jPersoneel LTB m Laten we nou net jou zoeken! Ervaren Assistent-Accountants Secretarieel-administratief medewerker (v/m) I Willem van den Bergh RDAG 12 MEI 2001 nze organisatie ileid Projecten j vragen van u j bieden u De gemeente Leiden kent vijf diensten: de Bestuursdienst, Milieu Beheer, Cultuur Educatie, Sociale Zaken en Bouwen Wonen. De dienst Bouwen Wonen, opgebouwd uit de sectoren Stadsontwikkeling, Het Ontwikkelingsbedrijf, Economische Zaken en Wonen, is sterk in ontwikkeling. Vanuit de gedachte dat we als dienst zo adequaat mogelijk op alle ontwikkelingen in de maatschappij moeten inspelen, hebben we verschillende verbetertrajecten in gang gezet. Zo optimaliseren we de kwaliteit van onze producten en werkprocessen en heb ben we de organisatiestructuur aangepast. De sector Wonen bestaat uit de afdelingen Uitvoering, Handhaving, Het Servicepunt Bouwen en Wonen en Beleid Projecten. De afdeling Beleid Projecten is verantwoordelijk voor het formuleren en evalueren van het beleid dat bijdraagt aan een optimaal woonmilieu. Het gaat hier om de beleidsterreinen volkshuisvesting, monumenten, archeologie en (duurzaam) bouwen. Daarnaast zorgt de afdeling voor het onderhouden van contacten met externe partijen en het coördineren van, veelal dienstbrede, projecten. Omdat al deze activiteiten niet verricht kunnen worden zonder goede ondersteuning zijn wij op zoek naar een We zoeken een enthousiaste, zelfstandige collega die de medewerkers van de afdeling administratief kan onder steunen. Taken zijn onder meer het beheren van de agenda's van de medewerkers, notuleren, archiveren en het afhandelen van binnenkomende telefoontjes. HAVO werk- en denkniveau. Kennis van en ervaring met kantoorautomatisering (Word/Outlook). Een klantge richte, praktische, op probleemoplossing gerichte instelling. Flexibiliteit en stressbestendigheid dragen ook in dit werk zeker bij tot een positief resultaat Bij deze functie hoort een salaris van maximaal 4.448,— bruto per maand (schaal 6, bij 34 uur per week). Wij bieden u verder, prima studiefaciliteiten, een eindejaarsuitkering van 1,75% en de mogelijkheid uw werktijden flexibel in te delen. Ook kunt u gebruik maken van de regelingen voor gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, bedrijfsfitness en de aan- en verkoop van vakantiedagen. Tevens kent de gemeente Leiden de mogelijkheid tot het afsluiten van een spaarloonregeling en bent u voor uw ziektekosten verzekerd bij het IZA. Uw pensioen is ondergebracht bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, waarbij het tevens mogelijk is extra pensioen op te bouwen. Aangezien de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen, krijgt u een aanstelling in alge mene dienst. Tevens vindt de gemeente dat haar personeelsbestand een afspiegeling zou moeten zijn van de ver schillende groepen in de samenleving. Vandaar dat vrouwen, leden van etnische minderheidsgroepen en minder- validen nadrukkelijk uitgenodigd worden te solliciteren. Als u meer wilt weten over de functie, kunt u contact opnemen met Angid Schaapveld, hoofd van de afdeling Beleid Projecten. Zij is te bereiken onder telefoonnummer 071 - 516 58 16. Uw sollicitatie, kunt u binnen drie weken sturen aan de Gemeente Leiden, dienst Bouwen Wonen, afdeling P&O, ter attentie van Petra Tempelaars, postbus 9100,2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BOWO 01.040. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Bouwen en Wonen Leiden ['ZWARE jongens9 gezocht e Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en novatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke coi iperking. De Willem van den Bergh is uniek gelegen, direct w hter de Noordwijkse duinen, in de nabijheid van de steden iden, Den Haag en Amsterdam. 1 >or enkele "zwaardere" groepen zoeken wij zj: egeleiders/verzorgers ee 3or 32 tot 36 uur per week 'at gaat u doen? jet begeleidt cliënten en draagt, in samenwerking met collega's mensen van het multidisciplinair team, zorg voor activiteiten afstemming van activiteiten die te maken hebben met 'va anen, werken en recreëren. v profiel bent een representatieve medewerker met een dienstver- nende opstelling en affiniteit met het werkveld. U heeft een ne levant MBO/HBO werk- en denkniveau en ervaring in het rken met mensen met een verstandelijke beperking. Jeschikt over uitstekende contactuele vaardigheden en kunt ngaan met vertrouwelijke informatie. U komt mondeling en wl iriftelijk goed over. U ondersteunt, bent kwaliteitsbewust, tiiraat, flexibel en stressbestendig. De Willem van den Bergh verwacht van al haar medewerkers respect voor de christelijke identiteit van het centrum. Wat staat daar tegenover? Een niet gemakkelijke, maar vooral boeiende baan met fijne collega's. Uw salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en conform de CAO Gehandicaptenzorg. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u bellen met de heren T. Boonstra, groepshoofd, telefoon 071 - 364 21 72 of J. Kiewiet, groepshoofd, telefoon 071 - 364 28 82. Uw gemotiveerde schriftelijke sollicitatie, met bijsluiting van uw cv, kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie richten aan de afdeling Personeel, Organisatie 8c Opleidingen t.a.v. mevrouw J.W. Dijkstra, assistent personeelsconsulent. Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00. www.w-vd-bergh.nl e-mail poo@wvdb.shlz.org JeerenLoo .VJpo orggroep LTB Adviseurs en Accountants, sterk in de agribusiness en het overig midden- en kleinbedrijf, biedt elke medewerker ruimte voor groei. In persoonlijke ontwikkeling, in zelfstandigheid en in teamwork voor onze cliënten. Cliënten die innovatief, kritisch en ondernemend zijn en voor wie kwaliteit voorop staat. Persoonlijk advies en gevoel voor ondernemerschap vormen de basis voor onze dienstverlening. Vanuit 17 vestigingen in met name West-Nederland verzorgen ruim 600 medewerkers een volledig pakket financiële, fiscale en organisatorische adviesdiensten. Voor onze vestiging Lisse zijn wij op zoek naar ambitieuze Je taken Op het gebied van financiële, administratieve en bedrijfseconomische vraagstukken adviseer je onze cliënten. Je bent verantwoordelijk voor je eigen cliëntenpakket. Je hebt de ambitie en vaardigheden om door te groeien naar een leidinggevende functie. Je profiel Wij zoeken kandidaten op HBO-niveau, bijvoorbeeld HEAO-be/SPD, met een aantal jaren ervaring in de accountancy. Je beschikt zowel over communicatieve als commer ciële vaardigheden. Ons aanbod Om te beginnen een uitstekend salaris en een concurrerend pakket arbeidsvoorwaarden. Verder een prettige, informele werksfeer en een uitstekend carrièreperspectief. Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en individuele groei staan hij ons hoog in het vaandel. Meer weten? Cees Groenenboom, tel. (0252) 430200, staat je graag te woord. Voor meer informatie kun je ook kijken op onze website www.LTB.nl. Stuur je sollicitatie onder vermelding van vacature nummer 01.24, t.a.v. Mirjam Val, Postbus 191, 2100 AD Heemstede of mail naar M.Val@LTB.nl adviseurs en accountants Willem van den Bergh maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort Bloemenbureau Holland In Leiden is een marketing- en promotieorganisatie, die de internationale promotie van Nederlandse bloemen en planten verzorgt Voor de afdeling Projectenbureau van het Bloemenbureau Holland zijn we op zoek naar een fulltime Afdelingssecretaresse op basis van werving selectie De functie: Ondersteunen van de afdeling met secretariële taken, zoals het verzorgen van correspondentie, archivering, telefoon, het maken van afdelingsverslagen en aanvragen van reizen afhandelen Verzorgen van mailingen en nieuwsbrieven Voortgangsrapportages bijhouden en maken van presentaties Zoeken naar locaties en organiseren van evenementen Assisteren van projectleiders bij bijeenkomsten en presentaties Je profiel: Opleiding Management Assistente of gelijkwaardig Enkele jaren relevante ervaring Uitstekende beheersing Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Ervaring met Word, Excel en Powerpoint Accuraat, nauwkeurig, gedreven, flexibel, organisatietalent Voor de afdeling Beleggingsproducten van Labouchere zijn wij o.a. op zoek naar fulltime labouchere Adviseurs Labouchere is een innovatieve en creatieve beleggersbank in Leiden en verhuist begin 2002 naar Amsterdam. NEM in Leiden is een internationaal bedrijf dat zich bezig houdt met energie -en milieutechniek. De functie: Je maakt deel uit van een commercieel team, waarin je nauw samen werkt met de accountmanagers van de buitendienst. Je bent verantwoordelijk voor het adequaat beantwoorden van vragen van onze professionele intermediairs op het gebied van het producten pakket Financiën en Cliënten. Tevens verstrek je adviezen over ons productenpakket, je doet voorstellen tot afhandeling van klachten en je ontplooit initiatieven op het gebied van de verdere professio nalisering van de dienstverlening. Je profiel: Hbo-werk- en denkniveau Kennis van fiscale zaken of bereid zijn tot het volgen van cursussen op dat gebied Financieel en cijfermatig inzicht Je bent een teamplayer met zeer goede communicatieve en contactuele vaardigheden Naast doel- en resultaatgericht ben je ook stressbestendig Voor de afdeling Projectmanagement van NEM zijn wij op zoek naar een fulltime Afdelingssecretaresse voor de periode van 15 juni tot 1 december 2001 De afdeling bestaat uit een aantal projectmanagers en een viertal projectsecretaresses. Projectmanagement is een afdeling met veel internationale contacten en fungeert als het bruggenhoofd tussen de klant en NEM. De afdelingssecretaresses vormen de rechterhand van de projectmanager en dragen zorg voor een optimaal proces van de documentenstroom en contacten met de klant. De functie: Ondersteuning van de afdelingsmanager Agendabeheer Telefoon Bijhouden van vakantiedagen (ook van medewerkers in het buitenland) Alle voorkomende secretariële werkzaamheden Je profiel: Secretariële opleiding en/of relevante werkervaring Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Kennis van Word en Excel Ben je geïnteresseerd in één van bovenstaande functies, bel dan snel naar onderstaand adres of kom langs. Mailen kan ook. Content Breestraat 1, 2311 CG Leiden Tel. (071)512 57 45 Fax (071)51416 43 E-mail: leiden.ub.018@content.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23