Personeel Personei L M U C M&G MANAGEMENT ASSISTENTE m/v Boegbeeld (m/v) Personeels- medewerker m/v Medisch Secretaresse B m/v Medisch Secretaresse A m/v RHPS ZOEKT PRETTIGE MENS HANDIGE BLIKSEM Bij ons snijdt het n aan alle kanten verpleegkundig m/v ZATERDAG 12 MEI 2001 912 Wij zijn op zoek naar een Molenaar Van Ginhoven BV is een groeiende ISO 9002 gecertificeerde onderneming, gespecialiseerd in de levering van verpakte bloembollen en aanverwante producten aan grootwinkelbedrijven, bouw markten en tuincentra, in binnen- en buitenland. In deze functie bent u verantwoordelijk voor het ondersteunen van de directie. U houdt de agenda bij, bewaakt de voortgang van lopende zaken en handelt deze zelfstandig af. U organiseert vergaderingen en bijeenkomsten en notuleert deze. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een HBO werk- en denkniveau, die Zelfstandig zijn en daarnaast over organisatorisch vermogen beschikken. U bent een ervaren secretaresse/management assistente en heeft een professionele uitstraling. Voor deze functie zijn verder de volgende eigenschappen vereist: een perfecte beheersing in woord en geschift van het Nederlands en het Engels pro-actieve werkwijze, accuraat en discreet U bent representatief en heeft goede contactuele eigenschappen rijbewijs B Wij bieden u een uitdagende functie in een informele werksfeer. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geheel in overeenstemming met de zwaarte van de functie en afhankelijk van opleiding en ervaring. Als deze functie aansluit bij uw ambities nodigen wij u uit schriftelijk te solliciteren. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Tineke Klein, 0252-219145. Uw sollicitatie, met CV kunt u richten aan: De directie van Molenaar Van Ginhoven BV, Postbus 27,2215 ZG Voorhout chr. basisschool bos en duinlaan 1a 2061 vm bloemendaal telefoon 023-5257876 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid-Kennemerland (VCPO) te Haartem zoekt voor zijn basisschool de Bos en Duinschool te Bloemendaal, met ingang van het cursusjaar 2001-2002, een fulltime (wtf 1.0000) De Bos en Duinschool is één van de oudste christe lijke basisscholen van ons land. De school is mooi gelegen aan de rand van het Bloemendaalse Bos, telt 200 leerlingen en is onderdeel van een cluster van drie scholen binnen de gemeente Bloemendaal. Dit cluster wordt aangestuurd door een clusterdirec teur. Op een clusterschool is de locatieleider verant woorderijk voor de dagelijkse gang van zaken. Bovendien is hij/zij het gezicht van de school. De school verenigt een warme belangstelling voor kinderen en een prettige werksfeer in een fijn team met het streven naar kwalitatief goed onderwijs. Inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij de heer M. Hazekamp (clusterdirecteur), tel. nr. school (023) 5257876, tel. nr. privé (023) 5628735. De NPCS-sollicitatiecode wordt gehanteerd. Een assessment kan deel uitmaken van de selectie procedure. Wij zoeken een inspirerende locatieleider, die het gezicht van de school kan zijn (voor het team, het bestuur, de ouders en de kinderen): leidinggevende capaciteiten heeft; communicatief vaardig is; besluitvaardig is; 3-4 dagen les gaat geven in de middenbouw: de christelijke identiteit van de school onderschrijft en een natuurlijk overwicht heeft. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae en ve van referenties kunt u vóór 26 mei 2001 richten aan de secretaris vi bestuur, mevrouw H.E. Smole-van Rave: Postbus 2018, 2002 CA Haarlem. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorgen onderzoek van oudsher zozeer verweven,dat grensverleggend onderzoeken vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 5 De afdelingen van Divisie 5 leggen zich primair toe op funda menteel biomedisch onderzoek teneinde te komen tot een betere diagnose, preventie en behandeling van ziekte. Daarnaast levert Divisie 5 een belangrijke bijdrage aan het curriculaire en extra-curriculaire onderwijs van het LUMC. Binnen Divisie 5 zijn circa 650 personen werkzaam, waarvan een groot deel op onderzoeksprojecten gefinancierd door derden. Dienst Personeel Organisatie (P&O) De Dienst Personeel Organisatie (P&O) van Divisie 5 bestaat uit een enthousiast en professioneel team en heeft kwaliteit en dienstverlening hoog in het vaandel staan. Vanuit een klantgerichte houding wordt in een teamverband nauw samengewerkt De vele geldstromen binnen Divisie 5 maken de organisatie complex maar ook zeer boeiend. De, vele con tracten en subsidieaanvragen en -toewijzingen zorgen voor een intensieve en noodzakelijke samenwerking met onder meer de medewerkers van de Dienst Financiële en Economische zaken. Bij P&O is een vacature voor een enthousiaste en initiatief rijke: Informatie: Nadere inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door mevrouw C.Verhave, coördinator van de personeels administratie (071 - 527 60 42) en de heer E.F.J. Nijzingh, hoofd P&O (071 - 527 60 59). Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae, binnen twee weken, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, zenden naar: Divisie 5 Dienst Personeel Organisatie Postbus 9503 2300 RA Leiden DIVISIE I (voor 20 uur per week) Vac.nr 01 .G.05.I9.LD Functie-inhoud: De voornaamste taken bestaan uit: - het verzorgen van de administratieve verwerking van het gehele proces rond werving, aanstelling, bezoldiging, ontslag etc.; - het in een geautomatiseerd personeelsinformatiesysteem (SAP) invoeren van personele gegevens en mutaties; - informeren van medewerkers over de arbeidsvoorwaarden, de rechtspositieregelingen etc. Functie-eisen: - afgeronde relevante MBO-opleiding (of in een vergevorderd stadium); - bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring binnen een vergelijkbare organisatie; - kennis en ervaring met geautomatiseerde personeelsinfor matiesystemen, bij voorkeur met SAP/HRM; - ervaring met Word en Excel. Verder bent u sociaal en communicatief vaardig en heeft u een flexibele instelling. Salaris: Het salaris is conform CAO AZ, afhankelijk van opleiding, invulling takenpakket en aantal relevante ervaringsjaren. Dienstverband: LUMC breed bevindt de personele sector zich momenteel in een veranderingsproces, Vooralsnog bieden wij u een aanstelling in tijdelijke dienst voor een periode van 2 jaar met vervolgens een mogelijkheid van verlenging. Onze voorkeur van indeling van de werkuren gaat uit naar een verdeling over 5 dagen per week, In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie.Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care als mede de tot de divisie behorende poliklinieken en 'het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Ten behoeve van het stafsecretariaat Urologie zijn wij op zoek naar een enthousiaste secretaresse voor twee dagen in de week. Hij/zij zal samen met een collega werkzaamheden ver richten voor het hoofd van de afdeling. 16 uur per week) Vac.nr. 0I.L.34.I9.LD Functie-inhoud: - beheren van de agenda van het afdelingshoofd; - verzorgen correspondentie; - zorgdragen voor spreekuurvoorbereiding en spreekuuraf werking van het afdelingshoofd; - voorbereiden van congressen, symposia, conferenties, verga deringen en ondenA'ijs-activiteiten; - typen van wetenschappelijke publicaties, syllabi en teksten voor lezingen. Functie-eisen: - secretaresseopleiding: - kennis van de medische terminologie; - goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal; - enige jaren relevante ervaring; - collegiale en flexibele instelling; - zelfstandig kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.617,- bruto per maand (schaal 6 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar, met uit zicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw P.F. van der Hilst, manager Urologie (071 - 526 37 99). Het multidisciplinaire Bekkenbodemcentrum is onderdeel van de polikliniek. Binnen dit centrum werken artsen van de afde ling Heelkunde, Gynaecologie en Urologie samen. Voor het Bekkenbodemcentrum zoeken wij een medisch secretaresse voor 3 dagen per week, (24 uur per week) Vac.nr 0I.L.33.I9.LD Functie-inhoud: - medisch administratieve ondersteuning van het Bekken bodemcentrum; - het verzorgen van de spreekuurvoorbereiding; - begeleiding van het spreekuur; - het verzorgen van medisch administratieve ondersteuning t.b.v. de polikliniek Urologie. Functie-eisen: - HAVO/MEAO-secretariële richting; - kennis van medische terminologie; - kunnen werken met een dictafoon; - bij voorkeur ervaring als (medisch) secretaresse. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar iemand die kwaliteit van dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.297,- bruto per maand (schaal 5 CAO AZ) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar, met uit zicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.R.C. Hoek, hoofd medisch secretariaat A en/of mevrouw A.M.G. v.d. Werf-Visser, hoofd medisch secretariaat A (071 - 526 23 04) of mevrouw R F. van der Hilst, manager Urologie (071 - 526 37 99). Deze vacatures verschijnen in- en extern gelijktijdig. De inter ne ronde zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het ver schijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC Leiden RHPS is een klein ietwat vrijbuiterig bedrijf dat drukregelventielen maakt voor de c farmacie, voedings-, halfgeleider- en gasindustrie. Klein als we zijn, worden we internationaal gezien als een specialist op ons gebied. En zo zien wij onszelf ook. Omdat de zaken lekker lopen zoeken wij nieuwe mensen. Ons motto is: "niet kletsen maar poetsen". Dat moet je wel aanspreken. Wij zoeken nu een: Zijn werk zal uit een aantal taken bestaan, zoais o.a: - assemblage van ventielen - testen van ventielen - kwaliteitscontrole van inkomend draaiwerk - voorraadbeheer Het gaat hier om een erg belangrijke baan in ons bedrijf! Wordt hier een fout gemaakt dan krijgt de klant een verkeerd produkt en hebben wiji bleem. Wat verlangen wij: - een goed technisch inzicht - twee rechterhanden - nauwkeurigheid - schoon en netjes werken Wat bieden wij: - veel vrijheid van handelen als je het aankunt - een ongedwongen werksfeer - een bedrijf zonder rangen en standen - een zeer schone werkplek in een nieuw pand - een goed salaris Heb je belangstelling: Stuur dan een brief naar RHPS b.v., t.a.v. Ben Romeijn, Hoefbladstraat 16-20, 2153 EX Nieuw-Vennep. Of stuur een e-mail naar ben@rhps.nl Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, mqldern ziekenhuis. Er ^verken ruim 1000 medewerkers. Jaar- lijkjfcbezoeken meer dai|§320.000 patiën ten Öe poliklinieken en wórden ongeveer 14.500 patiënten op genomen. Patiënten kunnen S(9or bijna alle zorgvragen in het ziekërihuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van.,een nieuw beddënhuis en de renovatie van andere.delen van het ziekenhuis zij jwe verpleeg- fdeljng 5$'recent in 'g ebfurkg enomen, tfet Öièconessenhuis ^Tigt'fn een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl De afdeling chirurgie/orthopedie is onlangs uftg ijcele bedden KNO/oogheelkunde.;' Nu zijn wij op zoek naar enthousiaste fulltime, parttime of oproepkracht We zoeken Collega's met pit en nieuwe ideeën, dij kunnen helpen de kwafïteil-van onze patiëntenzo een hoog peibte hotiden. Ve/pl^egkundigen die, san ons, het een uitdaging vinden om de verpleegkun zorg die wij bieden af te-Stemmen op de ontwikkf in het vakgebied. Onze afdeling kenryferkt zich door een grote dive aan patiëntencategorieën, hetgeen het werk op afdeling afwissefend en dynamisch maakt. Ons'zie kent een persoonlijke benadering en korte lijnen w initiatieven-daadwerkelijk gerealiseerd kunnen w Voorbeelden hiervan binnen ons specialisme zijn: man^ftfacare, stomazorg, wondzorg en de patiënte ■lichting voor de orthopedie-patiënten. Wij vinden het belangrijk dat werk met privé gecoi^P neerd kan worden. Wij denken graag mee om jé w hl te realiseren. Voor herintreders heeft het Diaconessenhuis een spoc inwerktraject. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zij conform de CAO Ziekenhuizen. Het ziekenhuis hee schillende kortingsmogelijkheden en andere voord voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PGi project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige bet regeling bij NS-abonnementen, korting op het gebiin van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast 1 a beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopva or en is er gratis parkeergelegenheid, b< Informatie: Voor meer informatie of een afspraak bellen met Jaap van Deutekom, telefoon 071 - 517 of via 071 - 517 81 78, pieper 21103. We zouden he leuk vinden als je komt kijken of een dag(deet) iWleN lopen. erl be Sollicitaties: Je schriftelijke sollicitatie kun je, onding melding van vacaturenummer 316, binnen twee .v richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v cu de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op ondersta adres, of via E-mail: personeel@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD bf

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22