Snelle reacties belonen wij met een snelle afspraak. "4 thuis? Bij AWVN zul je je snel thuis voelen. Tenminste als jij degene bent die wij zoeken: een ICT'er die - door opleiding of ervaring - werkt en denkt op Mbo+ of Hbo- niveau. Je bent iemand die helder en overtuigend kan communiceren en je verdiept je graag in de meest uiteenlopende, soms behoorlijk complexe materie. Enige ervaring met MS SQL databasebeheer, Visual Basic en bij voorkeur ook HTML is vereist. Je kunt rekenen op een salaris, afhankelijk van jouw leeftijd en ervaring, tussen 4.350,-- en 5.300,-- bruto per maand en uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand, riante studieregelingen en 11,5 ATV dagen. Een auto van de zaak zit er helaas niet in, maar dat had je vast al begrepen. Gelukkig zijn we niet alleen prima per auto, maar ook uitstekend per OV te bereiken: ons kantoor ligt langs de Randweg, op 3 minuten loopafstand van station Heemstede-Aerdenhout. Cafetaria De Dreef zoekt per direct: Diverse medewerkers voor in het Cafetaria van dinsdag t/m zaterdag Zowel parttime als fulltime mogelijk. De werktijden liggen tussen 11.00 en 24.00 uur. Wij zoeken gemotiveerde mensen die geen moeite hebben met klantvriendelijkheid. Je taken zijn het bereiden van snacks en maaltijden, het schoonhouden van de zaak en overige keuken werkzaamheden. Ervaring niet vereist, wel een pré. Salaris in overleg. Voor reactie tel. 071-4072998 of 06-51363769 (mevrouw K. Jansen) KANTOOR Accountmanager m/v bij een instelling die zich oezig houdt met'financiële dienstverlening in de film-,muziek- en sportindustrie. Voor deze afwisselende functie zijn we op zoek naar een doortastende persoonlijkheid met goede communica tieve vaardigheden. Je takenpakket bestaat uit het opmaken van vertegenwoordigerscontracten, het regi steren van muziek- en filmwerken en het onderhouden van contacten met klanten en auteursrechtorganisaties. Ben jij in het bezit van een mbo/hbo diploma, beheers je de Engelse taal uitstekend en heb je bovendien relevante werkervaring, reageer dan snel op deze afwisselende functie lnformatie:(07l) 512 06 88, Ingrid van Haasterecht Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING Herintreders m/v voor de catering van verschillende bedrijven in Leiden en Lisse. In deze functie bereid je o.a de lunch voor, bedien je het buffet, draai je eenvoudig kassawerk en houd je de werkvloer schoon. In deze functie werk je elke dag van ongeveer 8.30 tot 15.00. Dus ben je repre sentatief, klantvriendelijk en heb |e zin om aan te pakken, kom dan langs op de vestiging! Informatie:(07l) 513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 Verkopers m/v voor diverse locaties in het station. De werkzaamheden bestaan uit de verkoop van snacks, snoep of ijs, simpel kassawerk en na afloop het schoonmaken van de werk vloer. Je bent representatief, klantvriendelijk, gemotiveerd en je spreekt goed Nederlands. Voor deze functie ben je minimaal 20 uur per week beschikbaar. Ben jij flexibel en heb je er geen moeite mee om af en toe in de week enden te werken? Neem dan snel contact op. Je wordt verloond volgens de Horeca-CAO lnformatie:(07l) 513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 Horeca-personeel m/v voor een congrescentrum in Noordwijkerhout. De mogelijkheden in dit congrescentrum zijn zeer divers. Je kunt aan de slag als restaurantmedewerker, maar ook als barmedewerker. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om I of meerdere dagen of avonden per week te werken. Heb jij ervaring in de horeca en ben |e geïnteresseerd? Kom dan snel even langs. Informatie:(07l) 513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 tempo-team www.tempo-team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. De gemeente Zoeterwoude is voor het team Bouwen, Ruimtelijke Ordening en Milieu (BROM) van de sector Grondgebied op zoek naar een voor 36 uren per week Het team BROM heeft een boeiend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer bestaat uit bouwkunde, bouw- en woningtoezicht, beheer gemeentelijke eigen dommen, ruimtelijke ordening, woningwet, welstand, stedelijke vernieuwing, grondtransacties, afvalstoffenproblematiek inclusief tariefdifferentiatie, voorlichting en educatie op het gebied van afval, Groene Hartbeleid in brede zin en juridische zaken betreffende het team. Het team bestaat uit 7 enthousiaste medewerkers. Uw taak: Tot uw werkzaamheden behoren. toetsing van bouwplannen aan bestemmingsplannen, het bouwbesluit, de bouw verordening en andere wettelijke regelingen; controle van bouwvergunningen en constructieberekeningen; technische ondersteuning van de Wet voorzieningen gehandicapten en volks huisvestingsaangelegenheden; algemene voorlichting inzake bouwen; het mede verrichten van werkzaamheden inzake grondtransacties en bouw grondexploitatie; werkzaamheden tot uitvoering en naleving van de Woningwet en de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Wat vragen wij: hts bouwkunde of een gelijkwaardige opleiding; aanvullende opleiding ruimtelijke ordening en/of een opleiding op juridisch gebied of de bereidheid om een aanvullende opleiding te volgen; ervaring met één van de genoemde vakgebieden is een pre, automatiseringskennis; goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden, een zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris maximaal f 6.604,- bruto per maand (niveau 9) bedragen. Een arbeidsmarkttoelage is bespreekbaar. Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikke lingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer Kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer H G. Kooke, teamleider BROM, tel. (071) 580 63 80 of de heer D.H.P. de Ruiter, hoofd sector Grondgebied, tel. (071) 580 63 60 Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude onder vermelding van "medewerker bouw- en woning- toezicht/ro" in de linkerbovenhoek van ae enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs. Leythenrode is een verpleeghuis en reactiveringscentrum in Leiderdorp met een capaciteit van 180 bedden en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Een moderne aanpak van zorgverlening. Er werken 400 mensen binnen Leythenrode. Verzorgenden of Verzorgenden IG (Individuele Gezondheidszorg) die toe zijn aan een frisse bries, zijn bi| ons van harte welkom. Want het werkklimaat bij Leythenrode is verfrissend. Neem nu bijvoorbeeld ons verpleeghuis: dat is recent gerenoveerd en volledig aangepast aan deze tijd. Maar ook qua organisatie heerst er een plezierige en informele werksfeer. Wie zin heeft om eens van afdeling te wisselen of om een verdere opleiding te doen, krijgt bij ons ruim baan Ook staan we open voor flexibele werktijden Prettig samen werken. daar draait het om binnen ónze organisatie Momenteel zijn er vacatures op enkele afdelingen zoals chronische zorg en psychogeriatrie (vanaf 20 uur per week) Werk je liever via een oproeppool. dan is dit ook mogelijk Heb.je het diploma Verzorgende of MDGO-VZ en wil je het diploma Verzorgende IG behalen, dan kan dat binnen één jaar. Het salaris en bijpassende arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Verzorging Verpleging. Vragen of direct een afspraak maken? Bel (071) 589 92 42 en vraag naar Sandra Kemeling, coördinator of Corien Althuizen, hoofd Zorgzaken. Direct schriftelijk solliciteren? Schrijf je sollicitatie onder vermelding vèn vacaturenummer 01-18 aan Verpleeghuis Leythenrode, t a v. de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd P&O ai, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp Ie hoort dan snel van ons. Afspraak is afspraak, wij zijn één en al oor! Verpleeghuis Leythenrode. Hoogmadeseweg 55. 2351 CP Leiderdorp i

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27